Nonvoters نیست ممتاز. آنها تا حد زیادی کاهش درآمد غیر سفید و نسبت به دو طرف.

عکس: AP

حتی بیست و چهار ساعت سپری شده پس از برنی ساندرز اعلام کرد که تعلیق ریاست جمهوری خود را اجرا و در حال حاضر یک بشود کمپین راه اندازی شده است در برابر کسانی که به فکر پرهیز از رای گیری به دلیل نارضایتی با دو ماژور-نامزدهای حزب. فرض استناد به این تاکتیک این است که تنها کسانی که به اندازه کافی “ممتاز” لوکس از انتخاب به رای به این معنی که nonvoters غنی و سفید و در نتیجه تا حد زیادی مصون از عواقب مضر از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است که تا حد زیادی سقوط در پشت فقیر و غیر سفید پوست آمریکایی است.

این تاکتیک مبتنی بر یک کاریکاتور: آن طراحی شده است نشان می دهد که تنها افرادی که عمدی و آگاهانه انتخاب به رای با توجه به نارضایتی ها اعتماد-صندوق چپ که ثروت وضعیت و امتیاز نقصان آنها را از عواقب ناشی از عدم شرکت. در مقابل این شما-باید-رای کمپین اصرار دارد, کسانی که فاقد چنین تجملات — فقیر رای دهندگان و نژادی و اقلیت های قومی — درک کنند که رای گیری ضروری است.

این ادعا در مورد هویت و انگیزه nonvoters مهم است نه تنها به سعی کنید به قلدر و اجبار مردم به رای گیری در ارتباط nonvoting با غنی, سفید, امتیاز, اما همچنین به سرکوب هر گونه به رسمیت شناختن چگونه گسترده از نارضایتی است که برای هر دو طرف و نظام سیاسی به طور کلی در میان فقیر و غیر سفید شهروندان است.

اما او مشکل با این ادعا است و نه یکی از قابل توجه: آن است که بر اساس آشکار قابل اثبات باطل است که کسانی که انتخاب می کنید نه برای رای دادن در درجه اول غنی, سفید و در نتیجه ممتاز در حالی که کسانی که فاقد آن امتیازات — رای دهندگان از رنگ و فقیر رای دهندگان — تمایلی به پرهیز. این چیزی است که یک باور می تواند تنها در صورتی یک نمایش از کشور و رای دهندگان خود را شکل هستند توسط رسانه های اجتماعی و اخبار کابل حباب.

حقیقت دقیقا برعکس است. کسانی که انتخاب می کنید نه برای رای دادن به دلیل نارضایتی از گزینه های ارائه شده در حال نامتناسب فقیر و غیر سفید در حالی که غنی سفیده رای در مراتب بزرگتر درصد. و این اطلاعات را نیز روشن می سازد که انگیزه برای nonvoting است نه رای دهندگان سرکوب اما اعتقاد به این که انتخابات نتایج مهم نیست چون هر دو طرف فاسد هستند و یا علاقه مند تنها در زندگی ثروتمند است.

بنابراین کسانی که سعی می کنید به رفتار بدخیم و شرم غیر از رای دهندگان تا حد زیادی حمله به فقیر رای دهندگان و رای دهندگان از رنگ نیویورک و کالیفرنیا چپ اعتماد-تأمین کنندگان مالی از تخیل خود را.

یکی از مهمترین و جامع نظرسنجی از nonvoters منتشر شده توسط مرکز تحقیقات پیو در 9 اوت سال 2018 است. این خلاصه از پایین به خط آن پیدا کردن این راه مخالف دقیق از آنچه به طور معمول ادعا ثروتمند تلویزیون و رسانه های ستاره و DC فعالان: “nonvoters بودند بیشتر احتمال دارد به جوان کمتر تحصیل کرده کمتر مرفه و nonwhite.”

