Nordstrom داوران می گویند که آنها می تواند پوشیدن این جاگر ’24/7′

جاگر داشتن جدی حاضر در حال حاضر. ما مطمئن هستیم که اگر ما می توانیم آن را یک لحظه حتی آنجا که به معنی آن است که یک چیز موقت است. ما نمی توانیم تصور کنید هر کسی که همیشه می خواهید به حرکت به جلو در زندگی بدون حداقل یک جفت از کیفیت جاگر را در کنار خود!

“کیفیت” است که کلمه کلیدی در اینجا. مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از sweatpants وجود دارد — اما پیدا کردن یک جفت از درجه جاگر که شما در واقع می خواهید برای پوشیدن در بیرون از خانه است که بهترین احساس را. آماده به احساس می کنید که احساس ؟ ما مطمئن هستیم که امیدواریم تا آنجا که ما فقط بهترین جاگر شما همیشه می تواند برای درخواست!

Vuori Performance Joggers
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Vuori عملکرد جاگر فقط برای $84 در Nordstrom!

این جاگر هستند racking تا پنج بررسی ستاره. چه خریداران فکر می کنید ؟ این یک نقد و بررسی توصیف اجماع بسیار خوب: “بهترین. شلوار. تا کنون.” به طور جدی! منتقدان می گویند که آنها “می تواند پوشیدن این 24/7,” چگونه گزارش “بسیار نرم و راحت” هستند. متعدد و با توجه به خرید هر رنگ, قادر به در نهایت ضربه هدف خود است. و آنچه هدف است ؟ به “نگاه زیبا و دلفریب, در حالی که [به عنوان] راحت به عنوان امکان پذیر است.”

این فوق العاده دنج, شلوار, هستند, البته, مناسب برای lounging — اما آنها جاگر پس از همه آنها برای فعالیت بدنی به عنوان به خوبی. خود پارچه تنفس رطوبت فتیلهسازی و خشک شدن سریع, بنابراین حتی اگر شما شکستن عرق شما نمی خواهد نیاز به شکستن یکی دیگر از نگرانی در مورد پیدا کردن یک جفت جدید از شلوار به به!

روشن است که Vuori در نظر گرفته شود همه چیز را در هنگام طراحی این جاگر, از جلو شیب جیب برای گوشی در جیب پنهان در داخل. شرط می بندم شما انتظار نیست که! ما همچنین باید ستایش elasticized تسمه با متضاد طناب کشی و همچنین بریدن کافهای ضربه بالاتر از مچ پا. این کافهای واقعا جلو نگاه هم. عرق دیده می شود به عنوان تنبل اما مناسب از این جاگر آنها را تبدیل به یک athleisure بیانیه — در حالی که فقط به عنوان راحت!

Vuori Performance Joggers
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Vuori عملکرد جاگر فقط برای $84 در Nordstrom!

این کف در حال حاضر در دسترس در سه رنگ. وجود دارد که کاملا جامد و همچنین ذغال هدر و نیروی دریایی هدر اضافه کردن کمی بصری بافت پارچه. هر سه کاملا مناسب برای پوشیدن روزمره است. ما قصد داریم به آنها را می پوشند هر شب بیش از حد. هیچ چیز مانند گرفتن خانه پس از یک روز طولانی در محل کار و بلافاصله تغییر به راحت جاگر!

یکی دیگر چیز زیادی در مورد این شلوار است که می توان آنها را مدل دهید راه های بسیاری است. نگه داشتن آن ساده با یک برش توپ را روی گوه و سفید کفش ورزشی و یا آن را یک گام بیشتر با نازک یقه اسکی بالا و پاشنه بلند غنیمت. شما شگفت زده چگونه بسیاری از لباس های جدید باحال شما می توانید با آمد تا. چنگ زدن به این کمد لباس بازآموزی امروز و خودتان ببینید!

آن را ببینید!

دریافت Vuori عملکرد جاگر فقط برای $84 در Nordstrom!

سبک شما نیست ؟ چک کردن بیشتر از Vuori در اینجا و دیگر شلوار و ساق موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>