نیویورک مدارس باند واحد هل جرم از کودکان

مبهم واحد از شهر نیویورک وزارت آموزش و پرورش موظف به پرداختن به “باند و خشونت جوانان” در این شهر مدارس ترویج شده است مجموعه ای از دستورالعمل ها است که نشان می دهد جدی جهل نوجوان رفتار و تداوم غلط و نژادپرستانه کلیشه.

این دستورالعمل که جوانان طرفداران هشدار می دهند قرار داده و دانشجويان حقوق و بالقوه زندگی در معرض خطر وارد شده بودند در یک کتاب توسط این باند پیشگیری و مداخله واحد یک بخش از سازمان حفاظت محیط زیست دفتر ایمنی و توسعه جوانان که به شدت متکی به مدارس رسمی ارتباط با اداره پلیس شهر نیویورک. 14-صفحه: کتاب جنجال آفرینی تدوین مشکوک و اغلب ادعاهای پوچ لیست “تغییرات شخصیتی” و “الکل/استفاده از مواد مخدر” به عنوان علائم هشدار دهنده از باند دخالت و اخطار می دهد که “زنان” پیوستن به باندهای هستند در معرض خطر بالاتر از بارداری و بیماری های جنسی. این کتاب نیز تکرار sensationalistic عامه در مورد باندهای مانند این ایده که نیاز به اعمال قتل “بی گناه قربانی باند رقیب عضو و یا حتی یک افسر پلیس است.”

این “GPIU باند آگاهی اطلاعات” کتاب بخشی از یک مجموعه ای از اسناد و مدارک که به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق توسط NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با رهگیری. روشن نیست چه زمانی این دستورالعمل در محل بوده است و یا چگونه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته اند در این شهر مدارس. کمی شناخته شده در مورد GPIU یک واحد است که قدمت آن به دهه 1990 اما هنوز تا حد زیادی ناشناخته است. در حالی که GPIU از لحاظ فنی تحت DOE اسناد به نظر می رسد که وارد شده است حداقل در بخشی از افسران پلیس و بارها و بارها تشویق مربیان برای رسیدن به اجرای قانون بالا بردن سوال در مورد همکاری بین مدارس و پلیس در زمانی که شهر ramped تا با هدف قرار دادن باندهای.

به عنوان رهگیری گزارش شده در سال های اخیر NYPD است انبوه گسترش مرموز “باند پایگاه داده” که لیست ده ها هزار از نیویورک عمدتا سیاه پوست و لاتین در مردان حتی به عنوان باند مربوط به حوادث را تا کسری از جرم و جنایت در این شهر است. پلیس می تواند اضافه کردن افراد به پایگاه داده بر اساس مجموعه ای گسترده و خودسرانه معیار که شامل مردم آنها با شریک و مکان آنها مکرر — معیار است که منتقدان می گویند به طور موثر تنبیه کردن تمام جوامع است. شما حتی نمی باید به ارتکاب هر گونه جنایت می شود به پایگاه داده اضافه شده است و پاک کردن راه برای مردم را به یاد بگیرند که آیا آنها ذکر شده بر روی آن و یا چرا.

اکثر افراد در پایگاه جوان هستند و گزارش های اخیر توسط پلیس و عدالت اجتماعی پروژه در کالج بروکلین اشاره کرد که به عنوان بسیاری از آنجا که 30 درصد کودکان زمانی که آنها به پایگاه داده اضافه شده. که به پرسش های مطرح شده در مورد نقش 5,500 “مدرسه افسران ایمنی” استخدام NYPD و مستقر در داخل مدارس که همچنین می توانید دانش آموزان به عنوان اعضای باند. در حالی که میزان همکاری بین مدرسه مبتنی بر افسران و GPIU روشن نیست دومی نیز متکی بر یک سری از “شناسه” از باند ارتباط از جمله لباس و رنگ و زبان و دست علائم و تشویق مربیان به سازمان دیده بان برای یافتن سرنخ هایی از باند وابستگی در دانش آموزان کوله پشتی و کلاه و نوت بوک.