پیو اطلاعات در مورد این موضوع آشکار است. تقریبا نیمی از عدم رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری 2016 شد غیر سفید حتی اگر آنها نوشتن تنها یک چهارم از رای مردم است. حتی شدید تر است و داده ها در کلاس: بیش از نیمی از عدم رای دهندگان — 56% — بسیار ضعیف ساخت کمتر از $30,000 حتی اگر که درآمد گروه به منزله فقط بیش از یک چهارم رای گیری جمعیت. مردم را انتخاب کنید که برای رای دادن هستند نامتناسب ممتاز; کسانی که غیر ممتاز را انتخاب کنید به طور نامتناسبی را به رای می دهند.

همانطور که واشنگتن پست خلاصه ای از این بررسی قرار داده و آن را: “پیو داده ها نشان می دهد که تقریبا نیمی از nonvoters شد nonwhite و دو سوم عبارت بودند از: سن 50. بیش از نیمی از کسانی که رای دادن نیست به دست آورده کمتر از 30.000 دلار در سال; بیش از نیمی از کسانی که رای بیش از سن 50 است.”

کسانی را انتخاب کنید که نه به رای یا کسانی که ثبت شده اما رأی نمی دهند و یا کسانی که به سادگی نمی ثبت نام — را تشکیل می دهند تعداد زیادی از آمریکایی ها است. در واقع پست برجسته اندازه آنها این است: “حدود 30 درصد از آمریکایی ها شد واجد شرایط برای رای دادن اما تصمیم گرفت به یک درصد بالاتر از بخشی از کشور که رای دادند یا تهمت و یا خود را دموکراتیک حریف هیلاری کلینتون.” و در حالی که غنی سفیده تصمیم به رای دادن در اعداد بزرگ در انتخابات ریاست جمهوری 2016 کاهش درآمد و اقلیت نژادی تشکیل شده بسیار بزرگتر بخشی از کسانی که تصمیم به رای دادن:

در ماه نوامبر, نیویورک تایمز,’ اطلاعات روزنامه نگار Nate Cohn, تجزیه و تحلیل داده ها از نیویورک تایمز/سینا کالج, بررسی nonvoters در میدان نبرد متحده که رای ممتنع از رای گیری هر دو در سال 2016 و 2018 به طور مشابه آنها را به عنوان “نامتناسب جوان nonwhite و کم درآمد” و اضافه کرد که “nonvoters کمتر احتمال دارد به فارغ التحصیل از کالج چهار ساله.” در یک مقاله جداگانه ژوئیه گذشته کوهن اشاره کرد که “جوان و nonwhite کم درآمد و رای دهندگان در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان nonvoters” و “جوان و nonwhite رای دهندگان همچنان به رای دادن در نرخ پایین تر از تر و سفید رای دهندگان.”

این درست بود نه تنها برای انتخابات 2016 بلکه 2018 اواسط دوره انتخابات که در آن زمان تهمت شده بود رئیس جمهور برای تقریبا دو سال کامل. به عنوان Cohn گزارش “جوان و nonwhite مردم در انتخابات شد به طور قابل توجهی بالاتر از آن بوده است در سال 2014 اما هنوز پایین تر از تر و سفید رای دهندگان.”

پیو نشان داد که “در ایالات متحده حدود شش-در-ده بزرگسالان ثبت نام برای رای دادن.” از آنها “چهار-در-ده آمریکایی ها بودند که واجد شرایط برای رای دادن انجام نمی شود بنابراین در سال 2016.” این بدان معناست که 40 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در سال 2016 شد nonvoters. تعداد مطلق به تنهایی — میلیون ها نفر از آمریکایی ها — باید مانع هر گونه ادعا می کنند که غیر از رای دهندگان در حال غنی و ممتاز.

[حتی رای گیری ترجیحات رای دهندگان اساسا تحریف شده توسط آنلاین “امتیاز” گفتمان: گذشته از این واقعیت است که 28 درصد از اسپانیایی ها و 14 درصد از زنان رای دادند برای Tump در سال 2016 غنی سفیده رای برای کاندیدای حزب دموکرات و نه جمهوریخواه نامزد در حالی که فقیر سفیده رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن: “سفیده با چهار سال مدرک دانشگاهی و یا بیشتر در آموزش و پرورش ساخته شده تا 30 درصد از تمام اعتبار رای دهندگان. در این میان رای دهندگان به مراتب بیشتر (55%) گفت: آنها رای دادند کلینتون نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن (38%). در میان بسیار بزرگتر از رای دهندگان سفید که تا به حال به اتمام کالج (44 درصد از رای دهندگان) تهمت برنده بیش از دو به یک (64% به 28%).”]

