NikkieTutorials: 5 چیزهایی که بدانید در مورد YouTuber و هنرمند آرایش

دید از بالا, de Jagerبهتر به عنوان شناخته شده NikkieTutorials تبدیل به یکی از شناخته شده ترین چهره در یوتیوب در سال های اخیر اما کار او به عنوان یک vlogger قدمت بیش از برخی از طرفداران ممکن است متوجه.

هلند بومی پیوست تصویری-اشتراک گذاری پلت فرم در سال 2008. او 14 ساله بود در آن زمان و تصمیم گرفت برای رسیدن به آرایش صنعت پس از توصیف لورن کنراد‘s خط چشم در یک قسمت از تپه.

“من تو را دیدم [YouTuber] شنی طلا و او ‘از خواب بیدار و را تشکیل می دهند و او به معنای واقعی کلمه فیلم برداری خودش را از رختخواب به انجام آرایش خود را به نگاه مانند لورن کنراد. من وسواس” NikkieTutorials به یاد می آورد به HelloGiggles در مارس 2017. “گفتم این چیست ؟ و من می خواهم بیشتر.” بنابراین من در بر داشت کل این جهان زیبایی تجارت انجام آموزش بود که واقعا کوچک ، که زمانی که من شروع به تمرین رفتن به داروخانه و گرفتن مسائل — و که در آن همه آغاز شد.”

دو سال بعد, NikkieTutorials شروع به گرفتن آرایش کلاس ها و در نهایت تبدیل به یک هنرمند حرفه ای. او یک ویروسی احساس در سال 2015 با تصویری “قدرت آرایش” که الهام گرفته از طرفداران بی شماری (از جمله کیم کارداشیان!) به رکورد خود صحبتهای نشان دادن چهره خود را با و بدون لوازم آرایشی ،

“یکی از اصلی ترین الهام بخش در پشت ‘قدرت آرایش’ شد قلدر و یک چیز اعتقاد من در این است که آرایشی است که نه تنها جامعه آن را برای شما,” او گفت: زرق و برق بریتانیا در ماه اوت سال 2018 است. “آن را برای ساخت خود را نگاه شگفت انگیز و هر کس آرایش-خجالت زده کرده است مسائل بیشتر از شما انجام دهد. سایش بال خود را و آنچه f–k شما می خواهید در زندگی. رفتن نگه دارید و نگه داشتن باور و آنچه باعث می شود شما احساس خوب است. و هنگامی که شما احساس خوب و رسیدن به نقطه ای که در آن هیچ کس می تواند آن را از شما پس از آن که احساس را بهترین احساس.”

در حالی که vlogger همچنان به یوتیوب این روزها او نیز به ثمر رساند برخی از عمده مباحث به دور از کامپیوتر خود را روی صفحه نمایش. در ژانویه 2019, Marc Jacobs Beauty اعلام کرد که او را به عنوان برند جهانی زیبایی مشاور است که اجازه داده او را به کار در توسعه محصول و به اشتراک گذاری تخصص خود را در شرکت کانال های رسانه های اجتماعی. او همچنین همکاری با Maybelline و عوفرة.

NikkieTutorials آمد به عنوان یک تراجنسیتی در ژانویه سال 2020 است.

در پایین حرکت برای پنج چیز به دانستن در مورد NikkieTutorials!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>