اداره پلیس تحت رهبری جدید کمیسر درموت درخت روغن قلم است همچنین پیدا کردن راه های جدید برای هدف قرار دادن جوان نیویورکی. ماه گذشته شیا اعلام کرد یک “استراتژی جدید جوانان” با هدف شناسایی “فرصت برای مداخله با افراد جوان در اوایل پیشرفت که خطرات آنها را تبدیل به مجرمان.” ابتکار عمل تعیین 300 افسر پلیس به جوانان هماهنگی افسران و شیپور خاموشی به موجود مدرسه ایمنی بخش به “افزایش به اشتراک گذاری اطلاعات” با پلیس در خارج از مدارس. نقطه به ابتکار شهردار, بیل د Blasio هفته گذشته گفت که این امر “[توقف] جرم حتی قبل از آن اتفاق می افتد.” اما جوانان طرفداران ترس است که به طور موثر با قرار دادن کودکان و نوجوانان تحت نظارت پلیس هر دو در داخل و خارج از مدرسه را تنها قیف بیشتر از آنها را به باند پایگاه داده و سیستم عدالت کیفری به طور گسترده تر. و به آنها هشدار می دهند که اگر دستورالعمل مانند آن مشخص شده توسط GPIU هر نشانه پلیس اساسا بد مجهز به مقابله با جوانان-مسائل مرتبط و یا برای آموزش مربیان در باند مداخلات.

“اسناد و مدارک نشان می دهد که چگونه سازمان حفاظت محیط زیست است که با استفاده از باند شناسه و شاخص که همان بسیار ذهنی و خودسرانه معیار است که NYPD متکی بر” جان gem noble یک دادخواهی همکار در NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق گفت: رهگیری. “این همان نوع از نظارت دستگاه.”

“این معیارهای مناسب به یک الگوی جرم دانش آموزان از رنگ,” او اضافه شده است. “شما اساسا بتونه کاری معلمان که در غیر این صورت تصور می شود در تعامل با دانش آموزان خود و آموزش آنها در حال حاضر به شناسایی متهم باند یا خدمه فعالیت است.”

یک سخنگوی سازمان حفاظت محیط زیست نوشت: در بیانیه ای به رهگیری که این باند پیشگیری و مداخله واحد است که یک “منبع برای مدارس به ارائه آموزش آگاهی به مدارس که بالقوه را شناسایی تأثیرات و عوامل خطر و یا حمایت از یک دانش آموز است که قربانی یک باند خشونت است.”

“مدارس ما پناهگاه های امن و دانش آموز ما ایمنی کار است که ریشه در اعتقاد به این که دانش آموزان باید پشتیبانی از طریق علمی و اجتماعی مداخلات” سخنگوی نوشت.

یک سخنگوی NYPD جواب نداد سوال در مورد چگونه کار پلیس با مدارس در شناسایی متهم از اعضای باند به جای اشاره به کنفرانس مطبوعاتی اخیر برجسته ابتکار جدید است.

screenshot-1-1581541288

وزارت آموزش و پرورش را پیشگیری و مداخله واحد لیست یک سری از “شناسه” از باند ارتباط از جمله لباس و رنگ و زبان و دست ،

منبع: نیویورک وزارت آموزش و پرورش از طریق NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزشی; عکس: رهگیری

