نیوجرسی Cartoonishly فاسد حزب دموکرات است که در نهایت به چالش کشیده

ناب نیوجرسی بازی صندلی موسیقی آورده Albio سیلمی به کنگره است. موسیقی شروع شد و در نوامبر سال 2005 زمانی که سناتور. جان Corzine انتخاب شد فرماندار. برای پر کردن خود را بسازید حزب دستگاه شنود گذاشته تشکر. باب منندز که به ایجاد یک باز برای منندز خانه صندلی. Albio سیلمی شهردار غرب نیویورک قبلا اجرا برای کنگره در سال 1980 به عنوان یک جمهوری خواه بود اما پس از آن نیز دولت و مجلس سخنران و عضو وفادار دموکراتیک ماشین. او برنده انتخابات ویژه در سال 2006 با 90 درصد آرا و نمایندگی شمال نیوجرسی منطقه به بزرگترین کوبا مهاجر در خارج از میامی تا کنون از.

سیلمی نگهداری مشخصات پایین تا حد زیادی با رای دادن به حزب در مجلس نمایندگان است. آن را سخت به اندازه گیری ابهام اما کمتر از 70 دموکرات خدمت کرده اند در خانه به عنوان طولانی به عنوان سیلمی و کافی است بگویم که سیلمی موفق به ترجمه که ارشد به مشخصات ملی و یا قابل اندازه گیری قدرت در واشنگتن است.

Corzine یک دیوار خیابان بارون بود و مقامش را از دست بدهد توسط جمهوری کریس کریستی بعد از یک مدت; منندز باقی مانده است و هر دو او و Corzine زندان فرار کرده اند با وجود اینکه اهداف از بازرسان فدرال. سیلمی آویزان است اما به عنوان نیوجرسی کوبا جمعیت سنین و مهاجرت جنوب به فلوریدا خود را در منطقه تبدیل شده است متنوع تر با رشد مرکزی و کارائیب آمریکا جمعیت.

در جنوب نیوجرسی به نورکراس کارفرمایان که خانواده تا به حال خیلی stranglehold در سیاست محلی در حال برگزاری است. جورج Norcossشناخته شده به عنوان یکی از نیوجرسی تاثیر گذار ترین غیرمنتخب کارفرمایان دارای آستین ، نفوذ در بخشهایی از قوه مقننه ایالتی جنوب نیوجرسی کرد. بیمه اجرایی او بوده است متهم از کشیدن رشته ها برای بهره مندی از یک دولت مالیات شرکت ها برنامه های تشویقی که تحت تحقیقات فدرال سال گذشته است. برادرش دونالد نشان دهنده بخش هایی از جنوب نیوجرسی در ایالات متحده ، دونالد سابق نیروی کار رهبر است که انتخاب شد و به مجلس ایالتی در سال 2009. او بعدها برای پر کردن خالی خارجه سنا صندلی که هموار راه را برای انتقال احتمالی به کنگره است.

در حال حاضر سیلمی که آیا پاسخ به درخواست برای مصاحبه برای این مقاله رو برای اولین بار جدی اولیه انتخابات پارلمانی سال 2006 از شورشیان رقیب هکتور Oseguera یک وکیل با ریشه در هندوراس و جمهوری دومینیکن است که دارای تخصص در مبارزه با پول شویی. Oseguera که با حضور در دانشگاه بوستون در همان زمان به عنوان اسکندریه Ocasio-کورتز اما نمی دانم او سپس یکی از قدیمیترین داوطلبان در سال 2018 مبارزه برای سرنگون کردن آن Rep. جو کراولی در کوئینز و برانکس.

Oseguera بخشی از یک موج از رقبا مصرف در ماشین محلی در شمال نیوجرسی.

Oseguera بخشی از یک موج از رقبا مصرف در ماشین محلی در شمال نیوجرسی. سیلمی های ی غرب نیویورک/اتحادیه, شهر ماشین, شناخته شده به عنوان Hudson County دموکراتیک سازمانو یا اغلب به سادگی از “سازمان” است تنها یکی از بسیاری از اهداف با یک تخته سنگ از شش Hudson County Freeholder نامزدهای متفقین با Oseguera به چالش کشیدن امتیازهای بالا و پایین انتخابات.

