نیک کردرو را می گوید او باید از خواب بیدار شده تا در حال حاضر پس از عمل جراحی

آهسته و مداوم است. نیک کردرو‘s, همسر, Amanda Klootsبه طرفداران یک به روز رسانی بر روی سلامت خود را پس از سفر پای او قطع شد هفته گذشته پس coronavirus عوارض.

رقصنده, 38, نشان داد از طریق او Instagram داستان در روز پنج شنبه 23 آوریل که آنها در حال حاضر در یک “بیت از یک بازی انتظار” پس شوهرش مارس 18 قطع پا عمل جراحی است.

“پزشکان گفت که هیچ چیز در MRI [این هفته] که نشان می دهد که او نمی خواهد از خواب بیدار که شگفت انگیز است” Kloots به او گفت پیروان. “ما خیلی خوشحال در مورد آن چرا که این یک نگرانی بزرگ برای همه ما است.”

او افزود که این ستاره برادوی, 41, نشده ام اما در این 12 روز او شده است از آرام بخش.

“پزشکان فکر می کنم که او باید از خواب بیدار شده تا در حال حاضر” او نشان داد و اشاره کرد که کردرو بود “به شدت تسکین یافته” برای 13 روز قبل از آن.

Broadway Star Nick Cordero’s Wife Says He May Never Walk Again Amid Coronavirus Fight
نیک کردرو حضور “در سبک” برتر جهان در SVA تئاتر در مارس 30, 2017 در شهر نیویورک است. شاتر

تناسب اندام, مربی که سهام 10-ماه-پیر پسر الویس با کردرو توضیح داد که در حال حاضر این خانواده در حال “فقط امید و دعا هر روز که نیک از خواب بیدار و قرار دادن آن انرژی و مثبت وجود دارد چرا که من معتقدم او خواهد شد.”

Kloots افزود: “او در نیک زمان و هنگامی که او از خواب بیدار خواهیم تمام توان در اینجا به آن جشن می گیرند.”

به عنوان بومی کانادا همچنان به مبارزه برای زندگی خود Kloots به او گفت که پیروان پزشکان به آرامی در حال کار بر روی گرفتن او ونتیلاتور و “به آهستگی کاهش دارو و دستگاه او را در.” در این زمان کردرو است “کاملا” خاموش فشار خون پزشکی که Kloots گفت: “فوق العاده است” و تیم پزشکی است که با تمرکز بر کاهش دیالیز خود را کمک.

“بزرگ اخبار. کمی کوچک برنده” او به این نتیجه رسیدند.

یک روز قبل از اوهایو بومی به طرفداران خود را زیرچشمی نگاه کردن به زندگی خود را با کردرو قبل از نبرد او با COVID-19.

او نشان داد در طول یک Instagram داستان در یکشنبه, مارس 22 که وجود دارد این است که یک “بزرگ oneliner” که عشق او گفت که یک بار به او که او را هرگز فراموش نکنید. Kloots به یاد می آورد یک شب در اتاق رنگین کمان در شهر نیویورک جایی که او و همسرش شد و یکی از معدود زوج های داخل ،

“من عاشق رنگین کمان اتاق من دوست دارم چیزی یاد New York,” او گفت: رمانتیک محل. “این واقعا شلوغ است.”

سابق رادیو شهر لزبین, کون بزرگ توضیح داد که کردرو به او نگاه کرد در حالی که آنها رقص و گفت: “آماندا Kloots شما ساخته شده بودند برای اتاق شبیه به این.”

او افزود: “من هرگز فراموش شده است و آن را فقط به یکی دیگر از چیزی که ما به عقب بر گردیم به انجام یک روز در اتاق رنگین کمان.”

The Rock of Ages ستاره بستری در واحد مراقبت های ویژه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس در 31 مارس است. وجود او قرار داده بر روی یک دستگاه تهویه و ناخودآگاه باقی مانده پس از بستری.

The Bullets Over Broadway ستاره تشخیص داده شد با COVID-19 آوریل 1 بعد از اینکه تشخیص داده و با پنومونی با توجه به همسرش. او پا قطع شد دو هفته بعد از آن به عنوان یک راه برای درمان لخته خون است که تا به حال نشده است کاهش داد رقیق کننده های خون به عنوان برنامه ریزی شده.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>