Nordstrom کاهش یافته لاغر Sweatpants — و همه ما نیاز به یک جفت ASAP

به یاد داشته باشید که شلوار جین لاغر برای اولین بار تبدیل به یک چیز ؟ ما کمی دارای لیت و لعل زیاد در مورد آنها در ابتدا, اما شک و تردید نمی آخرین طولانی است. لحظه ای که ما سعی کردیم آنها را برای اولین بار ما می دانستیم که ما نمی تواند بدون آنها زندگی می کنند. ما عشق خود را نگاه بسیار — اما نکته این است که عامل راحتی است که معمولا از راه های پایین تر از ما می خواهم آن را به.

بله ساق و jeggings هر دو گزینه است که ما عشق اما آنچه در مورد زمانی که ما واقعا می خواهید به نگاهی است که به راحتی به سطح بعدی ؟ مانند به آن قله. چه می شود اگر ما می خواهید چیزی کمی گرمتر کمی cozier و شاید حتی کمی cuter? در واقع ما می خواهیم که sweatpant احساس می کنید که لاغر نگاه کنید. و فقط می خواهم که ما می توانیم در حال حاضر آن را داشته باشد!

Free People FP Movement Sunny Skinny Sweatpants
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت رایگان مردم FP جنبش آفتابی, لاغرها, تراش, فقط برای $48 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

این جای تعجب نیست ما که یک نام تجاری مانند مردم رایگان خواهد ایجاد چیزی فوق العاده است اما ما می گویند ما انتظار نیست آن است. لاغرها, تراش! ما واقعا در حال زندگی در آینده ندارد. در اینجا ما فکر جاگر شد و بهترین آن را همیشه می تواند دریافت کنید اما بازی رسما تغییر کرده!

این لاغر FP عرق جمع شده اند نزدیک به 150 بررسی و خریداران به طور جدی “نمی خواهید به آنها را خاموش.” آنها با وسواس چگونه چاپلوس آنها اعتراف آنها حتی نمی دانند که ممکن بود برای sweatpants به این اثر است. همان! آنها می گویند این شلوار “کامل در هر راه” از “بسیار راحت و گرم” به مباهات چشمگیر تطبیق پذیری — قادر به لباس پوشیدن به بالا یا پایین!

Free People FP Movement Sunny Skinny Sweatpants
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت رایگان مردم FP جنبش آفتابی, لاغرها, تراش, فقط برای $48 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

این sweatpants ساخته شده نرم و شسته شده به پایین گره های مخلوط پنبه کشش و حرکت بدن خود را. وجود دارد یک تسمه های الاستیک با یک طناب کشی و همچنین, بنابراین شما می توانید تنظیم افزایش از بالا به پایین است. البته ما نمی فراموش کرده ام به ذکر است آجدار کافهای که شما همیشه می توانید بریزید تا به صورت یک برش نگاه به عنوان به خوبی به عنوان این سمت عمیق و شیب جیب!

این آفتابی شلوار در حال حاضر در دسترس در پنج رنگ های خاموش و مناسب برای استفاده در خانه و یا برای جفت شدن با روشن تر, الگو تاپ هنگامی که شما در خارج از خانه. ما ارتش, خاکی, سبز, خاکستری تیره, هدر, خاکستری, نور آبی و دریایی ، مشکل انتخاب مورد علاقه ؟ شما تنها نیستید. در زیر 50 دلار در هر جفت هر چند آن را نمی خواهد صدمه دیده است برای گرفتن یک زن و شوهر. شما مطمئن برای دریافت مقدار زیادی از استفاده از آنها!

برای اضافه کردن یک گیلاس در بالا از این در حال حاضر خوشمزه با مغز گردو, ما همچنین باید به شما بگویم که این عرق ها قابل شستشو است و می تواند سقوط و خشک! ما خیلی بیش از حلق آویز لباس بر دوش پرده و تلاش برای جلوگیری از زنبور عسل خزنده در اطراف خارج طناب رخت. این عرق واقعا بهترین هستند در هر راه!

آن را ببینید!

دریافت رایگان مردم FP جنبش آفتابی, لاغرها, تراش, فقط برای $48 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان!

سبک شما نیست ؟ چک کردن بیشتر از رایگان مردم در اینجا و دیگر sweatpants موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>