غیر سنتی رای دهندگان در آیووا ماهواره قفقاز می تواند تعادل را به برنی ساندرز

به عنوان آیووا بهداشت ، برنی ساندرز بود سرود او با استفاده از در کنده گفتار: اگر شما به نوبه خود در تلویزیون در جلسه شب و گفتند مردم در انتخابات بالا است ما برنده شوید. اگر آنها به شما بگویم که مردم در انتخابات کم است ما از دست بدهند. ساده به عنوان آن است.

به جز البته آن را که ساده نیست. روز دوشنبه شب در آیووا مشارکت مردم مطابقت ندارد 2008 رکورد مجموعه ای به باراک اوباما و هیلاری کلینتون و جان ادواردز مبارزه آن است. هنوز ساندرز هنوز موفق به کسب بیشترین آرا تا کنون هر دو در اول و آخر رای گیری حتی به عنوان نماینده کل باقی می ماند بی قراری.

پرسید: شنبه درباره مشارکت ساندرز گفت: رهگیری او ترجیح داده اند بیشتر است. ساندرز با توجه به اعداد بودند “تا حدودی بالاتر از ’16” هنگامی که ساندرز از دست داد به هیلاری کلینتون با کمتر از 1 درصد از نمایندگان ایالت. اما او گفت که آنها “نه به عنوان بالا با صراحت به عنوان من می خواهم به را دیده اند.”

آیا مشارکت بالا در ترجمه به موفقیت به شدت به که معلوم است; یک نامزد انتخاباتی به افزایش مشارکت مردم در میان مردم به احتمال زیاد برای رای دادن به آنها. (دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال کمک درایو میزان مشارکت بالاتر در میان دموکرات ها در سال 2018 midterms اما به سختی می توان به عنوان یک پیروزی برای او. در طول سال 2020 کمپین ساندرز هدف قرار داده غیر سنتی رای دهندگان دانش آموزان و طبقه کارگر و افرادی که معمولا در خانه بمانند در طول مقدماتی و قفقاز. به عنوان مبارزات انتخاباتی اشاره کرد در روز چهارشنبه میزان مشارکت در انتخابات میان 17-29 ساله رفت و حتی از سال 2008.

به ویژه در مبارزات انتخاباتی متمرکز به شدت روی آوردن مردم به ماهواره قفقاز که برگزار شد در سراسر کشور و در دیگر نقاط جهان برای مردم آیووا نمایندگان شان که نمی تواند آن را به 7 p. m. قفقاز برای یک دلیل و یا دیگر. این بود که سال اول حزب میزبانی ماهواره قفقاز و دیگر هیچ انتخاباتی به نظر می رسد که سرمایه گذاری جدی در منابع در تبدیل آن رای دهندگان ، با 41 نمایندگان ایالت در دسترس جاروب و کمتر از 25 نمایندگان در حال حاضر جدا پیت Buttigieg و ساندرز آنها می تواند در نهایت ساخت این تفاوت که نماینده تعداد نهایی.

اولین جلسه برگزار شد در تفلیس از همه مکان ها و گزارش ها که ساندرز رهبری نمایندگان وجود دارد. یکی دیگر برگزار شد و در سن پترزبورگ فلوریدا که در آن مایکل بلومبرگ است که به شدت بر روی امواج رادیو و تلویزیون. برای اولین بار در آیووا برگزار شد در UFCW اتحادیه هال در اوتوموا با ساندرز برنده تمام 14 نهایی آرا به شبکه چهار حوزه نمایندگان نسبتا بزرگ انتخاب کنید تا. در دریک دانشگاه در Des Moines کارگران و دانشجویان رفت و به شدت برای ساندرز به او پنج نمایندگان و سناتور. الیزابت وارن دو معنی او مشبک پنج نسبت به Buttigieg. (در ره پادکست ما مصاحبه رای دهندگان در ماهواره قفقاز و در حوزه 36. آنلاین, برخی از ساندرز حامیان حال خواست مردم نه به حزبی برای وارن اما به سوئیچ به جای Buttigieg به دلایل استراتژیک. خوشبختانه برای ساندرز هیچ کس وجود دارد که در زمان مشاوره در دریک و Buttigieg سقوط یک فرد خجالتی از زنده ماندن است. حامیان او سپس پراکنده به هر دو ساندرز و وارن افزایش ساندرز نماینده به اشتراک گذاری و یک بار دیگر نشان حماقت باور است که این سیستم می تواند gamed استراتژیک یک واقعیت است که خطور کلینتون در مبارزات انتخاباتی تنها پس از نامزد آنها دعا پیروزی ایران با نامزدی به پایان رسید تا ضرب و شتم آنها را در به طور کلی است.)

