پلیس نیویورک در حال حمله به معترضان — آنها می دانند که آنها نمی خواهد در صورت عواقب

به عنوان هزاران نفر از معترضان همگرا در بروکلین در روز دوشنبه, NYPD اسکنر برداشت یک بیت از رادیو پچ پچ ایستاده است که حتی در جو پخته بیش از خشونت پلیس. پس از یک پلیس توزیع کننده اشاره کرد معترضان جنبش در نزدیکی 77 سالگی حوزه یک صدا در همان کانال پاسخ واضح است: “شلیک کسانی که چاق.” همانطور که روشن شد فوری پاسخ: “قرار نیست که بیش از هوا.”

ارز در 6:20 بعد از ظهر دستگیر شد از طریق Broadcastify یکی از بسیاری از وب سایت در دسترس عموم است که اجازه می دهد تا کاربران را به گوش دادن به پلیس و اورژانس دیگر کانال های رادیویی در سراسر کشور. این سایت باید “سر به فلک کشید بالا از فروشگاه App” در پی جورج فلوید را به قتل توسط پلیس در مینیاپولیس معاون گزارش این هفته است. یک NYPD سخنگو تایید کرد رادیو ارز و گفت: رهگیری که آن را تحت بررسی داخلی.

پس از چند روز به طور فزاینده ای خشونت آمیز سرکوب تظاهرات سراسر کشور بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای معترضان غارت فروشگاه ها خواهد شد و وزیر دفاع علامت Esper به نام شهرستانها ایالات متحده یک “battlespace” — رادیو پیام بود و در عین حال یکی دیگر از شاخص که پلیس دیدن معترضان به عنوان دشمنان برای مبارزه با به جای شهروندان آنها سوگند یاد کرد برای محافظت از. اما پچ پچ بود و همچنین نشانه ای از چگونه جسارت پلیس تبدیل شده اند در تماس با خشونت و کمی آنها به نظر می رسد به ترس از پیامدهای خشونت حمله به غیرنظامیان است.

در شهر نیویورک به عنوان در سراسر کشور کردند که در پاسخ به اعتراضات باعث خشم و خشونت پلیس و عدم پاسخگویی در عین حال خشونت بیشتر و بیشتر هیچ نتیجه. بیش از چند روز گذشته افسر NYPD مورد ضرب و شتم معترضان با nightsticks پاره پاره کردن ماسک به فلفل اسپری آنها را در محدوده محور وسایل نقلیه خود را به جمعیت و در حداقل یک مناسبت اشاره کرد و یک تفنگ را در یک گروه از تظاهرکنندگان. این حوادث پلیس منتقدان می گویند نشان دهنده قابل توجهی تشدید در حالی که همچنین سازگار بودن با یک الگوی از خشونت و عدم پاسخگویی توسط بزرگترین کشور اداره پلیس. سوء استفاده فعال شده است توسط قوانین که سپر افسران از پاسخگویی و موانع پلیس نظارت — و همچنین با رهبران شهر که به مدت طولانی اجازه پلیس به کار با مصونیت از مجازات.

“اخلال فیلم ها و گزارش ها از حملات خشونت آمیز حرکت معترضان و رسانه ها در حالی که حادثه به تماشای همه بیش از حد آشنا با ما” یک گروه از شهر نیویورک عمومی مدافعان نوشت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “آنها آینه داستان ما را بشنود هر روز از پلیس اقدام با مصونیت از مجازات هدف, حمله, ضرب و شتم, دروغ گفتن, سوء استفاده و بی احترامی سیاه و قهوه ای مردم در جوامع ما در خدمت در تمام پنج بخش نیویورک.”

در پاسخ به سرکوب پلیس NYPD کمیسر درموت شیا ابراز غرور و افتخار خود را به عنوان او تبریک خود را مسئول اعمال خود روز پس از محکومیت افسران که به کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس خواستار اقدامات خود را “عمیقا نگران کننده” و “قابل قبول نیست در هر نقطه.” شهردار بیل د Blasio, به نوبه خود, که او نیز محکوم فلوید را کشته و در مینیاپولیس خود را ادامه داد طولانی برگزار شد تمرین دفاع از سوء رفتار پلیس در مواجهه با شواهد مسلم و اقدام به تغییر سرزنش به معترضان.

“من دیده ام که تصویری و من به وضوح شنیده در مورد تعدادی از موارد دیگر. آن را نامناسب برای معترضان به فراگیر یک وسیله نقلیه پلیس و تهدید افسران پلیس” د Blasio گفت: در اوایل این هفته با اشاره به یکی از این حوادث است. “اگر یک افسر پلیس است که در این وضعیت آنها را به خارج شدن از این وضعیت است.”

