نظرسنجی جدید نشان می دهد که خطرات سیاسی از مجلس نانسی پلوسی یونان از شرکت های بزرگ لابی

قانونگذاران ممکن است به زودی پیدا کردن که آمریکایی ها معلوم نیست وحشتناکی هیجان زده در مورد نجات کمربندی نفت و بانک لابی.

ماه گذشته آمریکا گذشت عمل قهرمانان آهسته حرکت به مرحله بعدی از coronavirus اقتصادی تلاش های امدادی به ارائه گسترده حمایت از مصرف کننده و منابع مالی برای گسترش مزایای بیکاری تقویت دولت های محلی و ارائه به پرداخت اضافی برای کارگران خط مقدم همراه با اضافی $1,200 محرک برای چک کردن افراد است. این شامل یک ارائه دادند مجلس نانسی پلوسی که گسترش کسب و کار کوچک کمک مالی بودجه به شرکت های بزرگ لابی و سیاسی دیگر گروه های حمایت.

اما این لایحه که در انتظار سنا اقدام ممکن است سوخت سیاسی مقاومت. جدید رای گیری انجام شده توسط داده ها برای پیشرفت برای دموکراسی, سیاست, مرکز نشان می دهد وجود دارد کمی عمومی اشتها برای حمایت از صندوق بخش از این لایحه.

این نظر سنجی روز سه شنبه منتشر شد نشان می دهد که 48 درصد از آمریکایی ها به شدت و یا تا حدودی به شدت مخالف هر گونه قانونگذاری تلاش به پاداش شرکت های بزرگ گروه های لابی گری با کروناویروس محرک پولی در مقابل 34 درصد است که پشتیبانی از اندازه گیری.

این نظرسنجی همچنین پاسخ دهندگان خواسته چه نوع محرک تلاش ها باید اولویت بندی 70 درصد از آمریکایی ها ابراز مخالفت با ساخت گروه های لابی عمده تمرکز اقتصادی امداد. این بررسی نشان می دهد مخالفان به ارائه کاهش در سراسر مستقل و دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان.

“رشد شتاب در کنگره به قید وثیقه تقریبا تمام شرکت های بزرگ گروه های لابی گری شده است به شدت توجیه بر این اساس است که محلی اتاق بازرگانی نیاز به کمک و گفت:” آدم Eichen, مبارزات انتخاباتی, مدیر برای دموکراسی, سیاست, مرکز است.

قهرمانان لایحه اصلاح چک حفاظت از برنامه این صندوق فراهم می کند که تا به 10 میلیون دلار در ماه رجب وام به کسب و کارهای کوچک به طوری که 501(c)(6) انجمن های صنفی و دیگر 501(c)(4) سیاسی گروه های حمایت ممکن است درخواست برای پول است. در اصل این برنامه تنها به تمدید برخی 501(c)(3) خیریه و سازمان های غیر انتفاعی. (برخی از قانونگذاران دموکرات تحت فشار قرار دادند که شامل 501(c)(5) اتحادیه های کارگری به عنوان بخشی از گسترش PPP برنامه اما رد شد. خانه نسخه از این لایحه را شامل نمی شود اتحادیه کارگری پشتیبانی می کند.)

به عنوان رهگیری اولین گزارش حرفه ای وکالت صنعت قوی تر روابط خود را با نمایندگان مجلس برای به دست آوردن دسترسی به کمک مالی بودجه. جامعه آمریکا از انجمن مدیران که نشان دهنده گروه تجارت, رهبری, بسیج بیش از 100 غیر انتفاعی حمایت گروه های فشار کنگره برای تغییر معیارهای برنامه است.

سنا است که انتظار می رود به این قانون در هفته های آینده هنوز ارائه وضوح در آن می ایستد در لابی پول است. تد کروز سناتور. R-Tex., با توجه به تپه پیش نویس خود را در تلاش است که آینه خانه دموکرات لایحه به گسترش PPP پول به انجمن های صنفی.

چندین نفر دیگر از جمله دموکرات ویرجینیا Sens. علامت هشداردهنده و Tim Kaine را با صدور بیانیه در حمایت از استدلال است که گسترش PPP برنامه گروه تجارت به عنوان “ارزشمند همکاران در کمک به صاحبان کسب و کار کوچک دریافت تا اطلاعات به روز در مورد برنامه های کمک تحت مراقبت قانون” و “اجرای قانون انجمنهای اینجا در ویرجینیا” بهره مند از پول است که می تواند صرف آموزش.