در جای دیگر, در باغ دولت, شبیه جنگ در حال وقوع به عنوان coalescing از فعالان و گروه های شورشی نامزدهای راه اندازی یک ایالت حمله در cartoonishly فاسد نیوجرسی دموکراتیک استقرار که به مدت طولانی در نظر گرفته شده خود را مصون از دوسالانه دلخوری از انتخابات است. بنابراین ایمنی بدن است که این حزب هیچ چیز به شنت کنار منندز در سال 2018 حتی به عنوان او مواجه محاکمه به اتهام فساد مالی در میان خود گشتند. کمی شناخته شده چلنجر لیزا مک کورمیک با بعدی به هیچ تامین مالی حیرت زده کرد این حزب با پیروزی 38 درصد از رای اولیه که چرخه علیه منندز که در یک mistrial به دلیل آویزان داوران و برنده گشتند.

WASHINGTON, DC - FEBRUARY 25: (L-R) Sen. Patty Murray (D-WA), Sen. Robert Menendez (D-NJ) and Senate Minority Leader Charles Schumer (D-NY) talk to reporters following the weekly Democratic policy luncheon at the U.S. Capitol February 25, 2020 in Washington, DC. U.S. Attorney General William Barr joined the Republicans during their luncheon to talk about reauthorizing a controversial surveillance program, a part of provisions of the USA Freedom Act which are set to expire March 15. (Photo by Chip Somodevilla/Getty Images)

سناتور. رابرت منندز و رهبر اقلیت سنا چاک شومر صحبت کردن با خبرنگاران پس از بارگیری دموکراتیک سیاست ناهار در کنگره در فوریه. 25, 2020 در واشنگتن ،

عکس: تراشه Somodeville/گتی ایماژ

در حال حاضر مک کورمیک یک چندساله نامزد به صورت محلی و اداره فدرال که هرگز فاش نام هر کمپین اهدا کنندگاناست و به چالش کشیدن دولت Rep. بانی واتسون کلمن. کلمن انتخاب شد در سال 2014 به دولت به عنوان اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار در کنگره و بسیار جامد مترقی رکورد رای گیری.

Rep. جاش Gottheimer در میان محافظه کار ترین خانه دموکرات مواجه است با یک چالش جدی از دکتر Arati Kriebich عصب شناسی و سابق Gottheimer داوطلب. در جنوب نیوجرسی تشکر. جف ون درو حزب رئیس منتخب در سال 2018 و نگران از دست دادن چالش اصلی از سمت چپ این چرخهتغییر و تبدیل به یک جمهوری خواه است. دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه بیل Pascrell و دونالد پین جونیور نیز در مواجهه با چالش های اصلی از زنا Spezakis — که همچنین در حال اجرا تحت “نه من. ما.” شعار — و Alp Basaran و یوجین Mazo و جان فلوربود.

در سراسر رودخانه در نیویورک, حزب کارفرمایان وجود دارد در نظر گرفتن اولیه با چالش های بسیار جدی با مظنونان حمله به دانشگاه الیوت انگلجری Nadler, ایوت کلارک گرگ Meeks, کارولین Maloneyو تام Suozzi همه رو به چالش. در کوئینز Zohran Mamdani در حال اجرا است برای دولت و مجلس در برابر پنج-مدت وقت Aravella Simotas و با وجود تعداد انگشت شماری از دیگر دولت قانونی مسابقه در بازی با تعدادی از رقبا حمایت دموکرات سوسیالیست آمریکا و هیچ IDC نیویورک مترقی سازماندهی گروهی که اهداف دولت و قوه مقننه. هفته گذشته هیئت مدیره از انتخابات که در کنترل رژیم صهیونیستی است. Andrew Cuomo, وزیر بهداشت ، برنی ساندرز کردن اولیه رای گیری با شفاف هدف افسرده مترقی مردم در انتخابات و تقلیل پشتیبانی از رقبا.

