شمال آفریقا در حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر Hotspot

چرا شما باید مراقبت از

نزدیکی به اروپا به مدت طولانی به این منطقه است. در حال حاضر آن می تواند backfiring.

در روز ولنتاین سال جاری مصر برنده یک مسابقه هیچ کس نمی خواست به نفع خود: آن را اعلام قاره آفریقا اولین مورد تایید شده از COVID-19. مدت کوتاهی پس از آن که مدیر منطقه ای برای آفریقا Matshidiso Moeti هشدار داد که “پنجره فرصت این قاره به حال آماده سازی برای coronavirus بیماری بسته شدن” نامیده می شود و در کل قاره به مرحله آمادگی اقدامات است.

در سراسر جهان افزایش یافته و آزمایش شده است اولین گام به سوی حاوی ویروس است. و این شرح است که کشورهایی که تست بیشتر اغلب آنهایی که نشان می دهد تعداد بیشتری از مرگ و میر — بدون لزوما بودن بدتر از سازمان ملل است که به سادگی تست کافی است.

در عین حال در آفریقا که معادله نیست برگزاری و مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در حال خدمت به عنوان بزرگترین سادگی. آفریقای جنوبی و غنا تست شده اند بیشتر در میان عمده کشورهای آفریقایی هم در مجموع و به عنوان بخشی از جمعیت خود را. اما آن را بلند و باریک برش از شمال آفریقا که به نامتناسب اکثریت قاره مرگ و میر.

چهار کشور — الجزایر و مصر و مراکش و تونس هم دو سوم از تمام مستند آفریقایی coronavirus مرگ و میر.

این چهار کشور میزبان تنها 15 درصد از آفریقا جمعیت, اما همچنین مسئول بیش از 40 درصد از ثبت COVID-19 موارد است.

برای مطمئن شود, آفریقای اعداد در اطراف 31,893 موارد و 1,423 مرگ و میر — کم رنگ در مقایسه با سایر نقاط جهان است. جهانی تلفات نزدیک به 3 میلیون نفر و 206,000 مرگ و میر با توجه به میترا از چهره های ملی توسط دانشگاه جانز هاپکینز. اما در آفریقا وجود دارد یک الگوی مشخص به گسترش ویروس.

به عنوان از آوریل 27 سال 2020 در مصر و الجزایر و مراکش و تونس به حال در مجموع ثبت 941 مرگ و میر ناشی از 12,930 موارد در این کشورها — به معنی مرگ و میر میزان 7.3 درصد است. که قطره قطره به طور چشمگیری به مرگ و میر از 2.5 درصد در سایر نقاط آفریقا یک قاره با 54 سازمان ملل. آفریقای جنوبی است که در گردن و گردن با مصر در مجموع موارد دارای نرخ مرگ و میر کمتر از 2 درصد است.

EGYPT-ARCHAEOLOGY-HISTORY-HEALTH-VIRUS

و در حالی که در ماه فوریه شناسایی 13 کشور آفریقایی به عنوان در معرض خطر بالا به خصوص با توجه به لینک های سفر با چین کارشناسان می گویند شمال آفریقا خاص گرفتاری ممکن است بیشتر به اروپا است. این منطقه منحصر به فرد جغرافیایی ، فرهنگی و اجتماعی و تاریخ سیاسی آن را کمتر جدا شده از اروپا — یکی از همه گیر بدترین نقاط مهم — تر از بقیه آفریقا. در طول آنفلوآنزای اسپانیایی 1918, بسیاری از موج اول متمرکز بود در شمال آفریقا; آن بود تا موج دوم که بقیه قاره بود فرا گرفته آنفلوانزا.

