جدید PFAS آلودگی شیمیایی کشف شده در نیوجرسی

دانشمندان دولت مشکوک است که این کارخانه با انتشار یک خطرناک PFAS شیمیایی و آنها تا به حال دلیل خوبی برای فکر می کنم تا. این شرکت عامل آن را به حال آگاهانه منتشر شده یکی دیگر از PFAS شیمیایی از این سایت قبل و برای اولین بار سمی صنعتی مرکب است که همچنان ادامه دارد به طور نامحدود در طبیعت به حال آلوده محلی آب آشامیدنی و انباشته شده در بدن افرادی که آن را نوشید. این شرکت در فاز اول که مشکل شیمیایی به عنوان بخشی از توافق با سازمان حفاظت محیط زیست و شروع به استفاده از یکی دیگر را در خود جای داده است.

چالش این است که برای شناسایی ترکیب جدید. به دلیل شرکت نمی آشکار شیمی جایگزینی — در واقع تا به حال نگه داشته و جزئیات آن به صورت هدفمند پنهان در زمینههایی که آن را محرمانه اطلاعات کسب و کار — دانشمندان تا به حال به توسل به گران زحمت کش کار پلیسی برای کشف کردن آنچه شیمیایی این شرکت در حال حاضر با استفاده و اینکه آیا آنها با انتشار آن به محیط زیست است.

با جمع آوری نمونه ها در نزدیکی کارخانه و سپس تجزیه و تحلیل و مهندسی معکوس مولکول ها در آنها دانشمندان قادر به استنباط است که این شرکت تا به حال جایگزین یک ترکیب از خانواده ساخته دست انسان, صنعتی, مواد شیمیایی دیگر. بر اساس پیچیده نقشه برداری آنها نشان داد که ترکیب جدید مانند یکی از قدیمی پخش شد فراتر از کارخانه و آلوده این منطقه حتی به عنوان دانشمندان انجام شد خود را مالیات دهندگان تامین می شود آیفون.

اگر شما احساس می کنید مانند شما را به خواندن این داستان قبل از آن ممکن است به دلیل دقیق این سری از حوادث منجر به 2015 کشف که DuPont حال جایگزین آن سمی و سازگار با محیط زیست پایدار شیمیایی PFOA با GenX که به نور آمد تنها پس از سازمان حفاظت محیط زیست دانشمندان سالها وقت صرف نمونه برداری آب از کیپ ترس رودخانه در کارولینای شمالی در نزدیکی آنچه پس از یک DuPont کارخانه تجزیه و تحلیل نمونه ها و مهندسی معکوس مواد شیمیایی آنها در بر داشت در پایین دست از کارخانه.

این زمان در عین حال یکی دیگر از بازی های علمی موش و گربه محققان از سازمان حفاظت محیط زیست و, New Jersey, اداره حفاظت از محیط زیست را کشف کرده اند از نمونه های دیگر که در آن یک شرکت منتشر کرده است یک برنامه به طور بالقوه خطرناک شناخته شده PFAS جایگزینی ترکیب. با توجه به مقاله منتشر فردا در علوم هشت تغییرات به تازگی مشخص شده گروهی از PFAS ترکیبات موجود در خاک در نیوجرسی با غلظت کاهش همراه خود را با فاصله از یک Solvay گیاه در West Deptford نیوجرسی است که باعث می شود fluorochemicals. با توجه به مقاله “الگوی سازگار با Solvay بودن منبع این ترکیبات.” شاید نگران کننده ترین مواد شیمیایی ظاهرا سفر با باد و شد در سراسر کشور. کوچکترین مولکول است که تصور می شود بیشتر به راحتی منتقل می شود تشخیص داده شد در یک نمونه خاک از Merrimack, New Hampshire — برخی از 280 مایل دور.

به عنوان رهگیری که قبلا گزارش شده Solvay تخصص پلیمر یک بخش از یک بلژیک شرکت شیمیایی استفاده می شود که به تازگی شناسایی مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان “Solvay ترکیب” به عنوان جایگزینی برای ترکیب PFNA است که یکی از بستگان نزدیک از PFOA. (PFNA است که بر اساس یک کمی دیگر زنجیره ای از اتم های کربن.) Solvay استفاده PFNA به تخصص پلاستیک برای نیمه هادی ها و باتری های لیتیوم در آن West Deptford گیاه به عنوان دور برگشت به عنوان 1990. این شرکت از رده خارج استفاده از مواد شیمیایی در سال 2010 به عنوان بخشی از توافق با سازمان حفاظت محیط زیست که محدود تولید PFAS ترکیبات بر اساس نسبتا طولانی زنجیره کربن, اما نه قبل از PFNA در حال گسترش به محیط زیست در نزدیکی Solvay گیاه. با توجه به 2015 گزارش بیش از 100 نمونه آب اطراف کارخانه موجود PFNA و 83 حلقه چاه در اطراف محل آلوده شده بودند هر دو PFNA و PFOA. افزايش سطح PFNA داشت و در زندگی مردم در نزدیکی کارخانه با یک فرد خون رسیدن به سطح 63 برابر میانگین ملی با توجه به سند Solvay ارائه شده به سازمان حفاظت محیط زیست در سال 2015. شیمیایی هم انباشته شده در خون شرکت کارگران با توجه به گزارش های زمینه با سازمان حفاظت محیط زیست در سال 2004.

