هیچ عقب نگه! مارتا استوارت Pokes در Snoop Dogg را در خانه پیتزا

دوستانه jab! مارتا استوارت شوخی و تمسخر او رفیق Snoop Dogg پس از نوازنده را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک عکس فوری از یک پیتزا که او شلاق تا از ابتدا.

این همه زمانی آغاز شد که “جین و آب” رپر, 48, نوشته شده در Instagram تصویری از یک پیتزا در خانه در حال استراحت در stovetop در چهار شنبه, مارس 26. “Mm mm mm تولید و نوزاد او گفت:” از پپرونی پای.

در یک پیگیری-تصویری از Snoop آشپزی خلقت است که یکی از 78 سال استوارت وزن در گرمی نامزد برگزار شد از یک صفحه با دو برش بر روی آن. “آنها در حال رفتن سریع” او اعلام کرد.

اگر مواد غذایی متمرکز تصویری به دست آورده بود از کالیفرنیا بومی را مارتا & Snoop را غذای مختصر مهمانی شام costar شیوه زندگی گورو نمی تواند مقاومت در برابر پرتاب کمی سایه در نظرات. “Snoop به نظر می رسد مانند شما اولین pizzap [sic]” او پکتیا میباشد.

آن را در طولانی نیست قبل از دیگر Instagram کاربران ساخته شده توجه داشته باشید از استوارت نشاط حفاری. “@marthastewart48 😂 شما فقط ساخته شده من در سال” یکی نوشت. دیگری افزود: “لعنت مارتا عکس اخراج بیش از اینجا!”

در حالی که برخی از کاربران در دفاع از Snoop در ایتالیایی اصلی اشاره کرد که به نظر می رسد واقعی “خوب” و حتی درخواست برای یک تکه دیگران به ظاهر موافقت با استوارت ارزیابی. “نیاز mozza و بیشتر زمان” نوشت یکی در نظرات. یکی دیگر تلقی پای “چرب” اما گفت که او هنوز هم می خواهم آن را بخورم.

این واکسن در Snoop است فقط یکی از چندین LOL شایسته رسانه های اجتماعی و تعاملات استوارت بوده است بخشی از پس coronavirus مستند مارس آغاز شد. در اوایل این ماه, مارتا استوارت, پخت Handbook نویسنده ستایش رایان رینولدز در یک Instagram تصویری پس از این بازیگر او را فرستاده چندین بطری خود هواپیمایی جین. در این کلیپ استوارت با اشاره به Deadpool ستاره به عنوان “بلیک سرزنده‘s شوهر” و شمارش کردن بطری مشروب الکلی که از جمله در تعجب خود را تحویل.

حدود یک هفته قبل از آن استوارت چپ غیر قابل درک یک نظر بر روی یک Instagram پست در مورد جوجه های نوزاد و داد و خنده دار دلیل slipup نوشتن در پیگیری یک نظر: “چه افتضاحی. من نوشیدن شده اند.”

در یک یادداشت جدی تر استوارت تحت آتش در هفته گذشته برای اشاره به قرنطینه مهمان خانه به عنوان “زندانیان” در یک سری از رسانه های اجتماعی پست. او خطاب به بحث روز پنج شنبه 23 آوریل از طریق livestream در مورد مایکل ریپ‘ کتاب جدید طلایی کک: یک داستان از وسواس و جمع آوری. “من و بعد فورا رفت واز خیلی انتقاد آنها خواستار بازداشت شدگان اما من باید به آنها غذا شام,” او توضیح داد که او houseguests در آن زمان است. “امشب 40 شام! و من ساخته شده یک ویژه امشب شام با آنها به جشن 40 روز حبس.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>