نوح Centineo ‘رفت و برگشت به نوشیدن” پس هوشیار سال


Noah Centineo Reveals Hes Not Totally Sober Following His Year Off From Alcohol and Drugs
نوح Centineo حضور فیلمی به تمام پسران: P. S. I Still Love You’ در مصر تئاتر در لس آنجلس در تاریخ 3 فوریه سال 2020 است. Broadimage/شاتر

دیدار با جدید نوح! با وجود رفتن هوشیار برای یک سال نوح Centineo نشان داد که او نه قطع کردن الکل از زندگی خود را به طور کامل.

“من می دانم که مردم شگفت زده شدند,” Centineo, 23, گفت: در طول تنوع را “بزرگ بلیط” پادکست بر روی پنج شنبه, فوریه 20, قسمت, مورد واکنش طرفداران به صداقت خود را در مورد, مهمانی, راه های از سن 17 تا 21. “مردم پشتیبان ما بودند که خوب است.”

را به همه پسران من دوست داشتم قبل از اینکه بازیگر پاک کردن دلایل انتخاب خود را به از بین بردن مواد مخدر و الکل و دیگر عادات بد از زندگی خود را پس از تولد 21 و جایی که او می ایستد در حال حاضر.

“رابطه من با هوشیاری کمی متفاوت است” او توضیح داد: در این پادکست. “من تمیز برای یک سال. من فقط گفت: من قصد دارم به یک سال خاموش و سپس رفت و برگشت به نوشیدن اما من سمت چپ بسیاری در گذشته است. زیادی وجود دارد که من نمی کنه.”

وی افزود: “قهوه است که راه بهتر است!”

فلوریدا بومی اشاره کرد که زمانی که او با این نسخهها کار بر روی یک پروژه “من برش همه چیز” اما چند استثنا وجود دارد. “گاهی اوقات من یک سیگار اگر من با داشتن یک روز واقعا بد است.”

در اوایل این ماه Centineo باز به هارپر بازار در مورد “واقعا تاریک زمان” در زندگی خود را هنگامی که “نبود واقعا خیلی” که او نمی خواهد انجام دهد.

در مصاحبه منتشر شده در فوریه 11, او توضیح داد که دوستان خود را دوست داشت “به مولی و بحث به مدت پنج ساعت و رسیدن به پایین از برخی واقعا عمیقا فلسفی سوالات وجودی” خود را در طول پنج سال از اعتیاد است.

هنگامی که او 21st birthday کردم و نزدیک به فرشتگان چارلی بازیگر تا به حال یک زندگی در حال تغییر که در آن لحظه او متوجه شد که او نیاز به تمیز کنید و تنظیم مجدد.

“گفتم وای شاید من باید استراحت.’ بنابراین من متوقف به انجام تمام است که من در بر داشت که بسیاری از مشکلات من در زندگی من به آرامی — آنها نمی رفتن آنها شد راه بیشتر آشکار به من” Centineo گفت.

او در قطع کردن سیگار را متوقف و در نظر گرفتن اضطراب دارو و متوقف نوشیدن.

“من جایگزین آن عادت با یوگا و کار من بسیار به سرعت بیش از دو ماه دوره — گفتم, ایست, این مشکلات من.’ من می تواند شناسایی مشکلات من و من می تواند به شناسایی بیشتر از آن چه باعث مشکلات” تاریخ کامل ستاره توضیح داد.

از طریق آن همه شهرت او در سطح سر به فلک کشید است با تشکر از جدید اقدام مباحث و بودن در محل موردتوجه وتماشای عموم ، جدید خود را, افراد مشهور, وضعیت منجر به بیش از 18 میلیون پیروان رسانه های اجتماعی است که باعث شده از پرورش آلوم به حتی بیشتر مایل به “باز خواهد شد.”

“وجود دارد هیچ مقدار از فشار است که هر نیروی خارج می تواند قرار داده و بر من است که من در حال حاضر قرار بر خودم” Centineo گفت: در پنج شنبه, پادکست. “این فقط احساس می کنم. من سعی می کنم به خودم بسیار پاسخگو برای هر تصمیم من را.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>