سفر جریان به این قاره هستند کم و تنها حدود 5 درصد از جهان گردشگری بین المللی به درون می آید به آفریقا با توجه به دسامبر 2018 موسسه بروکینگز گزارش. اما مراکش و مصر و تونس و الجزایر چهار از پنج مقصد توریستی در آفریقا — با آفریقای جنوبی تکمیل مجموعه. آنها بسیار بیشتر وابسته به تجارت و گردشگری نسبت به دیگر کشورهای آفریقایی می گوید: W. Gyude مور همکار مدعو در مرکز توسعه جهانی.

“آنها در نتیجه خیلی بیشتر متصل به اروپا و یکپارچه به اروپا زنجیره ارزش بیش از همتایان خود در [عامیانه]” توضیح می دهد که مور که لیبریا سابق رئیس جمهور. “این ادغام ترجمه به قابل توجهی از مردم-به-مردم مبادلات قابل توجهی در شمال آفریقایی مهاجر در جوامع در بدترین تحت تاثیر کشورهای اروپایی — ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است.”

در واقع الجزایر را برای اولین بار coronavirus مورد ایتالیایی بود که تا به حال وارد این کشور در فوریه 17. و اکثریت این کشور موج اولیه نفر از یک خانواده که به میزبانی یکی از بستگان که تا به حال فقط در بازگشت از فرانسه است.

به طور معمول در معرض طیف وسیعی از بیماری های عفونی — از اچ آی وی/ایدز و مالاریا به ابولا و تب Lassa — جنوب صحرای آفریقا همچنین ممکن است لذت بردن از یک کمی لبه در آمادگی پاسخ آن سیستم هر چند مور اخطار می دهد که افزایش محدود است. “این ممکن است ترجمه به آشنایی با بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از انتقال” او می گوید: “اما در تا حد زیادی غیر رسمی اقتصاد این آشنایی تنها می تواند محدود مزیت است.”

با منحنی به طور فزاینده ای مسطح در چین و اسپانیا و جاهای دیگر پس از چند ماه بلاتکلیفی و تراژدی کارشناسان می گویند ممکن است تنها یک ماده از زمان قبل از بقیه قاره جلب با شمال آفریقا.

“جامعه انتقال آغاز شده و بعد از آن در [بقیه] آفریقا می گوید:” عمرو بکر بنیانگذار قاهره مبتنی بر e-health راه اندازی 7keema و سابق که همه گیر آمادگی مشاور “به طوری که آنها هنوز هم در اوایل نقاط منحنی.” تعداد کم موارد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا نیز می تواند یک عملکرد آنها چگونه در حال آزمایش و تماس با ردیابی او می گوید.

در عین حال که در آن شمال آفریقا و خارج از غرفه با آن نسبتا بالا موارد و به طور چشمگیری بالاتر مرگ و میر از بقیه قاره — بدون آزمایش هر یک بیش از مناطق دیگر است. و برخی از کارشناسان هشدار داده اند که مصر به طور خاص ممکن است به طور قابل توجهی کم گزارش دهی رسمی خود را شمارش. محققان کانادایی در اواسط ماه مارس گزارش داد ده ها تن از گردشگران بسیاری از آنها بر روی یک کشتی کروز که در لنگر انداخت باستانی شهر اقصر در بخش شرقی رود نیل — که تست مثبت پس از بازگشت از مصر است. خود را مطالعه نشان می دهد که حداقل از 6000 نفر آلوده در کشور در حالی که این کشور به طور رسمی نشان داده شده است فقط در اطراف 3,200 موارد است.

مقامات در سراسر آفریقا در حال حاضر استعفا داد و به درمان مبارزه برای مهار این ویروس به عنوان یک ماراتن است نه یک دو سرعت. و تعهد به beefing تا استقامت برای مسافت های طولانی می تواند به اثبات قاطع در مسطح منحنی در هر دو به پایان می رسد از این قاره بدون در نظر گرفتن نقطه شروع است. ضمنا شمال آفریقا ممکن است rueing نزدیکی خود را به اروپا — یک بار استفاده آن را در حال حاضر روشن و در حال حاضر خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>