یک ترکیب از اسطوره ها

باند پیشگیری و مداخله واحد عمل کرده است در این شهر مدارس از سال 1994. در یک نقطه واحد اجرا شد به طور مستقیم توسط NYPD که تحت شهردار رودلف جولیانی در زمان بیش از عملیات امنیتی در این شهر مدارس در سال 1998 — به طور گسترده ای مورد انتقاد ترتیب که در محل باقی می ماند در این روز با وجود تلاش های اخیر برای محدود کردن پلیس و نقش آن در مدارس. با توجه به اطلاعات کمی در مورد GPIU موجود در سازمان حفاظت محیط زیست وب سایت این واحد با هدف به یک “رویکرد پیشگیرانه به فعالیت باند.” دیگر مواد توزیع شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست اشاره می کند که این واحد کمک “مدارس و سازمان های جامعه در به رسمیت شناختن علائم هشدار دهنده زود هنگام از باند دخالت.” کار واحد شامل عمدتا از توسعه حرفه ای آموزش و باند و پیشگیری از قلدری برنامه ها و طرح های در همکاری با “محلی و ایالتی و فدرال” این GPIU دستورالعمل نشان می دهد. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست این واحد دارای دو کارکنان و کتاب “بوده است نه استفاده می شود تحت این دولت است.” DOE سخنگو گفت که این واحد به معنای “پیشگیرانه” و که در مدارس رسیدن به GPIU “برای کمک به درک بهتر نحوه حمایت از دانش آموزان است.” نوربرت Davidson, سابق, مدرسه ایمنی افسر مسئول این واحد گفت: WNYC در سال 2011 که او در بازدید از ده ها تن از مدارس در هر ماه و به حال آموزش صدها نفر از مدیران مدرسه. دیویدسون نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در علاوه بر این به دستورالعمل مجموعه ای از اسناد و مدارک بررسی شده توسط رهگیری نیز شامل دو لیست که نام چند دوجین “خدمه” — که بسیاری از آنها صرفا نشان می دهد خیابان آدرس و یا مکان تحولات مسکن. یکی از این اسناد اشاره می کند که “GPIU مسئول این لیست از خدمه آن وارد شده توسط دیگر سازمان های اجرای قانون” حتی اگر به عنوان یک واحد در وزارت آموزش و پرورش به GPIU خود را قرار است به یک سازمان اجرای قانون.

در واقع از تعریف خود از یک باند به یک لیست از توصیه استراتژی برای مبارزه با آنها کتاب رنگ یک تصویر از جوانان جنایتکاری است که غرق در اجرای قانون lingo و به نظر می رسد نوشته شده توسط پلیس و نه مربیان. که پرسش در مورد گاهی اوقات مبهم رابطه بین پلیس و مدارس. در طول یک سال 2018 شورای شهر شنوایی در مورد باند پایگاه داده شیا که قبل از منصوب شدن کمیسر led NYPD ضد باند تلاش شهادت داد که معلمان می توانند به عنوان منابع برای شناسایی اعضای باند. و سازمان حفاظت محیط زیست خود شده است ردیابی باند مربوط به تخلفات انضباطی: یک صفحه گسترده به دست آمده توسط NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق نشان می دهد که سازمان حفاظت محیط زیست لیست هر دو “باند مربوط به رفتار” و “خشونت — gang related” به عنوان دسته برای انضباطی حوادث. روشن نیست چه معیار این گروه استفاده می کند برای آن تعیین نشده. سازمان حفاظت محیط زیست نیست پاسخ به سوالات در مورد آن پروتکل برای متهم کسی که از باند دخالت. بخش سخنگوی نوشت که “سازمان حفاظت محیط زیست پیگیری نمی کند و یا به اشتراک گذاری یک پایگاه داده از اطلاعات در مورد دانش آموزان درگیر در ادعایی باند مربوط به رفتار است.”

“سوال این است که باید مطرح شده است یا مدارس در حال انجام این ارزیابی بر اساس این وسیع و ذهنی معیار و اگر نه که کس دیگری در آن درگیر است ؟ که انجام این همه ؟ وجود دارد مقدار زیادی از شفافیت” گفت: gem noble. “شما فرض است که این معیارها و عوامل دیگر خواهد بود در دسترس عموم به ویژه هنگامی که شما در معرض دانش آموزان به برخی از تخلفات انضباطی که به طور خاص برچسب گذاشته شده توسط عنوان باند و مرتبط است.”

screenshot-2-1581541400

باند پیشگیری و مداخله واحد کتاب هشدار می دهد که “زنان” پیوستن به باندهای هستند در معرض خطر بالاتر از بارداری و بیماری های جنسی.

