نیویورک می تواند پرتاب کردن یک در پنج پست الکترونیکی-در برگه های رای در یک منطقه به طور نامتناسبی ضربه بروکلین

به عنوان بخشی از تلاش برای کاهش انفجار همه گیر در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو قرار دادند و رای دهندگان را به سوی خود برگه از طریق پست که نیویورک را در تعداد رکورد. اما در حالی که صدها هزار رای ریخته شده به طور قابل توجهی کمتر انرژی سرمایه گذاری در شمارش این آرا. انتخابات برگزار شد و در ژوئن 23, اما بیش از سه هفته بعد از آن دولت است و هیچ جا در نزدیکی یک شمارش نهایی و محرومیت فوق العاده تعداد رای دهندگان در طول راه.

سرنوشت چند مهم انتخابات آویزان در تعادل می باشد. هیئت مدیره از انتخابات اسناد و مدارک به دست آمده توسط رهگیری نشان می دهد که در نیویورک 12th کنگره منطقه را پوشش می دهد که منهتن ملکه و بروکلین 20 درصد از پست الکترونیکی-در برگه های رای از پرتاب خواهد شد برای به دلایل مختلف. اسناد و مدارک نشان دهنده یک “مقدماتی هیات بررسی” آرا و رسمی تصمیم گیری در حال انجام است.

یک-در-پنج محرومیت, رای بسیار بالا برای توسعه دموکراسی اما نرخ بدتر بود در بروکلین بخش از منطقه که در آن رد رای در این هیات بررسی شد متناوب 28 درصد با توجه به تجزیه و تحلیل اسناد و مدارک. در سراسر شهر, نزدیک به 400 ، 000 نفر رای غایب بودند بازیگران معنی کومو را از دست داده و این انتخابات می تواند پرتاب کردن برخی از 100,000 رای. که تقریبا تعداد کالیفرنیا رد صلاحیت یک شماره در نظر گرفته scandalously بالا هر چند آن را نمایندگی فقط 1.5 درصد از پست های رای.

خوب دولت گروه های تروریستی در کومو به گام و درمان آرا-توسط-mail او دستور داد به بیش از فقط یک روابط عمومی پیروزی او به سرعت قرار داده و پشت سر خود را. اما کومو تا کنون کاهش یافته است به انجام این کار. در این روند او می تواند ایجاد یک سابقه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران با رهبری دادگاه عالی برای استفاده در پاییز به طور مشابه باطل غیابی. بحران می تواند به راحتی قطع با تدابیر جدید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارسال شده به خدمات پستی به تاخیر کلاس اول پست به جای تحویل آن اگر انجام این کار مورد نیاز اضافه کار. مگر اینکه آن را معکوس منظور منجر به تاخیر در رای دهندگان از دریافت پست الکترونیکی-در آراء و تاخیر در گرفتن آنها بازگشت. اگر آنها در اواخر دادگاه می تواند با استفاده از کومو را سابقه به پرتاب کردن میلیون ها نفر از رای گیری.

در سرب تا به انتخابات کومو تبلیغ یک تغییر در قانون است که اجازه غیابی به کاهش یافته است در این پست در نیویورک به عنوان اواخر به عنوان روز انتخابات ژوئن 23. در حال حاضر کسانی که برگه های رای هستند که حداقل به احتمال زیاد به شمارش عمده دلیل کومو-اجرای مدیره از انتخابات است که با استفاده از ابطال آراء یک فقدان مهر باطله تمبر پست اگر انتخابات وارد شده در بانک مرکزی انگلیس پس از آن تاریخ است. کومو می تواند در رفع این مشکل به راحتی با صدور یک فرمان اجرایی پذیرش همه امضا برگه های رای آمده است که در عرض چند روز از مهلت.

اگر عمده بروکلین اداره پست بود و نه postmarking برگه های رای که به معنی رای دهندگان که بازیگران مشروع به موقع برگه های رای نمی خواهد که ایشان تعداد از طریق هیچ گسل از خود را.

