نیک کردرو GoFundMe افزایش بیش از $280,000 پس از او پا قطع شده

نیک کردرو‘s GoFundMe جمع آوری کمک های مطرح شده بیش از $280,000 پس از برادوی بازیگر پا قطع شد با توجه به کروناویروس عوارض.

41-year-old Rock of Ages یکctor همسر آماندا Klootsتشکر طرفداران خود را “قاطع” پشتیبانی از طریق او Instagram داستان روز شنبه, مارس 18.

Nick Cordero GoFundMe Raises Over $280,00 After He has Leg Amputated Due to Coronavirus
نیک کردرو حضور برادوی باز شب واردان برای “رایت این” در هادسون تئاتر در 15 آوریل 2019 در شهر نیویورک Shutterstock

“من واقعا از شما متشکرم” رقصنده, 38, به او گفت پیروان. “ما یک خانه جدید است که ما در حال بازسازی در حال حاضر وجود دارد در حال رفتن به برخی از تغییرات است که باید ساخته شده و خواهد شد که واقعا به ما کمک کند. تاپیک صورتحساب های پزشکی و, شما می دانید, ما میخوایم دریافت نیک بهترین ناتوانی است که ما احتمالا می تواند در حال حاضر برای پای او. این همه به خاطر شما بچه ها.”

یکشنبه, مارس 19 Kloots به روز رسانی در کردرو وضعیت پس از عمل جراحی به قطع پای راست خود را برای رفع خون جریان مسائل.

“من فقط شنیده ام از دکتر و او را انجام می دهند بچه های خوب” Kloots گفت: از طریق او Instagram داستان. “برای نیک او را به انجام بهترین است که او احتمالا می تواند در حال حاضر است که یک تسبیح. عمل جراحی خوب پیش رفت. زخم OK به نظر می رسد. او نمی از دست دادن مقدار زیادی از خون است. فشار خون خود را خوب است. قلب او خوب است و حتی خونریزی داخلی تا نیمه آرام. بنابراین همه چیز به نظر آرام است که آنقدر بزرگ است چرا که این چنین بوده است rollercoaster. وضعیت ذهنی است که هنوز هم فوق العاده مهم است و ما هنوز ریشه او را از خواب بیدار بنابراین اجازه دهید آواز خواندن و رقص در 3 p. m.”

The Bullets Over Broadway ستاره بستری در واحد مراقبت های ویژه در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس — که در آن او در ونتیلاتور شده است و ناخودآگاه — در 31 مارس پس از ابتلا به بیماری تنفسی. با توجه به Kloots, کردرو تشخیص داده شد با COVID-19 آوریل 1 پس از اشتباه مؤثر است.

Nick Cordero GoFundMe Raises Over $280,00 After He has Leg Amputated Due to Coronavirus
نیک کردرو و آماندا آماندا Kloots. شاتر

کانادا بومی قرار داده شد در رقیق کننده های خون برای درمان لخته شدن خون در پا خود را, اما پزشکان در زمان کردرو کردن دارو به علت خونریزی داخلی که در سمت چپ قطع به عنوان گزینه بعدی. در اوایل این هفته Kloots نشان داد که پزشکان نمی دانم “چه آسیب خواهد بود” پس از او عمل جراحی و مطمئن بودند اگر او خواهد بود قادر به راه رفتن دوباره.

Kloots بستری شده در روز شنبه از طریق Instagram که کردرو است یک راه طولانی از بهبود جلوتر از او که شامل “بسیاری از ناتوانی و قطعا بسیاری از physio منظور که پا به کار دوباره.”

روز یکشنبه Kloots مشترک یک ویدیو از خودش و کردرو انجام طراحی رقص از رقص عروسی نوشتن “ما dance again.”

Kloots نگه داشته است تا روحیه با ارسال روزانه ویدئوها از او و خود را 10-ماه-پیر پسر الویس. او همچنین از او خواست كه به عضویت روزانه آواز خواندن-پابه برای تشویق کردرو را از خواب بیدار.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>