منبع: نیویورک وزارت آموزش و پرورش از طریق NAACP دفاع حقوقی و صندوق آموزشی; عکس: رهگیری

این GPIU دستورالعمل های پر شده با platitudes و احساسی. این سند در بار خوانده شده به عنوان اگر آن نوشته شده بود در دوران های مختلف آشکار تثبیت با “خرابکاری” و “گرافیتی” که یادآور اد کخ دولت. آن را نیز برای تلفن های موبایل مانند آن نوشته شده بود توسط کسی که هرگز تعامل با نوجوان, هشدار, والدین و مربیان به نگاه کردن به تغییرات در, دوستان, واژگان, و لباس, و همچنین استفاده از الکل و مواد مخدر و رسانه های اجتماعی در حالی که در همان زمان مشاوره که باند “شروع” ممکن است شامل درایو توسط تیراندازی تجاوز به عنف و قتل است. در یک بخش در مورد “زن باندهای” سند اخطار می دهد که “زن ترین باندهای یا آفریقایی-آمریکایی یا لاتین” و درآمد حاصل از لیست یک سری از “باید ها و نبایدها برای کار با باندهای” که تقریبا comically جنسیتی.

“این GPIU سند در باند فرهنگ است فقط یک mashup از اسطوره” گفت: کودک هاول استاد در CUNY دانشکده حقوق که دارای تخصص در باند پلیس و تعقیب. “بسیاری از آنچه در آن می گوید: در حال علائم هشدار دهنده از باندهای معمولی است دوران جوانی: دور ماندن از صفحه اصلی تغییرات شخصیتی و انزوا و الکل است. این مسخره است.”

“این یک مشکل است زیرا این کار باعث تشویق مربیان به نگاه معمولی نشانه های حاملگی آزمایش و دیدن نه فقط بالقوه جنایتکاری اما باند تبهکاری,” او اضافه شده است. “بنابراین به جای نگران بودن در مورد یک بچه بد رفتار در حال حاضر ما در حال فکر کردن از او و یا او به عنوان یک عضو باند.”

در سراسر سند نویسندگان تماس مربیان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با پلیس است. آنها آنها را دعوت به “جزئیات, ثبت, گزارش, حذف” گرافیتی و به کار با “اعضای ساختمان Response Team.” در این سند همچنین اشاره به یک “باند ارزیابی نظرسنجی” استفاده شده توسط مدارس و به یک “هوش به روز رسانی” آموزش برای کارکنان و دانش آموزان. سازمان حفاظت محیط زیست نیست, پاسخ به یک درخواست برای روشن شدن.

“این بسیار نگران کننده چقدر همه چیز می شود به همکاری با اجرای قانون محلی گفت:” هاول. “آن آوردن اجرای قانون به این فضا و گفت:” اگر شما را درک کودکان و نوجوانان انجام آنچه بیشتر کودکان و نوجوانان را, تغییر لباس های خود را و یا داشتن دسته — که چیزی به پلیس تماس بگیرید, در مورد, است که اجرای قانون مشکل است.'”

اجرای قانون پاسخ

این GPIU باند دستورالعمل ها به خصوص مشکل به این دلیل که واحد تحت یک آژانس — وزارت آموزش و پرورش — که درک جوانی-مسائل مربوط باید به مراتب پیچیده تر و سنجیده تر از این سند نشان میدهد. اما در آن واحد فقط یکی از چند راه است که در آن سیستم مدارس دولتی در آغوش اجرای قانون ذهنیت و یا به طور مستقیم محول به اجرای قانون مدیریت مبتنی بر مدرسه مشکلات.

پس از حامیان صرف سال افشاگری در مورد نقش نیویورک در مدارس جرم از جوانان این شهر به تازگی معرفی اصلاحات به تعلیق و سرمایه گذاری در مددکاران اجتماعی و عدالت ترمیمی شیوه های. به طور کلی تعدادی از دستگیری محدودیت و پلیس مداخله در مدارس کاهش پیدا کرد هر چند نه به طور مساوی در سراسر شهرستان.