به انکار آژانس به فقیر و غیر سفید nonvoters آن است که گاهی اوقات ادعا کرد که رای دهندگان سرکوب تلاش — به جای آگاه و انتخاب عقلانی — که عامل اصلی توضیح رفتار ضعیف و غیر سفید nonvoters. که آن نیز نادرست است.

جداگانه نظرسنجی پیو در سال 2017 از افرادی که ثبت نام برای رای دادن در بر داشت دقیقا مخالف: که افرادی که خودداری از شرکت در روند انتخابات تا حد زیادی این کار را به خاطر آنها نسبت به انتخاب و یا بر این باورند رای گیری خواهد زندگی خود را تغییر دهید. به عنوان پیو قرار داده و آن را: “ثبت نشده به احتمال زیاد به می گویند که آنها رأی نمی دهند چرا که آنها دوست نداشتن سیاست و یا بر این باورند رای گیری را یک تفاوت در حالی که افرادی که ثبت شده اما رای به ندرت می گویند که آنها رأی نمی دهند بیشتر به این دلیل آنها اطلاع کافی در مورد نامزدها و یا مسائل.”

همانا که پیو نظرسنجی از رای دهندگان ثبت نشده یافت می شود که شایع ترین علت برای ثبت نام است که آنها نمی خواهند به رایو رایج ترین دلایل باید چیزی برای انجام با رای دهندگان سرکوب و همه چیز را با اعتقادات خود در مورد بی ارزشی از انتخابات است. به عنوان پیو قرار داده و آن را “چهل و چهار درصد از واجدین شرایط ثبت نام افراد می گویند آنها نمی خواهند به رای” در حالی که “25 درصد می گویند که آنها در حال ثبت نشده چرا که آنها شده اند با الهام از یک نامزد و یا موضوع است.”

و پیو با تاکید بر هر دو ثبت نام رای دهندگان و همچنین ثبت نام رای دهندگان را انتخاب کنید که برای رای دادن گسترده ابراز نارضایتی یا بی تفاوتی نسبت به دو حزب عمده و نتایج انتخابات را به عنوان انگیزه خود: “ثبت نشده به احتمال زیاد نشان می دهد گسترده ای میلی برای نظام انتخاباتی از ثبت نام افرادی که تمایل به انتخابات خاص انگیزه برای nonvoting مانند disliking نامزدها یا نه شناخت کافی در مورد این مسائل است.”

هافینگتون پست و بر اساس پیو اطلاعات از افرادی که تصمیم به رای دادن در سال 2018 دورۀ انتخابات توصیف کرد و انگیزه اصلی برای عدم شرکت این است: “بسیاری از آمریکایی ها که نمی, رای گیری در این سال انتخابات میان دوره ای می گویند که آنها تصمیم گرفتند به دلیل نداشتن سیاست و یا یک احساس رای خود را نمی خواهد مهم است.” و nonvoters آن اشاره کرد همچنین “تمایل به انحراف جوان فقیر و سفید کمتر از کسانی است که به نوبه خود.”

تمام این داده ها نشان می دهد که در حالی که ایران با رای دهندگان سرکوب تلاش های هر دو واقعی و مهلک, nonvoting است که اکثریت یک انتخاب است. در واقع پیو بررسی midterm رای دهندگان و nonvoters به این نتیجه رسیدند که در حالی که اقلیت رای دهندگان disgracefully تجربه دیگر خطوط نسبت به سفید رای دهندگان “در حدود سه چهارم از گزارش خود از رای دهندگان (76%) می گویند آن را بسیار آسان را برای آنها را به رای دادن در انتخابات نوامبر. یکی دیگر از 16 درصد می گویند رای گیری شد ‘تا حدودی آسان است.'”