بازگشت پست که هزینه پستی پرداخت می شود, مانند یک رای گیری به طور کلی نمی شهریور — علامت گذاری به عنوان استفاده می شود به اطمینان حاصل کنید که یک تمبر نیست دوباره استفاده می شود اما از آنجایی که هیچ تمبر پستی سرویس نیازی به آن علامت — اما خدمات پستی کارکنان دستور به مهر باطله تمبر پست آراء به طوری که آنها می توانید مطابق با دولت و قوانین. هنوز هم گاهی اوقات یک کارمند فراموش می کند و گاهی اوقات کل دفتر پست فراموش برای روز. چیزی که به نظر می رسد که اتفاق افتاده در بروکلین.

در 12th کنگره منطقه منهتن رای دهندگان درخواست 77,453 آراء و بازگشت 47,365 — 61 درصد نرخ بازگشت. (بسیاری از آراء درخواست به سادگی هرگز وارد خانه های مردم.)

از کسانی که از طریق پست در منهتن رای دهندگان 8,939 رای باطل به دلایل مختلف توسط کارکنان نقد و بررسی. که نشان دهنده یک 19 درصد نرخ رد. علت invalidations به نظر می رسد به شکست توسط رای دهندگان به امضا و تاریخ رای گیری, با توجه به کمپین های مختلفی شده اند که نظارت بر این روند است. انتخابات می تواند به رفع این مشکل انتخابات آینده ساخت آن را روشن که در آن نیاز به امضا می شود اما برای این اولیه کمی وجود دارد که می تواند انجام شود.

سمت چپ/بالا: رای گیری از نیویورک به سمت راست/پایین: رای گیری از, CA.+ عکس ارائه شده به رهگیری

همان است که 19 درصد رای غالب در کوئینز که در آن 16,639 رای درخواست 9,631 بازگردانده شدند و 1,831 رد شد. از آن بدتر بود در بروکلین که در آن 13,494 رای درخواست 8,285 بازگردانده شدند و 2,284 بودند باطل — رد نرخ 28 درصد است. چیزی ساختاری باید محور این اختلاف.

والری Vazquez-دیاز یک سخنگوی نیویورک مدیره از انتخابات کاهش یافته است به نظر کارکنان اسناد گفت: “ما نمی انتشار اعداد تا زمانی که ما تایید انتخابات است.”

اگر عمده بروکلین اداره پست بود و نه postmarking برگه های رای که به معنی رای دهندگان که بازیگران مشروع به موقع برگه های رای نمی خواهد که ایشان تعداد از طریق هیچ گسل از خود را. بی اعتباری رای گیری به دلیل آن است هیچ امضا ممکن است زیانی به دموکراسی اما حداقل این قانون اعمال شده است به صورت یکنواخت در سراسر شهرستان. تنبیه قصبه آن دفتر پست یک موضوع متفاوت است و می تواند در خدمت به عنوان عملا سرکوب اقلیت رای.

همچنین این پرسش که چرا یک مهر باطله تمبر پست بهتر است به گسترش تاریخ است که توسط رای گیری باید دریافت شود. اگر یک رای گیری دریافت شده توسط هیئت مدیره از انتخابات و یا قبل از ژوئن 23, هیچ سوال وجود دارد که رای دهندگان به آن فرستاده شده در و یا قبل از ژوئن 23. و در واقع کومو به رسمیت می شناسد که واقعیت است. Vazquez-دیاز گفت که هر رای دریافت شده توسط ژوئن 23, آیا شهریور یا نه در نظر گرفته شده است معتبر است. “تنها راه برای ما برای تعیین بهنگام است مهر باطله تمبر پست,” Vazquez-Diaz گفت: — مگر اینکه یک مدیر اجرایی یا قضایی به منظور تغییر معیار به موقع بودن به رای دریافت کرده در ظرف مناسب تحویل پست الکترونیکی معتبر.

