هیچ ID, هیچ شغلی: چگونه Coronavirus چپ Parolees در مشقت بار برزخ پس از خروج از زندان

parolee-theintercept

تصویر: Soohee چو/رهگیری

وقتی 29 ساله لب گنده راه می رفت از نیوجرسی زندان ایالتی که در آن او شده بود زندانی شش سال گذشته او احساس کردند که او تا به حال پا “به دنیای یخ زده.” او از زندان آزاد شد آزادی مشروط در تاریخ 11 مارس به عنوان coronavirus موارد در دولت شروع به سنبله فقط 10 روز قبل از رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اجرا ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

اگر سه ماه گذشته از همه گیر مستندات را برای احساس مانند بسیاری از زمان در تعلیق برای مرد من تماس بگیرید رائول آنها شده اند مشقت بار دولت از برزخ: رهایی از وحشت حبس اما قادر به دسترسی به ابزار اساسی است که با به راه اندازی مجدد زندگی خود را مانند یک دولت شناسایی یا گواهینامه رانندگی. “اگر شما یک ID شما فقط می توانید هر چیزی را انجام دهید” گفت: رائول که از من خواست به استفاده از نام واقعی او بنابراین او می تواند صحبت رک و پوست کنده در مورد موقعیت خود را به عنوان یک لب گنده بدون ترس از مجازات از دولت است.

دفاتر نیوجرسی موتور خودرو کمیسیون بسته شد تا پایان ماه ژوئن است. و رائول در انتظار است در اسناد و مدارک لازم از آزادی مشروط افسر نیز مرور همه گیر مربوط به بسته شدن. او شده است قادر به درخواست برای یک کار و یا باز کردن یک حساب بانکی. به منظور دریافت توسط او مجبور شده است به نگاهی به خطرات است که می تواند قرار داده و دوباره آزادی خود را در معرض خطر از جمله رانندگی بدون مجوز برای تحویل مواد غذایی برنامه با استفاده از یکی از اعضای خانواده حساب و ماشین. “من فقط به حال خودم قرار داده و به حالت زنده ماندن” او به من گفت.

خطر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به زندان جمعیت نمی تواند اغراق آمیز باشد. این ویروس معرفی یک فوریت جدید در حال حاضر بسیار مهم تلاشهای جمعی decarceration در این کشور برای فرمانداران و زندان ایالتی سیستم پاسخ با اجازه بسیار ناکافی تعداد منتشر شده است. اما داستان از چه جرم حبس — وحشتناک مشکلات آن قرار داده شده است در stark امداد توسط coronavirus — همچنان فراتر از دیوارهای زندان. ما نمی توانیم نادیده می گیرند چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم منتشر شد.

زیر قبل از همه گیر شرایط که قبلا زندانی مردم در حال حاضر با آن مواجه تند موانع دسترسی به اشتغال و مسکن و لازم است منابع مادی. افرادی که وارد این سیستم عدالت کیفری هستند و اکثریت فقیر تنها به ارائه فقیر هنوز هم هر چند سال حبس و اضافه ننگ است که به دنبال یک فرد فراتر از دروازه زندان. به عنوان با بسیاری از اجتماعی خشونت های همه گیر را تشدید کرده است این مشکل. زندانیان سابق مجددا جهانی از افزایش نرخ بیکاری و توقیف ادارات خدمات اجتماعی. برای کسانی که رائول موقعیت حتی اولین گام به سوی زندگی در مسیر گرفتن ID — جان باختند.

“بدون دسترسی به چیزی به عنوان اساسی به عنوان یک ID شما هنوز هم در داخل در حالی که شما در خارج” گفت: Anthony دیکسون مدیر جامعه نامزدی در آزادی مشروط آماده سازی پروژه های نیویورک-بر اساس حمایت و پشتیبانی مستقیم سازمان است. “و آنها به راحتی می تواند به روشن شدن این مانع که مردم در داخل است.” دیکسون تاکید کرد که زندانها باید قطعا باید از این ظرفیت و تمام اطلاعات لازم برای ارائه parolees با غیر راننده شناسه قبل از آنها منتشر می شوند. برخی از ایالت ها مانند لوئیزیانا در حال حاضر انجام این کار (هر چند سیستم وجود دارد می افتد کوتاه از حد از دولت زندانی جمعیت نظارت معادل زندان های شهرستان که در آن وجود دارد از جمله خدمات).

“بدون دسترسی به چیزی به عنوان اساسی به عنوان یک ID شما هنوز هم در داخل در حالی که شما خارج است.”

در نیوجرسی به عنوان در نیویورک افراد از خروج زندان های کشور در حال ارائه یک “انتشار ID” که به عنوان قانونی شناسایی اما علائم فرد به عنوان یک زندانی سابق. “من نمی توانید استفاده کنید که به درخواست برای شغل” رائول به من گفت. (تونی Ciavolella یک سخنگوی نیوجرسی دولت آزادی مشروط هیئت مدیره به من گفت که “دولت به طور کامل آگاه از چقدر مهم است برای parolees برای به دست آوردن مناسب شناسایی کمک خواهد کرد که آنها را به عنوان آنها را از طریق حرکت جامعه است.”)

