تحقیقات جدید نشان می دهد قابل توجه Undercount از کودکان مبتلا به کروناویروس

در ایالات متحدهاکثریت قریب به اتفاق جدی Covid-19 موارد — و هشت نفر از 10 مرگ و میر رخ می دهد در افرادی که حداقل 65. در عین حال به تازگی جدول داده ها نشان می دهد که این ویروس نیز مؤثر افراد جوان در سراسر کشور — و در موارد بسیار نادر کشتن آنها.

حداقل 201 آلوده کودکان زیر سن 18 پذیرفته شده اند به اطفال در بخش مراقبت های ويژه در ایالات متحده با توجه به داده ها از یک رجیستری ملی به نام مجازی اطفال سیستم. و حداقل 20 نفر با سن کمتر از 20 نفر از coronavirus. در ایالت نیویورک است که بیشترین تعداد از کودکان به شدت آسیب دیده توسط ویروس, 10 کودکانی که آزمایش مثبت فوت کرده است که از مارس 30 و حداقل 56 کودکان پذیرفته شده بود به اطفال در بخش مراقبت های ويژه.

در سراسر ایالات متحده بیش از 24,000 کودکان دارای آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید, با توجه به وزارت بهداشت دولت اطلاعات وارد شده توسط یک پروژه جدید CovKid که آهنگ اثرات Covid-19 در کودکان است. که در مجموع نشان دهنده همه زیر سن 20 و شامل داده ها از شهر نیویورک اما نه ایالت نیویورک و نبراسکا که هنوز گزارش سن تفکیک coronavirus موارد است. در حالی که اکثر متحده نیست گزارش نژاد و قومیت از کودکان مبتلا به کروناویروس داده ها از کالیفرنیا و ایلینویز نشان می دهد که بیش از یک سوم از 3,049 کودکان که تست مثبت بودند لاتین.

Child-covid-2-theintercept-13

همانطور که در آوریل 30, هشت متحده گزارش 20 مرگ و میر ناشی از Covid-19 در میان کودکان و نوجوانان است. داده های گزارش شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان گردآوری شده توسط CovKid پروژه.

گرافیک: Soohee چو/رهگیری

در حالی که تعدادی از بچه ها تست مثبت برای این ویروس در ایالات متحده آمریکا است که بیشتر از مجموع تعداد موارد تایید شده در بسیاری از کشورها از جمله سنگاپور و ایرلند و مکزیک, آن است که احتمالا تنها بخش کوچکی از همه کسانی که این بیماری به دلیل کمبود آزمون و بسیار محدود آزمایش از کودکان است. “سوال بزرگ این است که چگونه بسیاری از کودکان و نوجوانان در حال آزمایش گفت:” الیزابت Pathak, متخصص اپیدمیولوژی و مدیر CovKid پروژه. بدون که اطلاعات آن غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از آلوده می شوند. بنابراین Pathak و چند تن از همکاران با استفاده از داده های بالینی از چین برای ارزیابی میزان عفونت در ایالات متحده تخمین می زنند که تعداد کل کودکان آلوده در ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر حداقل 478,000.

به تازگی اطلاعات وارد شده است که شده است که قبلا گزارش شده در میان گزارش های ظهور التهابی سندرم در کودکان است که به نظر می رسد مربوط به عفونت کروناویروس. پزشکان در شش کشور از جمله بریتانیا و اسپانیا و ایتالیا را تشریح خوشه های التهابی بیماری در کودکان است که باید coronavirus. در آمریکا پزشکان در New York, Washington, پنسیلوانیا, کالیفرنیا, و مینه سوتا مواجه شده اند موارد مشابه که برخی از گزارش های خبری را به عنوان موارد کاوازاکی, بیماری شایع و قابل درمان بیماری اغلب تشخیص داده شده در کودکان است.

اما در حالی که کودکان با سندرم ممکن است بسیاری از علائم مشابه به عنوان کسانی که مبتلا به بيماری کاوازاکی آن است که بیشتر احتمال دارد جلوه ای از coronavirus با توجه به اطفال علامت Schleiss. “این چیزی است که به نظر می رسد بسیار بسیار شبیه به کاوازاکی” گفت: Schleiss, استاد طب اطفال در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا. کودکان مبتلا به بيماری کاوازاکی یک تب است که طول می کشد چند روز همراه با حداقل چهار نشانه های دیگر است که ممکن است شامل خارش چشم قرمز, گره های لنفاوی متورم و پف کرده و دست و پا.

اما Schleiss گفت که به تازگی توصیف پدیده ای است که به احتمال زیاد فقط جلوه دیگری از جدید کروناویروس. “برخی از کودکان در حال حاضر با آنچه به نظر می رسد مانند مننژیت آسپتیک. برخی از در حال حاضر مبتلا به اسهال است. این یک چالش ویروس به دلیل آن می تواند مانند بسیاری از چیزهای مختلف است.” “قبل از درمان یک کودک برای کاوازاکی شما در حال حاضر به عقب نشینی و بگو که این Covid-19?'”

شایعترین علائم کروناویروس عفونت در کودکان سرفه و تب است که رخ می دهد در بیش از نیمی از بیمارانی که تبدیل به بیمار. بسیاری از کودکان نیز باید گلو درد و سرفه با توجه به یک بررسی بین المللی مطالعات Covid-19 در کودکان منتشر شده در هفته گذشته نیز اشاره کرد که حدود 10 درصد از کودکان بیمار با این ویروس اسهال و یا استفراغ.

به عنوان با بزرگسالان, برخی از کودکان که دچار بدترین اثرات coronavirus به نظر می رسد به طور خاص آسیب پذیری. در میان کسانی که فوت کرده اند, از عفونت در حال دو نوزاد و یک 16 ساله در دنور به نام Jaqueline Paisano که از دست داده بود و توانایی راه رفتن و صحبت کردن در سنین پس از یک تومور مغزی. جوانترین عموم شناسایی قربانی coronavirus در دیترویت یک 5 ساله به نام Skylar هربرت به نظر نمی رسد به هر گونه شرایط اساسی قبل از او مبتلا به عفونت پس از شکایت از سردرد است.

به دلیل عدم تست آن هنوز مشخص نیست چه تعداد از کودکان با Covid-19 توسعه جدی یا تهدید کننده زندگی بیماری. “ما نیاز به تست بیشتر از بچه ها حتی با علائم خفیف قبل از ما می توانیم می دانیم که دامنه مشکل در این کشور گفت:” Pathak.

“در برخی از نقطه ما قصد داریم برای باز کردن مدارس به بالا. اردوگاه در حال حاضر تقاضاهای مصرانه به مجاز به باز کردن. و هنگامی که شروع به اتفاق می افتد, ما نیاز به نظارت در محل به طوری که ما می توانید گرفتن هر گونه چشم انداز مثبت در بستری شدن در بیمارستان و موارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im