نینا دوبرو و شان سفید, دوستیابی, ‘خنده خیلی با هم’: تصویری


Nina Dobrev and Shaun White Are Dating, ‘Laugh a Lot Together’ as She Posts Funny Video
نینا دوبرو و شان سفید شاتر (2)

Nina Dobrev مشترک خنده دار تصویری با شان سفید به عنوان یک منبع گفت:” ما هفتگی است که به طور انحصاری آنها دوستیابی و “بهره گیری از وقت خود را با هم.”

The Vampire Diaries آلوم 31 ارسال شده یک کلیپ Instagram روز شنبه, مارس 18 که نشان داد او گفتن طرفداران چگونه “مهم” این است که “برای شستن مواد غذایی خود را در هنگام بازگشت از فروشگاه.”

او ایستاده بود توسط یک سینک آشپزخانه با اسلحه خود را پشت سر او در حالی که یک جفت دیگر از سلاح متعلق به یک مرد با زنجبیل مو — اقدام به شستن چیزهایی مانند آووکادو و یک ظرف آجیل در حالی که با پوشیدن دستکش لاستیکی.

Dobrev منتظر بودند که او سعی داشت به یک جرعه از بطری های پلاستیکی برگزار شد سه بار مدال طلای المپیک که در صورت نبود دیده می شود در این ویدئو. در یک عنوان در پست کانادا بومی داد و فریاد به داکوتای جانسونکه به اشتراک گذاشته شده خود را با دوست پسر کریس مارتین در ماه مارس نشان داد که او در تلاش برای شستن “او” دست.

این Flatliners بازیگر و 33 ساله snowboarder موجب آشنایی شایعات ماه گذشته زمانی که آنها کشف بر روی یک دوچرخه سوار با هم در مالیبو.

تفرج آمد و پس از آنها هر دو عکس به اشتراک گذاشته شده از آفریقای جنوبی در ماه فوریه و نیویورک پست‘s صفحه شش گزارش داد که آنها تا به حال دیده شده است و بوسیدن قبل از خود دوچرخه سوار در مارس 22.

“نینا و شان به یکدیگر هستند و دوستیابی” یک منبع به ما می گوید هفتگی به طور انحصاری است. “آنها در حال لذت بردن از وقت خود را با هم و آشنا شدن با یکدیگر بهتر است.”

بازیگوش, گربه پست شده در روز شنبه به نظر می رسد برای جمع کردن زوج بکن بکن در ارتباط است.

“نینا واقعا دوست دارد شان و آنها هر دو از خنده خیلی با هم و فکر می کنم هر یک از دیگر خنده دار است” خودی اضافه شده است.

Dobrev شد اخیرا مرتبط با فیلمنامه و کارگردان اعطای ملون. آنها خال خال بسته بندی در PDA در چندین سوپر باول احزاب در فوریه 2019 اما به نام آن واریز شده در ماه نوامبر است. او قبلا مورخ گلن پاولاو Vampire Diaries costar Ian Somerhalder و بازیگر آستین استول.

سفید قبلا مورخ Phantogram خواننده سارا بارتل. آنها شروع به قدمت در سال 2014 و مشخص نیست زمانی که آنها تقسیم اما قید نشده پست شده در مورد X-بازی قهرمان در رسانه های اجتماعی از آوریل 2019.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>