نیک Viall به ظاهر سایه تایلر کامرون و هانا قهوه ای در میان مراسم

در نظر گرفتن هدف. نیک Viall به ظاهر به نام تایلر کامرون و هانا قهوه ای برای ارسال Infinite ویدئوها با دوستان خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

سابق کارشناسی, 39, مشترک, خود, نکته برای اجتناب از این بیماری در طول یک Instagram زنده تصویری با کلودیا Oshry در چهار شنبه, مارس 18. “ماندن f–k صفحه اصلی” او پیشنهاد کرد. “جلوگیری از انجام Infinite ویدئوها با گروه های از مردم در یک استخر.”

زمانی که “صبح نان تست” پادکست cohost, 25 پرسید که آیا او با اشاره به هر کسی خاص Viall پاسخ داد: “فقط اشاره به آن است.”

Nick Viall Seemingly Shades Tyler Cameron Hannah Brown Amid Reunion
نیک Viall تایلر کامرون و هانا قهوه ای است. شاتر; ABC/علامت Bourdillon

کامرون 27 و قهوه ای, 25, سرفصل های ساخته شده در سه شنبه, مارس 17, زمانی که آنها به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو رقص در اطراف یک استخر با “قرنطینه خدمه.” این رقص با ستاره ها آلوم شده است صرف وقت با مدل و دوستان خود را در زادگاه خود از ژوپیتر فلوریدا در میان شیوع.

واقعیت ستاره مورخ طول فصل 15 از لیسانس. خود را عاشقانه به پایان رسید زمانی که او مشغول به Jed وایاتهر چند رابطه خود را کوتاه بود. براون و کامرون موجب آشتی شایعات در اوایل این ماه هنگامی که او برداشت او از فرودگاه در فلوریدا.

“آنها بسیاری از عشق برای هر یک از دیگر” یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری است. “آنها دوستان زیادی و تعداد زیادی از سرگرم کننده با هم. آن را به عنوان ساده به عنوان آن است.”

Nick Viall Seemingly Shades Tyler Cameron Hannah Brown Amid Reunion
حسن نیت ارائه میدهد قرنطینه خدمه/Infinite (2)

در حالی که خودی اشاره کرد که “آن بوده است گیج کننده در سال” برای exes و آنها “بالاخره بعد از چندین بار در برنامه های خود را برای اتصال خود را” رابطه افلاطونی به نوبه خود می تواند جدی تر در آینده است. “بچه ها و دختران می تواند دوستان بدون آن که عاشقانه” منبع اضافه شده است. “می تواند چیزی اتفاق می افتد پایین خط ؟ مطمئن است.”

Viall بخشی خطاب به زندگی عشق خود را در Instagram زندگی می کنند. “من با کلی [فلاناگان]. فوق العاده بانو” او اذعان کرد هر چند او با اشاره به این که دو نمی توانید به اندازه کافی برای گسترش هر گونه میکروب ها.

عنوان قبلی خود شایعه عاشقانه با راشل Bilsonکه در حال حاضر دوستیابی , Bill Hader, the “Viall فایل” پادکست میزبان شوخی که “او معامله” و حتی به 41 ساله شنبه شب زنده زاج سفید را نشان می دهد یک فریاد: “من بزرگ بری فن.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC که اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de