نه فقط “پلیس”: آن زمان برای پایان دادن به صنعت سرگرمی ضد سیاه, Pro-پلیس برنامه نویسی

COPS, 1989

هنوز هم از مجموعه تلویزیونی “پلیس” 1989.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد اورت مجموعه

“پلیس” طولانی ترین در حال اجرا واقعیت تلویزیون نشان می دهد در تاریخ ایالات متحده بود که به تازگی لغو شد پس از بیش از 30 سال در هوا. شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک تلویزیون بیننده که نمی تواند آواز خواندن همراه به نمایش امضا لحن “پسران بد, پسران بد, whatcha gonna do?” داشتن نامزد جایزه امی چهار بار “پلیس” حتی باعث یک دنباله از همه جا knockoffs از جمله “لس آنجلس: زندگی در ضرب و شتم,” “, پلیس, خود فیلمبردار” و “زنده PD.”

برترین شبکه اعلام کرد تصمیم خود را به جلو و پلاگین در منی واقعیت نشان می دهد پس از تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ و خشونت پلیس. لغو است و به سختی قدم اول ، صنعت سرگرمی است موذی هر چند بی تردید نفوذ بیش از چگونه فکر می کند که در مورد پلیس. لازم است برای مردم به درک چه زمانی و چگونه به طور کامل “پلیس” را نشان می دهد و مانند آن را عادت ده ها میلیون نفر از مردم به پلیس سوء استفاده از سیاه و قهوه ای و جوامع فقیر. به طور فزاینده ای بسیار راحت در این فاضلاب از ارائه اطلاعات نادرست سپاه از بینندگان شد numbed به نیاز به سر رسیده و اصلاحات.

برای لذت بردن از “پلیس” است برای لذت بردن از دیدن سیاه Latinx و مردان فقیر harangued, خفه, ناودان, شات در و دستبند توسط افسران پلیس با هیچ معنی دار متن یا رزولوشن برای هر انسان بودن وضعیت آن است که آیا بیماری روانی و اعتیاد به مواد یا غیر قانونی اتهام. هفتگی فیلم exhilarated بینندگان از طریق تشنجی bodycams گرفتن مردان از رنگ گرفتن بریتانیایی و مجذوب آنها را با روایت بت پرستی lavished در سفید پلیس. همه این را منعکس و یاری ساختاری نقص در اجرای قانون و همچنین به عنوان نژادی و طبقاتی تعصب در سیستم عدالت کیفری.

در اینجا نهفته است یک نوع ناخالص بزه. پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و مبارزات صفر — دو مترقی حزبی تلاش برای پیاده کردن پلیس — هیچ موازی در سرگرمی. اما فرهنگ صنعت باید پاسخگو برای کمک به تحکیم قدرت فاسد پلیس.

محبوبیت “پلیس” افزایش یافت و پس از آن در سال 1989 اولین بار در کنار شواهد مستند از آن نژاد پرستی. یک سال 2004 مطالعه علمی در مجله جرم شناسی برای مثال تجزیه و تحلیل 16 قسمت از “پلیس” بررسی نژاد و جنسيت از قهرمانان و آنتاگونیست به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از نشان می دهد تصویر از جنایت. این مطالعه نشان داد که مردان سیاه و سفید بودند تا حد زیادی نشان داده شده است به عنوان کیفری مرتکبین — معمولا از جرایم خشونت آمیز — که Latino مردان نیز به طور معمول به تصویر کشیده شده به عنوان جنایتکاران. افسران پلیس ظاهر شد و به شدت سفید و نامتناسب چند سفید مجرم به تصویر کشیده شد و اغلب نشان از ارتکاب جرائم غیر خشونت آمیز. مطالعات بعدی نشان داد که “پلیس” منجر سفید بینندگان به این باور است که جرم و جنایت شایع تر از آن واقع است; که مردم سیاه ارتکاب بیشتر جرم و جنایت از آنها در واقع انجام می دهند; که عمومی تر است به احتمال زیاد قربانی از آنها در واقع هستند; و پلیس “شهود” و تعصبات هستند بهتر است در کمک به گرفتن مجرمان از آنها در واقع هستند. به عنوان یکی از نمادین ترین واقعیت را نشان می دهد در تاریخ تلویزیون, “پلیس” خدمت به مدت سه دهه به عنوان یک سایه کمپین تبلیغاتی برای نژادپرستانه و وحشیانه پلیس.