Oseguera زنان به عنوان یک مزیت در انتخابات — یا دقیق تر شاید او شانس خود را — که ممکن است متعاقب یک مسابقه بین دو نفر با چنین کمی به رسمیت شناختن نام. در نیوجرسی دستگاه سیاستمداران دهه باید التماس حامیان “رای ستون تمام راه” یک عبارت است که مترادف با وفاداری به حزب و ماشین آلات. ستون یک در نیوجرسی آرا محفوظ است و داوطلبان در حال اجرا به عنوان یک تخته سنگ از رئیس جمهور را به freeholder یک county قانونی و موقعیت.

به طور معمول آن است که تنها دستگاه است که قادر به کنار هم قرار دادن این نوع از تخته سنگ به عنوان ترقی خواهان و به ندرت یک کاندیدای سنا به میدان فرستاد و حتی به ندرت بیشتر از یک بدن در انتخابات ریاست جمهوری اولیه. اما این بار ساندرز حامیان استخدام veteran فعال لری هام برای انتخابات سنا در برابر Cory Booker, را قادر می سازد یک تخته سنگ تشکیل می شود با هام و پایین-رای گیری کردند. (آنها تا به حال می خواستم دعوت به نشستن در بالای تخته سنگ; مبارزات انتخاباتی خود هرگز در زمینه مدارک مورد نیاز برای پیوستن به آن است.) ماشین, در ضمن پاره شد بین های مختلف کاندیداهای ریاست جمهوری — از جمله بوکر — و بنابراین کاهش یافته است را به هر گونه حمایت. که بدان معنی است که مترقی تخته سنگ در هادسون و اتحادیه های شهرستان, جمعیت مراکز منطقه 8 شد واجد شرایط برای یک ستون. به دلیل وجود بیش از یک تخته سنگ یک نقطه تصمیم گرفته شد در مارس 9 نقشه کشی — که شورشیان به دست آورد. رای دهندگان عادت به خود رای “تمام راه” خواهد وزش نسیم تا حمایت از Oseguera.

“وجود دارد رفتن به یک مجموعه ای از رای دهندگان که نشان می دهد و خود را به طور منظم دموکراتیک وظیفه ‘رای تمام راه’ و آنها ممکن است نوسان این انتخابات گفت:” Oseguera که مطرح شد در این منطقه توسط یک مادر که به تدریس و پدر برگزار شد که انواع مشاغل از نوکر به صندوقدار به راننده. Oseguera گفت که زمانی که تلفن خود را بانکداران پایان تماس با یادآوری رای دهندگان به رای “ستون” آنها اغلب پاسخ با یک نسخه از “البته ما همیشه رای خط A.”

ران باتیستا یکی از شش freeholder نامزدها در حال اجرا تحت ساندرز-با الهام از شعار “نه من. ما.,” در یک منطقه است که تا حد زیادی پوشش می دهد هابوکن. “[Oseguera را] کمپین اتحاد گرد هم آورده مردمی مترقی مانند آن هرگز قبل از انجام شده است” گفت: باتیستا که در سال گذشته به چالش کشیده 16 سال و شورای شهر وقت چیدن یک سوم از رای بدون یک تخته سنگ و یا توسعه دهنده آن نیوجرسی ایجاد تمایل به تکیه می کنند. “ما در قلب دستگاه سیاست در نیوجرسی و گاهی ترقی خواهان اجرا به صورت جداگانه در برابر دستگاه. برای اولین بار ما مترقی تخته سنگ از نامزدهای سنا در ایالت دولت است.”

سه تخته سنگ است نه freeholder نامزدهای شکست خورده به واجد شرایط برای انتخابات آینده کوتاه روی امضا, در حالی که تعدادی از کسانی که واجد شرایط بود تا با جمع آوری امضای الکترونیکی در میان همه گیر. راجر Quesada یکی از آنها را رسم بر تجربه حرفه ای خود را در تجارت الکترونیک و بازاریابی است. “وجود دارد هیچ تخته سنگ را در حافظه اخیر است که تا کنون این سازمان و با زیرساخت های دیجیتال,” او گفت:.