در حالی که رای دهندگان سرکوب بدون شک جدی لکه سیاسی در ایالات متحده زندگی می کند که (طراحی) مانع از رای گیری قاطع مردم دلیل ماندن در خانه است که با توجه به بدبینی نسبت یا نارضایتی از روند سیاسی و انتخاب آنها ارائه شد. به ایسنا توضیح داد: در مورد 2018 انتخابات میان دوره ای “به عنوان یک گروه nonvoters نیز تمایل به کلی رها از امور عمومی و بدبینانه در مورد دولت و خود نقش در زندگی مدنی. نزدیک به نیمی از nonvoters در انتخابات گفت شخصی خود را دوست نداشتن از سیاست بازی های برگزار شده حداقل یک نقش جزئی در تصمیم خود را به رای می دهند.” پیو نمودار برجسته چگونه گسترده است که این باور در میان nonvoters:

غیر از رای دهندگان با وجود تعداد زیادی هستند که به ندرت مورد بحث در جریان اصلی آمریکا و حقيقت است. در قسمتی که از آنجا که رسانه ملی ارقام در اخبار کابل و واشنگتن در حال شدت ثروتمند و کمی ارتباط یا علاقه در آنها.

اما در بخشی که حذف شده است با این حقیقت توضیح داد که بازجویی چرا بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها را انتخاب کنید برای رای دادن به نیروی سیاسی و رسانه های کلاس دست به گریبان با دلیل برای این انتخاب: یعنی گسترده ادراک است که روند سیاسی و دو حزب عمده اساسا خراب و بی تفاوت نسبت به همه اما کوچک بریدن از مردم ممتاز. مقابله با این مشکل و مجبور به آدرس آن به مراتب سخت تر از ایجاد یک لذت بخش داستانی که به دروغ مدعی است که افرادی که پرهیز از رای گیری انجام این کار به دلیل خودخواه amoral نژادی و امتیاز طبقاتی.

در آن چند نمونه زمانی که nonvoters هستند صادقانه بررسی بزرگ در رسانه ها بسیار متفاوت تصویر ظاهر از یکی به طور معمول منتشر شده توسط مرفه رسانه های ستاره و سی فعالان سیاسی. یکی از بهترین و متفکر ترین مقالات بود نیویورک تایمز نظرسنجی از آمریکایی های آفریقایی تبار در میلواکی که تصمیم به رای دادن در انتخابات 2016 و حتی دانستن آن کمک تهمت برنده ویسکانسین و در نتیجه ریاست جمهوری, آیا آن را پشیمانی نیست.

این بار توضیح داد که “[2016] انتخابات قابل توجه بود به همان اندازه برای کسانی که نمی نشان می دهد که برای کسانی که. در سراسر کشور حدود نیمی از رای دهندگان واجد شرایط نیست بازیگران برگه های رای.” ویسکانسین بود که پایین ترین میزان مشارکت در شانزده سال. زمان اضافه شدن:

میلواکی کمترین درآمد محله ارائه یک توضیح برای مشارکت مردم و ارقام. در این شهر از 15 شورای مناطق کاهش مشارکت مردم از سال 2012 تا 2016 در پنج فقیرترین بود همواره بسیار بیشتر از کاهش دیده می شود در مناطق مرفه تر — حسابداری برای نیمی از کاهش کلی در میزان مشارکت در سراسر شهر بود.

مصاحبه ها, مقاله های انجام شده با آفریقایی-آمریکایی ها و دیگر ساکنان فقیر از میلواکی که تصمیم به رای دادن بودند و روشن است. آنها اکثریت گفت: آنها نمی پشیمانی خود را انتخاب حتی دانستن تهمت برنده زیرا آنها بر این باور نیست که نتیجه انتخابات بهبود زندگی خود و باور ندارند که یک پیروزی با حزب دموکرات معنی دار خواهد بود برای آنها. یکی میلواکی, آرایشگر, Cedric فلمینگ گفت: در یک نقل قول بود که نماینده نظرسنجی: “من احساس بد نیست. میلواکی خسته است. هر دو از آنها [کلینتون و تهمت] وحشتناک بودند. آنها هرگز چیزی را برای ما به هر حال.”

