نیک Viall است ‘نه یک فن عظیمی از کلر جوان ‘لیسانس’ مسابقه

نه در اینجا برای دلایل درست? نیک Viall نشان داد او ناراحت است و با سنین برخی از بازیگران برای کلر کرولی‘s فصل لیسانس.

“من یک طرفدار بزرگ که به صداقت” Viall, 39 گفت: ما هفته به طور انحصاری در Seagram را فرار گرمسیری آناناس راه اندازی حزب در hClub میزبانی شده توسط Chris Harrisonدر چهار شنبه, مارس 11. “من فکر می کنم به عنوان کسی که در این موقعیت شما آن را به طور جدی و شما می خواهید به یک فرصت در جلسه کسی و کمتر مشروع گزینه های شما سخت تر از آن است.”

سابق لیسانس ستاره اعتراف کرد که او “تمام آن” وقتی که می آید به کالیفرنیا بومی بودن قدیمی ترین لیسانس در تاریخ نشان می دهد — او را به نوبه خود 39 یک روز پس از این سری برای اولین بار — اما بازیگران جوان که اکثر آنها در 20s خود است بد تماس بگیرید.

“من فکر نمی کنم آن را واقع بینانه به فکر می کنم که شانس [بزرگ] با کسی که 10 تا 12 سال جوان تر [از او],” ویسکانسین بومی توضیح داد. “این ممکن است اما زنان بیشتر از مردان است. آنها فقط پس از آن سخت تر اما آره.”

او افزود: “من می خواهم برای دیدن بیشتر مردم سن او اما چه می خواهید انجام دهید؟”

Nick Viall Weighs in On Clare Crawley’s ‘Bachelorette’ Contestants
نیک Viall و کلر کرولی. شاتر (2)

Viall اعتراف کرد که او نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد در این فصل به عنوان کرولی به نظر می رسد اما او گفت: “من فکر می کنم آن را بزرگ می شود.”

زیر لیسانس‘s شدید دو بخش آخر در اوایل این هفته, ABC اعلام کرد این گروه از بچه ها خواهد شد که رقابت برای کرولی قلب و نهایی رز آمده ممکن است.

تنها دو نفر از مردان در فصل 16 که بیش از لیسانس با 22 از خواستگاران در 20s خود را.

“من فکر می کنم جهان تغییر کرده است و مردم در حال انتظار بیشتر [برای پیدا کردن عشق],” ABC اجرایی راب میلز گفت: انواع زیر فصل اطلاعیه ریخته گری. “همه ما در حال زندگی می کنند در حال حاضر, بنابراین مردم انتظار بیشتر, بنابراین من فکر می کنم که مهم است را در نظر میگیرد. اما قطعا, شما نگاهی به هانا قهوه ای در فصل گذشته بود که در 24 و او آماده و با اعتماد به نفس و آماده است.”

برای کرولی, 38, سن فقط یک عدد است که او نگران به عنوان او شروع به سفر خود را به عنوان آینده منجر شود برای حق رای دادن.

“من احساس می کنم مانند بسیاری از مردم آن را خارج وجود دارد به این چیز منفی” متخصص مد مو گفت: صبح به خیر امریکا در تاریخ 2 مارس. “اما برای من آن را فقط چند سال زیر کمربند سال بیشتر از دانستن اینکه چه چیزی من می خواهم و آنچه نمی خواهم و آنچه که من نمی خواهد برای حل و فصل.”

لیسانس برای اولین بار در ABC در روز شنبه, مارس 19 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im