نیکی بلا نگران است او هرگز فرار او جان سینا فروپاشی

در گذشته گیر کرده? نیکی بلا اعتراف کرد که او نگران او هرگز نمی خواهد فرار از فروپاشی از جان سینا.

“رفتن را از طریق یک فروپاشی است که سخت بود” بلا 36 گفت: هانا ان Sluss در چهار شنبه, آوریل 29 قسمت از او و خواهر و بری بلا‘s “The Bellas پادکست.” “چه سخت بود در مورد که در آن بود بیرون آمد و قبل از یک فصل در هوا تا مردم فکر آن را یک شیرین کاری تبلیغاتی است.”

در مجموع وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره سابق لیسانس شرکت کننده 24 ساله تا به حال تجربه مشابه — Sluss پیشنهاد شد و توسط پیتر وبر در طول فصل 24 نشان می دهد و سپس ریخته قبل از آخر پخش شده و با توجه به نیکی از آن سخت است و مهم نیست چقدر جدی در ارتباط است.

Nikki Bella Worried Shell Never Escape Her John Cena Breakup
نیکی بلا و جان سینا. گریگوری پک/شاتر; Andrew H. واکر/شاتر

“مال من بود متفاوت تر از شماست چون من از طریق رفتن درد مانند” نه این واقعی است. من دروغ گفتن نیست!'” نیکی توضیح داد و اشاره کرد که “او نمی تواند تصور کنید که نیاز به نگه داشتن آن در” و هیجان بیش از یک ممکن است آخر نامزدی مانند مدل را در اوایل این سال است.

نیکی که در انتظار اولین فرزند او با نامزد آرتم Chigvintsevتقسیم از سینا 43 در مارس 2018 و پس از مختصری آشتی آنها به نام آن واریز شده در جولای برای خوب است. با وجود گذشت زمان سابق کشتی گیر است و ترس آن را هرگز به طور کامل پشت سر او.

“من همیشه به طور مداوم از رفتن به Brie, مانند,” من همیشه میخوام دور از این؟'” او به او گفت شنوندگان. “آرتم را در مقابله با مسائل و من حتی می دانم که من سابق نامزد را در مقابله با مسائل و این سخت است.”

این رقص با ستاره ها آلوم نشان داد که این تقریبا سه سال پس از تقسیم اما “ما هنوز هم آن را داشته باشد.”

“من احساس می کنم تو این مثلث برای بقیه زندگی من” او اعتراف کرد. “بنابراین من فقط سعی کنید این پوسته است که مبارزه با این همه به دلیل آن استفاده می شود به به من واقعا بد برای یک مدت زمان طولانی است.”

پس او را شکسته نامزدی نیکی خانواده در زمان پایین عکس که شامل سینا در همبستگی اما در حال حاضر ورزشکار آماده است به حرکت رو به جلو و نشان دادن خاطرات گذشته.

“من نمی خواهد اجازه دهید من نانا نگاهی به برخی عکس های پایین که جان را در آنجا کسانی هستند که خاطرات و او را یک مرد,” او توضیح داد. “فقط آن را نگه دارید بر روی دیوار من از ذهن نیست. آرتم مهم نیست. من اینجا نیست برای پاک کردن خاطرات است.”

نیکی نقل مکان کرد با روسیه رقصنده, 37, که او مشغول شدم تا 2019 در ماه نوامبر پس از نزدیک به یک سال از قدمت. سینا برای آشنایی است Shay Shariatzadeh.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>