اما جوانان طرفداران ترس است که این پیشرفت ممکن است در کوتاه مدت. بودجه مبتنی بر مدرسه پلیس به طور پیوسته افزایش یافته در طول سال. در سال 2018 شهر سرنشین یک برنامه به آنچه از آن به نام مدرسه هماهنگی عوامل “سرگردان سالن” در برخی از برانکس مدارس. و جوانان ابتکار به تازگی اعلام شده توسط NYPD به طور موثر می افزاید: بیشتر جوانان متمرکز پلیس در خارج از مدارس به انجام آنچه در مدرسه افسران ایمنی در حال حاضر انجام در داخل. ابتکار عمل است که پس از مدل های موجود محله محور برنامه دعوت سازمان های جامعه برای همکاری با پلیس بسیار شبیه به معلمان و کارکنان مدرسه در حال خواسته به همکاری با مدرسه افسران ایمنی.

“آنها در حال تلاش برای بیشتر entrench NYPD در مدارس ما” گفت: کیت دانا مدیر New York فصل کرامت در مدارس کمپین که با هدف پایان دادن به اصطلاح مدرسه به زندان خط لوله است. “شما نمی توانید به عدالت ترمیمی در حالی که همچنین با داشتن پلیس در مدارس و شما نمی توانید واقعا ترمیمی اگر شما هنوز هم در حال ارتکاب به جرم اقدامات مانند ساخت مردم از طریق آشکارسازهای فلزی.”

مقامات شهرستان را تن به تن ابتکار جدید به عنوان یکی است که “حفاظت و خدمت همه بچه ها.” در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام برنامه های اداره پلیس نوشت که “پرورش معنی دار ارتباط با نوجوانان” پلیس جلوگیری می کند “جوان نیویورکی از رهبری در یک سیر نزولی از جرم و جنایت است.”

در ایالت شهر آدرس هفته گذشته شهردار de Blasio تبریک گفت پلیس در این طرح است. “ما افراد جوان نیازی به ای اداره آنها نیاز به رسید,” او گفت:. “این مورد که فرد جوان قبل از آنها تا کنون ممکن است ارتکاب جرم است.”

د Blasio که مدت ها به دنبال اعتبار برای کاهش تبعیض آمیز پلیس متوقف می شود که همزمان با انتخابات خود را (اگر چه آن متوقف می شود و دوباره در حال افزایش), ستایش جدید NYPD ابتکار به عنوان “مخالف قطبی” از توقف و frisk. “برای سال در زمان توقف و frisk ما افراد جوان تحت درمان قرار گرفتند مانند آنها مشکل” شهردار گفت. در عوض از طریق ابتکار جدید پلیس را در “شفا, برقراری ارتباط, الهام بخش جوانان ما هرگز حتی فکر می کنم از یک زندگی از جرم و جنایت است.”

چگونه آنها را انجام دهید که روشن نشد. یک سخنگوی پلیس گفت: رهگیری که جزئیات بیشتر در مورد این طرح منتشر خواهد شد هنگامی که آن شروع می شود در این بهار. و د Blasio خود اذعان کرد یک تناقض ذاتی در این برنامه زمانی که او اشاره کرد که 300 جوانان هماهنگی افسران “را که در آنها است که نشان آنها که تفنگ که درست است.” تنها تفاوت آشکار او به نظر می رسید به این معنا خواهد بود رویکرد خود را. “آنچه آنها در حال فکر کردن در مورد هر روز ؟” شهردار گفت. “آنها در حال فکر کردن در مورد چگونه برای رسیدن به جوان مردم که ممکن است teetering در آن لبه.”

جوانان و مدنی و طرفداران حقوق با انتقاد از ابتکار جدید این استدلال آن است که پلیس را به “ارتباط با نوجوانان است.” این بیانیه همچنین از ترس دامن زده است که پلیس می شود با استفاده از این اتصالات به دست آوردن اطلاعات از جوانان آنها با تعامل و اضافه کردن بیشتر مردم به این باند پایگاه داده — به عنوان یکی از معیارهای زمان برای گنجاندن این است که کسی که شناخته شده است به عنوان یک عضو باند توسط “دو منابع مستقل.”