غیر نظامی شکایت بررسی هیئت مدیره جدید و مستقل برای بررسی سوء استفاده پلیس دریافت کرده 467 شکایت از جمعه زمانی که اعتراضات آغاز شده “و متعهد را به طور کامل بررسی آنها” یک سخنگوی هیئت مدیره گفت: رهگیری. اما اداره پلیس در حال بررسی است تنها شش با توجه به شیا. NYPD سخنگوی جواب نداد سوال در مورد موارد مختلفی از خشونت و سوء رفتار است که گرفتار شده بودند ، یک سخنگوی دادستانی کل گفت: رهگیری آنها آگاه هستند از NYPD رادیو ارز است اما به نظر بیشتر و یا ارائه جزئیات در هر حال انجام تحقیقات به پلیس اقدامات است.

با وجود این ویدئوها طرفداران و قربانیان خشونت های پلیس که از ترس افسران درگیر در این حوادث را فرار از مسئوليت به عنوان تعدادی از افسران اختصاص یافته به تظاهرات را آغاز کرده اند که پوشش نشان اعداد لازم برای شناسایی آنها. NYPD نمی دیدگاهها برای افسران پوشش خود مدالها.

Messages-Image33798744651

پلیس شهر نیویورک افسران صف درست کردن پل بروکلین در پل بروکلین بلوار در 31 ماه مه سال 2020 در نیویورک است. افسر نشان داده شده است تحت پوشش خود را نشان شماره یک “عزاداری گروه است.”

عکس: به دست آمده توسط رهگیری

پوشش یک شماره نشان است که در نقض مستقیم NYPD را گشت راهنمای که اجازه می دهد تا ماموران به پوشیدن “عزاداری باند” پوشش مهر و موم از این شهرستان پس از مرگ یک افسر اما حکم که مهر و موم تعداد و رتبه قابل مشاهده باقی می ماند. در مارس شیا در توییتر نوشت که برخی از افسران خواهد بود با پوشیدن لباس عزاداری باند در بزرگداشت NYPD افسران که درگذشت Covid-19.

اما پوشش یک شماره نشان نیز نقض نیویورک را حق می دانند عمل می کنند که حکم ماموران شناسایی خود را با نام و رتبه و سپر تعداد زمانی که آنها در تعامل با مردم است. این عمل که به اثر رفت و در سال 2018 نیز نیاز به افسران برای اطلاع رسانی به کسانی که آنها را متوقف کند که آنها حق امتناع از اجازه برای جستجو و به سند آن درخواست.

“این در واقع حفاظت از NYPD افسران از اینکه پاسخگو در این تظاهرات گسترده که در آن آنها در واقع به دنبال حقوق خود گفت:” Jennvine وانگ کارکنان وکیل در حقوقی جامعه کمک پلیس پاسخگویی پروژه در اشاره به رشد گزارش پلیس پوشش خود مدالها. “نه تنها آنها زیر قانون وقتی که می آید به راه است که آنها در حال تعامل با افراد, اما آنها همچنین ارائه اطلاعاتی است که آنها باید ارائه زمانی که آنها در حال تعامل با مردم است.”

افسران نادیده گرفته بود به تعهدات خود حق می دانیم عمل قبل از این هفته در اعتراض وانگ اشاره کرد. او آن را به نام “long-standing, الگوی, با NYPD.”

“این واقعا مشکل به دلیل آن باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای طرفداران برای افرادی که قربانیان خشونت پلیس به برگزاری این افسران پاسخگو اگر ما قادر به شناسایی آنها,” او اضافه شده است. “و به این ترتیب نه تنها آنها اقدام نشود اما آنها به طور فعال در تلاش برای پنهان کردن هویت خود از افرادی که آنها را پاسخگو باشد. … آنها در حال حمله به معترضان و آنها پوشش خود را نشان اعداد. و حتی اگر ما را دستگیر و آنها را بر روی دوربین چگونه ما قرار است برای نگه داشتن آنها را پاسخگو?”

برای بیشتر قسمت ها, نیویورک, قانون محافظت از افسران معنی دار پاسخگویی. برای سال های قبل از این هفته تظاهرات طرفداران لابی قانونگذاران به لغو قدیمی دهه دولت قانون شناخته شده به عنوان “50-یک” است که باعث می شود پرسنل سوابق مأموران اجرای قانون “محرمانه و موضوع را به بازرسی و یا بررسی.” به عنوان رهگیری به گزارش مقامات در پاسخ به فشار بیشتر پلیس با شفافیت حتی سختگیرانه تر تفسیرهای 50-یک, همه چیز از شکایت از سوء رفتار به یافته های داخلی, بررسی, به, بدن, فیلم دوربین تا حد زیادی غیر قابل دسترس برای عموم است. تلاش برای لغو 50-در دادگاه شکست خورده اند اما این قانون در کانون توجه این هفته پس از فلوید کشته شد در مینیاپولیس. درک چوین افسر متهم به قتل فلوید تا به حال 18 قبلی شکایت از سوء رفتار در برابر او.