این نشان می دهد که چرا سرگرمی فعالیت است فقط به عنوان لازم و ارزشمند به عنوان سیاست فعالیت. فرهنگ صنعت دست در دستکش با دولت برای دهه بسیج برای نظارت حمله و قفس سیاه و قهوه ای مردم است. کشور gorged خود را در, وحشیانه, بین نژادی متهم تلویزیون واقعیت آن را به عنوان تبدیل آن چشم از نصب شواهد پلیس به خشونت در زندگی واقعی است. در عین حال سرگرمی فعالیت است آشکارا متفاوت از پلیس اصلاحات چرا که پلیس است که احتمالا یک سرویس ظاهرا پاسخگو به دموکراسی در حالی که هالیوود یک کسب و کار پاسخگو عمدتا به خط پایین. مردم چگونه از رنگ مقابله با سرمایهداری سازمانی که مانند فیزیکی فضاهای سفید است خروشد با حضور ما?

فرهنگ صنعت دست در دستکش با دولت برای دهه بسیج برای نظارت حمله و قفس سیاه و قهوه ای مردم است.

به چالش کشیدن صنعت سرگرمی به معنی ساخت رهبران آن و به طور کلی مخاطبان آگاه از خطرناک تصاویر از پلیس آمده است که در هزینه از مردم از رنگ. یک اکوسیستم از هنرمندان و فعالان و متفقین خودی صنعت — به خصوص تولید کنندگان و مدیران و بازیگران, عوامل و نویسندگان — نیاز به داوطلب خدمت سربازی به عقب براند در برابر رهبران صنعت به عنوان آنها را توسعه و تولید تصمیم گیری. این فعال شبکه خواهد همکاری با تولید کنندگان و نویسندگان به ارائه اسکریپت مشاوره و حمایت عادلانه و دقیق مطالب است.

همچنین این کشور نیاز به ایجاد سریع-پاسخ به مانیتور فیلم و تلویزیون و موسیقی جریان و رسانه های دیگر برای خود تصاویر ضد سیاه پلیس. افزایش رسانه ها-وکالت تاکتیک های ابداع شده توسط یهودی و تجاوز جوامع این گروه را حمایت فراگیر و انسانی تصاویر از مردم رنگ بودن ای اداره. هنگامی که محتوای اجرا می شود که توسط نرم افزار-پلیس خشونت classist یا ضد این بدن جدید را محکوم محتوای استراتژیک و با صدای بلند به مخاطبان و به این صنعت ترسیم چرا مضر این پیام هیچ ارزش سرگرمی و چه کسانی که پیام های آسیب واقعی جوامع و زندگی می کند.

و همچنین تبلیغ کمک به این سوء سرگرمی باید مشخص و هدفمند برای تحریم. شرکت ها باید تشویق به خروج آگهی خود را دلار از نشان می دهد که از ویژگی های این مطالب نه بر خلاف خروج شرکت های بازاریابی خود اقدام به خرید از Tucker Carlson را نشان می دهد در فاکس نیوز. این مهم است برای پاسخگو هر دو تبلیغ و سرگرمی خودرو.

در علاوه بر این به این مهم واکنش استراتژی ما نیز می تواند فعالانه کار برای تبدیل چشم انداز فرهنگی برای ارائه موثر سرگرمی تجربه است که می تواند در تسریع توده مخاطبان برای تغییر اجتماعی. به عنوان مثال چقدر می تواند در این زمینه این است که فیلم اقتباسی از انجی توماس پرفروشترین کتاب “نفرت تو را.” هر دو ویژگی ماجراهای استار کارتر و سیاه و سفید 16 ساله دختر که در پاسخ به خشونت پلیس “با هر وسیله لازم است.” تحسین منتقدان فیلم فروش 35 میلیون دلار در برابر آن 23 میلیون دلار بودجه است.