“از جوانان حمایت چشم انداز ما نمی خواهیم بچه ها صحبت کردن به اجرای قانون بدون نگهبان و یا نمایندگی قانونی. کودکان همیشه نمی دانند که های کاری با اجرای قانون حتی در یک مکالمه گاه به گاه می تواند آنها را در معرض موشکافی گفت:” کاترینا Feldkamp یک وکیل با آموزش و پرورش حقوق پروژه در برانکس خدمات حقوقی. “تمام نقطه جدید جوانان هماهنگی افسر برنامه است که برای ایجاد بیشتر از این گاه به گاه مکالمات و افزایش اجرای قانون نظارت از افراد جوان است.”

Feldkamp که نشان دهنده دانش آموزان رو به تعلیق از جمله برخی از آنها مدارس را متهم به باند وابستگی هشدار داد که این ابتکار جدید می تواند منجر به نوع نظارت و حدس و گمان است که منجر به دانش آموزان قرار می گیرد در NYPD باند پایگاه داده است.”

“این نیز باعث بیشتر شدن مسیر برای اجرای قانون در پاسخ به حوادث است که می تواند و باید با آن برخورد در مدرسه و در غیر تنبیهی شیوه ای نیست که جرم دانش آموزان,” او اضافه شده است.

به دانش آموزان در به شدت تحت کنترل محله ابتکار جدید برای تلفن های موبایل مانند اخبار قدیمی.

Dekaila ویلسون 19 سال اخیر فارغ التحصیل دبیرستان و سازمان با مدرسه سهام گروه IntegrateNYC گفت: مدرسه ایمنی ماموران پلیس به یک جزء اصلی از مدرسه خود را بالا تجربه از راهرو مدرسه به پارک و مغازه ها و ایستگاه قطار که در آن او رفت و پس از کلاس. “هنگامی که شما را ترک, شما ببینید دو مدرسه ایمنی خودروها توسط مدرسه, پس از آن شما راه رفتن به این پارک وجود دارد که دو یا سه نفر از کسانی که در ون و حتی بیشتر از ماشین پلیس” ویلسون به من گفت. “دانش آموزان در حال استفاده بودن جرم است که آن را عادی برای آنها است.”

ویلسون گفت که در سال 2017 او برانکس مدرسه اخراج بیش از ده نفر از دانشجويان بودند که متهم در باندهای — که او معتقد است مدیران بر اساس “بود که حلق آویز کردن در نزدیکی مدرسه” او گفت:. “آنها فشرده همه آنها را با هم و فقط لگد همه آنها را,” او اضافه شده است. “برخی از دانش آموزان که آنها لگد شدند, جرم بسیار به صورت روزانه است که آنها حتی نمی خواهد آمد به مدرسه دیگر.”

Andrea روده بزرگ یک سازمان با Rockaway جوانان نیروی کار که او نیز به تازگی از دبیرستان فارغ التحصیل شد گفت که برای افراد جوان که در حال حاضر احساس هدفمند توسط پلیس در محله خود تحقق است که آنها را می توان با برچسب “اعضای باند” در مدرسه “می رود به یک سطح متفاوت.”

“مدرسه مکانی برای یادگیری و یک محل که در آن شما باید احساس امنیت” گفت: روده بزرگ است. “اما زمانی که شما رفتن به مدارس نه تنها شما با دیدن ماموران پلیس شما همچنین می دانیم که شما درگیر شدن در جوانان طبیعی رفتار می تواند شما را در یک پایگاه داده که هیچ فرایند رسمی انجام می شود و هیچ راهی وجود دارد برای شما برای پیدا کردن که شما حتی در آن یک پایگاه داده است که به طور کلی نژادپرستانه و حتی نمی باید وجود داشته باشد در وهله اول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>