پشت صحنه, دستگاه بوده است توطئه کودتا که می تواند تضعیف شورشیان’ ستون یک مزیت است. نیوجرسی دموکرات ها از جمله منندز و هادسون دموکراتیک County صندلی امی DeGise, شده بود علنا خواستار یک “باز اولیه” که بدان معنی است که نامزدهای ریاست جمهوری خواهد بود کروشه با هر یک از رقابت قواره. “این بایدن و ساندرز اردوگاه های پذیرفته شده باز اولیه” DeGise گفت: در نیوجرسی جهان ماده. “ما در حال افتخار به پشتیبانی از باز داشتن اولیه. دموکرات ها را دوباره پس از نامزدی ساخته شده است.”

اما در آوریل 23, Oseguera کمپین متوجه شدند که این دستگاه بر خلاف آن اظهارات به حال اعمال شده به کروشه با جو بایدن که در مبارزات انتخاباتی نیز اعمال می شود در کروشه با Hudson County دموکرات. هادسون منشی شهرستان اعطا درخواست, که بدان معنی است که بایدن ظاهر خواهد شد در بالای ستون B همراه با سیلمی. این ممکن است به مقابله با برخی از Oseguera را “رای” مزیت است. مهلت ارسال bracketing نامه شد مارس 1, به این معنی که دستگاه بوده است برنامه ریزی این حرکت قبل از ساندرز اعلام کرد در 8 آوریل است که او خواهد بود تعلیق مبارزات انتخاباتی خود.

UNITED STATES - NOVEMBER 14: Rep. Albio Sires, D-N.J., listens to Jerome Powell, chairman of the Federal Reserve Board, testify during the House Budget Committee hearing titled The Economic Outlook: The View from the Federal Reserve, in Cannon Building on Thursday, November 14, 2019. (Photo By Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images)

تشکر. Albio سیلمی D-N. J. گوش به فدرال رزرو صندلی جروم پاول شهادت در طول یک بودجه مجلس جلسه کمیته در Nov. 14, 2019.

عکس: تام ویلیامز/CQ-رول تماس Inc/گتی ایماژ

آیا سیلمی snagging براکت با بایدن را تضعیف شورشیان’ تخته سنگ بستگی دارد چقدر خوب گروه دوم می تواند ارتباط مستقیم-بلیط مسئله به حامیان سعید جان کشاورز نیوجرسی دادستان کل سابق و فعلی مدیر راتگرز دانشگاه ایگلتون موسسه سیاست است.

“اثر واقعا میخوام بستگی به قدرت احزاب در هر محل” کشاورز گفت: با اشاره به رقابت شدید بین محلی دموکراتیک ماشین آلات و گروه های شورشی در عمیق آبی, New Jersey. “بسته به جایی که شما هستند و در دولت حزب می تواند واقعا سنگ جامد و یا می تواند وجود داشته باشد بسیاری از تحول و رقابت در جریان است.”

شاید جالب اینجاست که آن را در حال حاضر در Oseguera علاقه به تشویق رای دهندگان به تقسیم بلیط های خود را اگر آنها را انتخاب کنید برای حمایت بایدن پس از ساندرز به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود. هر چند او برداشته شد از نیویورک اولیه رای گیری ساندرز هنوز هم به نظر می رسد در انتخابات در نیوجرسی و بسیاری کشورهای دیگر. پس از سیلمی حال حاضر در کروشه با بایدن رای دهندگان را مجبور به پرداخت توجه ویژه اگر آنها می خواهند برای حمایت از سایر رقبای اصلی.