بسیاری از مردم از قضاوت خود را گسترده مردم در انتخابات در تظاهرات به نظر می رسد در نهایت به درک که نژادپرستانه پلیس به تصویر کشیده در اصطلاح سرگرمی به ندرت چنین نامگذاری آن به صورت موازی در حوادث واقعی. پس از سیاستمداران تا به حال خراش سر خود را در سردرگمی بدانم که آیا همه که تازه تصویری از آلتون Sterlings و Philando Castiles و اریک جلب بود واقعا یک چیز است. نبودند کسانی که مردم سیاه و سفید زیاده, griping, در واقع, مورد هدف قرار داده و کشته شده توسط پلیس ؟ بعد از ظهر و وضوح گرافیک و جذابیت جورج فلوید نفس نفس زدن برای زندگی خود را در زیر زانو از افسر پلیس درک چوین شد این فیلم که به نوعی متقاعد سفید توده ها که واقعا آن چیزی که. بسیاری از مردم که در حال حاضر به پذیرفتن این فیلم شاید بیشتر گفتن فرم از واقعیت های برنامه نویسی. قرار صراحت سفید هستند مردم شناخت خود را از دهه همدستی در تهاجمی پلیس راه تازه فیلم که فوری تر و قانع کننده تر از “پلیس”?

قضاوت از پوشش خبری اخیر شما می خواهم فکر می کنم که پلیس در حال فرازمینی سازمان نزولی در شهرستانها ما. مجهز خود را استتار نیمه تفنگ نارنجک انداز, شب, چشم انداز-تیرانداز از خفا حوزه تاکتیکی و خودروهای زرهی پلیس به نظر می رسد مانند یک علم-خیالی با نیروی ماوراء الطبیعه ظرفیت به چتر نجات به نافرمانی مدنی و تحمیل خسارت مانند یک منطقه جنگی.

اینجا مردم شناخت همدستی خود را در تهاجمی پلیس راه تازه فیلم که فوری تر و قانع کننده تر از “پلیس”?

در واقع پلیس با هیچ چیز. آنها یک دنیوی بازتابی از جامعه — حوزه حفاظت از آنها.

هر چند قانونی تبعیض نژادی به عنوان مدون قانون دیگر وجود دارد عملا تفکیک باقی مانده است. پلیس اجرای تفکیک. پلیس گارد مالکیت خصوصی است. پلیس عادی نژادی و اقتصادی بخش. پلیس در انجام آن نقش به طوری که بالا و درآمد و اموال-داشتن آمریکایی ها لازم نیست که. پلیس, خدمت, در, اثر به عنوان یک نوع از جمعی مرزی گشت. هنگامی که جورج فلوید تظاهرات فوران و paramilitarized پلیس زده در برابر معترضان و روزنامه نگاران با زور و بسیاری از مردم ابراز شوک و خشم. جوامع در طول تاریخ ای اداره این راه — سیاه و قهوه ای کم درآمد — پناه هیچ جای تعجب است. چرا که پلیس در واکنش به این اعتراضات بود که تشدید بهتر-مجهز تکرار سنتی پلیس به خصوص به عنوان شاهد در اتاق نشیمن ما از طریق سرگرمی وسایل نقلیه مانند “پلیس.”

تمام کسانی که سیاست اصلاحات در نظر گرفته شده در سطح محلی و فدرال — افزایش آموزش تنوع نیروهای اجرای “community policing,” نیاز به بدن کم و سازماندهی پاسخگویی اقدامات — ممکن است نه تنها بسیار است. مصرف کنندگان از سرگرمی های جمعی باید نشان داده به دنبال واقعیت متفاوت از واقعیت آنها قبلا بلعیدم. آنچه مورد نیاز است برای تقویت پلیس و اجرای قانون اصلاحات ریشه و شاخه تحول از سرگرمی خود را.

این مقاله با حمایت از روزنامه نگاری غیر انتفاعی از مشکلات اقتصادی پروژه گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>