چند قانونگذاران باید به صراحت به نام برای نجات بودجه به لابی اغلب cloaking این برنامه به عنوان یک تلاش گسترده طراحی شده برای پشتیبانی از طیف وسیعی از محلی غیر انتفاعی. هر چند تبلیغ به عنوان یک مزیت به محلی اتاق بازرگانی تغییر است به احتمال زیاد به نفع نمایندگان از قدرتمند ترین شرکت ها در امریکا است. بزرگترین تاثیر دستفروشان سازمان به عنوان 501(c)(6) گروه تجارت از جمله تحقیقات دارویی و تولید کنندگان آمریکا که نشان دهنده بزرگترین داروسازان و شرکت های هواپیمایی برای آمریکا که نشان دهنده صنعت هواپیمایی.

یک مدیر اصلاح قهرمانان قانون اقدام به روشن است که PPP توسعه باید به فدرال ثبت نام لابی است. که ممنوعیت ممکن است محدود تاثیر از آنجا که بسیاری از انجمن تجارت لابی ثبت نام نمی تحت سیستم فدرال.

علاوه بر دادگاه های فدرال را پس از حکومت در برابر محدودیت در لابی گری به عنوان یک نقض متمم اول قانون اساسی. اولیه PPP صندوق به تصویب رسید در ماه مارس به عنوان بخشی از مراقبت در عمل محدودیت های موجود در بودجه صرف صریح لابی به عنوان بخشی از تلاش های گسترده و دستورالعمل های تعیین شده توسط اداره کسب و کار کوچک است که اداره این صندوق است.

ماه گذشته مدار ششم دادگاه تجدید نظر لغو محدودیت در PPP پول بر اساس طیف وسیعی از معیارها از جمله نوار باشگاه ها و لابی شرکت با در نظر گرفتن گسترده تفسیر مراقبت در عمل به عنوان در نظر گرفته شده برای حمایت از “هر کسب و کار و نگرانی است.” اما دادگاه کاهش یافته است به مسئله ملی دستور تنها استفاده از آن حکم به شاکیان و intervenors در این مورد که سرچشمه در میشیگان.

دموکراتها قهرمانان قانون هنوز هم شامل بسیاری از مقررات است که لذت بردن از سطح گسترده ای از حمایت عمومی با توجه به نظرسنجی که همچنین پاسخ دهندگان خواسته یک سری از سوالات در مورد اشکال دیگر محرک اقتصادی. این بررسی نشان داد قوی و یا تا حدودی پشتیبانی ارائه بودجه امداد به خانواده ها و افراد در 89 درصد کسب و کارهای کوچک در 87 درصد و در شهرها و ایالات متحده در 82 درصد است.

این قانون برقرار $200 میلیارد صندوق “قهرمانان صندوق” برای ارائه $13-یک-ساعت خطر افزایش پرداخت به کارگران ضروری. خانواده ها درآمد تا 150.000 دلار در درآمد خانوار خواهد بود واجد شرایط برای به 6000 $در یک دور جدید از مستقیم محرک چک. صندوق گسترش اضافی مزایای بیکاری برای اطمینان گذاشته کارگران از جمله فرفره کارگران ادامه خواهد داد برای دریافت به عنوان آنجا که 600 دلار در هفته است. و 2 تریلیون دلار نیز فراهم می کند طیف وسیعی از وام دانشجویی امداد رهن و اجاره امداد و هجوم بودجه برای کمک به دولت های ایالتی.

“این نظرسنجی نشان می دهد که آمریکایی ها در مخالفت با تلاش ها در کنگره به اجازه شرکت لابی گروه های بهره مند از coronavirus امداد بودجه حتی اگر این اقدامات کمک خواهد کرد که اتاق های محلی هم گفت:” Eichen. “اگر اعضای کنگره می خواهید به انجام چیزی است که مردم آمریکا حمایت از آنها باید اولویت بندی ارائه کمک های مالی مستقیم به افراد و خانواده ها است که به شدت محبوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>