نیک کردرو همسر فکر می کند Coronavirus ‘است که از سیستم’

در حال حرکت در مسیر درست! نیک کردرو‘s, همسر, Amanda Klootsمشترک مثبت به روز رسانی به عنوان بازیگر همچنان به مبارزه با کشمکش شدید COVID-19.

“خبر خوب!” 38 ساله اوهایو بومی اعلام کرد و از طریق او Instagram داستان در سهشنبه, مارس 24 تندرست 10-ماه-پیر پسر الویس در آغوش او. “دادا تا به حال دو منفی COVID تست به این معنی است که ما فکر می کنم این ویروس را از سیستم خود و در حال حاضر ما فقط در برخورد با بازیابی و گرفتن بدن خود را از پیامدهای این ویروس.”

Nick Cordero's Wife Shares 'Good News' After Amputation: 'We Think the Virus Is Out of His System'
نیک کردرو همسر آماندا Kloots با پسر خود الویس ادواردو کردرو. حسن نیت ارائه میدهد از آماندا Kloots/Instagram

Kloots’ امیدوار به روز رسانی می آید فقط یک روز پس از او اشاره کرد که خانواده اش در حال بازی “یک بیت از یک بازی انتظار” به عنوان شوهر, 41, بازیافت از مارس 18 قطع پا عمل جراحی است. “پزشکان فکر می کنم که او باید از خواب بیدار شده تا در حال حاضر توسط” رقصنده توضیح داد و اشاره کرد که ستاره برادوی بوده است sedated برای 13 روز. “او در نیک زمان و هنگامی که او از خواب بیدار خواهیم تمام توان در اینجا به آن جشن می گیرند.”

در حالی که کردرو همچنان به مبارزه برای زندگی خود و دیگر اعضای خانواده در نظر گرفتن زمان به جشن می گیرند “کمی کوچک برنده” در طول سفر خود را به بهبودی کامل. هر چند Kloots معتقد است که این ویروس ممکن است در نهایت “خارج از سیستم” او قبلا اعتراف کرد که متخصصان پزشکی همکاری نزدیک در بازیگر مورد مطمئن بودیم اگر او همیشه قادر به راه رفتن دوباره.

Nick Cordero's Wife Shares 'Good News' After Amputation: 'We Think the Virus Is Out of His System'
نیک کردرو با همسر آماندا Kloots. استیون برگمن/AFF-ایالات متحده آمریکا.com/MEGA

The Bullets Over Broadway ستاره قرار داده شد و تحت مراقبت های ویژه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در مارس 31 و آزمایش مثبت برای COVID-19 روز بعد. Kloots ادعا کرد که در او تشخیص داده شد با ذات الریه. نزدیک به چهار هفته بعد دوستان برادوی و طرفداران به طور یکسان به جمع آوری بیش از $420,000 به افتخار او در GoFundMe.

“من واقعا از شما متشکرم” سابق پیرسینگ گفت طرفداران در مارس 18. “ما یک خانه جدید است که ما در حال بازسازی در حال حاضر وجود دارد در حال رفتن به برخی از تغییرات است که باید ساخته شده و خواهد شد که واقعا به ما کمک کند. تاپیک صورتحساب های پزشکی و, شما می دانید, ما میخوایم دریافت نیک بهترین ناتوانی است که ما احتمالا می تواند در حال حاضر برای پای او. این همه به خاطر شما بچه ها.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>