اما اگر یک رای گیری کاهش یافته بود در این پست در تاریخ 23 ژوئن گزینه ای بود که بارها و بارها در بوق و کرنا توسط Cuomo, آن به احتمال زیاد نمی خواهد وارد در بانک مرکزی تا چند روز بعد. یک سفارش است که تلقی هر رای گیری دریافت می گویند پایان هفته 26 ژوئن ممکن است معتبر یک تعداد انگشت شماری از برگه های رای که کاهش یافته است در پست روز پس از انتخابات برنامه ریزی شده. اما نه پذیرش هر برگه های رای که وارد پس از 23 ژوئن بدون مهر باطله تمبر پست لزوما disenfranchises هزاران نفر از رای دهندگان که آیا رأی گیری در زمان. و رای گیری کاهش یافته است در یک صندوق پستی در تاریخ 23 ژوئن نشده است ممکن است برداشت یک نامه حامل تا روز بعد دادن به آن مهر باطله تمبر پست از ژوئن 24, اما باید آن را کمتر از یک حقوقی رای از یک مشخص شده با 23. کومو که در درون قدرت خود را به دوباره enfranchise دهها هزار نفر از نیروهای جدید توسط deeming هر رای را دریافت و در یک طبقه دوم-mail پنجره ژوئن 23 معتبر است.

که استدلال های ساخته شده توسط این کمپین از امیلی گالاگر که به چالش کشیده 48-سال وقت یوسف Lentol برای بروکلین مبتنی بر دولت مونتاژ صندلی. گالاگر شد انتهایی نزدیک به 2,000 آرا پس از روز انتخابات است اما در فاصله قابل توجه با توجه به چگونه نمیبینم رفتن و چگونه بسیاری از آنها محسوب می شود. اندرو اپستاین گالاگر را مدیر کمپین گفت که این کمپین در حال همکاری با وکلای فایل یک دستور است که بلوک بانک مرکزی از بی اعتباری رأی بدون مهر باطله تمبر پست که رسیدم نزدیک به انتخابات است.

مانند دیگر شورشیان نامزدها با قوی مردمی سازماندهی جزء گالاگر به نظر می رسد که انجام می شود به طور قابل توجهی بهتر با رای غیابی از در روز انتخابات. در واقع مبارزات انتخاباتی او را تجزیه و تحلیل نشان داد که محله های او برنده در روز انتخابات — او سنگر — نیز در این محله که در آن اکثر پست برگه درخواست شد. که در آن او از دست داده و تعداد بسیار کمی از آراء درخواست شد. او مسیرهای پیاده روی بعد از روز انتخابات با حدود 1800 نفر رای است که تعدادی اپستاین فکر می کند که آنها می توانید را تشکیل می دهند. “اما این که وابسته به تعداد کافی از این برگه های رای در واقع در حال شمارش است.”

در گالاگر را در منطقه 17,023 برگه درخواست شد و 9,689 بازگردانده شدند. اگر گالاگر برنده 60 درصد از کسانی که رای او را برنده. اما اگر بانک مرکزی انگلیس پرتاب یکی از هر سه در سطل زباله او را از دست بدهند.

مهر باطله تمبر پست موضوع حتی می تواند تحت تاثیر قرار دهد بزرگترین فدرال نژاد چپ در انتخابات میان وقت Rep. کارولین Maloney و نزدیک ترین رقیب سورج پاتل.

چون Maloney منطقه را پوشش می دهد چنین کوچک بریدن از بروکلین (بسیاری از این منطقه رای دهندگان در منهتن و ملکه), متفاوت محرومیت ممکن است معمولا بسیاری از تفاوت ساخته شده. اما در این مسابقه بسیار نزدیک و پس از آن ممکن است.

در روز انتخابات Maloney امن 41.7 درصد از آرا در 12th کنگره منطقه اولیه با 16,473 برگه های رای خود را به نفع. پاتل فقط با 15,825 یک فاصله 648 رای. دو دیگر مترقی نامزد برنده فقط بیش از 7000 رای بین آنها است.