در نیویورک که یکی از دقیقترین قوانین در کشور حفاظت از حریم خصوصی از اجرای قانون افسران رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تعجب طرفداران این هفته زمانی که او ابراز حمایت از لغو 50-یک, با وجود این واقعیت است که قانون شده است به شدت مورد بحث در طول نه سال او بوده است ، “من می خواهم ثبت نام یک لایحه که امروز اصلاحات 50-a” کومو گفت. “من می خواهم آن را امضا کرده است.” د Blasio به دفاع از 50-و تحت مدیریت این شهرستان متوقف ساخت پيامدهای داخلی انضباطی بررسی در دسترس عموم است.

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. کومو گفت: رهگیری که “فرماندار پشتیبانی از اصلاح 50-و گفت: ثبت نام یک لایحه است که, می کند که” و اضافه کرد که کومو “خواسته است دادستان کل به بررسی تمام اقدامات و روش های مورد استفاده در طول تظاهرات.”

اما طرفداران تردید فرماندار قول — و اصرار داشت که این قانون باید لغو به جای به سادگی اصلاح کرد. “او شده است سکوت در آن قبلا” گفته وانگ از کمک های حقوقی. “این یک جنبش است که طرفداران کار کرده اند که برای سال ها و سال ها و سال آنها بوده ام فشار برای لغو 50-یک برای همیشه.”

“نیویورک شده اند و خواستار تغییر برای سال” عضو شورای آنتونیو Reynoso تکرار در یک بیانیه محکوم NYPD و شهردار دست زدن به تظاهرات. “NYPD نیاز به بلافاصله انتشار انضباطی سوابق از تمام افسران و که در آن الگوهای سوء رفتار توسط فرد ماموران کشف می شوند, کسانی که افسران باید فورا خاتمه یافته و تحت پیگرد قانونی قرار که در آن مناسب است.”

حتی قبل از موج اخیر اعتراضات coronavirus اضطراری شده بود که پلیس یک فرصت جدید برای فرار نمي شود. یک شهر, رسمی, زبان, به رهگیری به شرط ناشناس ماندن گفت که CCRB شد و در حال حاضر در یک موقعیت دشوار قبل از اعتراضات آغاز شد. با شهر نیویورک مرکز Covid-19, CCRB محققان مانند دیگر شهرستان کارکنان مشغول به کار از راه دور برای هفته ها. اگر چه تحقیقات به پلیس سوء می توان از راه دور, رسمی گفت: — خیلی از آن شامل هل دادن از طریق مواردی که در قبل از همه گیر — رمان coronavirus ارائه شده مشکلات منحصر به فرد.

برای اولین بار این مقام گفت: این CCRB اغلب زمینه شکایت از جمعیت برای آنها فیزیکی بازدیدکننده داشته است به هیئت مدیره اتاق یک ضرورت است: افرادی که عدم دسترسی به تلفن و یا اینترنت و به ویژه در شهر نیویورک unhoused. “از طرف دیگر از آن PBA” این مقام گفت: — Patrolmen را خیرخواه انجمن های سخت مناسب اتحادیه به نمایندگی از شهر نیویورک پلیس. “شده اند وجود دارد هیچ افسر مصاحبه از آغاز Covid” این مقام گفت که بدون همکاری از PBA, نظارت محققان تنها می توانید تا کنون. همه از این می آید پس از دو هفته جنجال در اطراف NYPD سخت-خط اجرای محلی اجتماعی فاصله دستورالعمل — و در حال حاضر آن چکش-مشت رویکرد پلیس تظاهرات. PBA نمی تواند نظر رسیده قبل از انتشار.

در حالی که چند انتظار می رود اداره پلیس خود را به رفتار عادلانه تحقیقات افسر سوء استفاده در جریان تظاهرات طرفداران هشدار داد که مشکوک بازداشت و نیروی بیش از حد نمایش داده شده در روزهای اخیر به احتمال زیاد منجر به نمرات دعاوی مدنی علیه این شهر است. در سال گذشته در این شهرستان پرداخت می شود $69 میلیون دلار برای حل و فصل پرونده های حقوقی پلیس سوء افزایش نزدیک به 30 میلیون دلار بیش از سال قبل است. و litigating سوء دعاوی هزینه در شهرستان برخی از $230 میلیون دلار در سال 2018 و $335.5 میلیون در سال 2017.

عظیم مالیات دهندگان تامین می شود پرداخت بیش از سوء رفتار پلیس آمده به احتمال زیاد تحت افزایش موشکافی در این سال پس از تاثیر اقتصادی از Covid-19 بحران مجبور است این شهرستان به بریده بریده بودجه آن برای سال آینده با 6 میلیارد دلار. اما به عنوان رهگیری شده گزارش وجود دارد و یکی از شهرستان های آژانس شده است که تا حد زیادی در امان در سراسر-هیئت مدیره کاهش: NYPD.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>