Oseguera مسابقه در برابر سیلمی ارائه جذاب تشابه به Ocasio-کورتز را به عنوان به خوبی به عنوان تفاوت. که در آن کراولی بود یک ماشین محلی با جاه طلبی های ملی در راه خود را به تبدیل شدن به مجلس سیلمی صرفا یک ماشین محلی ، مانند Ocasio-Cortez Oseguera مطرح است ارزش کمی پول به جای تکیه بر شبکه ای از داوطلبان و محلی فعال گروه به قدرت او برای پیروزی در آنچه که به احتمال زیاد بسیار پایین مشارکت مردم در انتخابات در برابر یک وقت با به رسمیت شناختن نام در یک جامعه است که تغییر در زیر او. (کراولی بود به مراتب بهتر شناخته شده در واشنگتن از در خانه اش در منطقه که هزینه او را از صمیم قلب در اصلی.)

این Oseguera-سیلمی مسابقه خواهد بود مبارزه را به صورت دیجیتالی و از طریق تلفن. Oseguera موفق به خرید سیلمی نام دامنه — AlbioSires.com — و هدایت آن به خود صفحه جمع آوری اعانه.

Oseguera بر خلاف Ocasio-کورتز ندارد و برچسب خود را یک سوسیالیست دموکراتیک; با توجه به تعداد پناهندگان از انقلاب کوبا در این منطقه باقی مانده مدت شدت سمی است. اما او از حیطه سیاست هایی که تمایل به تعریف بیشتر مترقی دموکرات: سبز جدید مقابله مدیکر برای همه, مالیات بر ثروت, $15 حداقل دستمزد ، او نمی, اما, حمایت از عدالت دموکرات این گروه که مورد حمایت Ocasio-کورتز چالش شده است و محافظه کار در توزیع تاییدیه پس از آن. او گفت که زمانی که او به دادگاه تجدید نظر به این گروه برای حمایت از آنها به او گفت که سیلمی های رای گیری ثبت نشده فاحش به اندازه کافی به شایستگی این گروه منابع کمیاب است. (این گروه به تازگی راه اندازی یک سوپر پک.) بر خلاف امتیازهای که رقبا عدالت دموکرات حمایت کرده است این چرخه مانند دن Lipinski و هنری Cuellar, سیلمی قابل اعتماد دموکراتیک رای و چنین مشخصات پایین که برکناری او را به سختی ایجاد یک موج دار شدن.

مانند Ocasio-Cortez Oseguera ستاد انتخاباتی دو ماه از اولیه است شکست با $22,731 مطرح شده و کمتر از 4000 دلار پول نقد در دست با توجه به آخرین پرونده. برای Ocasio-کورتز یک کمپین ویروسی آگهی همراه با پوشش ملی, کمک به بالا بردن مشخصات خود را و بالا بردن آخرین لحظه که او به پمپ canvassing, تلفن و متن, بانک های دیجیتال و تبلیغات. اما Osegeura است که مبارزه میان همه گیر با موثر پناهگاه در محل سفارشات بنابراین به احتمال زیاد بسیار کمی canvassing بین در حال حاضر و در تاریخ 7 ژوئیه اولیه. این Oseguera-سیلمی مسابقه خواهد بود مبارزه را به صورت دیجیتالی و از طریق تلفن از یک نقطه ضعف برای سیلمی که عملا هیچ مجازی حضور ندارد و حتی یک وب سایت کمپین. Oseguera موفق به خرید سیلمی نام دامنه — AlbioSires.com — و هدایت آن به خود صفحه جمع آوری اعانه.

برای یک دستگاه, رئیس, سیلمی کمی برای نشان دادن در این راه از پول هر چند او را به خوبی جلوتر از Oseguera. این چرخه سیلمی های مطرح شده فقط $340,000 و تا به حال $237,000 پول نقد در دست 31 مارس. بزرگترین اهدا کنندگان محلی اتحادیه های کارگری و صحرا حزبی افراطی طرفدار اسرائیل است که با تأیید شهرک سازی و الحاق سرزمین های فلسطینی.

سابق نیروی دریایی مهر و موم خواهد شیهان نیز در این مسابقه هر چند هنوز به فایل جمع آوری کمک های مردمی شماره فدرال کمیسیون انتخابات.