در همه وجود دارد 87 ماهواره قفقاز. با توجه به آیووا حزب دموکرات قوانین مجموع نماینده ارزش از کسانی که در قفقاز خواهد بود تعیین می شود نسبت به کل تعداد زیادی از مردم که برای رای دادن به طور منظم در قفقاز. آنها به ارزش برخی از درصد از کل این معنی که چهار نمایندگان ساندرز برنده در Ottumwa, مثلا, در واقع می تواند افزایش یا کوچک در تحلیل نهایی. اما آنچه ما در مورد کسانی که در قفقاز نشان می دهد که ساندرز ممکن است برنده کسانی که در قفقاز به اندازه کافی برای غلبه بر کسری بودجه خود را با Buttigieg که در زمان نوشتن نشسته در 23.987 نمایندگان با 86 درصد از حوزه گزارش.

جف ویور ارشد کمپین مشاور گفت: در ساندرز تجمع در نیوهمپشایر در سه شنبه شب که او همچنان خوش بینانه در مورد برنده شدن نه فقط به رای مردم بلکه نماینده تعداد استناد به موفقیت در ماهواره قفقاز. “اگر شما نگاه کنید در ماهواره قفقاز — ما ندارد نهایی اعداد در عین حال اگر شما نگاه جدید Latino رای دهندگان بیرون آمدن در آیووا جدید مسلمان رای دهندگان بیرون آمدن در آیووا انجمن سایت در اتحادیه سالن که بخشی از این گسترش از رای دهندگان. در آن طول می کشد در حالی که برای, اما من بسیار افتخار از کار ما کمک به جوامع کمتر دریافت نمایندگی در کمیته های پارلمانی” ویور گفت.

منفی تبلیغات اجرا در برابر ساندرز در پایان مبارزات انتخاباتی او استدلال می تواند افسرده مشارکت مردم است. “ما در تلاش بودند به درایو به عنوان بالا به مشارکت مردم به عنوان ما احتمالا می تواند در آیووا. چه کسی می داند که آیا این واقعیت است که سه نفر بودند در دولت برای یک هفته چه اثر است که در حال مرتب کردن بر اساس مانند شور و هیجان در سطح دولت است. این غیر ممکن است که تمام مخلوط. یکی دیگر از چیزی است که اتفاق افتاده است که مایه تاسف بود که در خارج دموکراتیک گروهی — من فکر می کنم واقعا در سمت دموکراتیک شاید برای اولین بار — در آمد با برخی از واقعا تند و زننده تبلیغات و رک و پوست کنده که تمایل به سرکوب مردم در انتخابات,” ویور گفت.

در واقع تعدادی از عوامل نامربوط به ساندرز به احتمال زیاد تحت تاثیر قرار مردم در انتخابات اعداد این سال است. به عنوان ویور ذکر سه از پنج (یا شاید بالا چهار تا زمانی که نهایی آرا در حال شمارش) نامزد صرف بسیاری از ژانویه گیر در یک استیضاح محاکمه در آمریکا در حالی که یکی از پنج آیا کمی مبارزه. تنها Buttigieg قادر به آمار حوادث متعدد در هر روز برای یک دوره طولانی.

همچنین میزان مشارکت در انتخابات در سال 2008 — رکورد سال با 236,000 حزبی را برانگیخت در حالت بیش از 3 میلیون نفر — بهره مند از برخی از ساختاری مزایا: قفقاز برگزار شد در اولین دوشنبه در ماه ژانویه که به معنای دانشجویان بودند خانه برای تعطیلات زمستانی و کارگران که در سفر بودند بیشتر احتمال دارد به خانه به عنوان به خوبی. اولین دوشنبه در ماه فوریه – شب بعد از سوپر باول — آن دسته از دانش آموزان در مدارس. در سال 2016 زمانی که ساندرز و کلینتون در مواجه کردن مردم در انتخابات کاهش یافته و به 171,109. که یک شیب در حدود 55,000 پتانسیل دموکراتیک رای دهندگان. در این سال ساندرز بود و بعید است برای به دست آوردن آن 55,000 رای دهندگان به عقب پس از آنها تا به حال شانس به جلسه برای او در سال 2016 و نیست.

به جای آرایش کسانی که 172,000 ممکن است تغییر کرده باشد. در حد سیاه و سفید طبقه کارگر در حوزه مرکزی Des Moines برگزار شد پادشاه مدرسه ابتدایی بایدن به حال یک سطح حمایت است که شگفت انگیز بود در مقایسه با او سالم رای گیری اعداد در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. از 133 حزبی را برانگیخت در حوزه 36 Sanders, برنده 69 – بیش از نیمی – در حالی که بایدن حمایت شد و تنها 25 درصد است. پس از یک مبارزه طولانی, Warren, حامیان قادر به متقاعد کردن به اندازه کافی Buttigieg حامیان به پیوستن به آنها را به سختی آمار 15 درصد آستانه.

کار به نوبه خود از رای دهندگان این است که هیچ تضمینی برای پیروزی. اما در یک انتخابات نزدیک آن می تواند تمام تفاوت را. یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>