موتور خودرو, کمیسیون دفاتر بازگشایی در نیوجرسی در ژوئن 29. اما مانند بسیاری از قبلا زندانی, مردم, رائول در حال حاضر فاقد اسناد و مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن یک دولت شناسایی یا گواهینامه رانندگی. او نمی تواند به دست آوردن یک کپی از شناسنامه خود را از زادگاهش کلمبیا که در آن او به دنبال پناهندگی در ایالات متحده در سن 19, داشتن رو مرگبار آزار و اذیت. او منتظر است برای دریافت دیگر جایگزین اسناد و مدارک خود را از آزادی مشروط افسر که گفته شده است کار از خانه. دیکسون به من گفت که یک یا دو نفر از هر پنج زندانی مردم او کار کرده است در نیویورک را ترک زندان بدون هر یک از کارت امنیت اجتماعی و یا یک گواهی تولد, با وجود این واقعیت است که در زندان است و قرار است به اطمینان حاصل شود که آنها را هر دو.

در ضمن آخرین سه ماه ارائه کرده اند چالش پس از چالش برای رائول: خانواده برگزار شد پس از جمع آوری کمک او خواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را, اما او به زودی لگد از یک آپارتمان که صاحب ملک متوجه شدند که او یک لب گنده. با وجود ترس از گسترش ویروس از رائول ماند با یک دوست و سپس خواهر خود را که پس از کمک به او پیدا کردن یک محل جدید. از طریق کار خود را به عنوان یک مدافع برای نوجوانان عدالت رائول پیدا کرده است یک شبکه پشتیبانی می کند. “با تشکر از که اجاره پرداخت خواهد شد این ماه,” او گفت:. “اگر من نیست که من و خانواده و دوستان, من نمی دانم آنچه من می خواهم انجام دهید. اما از آن است که یک احساس عجیب و غریب به تکیه بر مردم بود.”

او به من گفت که تنها توصیه های مفید خود را آزادی مشروط افسر به او داده است اطلاعات در مورد نزدیکی بانک های مواد غذایی که به او شده است با تکیه بر به خوردن. او وقت خود را صرف قدم زدن در اطراف خود الیزابت نیوجرسی, محله به دنبال پرداخت می شود فرد-شغل مانند چمن زنی با موفقیت کمی. یک آژانس استخدام به او گفت که او خواهد شد نیاز به یک ID دولت قبل از درخواست برای شغل.

زمانی که رائول در زمان خطر و تبدیل به سوار-به اشتراک گذاری برنامه. او شروع به رانندگی برای بارگذاری می خورد بدون مجوز. یک شب او کشیده بود توسط پلیس در نیوآرک. “من فقط شروع به گریه” او به من گفت. در یک سکته مغزی نادر از بخت خوب او توضیح داد که وضعیت خود را به افسر که او اجازه دهید برود. همیشه از او شده است تا حد زیادی انجام تحویل دوچرخه به جای آن اما هنوز هم با استفاده از یک حساب کاربری که نیست ،

سه هفته پیش رائول در بیمارستان بستری شد با یک مورد جدی از ذات الریه. در حالی که او آزمایش منفی برای Covid-19 او تنفس او گفت: همچنان به احساس تنگ. او هیچ بیمه درمانی و مدیون $800 او نمی تواند پرداخت.

رائول وضعیت منحصر به فرد است. آن را نمونه ای از راه های به ظاهر جزئی موانع اداری که دولت به راحتی می تواند بهبود را در زندگی unlivable برای کسانی که در حال حاضر رد شده است خود را به آزادی و کرامت توسط carceral سیستم. طرفداران و سازمان ها در سراسر کشور به مدت طولانی است که اختصاص داده شده به حمایت از قبلا زندانی مردم در حالی که دولت حاضر به; این بیماری همه گیر است تنها مانع تلاش های خود را بیشتر. “قبل از خاموش شدن ناگهانی ما پیشرفت در ساده روند مردم برای دریافت مجوز را که به آنها نیاز” گفت: Kelly Orians مدیر شرکت New Orleans-غیر انتفاعی بر اساس اولین 72+ که با این نسخهها کار با افراد و انتقال به زندگی پس از زندان است. “هنگامی که Covid بحران خیلی از پیشرفت ما ساخته شده بود از دست داد.” به عنوان Orians قرار داده و آن را “مردم در حال بیرون آمدن و همه چیز به نظر می رسد نا امید کننده است.”

ادارات دولتی در حال بازگشایی است اما به عنوان coronavirus موارد همچنان در اوج در این کشور شکست خورده است که معاصر امریکا, خاموش شدن ناگهانی به خوبی می تواند بازگشت. در ضمن کارهای عقب افتاده برای پردازش برنامه های کاربردی برای شناسه در حال حاضر گسترده و نیاز به مسکن و غذا و منابع اولیه برای بقا بالا رفتن سرسام آور است.

حتی در حالی که “دنیای یخ زده” را که رائول رفت و شروع به گرم شدن چشم انداز زیر بود که همیشه سخت است و تا کنون بیشتر خائنانه برای فقیر و به حاشیه رانده شده مردم رنگ که قرار گرفته اند به carceral به اصطلاح عدالت است. زمین نیاز razing; مبارزه برای اطمینان حاصل شود که هر کس در یک موقعیت مانند رائول را می توانید پیاده روی واقعا رایگان خود ادامه خواهد داد و پس از این نا بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de