نیکی بلا می شود واقعی در مورد بارداری افزایش وزن بیش از حد مو بیشتر

نیکی بلا صحبت در مورد آزار دهنده عوارض بارداری از جمله رنگ پوست و مو بیش از حد او به عنوان یک آرایش-رایگان selfie با نامزد آرتم Chigvintsev در روز شنبه, مارس 12.

“زمان که هیچ فیلتر پست” سابق WWE ستاره, 36, زيرنويس او Instagram photo. “بارداری به من داده است رنگ پوست در گونه ها و لب بالا با یک در حال رشد است که باعث می شود من لبخند روزمره است.”

“قرنطینه شده من را به یاد بارقههای (گریس) و ابرو من و اهداف من در طول زندگی من و می خواهید به تمرکز بیشتر بر روی” او ادامه داد. “آه است و من یک آشپز به عنوان یک نامزد! که در تلاش به دست آوردن خیلی بیشتر وزن از ران که در حال حاضر لمس کردن و مالش می خواهم.”

Nikki Bella Opens Up About Pregnancy Weight Gain, Excess Hair, Pigmentation, More
آرتم Chigvintsev و نیکی بلا حسن نیت ارائه میدهد نیکی بلا/Instagram

در مجموع وارد دانشکده هنرهای زیبا ستاره که مشغول به سابق رقص با ستاره ها طرفدار در فرانسه در ماه نوامبر نیز اعتراف او “نمی توانید صبر کنید برای لیزر دور قرار ملاقات بعد از تغذيه با شير مادر قبل از میلاد من متوجه شدم هیچ مرزی برای کجا و چه مقدار از موهای خود را می خواهد به رشد است. (من رسما تبدیل شدن به Brie lol!!)”

طرفداران ارسال شده حمایتی نظرات به بلا پست با یکی از گفتن او است “زرق و برق دار مهم نیست که چه” در حالی که دیگری نوشته است که “بارداری شگفت انگیز است! بدن خود را تغییر و آن را حفظ خواهد کرد در حال تغییر است. لذت بردن از!”

سابق DWTS شرکت کننده اعلام بارداری در ماه ژانویه در کنار او دوقلو, خواهر, بری بلاکه در انتظار فرزند دوم خود را با دنیل برایان. مادر به آن اضافه شود که او در بر داشت آن را “چالش” برای یادگیری به خواب در کنار او “به خصوص قبل از میلاد آن را به ارمغان آورده است بسیاری از درد گردن و پشت و در حال حاضر گونه من به برخی از دوستان سرگرم کننده است که باید به آنها پیوست (جوش lol) نمی توانید صبر کنید برای دریافت یک صورت دوباره! خواب که Sothys آبگرم در پاریس (رویای بزرگ حق lol) اما خوبی آن را بسیار شگفت انگیز به شروع به دیدن واقعی و طبیعی را دوباره با شما مناسب است ؟ بدون همه زیبایی قرار ملاقات و آرایش روزمره است.”

E! ستاره منعکس شده در پذیرش خود در حالی که quarantining در خانه (او خود جدا با پنیر بری که او را همسایه درب بعدی) در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من امیدوارم که در این زمان ما می توانیم شروع به خودمان را دوست دارم بیشتر. قدردانی از معایب این تغییرات سن و سال ما را,” او نوشت. “من رفتن را از طریق بسیاری از دوره های قبل از میلاد از بارداری, اما, خوبی, زمانی که من احساس می کنم کودک من پا زدن و یا حرکت برای من مهم نیست که چگونه بسیاری از پوند من به دست آورده اند و یا تغییرات پوست من, و یا درد است که احساس است که بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه کرده اند. این باعث می شود من لبخند خیلی بزرگ در هر زمان. عشق است که در حال حاضر بیشتر از هر دیگر! هیجان زده برای بقیه از این سفر به نام معجزه زندگی”است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>