Oseguera انتخاباتی است که با استفاده از آن بودجه محدود به هدف دموکرات به احتمال زیاد برای رای دادن از طریق پست پیش از این اصلی بود که از ماه ژوئن به تعویق افتاد. لیبریا فیل مورفی شده است هل دادن برای همه ایمیل اولیه اما پس از عقب نشینی پوش بک از ماشین رهبران در سراسر کشور. به دلیل عدم وجود پول نقد, Oseguera گفت: مبارزات انتخاباتی خود تنگ رای دهندگان به آن داده خرید 75,000 دموکرات در منطقه که به طور منظم به رای دادن در انتخابات اما نشان نمی دهد تا به صورت مقدماتی. رأی-با-ایمیل او امیدوار است که این افراد بیشتر احتمال دارد به بازگشت رای گیری اگر داوطلبان می توانید متون و تماس در مقابل آنها به اندازه کافی. او انتظار دارد 50,000 رای خواهد بود به اندازه کافی برای برنده شدن.

به تعویق افتادن اولیه و گسترش رأی-با-پست اضافه کردن به عدم قطعیت در اطراف انتخابات چگونه خواهد شد گفت: کشاورز از دانشگاه راتگرز. در حالی که این تغییرات می تواند مانع این ماشین کلی مزیت شورشیان’ موانع جذب سرمایه نیز می تواند آن را دشوار برای رسیدن به رای دهندگان. “بار گرفتن اطلاعات به رای دهندگان بیشتر است به دلیل محدودیت هایی که همه ما عامل زیر در حال حاضر,” او گفت:.

جزئی رای-توسط-mail “آیا قرار دادن بار اضافی در طرفین اگر آنها می خواهند برای حفظ خود را تشویق مستقیم-بلیط رای گیری که آنها واقعا باید به مرتب کردن بر اساس وجود دارد و بیشتر تهاجمی در دلگرم کننده است که پس از آن احتمالا آنها در گذشته بوده است,” او گفت:, و اشاره کرد که مبارزات’ ناتوانی را در فرد canvassing یکی دیگر از عوامل پیچیده.

تغییر جهت رای-با-ایمیل ساخته شده است دستگاه عصبی است. DeGise گفت: نیوجرسی جهان که او مخالف پست الکترونیکی-در رای دادن و هل دادن برای همه در شخص رای به دلیل وفادار ماشین رای دهندگان به احتمال زیاد به نوبه خود به پای صندوق های رای در حالی که ساخت ایمیل یک گزینه را بیشتر رای دهندگان در. پست الکترونیکی-در رای دادن به او گفت: “نه فقط در فرهنگ اینجا. … ما قوی ترین رای گیری بلوک در حال رفتن برای رای دادن از طریق پست” و اضافه کرد که رای گیری از طریق پست است و بیشتر محبوب در میان دموکرات ها که نمی به طور معمول رای دادن.

Eleana کوچک یک Hudson County freeholder نامزد ذکر این ماشین ماشینی به عنوان شواهدی وجود دارد که آنها عصبی در مورد شورشیان مهار آن قدرت است. “ما مردم” او گفت:. “ما در حال ایجاد یک جنبش مردمی و بیش از 100 داوطلب. ما تلفن-بانکی هر روز و شنیدن از مردم که آنها هیجان زده در مورد آنچه ما انجام می دهیم. هکتور می آید از یک طبقه کارگر و کوه بدهی وام دانشجویی مانند بسیاری از millennials. او نمی باید 50.000 دلار به رها کردن در انتخاباتی خود را مانند برخی از نامزدها را و او ندارد خانواده ثروتمند اتصالات. بنابراین جنگ قفسه سینه است اما وجود دارد بسیاری از مردم درگیر است. من فکر می کنم این واقعیت است که ماشین بسیار عصبی نشان می دهد که ما ساخته ایم قابل توجهی شتاب و آن را نه فقط در سر ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de