Solvay کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات از رهگیری در مورد یافته های شرح داده شده در مقاله علوم.

در مورد GenX وجود شواهد کافی که جایگزینی شیمیایی مطرح شده یک تهدید جدی برای سلامت انسان است. DuPont انجام داده بود حیوانات آزمایش که نشان داد GenX باعث بسیاری از مشکلات سلامتی که PFOA می کند, از جمله سرطان است. اگر چه این شرکت با ارسال خلاصه ای از حیوانات آزمایش به سازمان حفاظت محیط زیست این سازمان تا به حال بی سر و صدا پرونده آنها را دور و مجاز از مواد شیمیایی استفاده می شود با وجود روشن شدن پرچم قرمز آنها مطرح شده است. شرکت’ نامه, هشدار سازمان حفاظت محیط زیست به خطرات ناشی از مواد شیمیایی باقی مانده از چشم های عمومی تا رهگیری منتشر شده آنها را در سال 2016. پس از آن روشن شده است که برخی از 250,000 نفر در کارولینای شمالی را به معرض GenX و تعدادی دیگر از PFAS از طریق آب آشامیدنی خود را. تحقیقات در حال حاضر در جریان است به درک چگونه آن مواد شیمیایی بر سلامت افرادی که مصرف آنها برای چندین دهه است.

در مورد تازه کشف شده جایگزین برای PFNA وجود دارد بسیار کمی در دسترس عموم تحقیق در تهدید سلامت آنها در برخواهد داشت. جستجو برای یک شماره در ارتباط با شیمیایی در سازمان حفاظت محیط زیست کامپیوتری پایگاه داده از مواد شیمیایی تبدیل می شود تا هیچ پرونده که ممکن است نشان می دهد که در آن ذکر شده است در بخشی از این دولت موجودی از مواد شیمیایی است که محافظ توسط شرکت ادعای محرمانه بودن. Solvay نیست پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا جایگزینی آن مواد شیمیایی ذکر شده بود و در محرمانه موجودی و یا اینکه آیا این شرکت در حال انجام آزمون سمیت آن.

با توجه به یک همراه و همدم تفسیر است که آن نیز منتشر شده در علم فردا کالیفرنیا تنظیم کننده مورد مطالعه قرار زیر کلاس از PFAS که تعویض های جدید تعلق و هشدار سال گذشته که آنها نیز باقی بماند در محیط زیست و “ممکن است مشابه یا بالاتر سمی قدرت از دیگر زنجیره [PFAS مواد شیمیایی] آنها را جایگزین.”

این آژانس مواد شیمیایی اروپا است کمی اطلاعات بیشتر در ارتباط PFNA جایگزینی پنج خطرات بودن کشنده “اگر بلعیده” کشنده “در تماس با پوست” باعث “آسیب کبدی از طریق طولانی و یا قرار گرفتن در معرض مکرر” و “سمی به زندگی آبزیان با اثرات طولانی مدت.” اما 12 دسته دیگر آن ارزیابی شد مشخص شده به عنوان “اطلاعات وجود ندارد.”

متاسفانه همانطور که با GenX در کارولینای شمالی قطعی پاسخ به سوالات در مورد خطرات ناشی از این مواد شیمیایی به احتمال زیاد خواهد یافت در افرادی که ناخواسته در معرض آنها را برای سال. در مورد Solvay را جایگزین ساکنان West Deptford و جاهای دیگر در نزدیکی کارخانه به احتمال زیاد بیشتر تحت تاثیر قرار. یک مطالعه در حال حاضر در جریان در West Deptford و Paulsboro کوچک بالا و فقر جامعه 2 مایل از Solvay گیاه برای تعیین چگونگی خوردن PFNA که نشان داده شده است که برای صدمه زدن به موش باردار و فرزندان خود را در حال توسعه در آزمایشگاه آزمایش تحت تاثیر ساکنان. مردم شده اند وجود دارد نگران سلامت عواقب ناشی از این ماده شیمیایی پس از یادگیری در مورد آن در سال 2013 است.

“و در حال حاضر آنها نیاز به صورت دیگری ترکیب سمی که قرار بود جایگزینی امن برای اصلی که می آفریند شبح حتی بیشتر مشکلات بهداشت و درمان گفت:” تریسی Carluccio معاون مدیر دلاور ice watch ltd شبکه که کمک کرد را PFNA آلودگی به نور در این جامعه است. “این کاملا ناعادلانه است. مردم زندگی در نزدیکی Solvay در حال درمان به عنوان خوکچه هندی دوباره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>