وجود دارد برخی از 52,054 آراء معتبر تلقی توسط کارکنان هنوز هم محسوب می شود و حتی با کومو را بو رد بسیاری از آراء وجود دارد دلیلی برای باور آنهایی که باقی مانده بدون چربی نسبت به پاتل. با توجه به Patel, مبارزات انتخاباتی خود درخواست یک لیست از 100,000-به علاوه رای دهندگان که درخواست رای گیری و زد آن را از طریق یک رای دهندگان پایگاه داده پیدا کردن که 51 درصد از رای گیری درخواست آمد از رای دهندگان با سن کمتر از 45 — و نه مطلوب جمعیتی برای Maloney بر اساس پاتل و تحلیل رای دهندگان به عنوان به خوبی به عنوان الگوی جوان رای دهندگان طرفدار مترقی رقبا به بیشتر از متوسط امتیازهای. این کمپین کار می کرد عمدا به تعقیب کسانی که رای دهندگان و آنها را به بازگشت به برگه های رای تلاش است که شامل یک میلیون تماس و 400,000 پیام های متنی خود را سخنگوی کمپین گفت. پاتل گفت که او امیدوار بود که به عرض حداقل 4000 رای در روز انتخابات فاصله او امیدوار است را با پست الکترونیکی-در برگه های رای. مالونی گفت او مطمئن است او منجر خواهد شد وقتی که همه آرا شمارش شده به خصوص در دژ از منهتن.

برگه های رای که فقط در حال حاضر شمارش رسما در Patel-Maloney, نژاد, و در دسته اول, 174 بودند پرتاب برای داشتن یک مهر باطله تمبر پست پیشنهاد اولیه کارکنان تجزیه و تحلیل را بتراشیم نزدیک به تصمیم گیری نهایی. پاتل گفت که 110 نفر از کسانی که وارد در ژوئن 24, معنی, آنها قطعا از طریق پست در زمان. او گفت که بررسی آنها از برگه های رای نشان می دهد حدود 800 خود را در بریدن از بروکلین به تنهایی از پرتاب خواهد شد بیش از مهر باطله تمبر پست موضوع است.

Marcela Mitaynes یک مسکن فعال و دموکراتیک سوسیالیستی با حمایت از اسکندریه Ocasio-کورتز, بود, مانند گالاگر انتهایی در روز انتخابات با حدود 500 رای اما با نمیبینم هنوز uncounted او کمپین می دانست که او هنوز هم در حال اجرا است. روز چهارشنبه بعد از ظهر او گزارش پس از بانک مرکزی جدول 3,000 جدید آرا که او کشیده جلوتر 7 با حدود 1000 هنوز هم در سمت چپ محسوب می شود. او گفت: رهگیری تیم او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تعیین می شود که چگونه بسیاری از آنها رد شود.

به طور مشابه والتر Mosley یک دستگاه-حمایت نامزد برای مجلس ایالتی و یک متحد نزدیک Rep. Hakeem Jeffries به پایان رسید روز انتخابات تا حدود 600 رای بیش از DSA و AOC-حمایت Phara Souffrant فارست یک اتحادیه ، Souffrant فارست گفت که تا کنون مشخص نیست که چگونه بسیاری از آراء کومو انتخابات هیئت مدیره خواهد رد.

کومو نمی تواند ادعا شده غافلگیر شده توسط مشکل است. در ژوئن 22, انتخابات, اصلاحات گروه او نامه ای فرستاده و هشدار داد که ترکیبی از خدمات پستی غفلت و ترغیب مردم به رای دادن از طریق پست در روز انتخابات که منجر به محرومیت توده اگر او نبود عمل به آن درست باشد. “ما مصرانه از شما را به صدور یک فرمان اجرایی برای جلوگیری از محرومیت رای دهندگان که به دلیل یک طوفان کامل از شرایط خارج از کنترل هر یک نهاد ممکن است خود را غیابی بازگشت به هیئت انتخابات با postmarks که در آن تاریخ است ناخوانا و یا از دست رفته” گروه نوشت. “سفارش است که هر فرستاده اولیه رای گیری دریافت شده توسط هیئت انتخابات 30 ژوئن است که گم شده و یا ناخوانا مورخ مهر باطله تمبر پست بود فرض شده اند به موقع از طریق پست و حیاتی برای حفاظت از رای گیری های اساسی حقوق نیروهای جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de