تایمز به نقل از یکی دیگر از میلواکی باربر به شرح زیر است:

“من خیلی بی حس” گفت: Jahn Toney, 45, که تا به حال نوشته آقای ساندرز. او گفت: هیچ رئیس جمهوری در طول عمر خود تا به حال انجام هر کاری برای بهبود زندگی مردم سیاه و سفید از جمله آقای اوباما چه کسی به او رای دادند ، “مثل من باید شناخته شده این اتفاق می افتد. ما بدتر از قبل.”

که منطق nonvoting –”هر دو از آنها وحشتناک است. آنها هرگز چیزی را برای ما به هر حال” — به طور معمول بازیگران با شخصیت های رسانه ای و واشنگتن از فعالان خود را به عنوان استان غنی, سفید ممتاز چپ. اما این ادعا دروغ است. این داده ها باعث می شود به شدت روشن است که کسانی که را که انتخاب اغلب کسانی که با حداقل امتیاز آورند و با همین دلیل خوب است که هر دو طرف و روند سیاسی به طور کلی ساخته شده به هیچ علاقه ای به بهبود زندگی خود را.

بسیار مهم است به درک که nonvoters هستند و چه انگیزه های خود را برای انتخاب به پرهیز, نه تنها برای جلوگیری از چهره های رسانه ها و سی تن از فعالان انتشار دروغ بلکه به این خاطر که درک برجسته چه نوع از نامزدها می تواند در ایجاد انگیزه برای میلیون ها نفر از nonvoters برای رفتن به پای صندوق های رای. همانطور که نیویورک تایمز’ Nate Cohn توضیح داد: نامزدها نزدیک ترین ارتباط را با وضعیت موجود در حال آنهایی که به احتمال زیاد به درایو رای دهندگان دور از انتخابات در حالی که کسانی که به نظر می رسد بیگانگان که قصد به انحراف از اجماع دو حزبی هستند به احتمال زیاد برای ایجاد انگیزه در آنها. به همین دلیل ساندرز در سال 2019 به حال بیشترین درخواست تجدید نظر در میان nonvoters زمانی که او به عنوان چیزی غیر از سنتی دموکرات:

وقتی که می آید به نامزدها آقای ساندرز را نشان می دهد قدرت نسبی در میان nonvoters: او یک 41 درصد “بسیار مطلوب” امتیاز در این گروه در مقایسه با 33 درصد برای آقای بایدن و 30 درصد برای خانم وارن. این است که حداقل در بخشی به دلیل از آقای ساندرز دیرین درخواست تجدید نظر به رای دهندگان.

نه تنها آقای ساندرز favorability امتیاز بهترین از این سه نامزد, اما او نیز تنها دموکرات که favorability امتیاز قوی تر است در میان nonvoting دموکراتیک leaners از میان کسانی که رای داده اند قبل از. او outsider وضعیت و وعده تغییر اساسی بدون تمرکز زیادی بر روی مسائل فرهنگی ممکن است ارائه حداقل یک سرنخ برای چه دموکرات ها ممکن است درخواست تجدید نظر به این nonvoters هر چند آن را باید نه تنها یکی است.

رای گیری در حال حاضر نشان می دهد که جو بایدن چهره یک مشکل جدی به موجب آن حتی هواداران خود را به می گویند هیچ چیز از nonvoters — بسیار کم شور و شوق خود را برای نامزدی. او قطعا می تواند برنده, اما آن را نمی خواهد چرا که او انگیزه تعداد زیادی از nonvoters برای رفتن به پای صندوق های رای.

هر چیز دیگری است که کسانی که انتخاب را به پرهیز از رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات میان دوره ای در حال اکثریت چیزی جز “ممتاز.” این ادعا که آنها عمدی است دروغ گسترش سیاسی و رسانه ای نخبگان به سرکوب واقعیت خود را سیستمیک شکست وقتی که می آید برای خدمت به نیازهای اکثریت قریب به اتفاق جمعیت و سعی کنید به شرم به جای متقاعد ناراضی مردم به رای دادن به نامزد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>