نیوجرسی قرار می دهد $578 میلیون دلار در بحث معافیت های مالیاتی در انتظار پس از بررسی


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

یک دوجین شرکت های که برنده بحث معافیت های مالیاتی از ایالت نیوجرسی را به حال خود اعتبارات را در خود نگه دارد و تحت بررسی با توجه به گزارش نهایی از یک وظیفه نیروی ایجاد شده توسط رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی.

این مورفی دولت است و قرار دادن یک توقف و در ادامه پرداخت $578 میلیون ارزش معافیت مالیاتی اعطا شده توسط New Jersey توسعه اقتصادی قدرت تحت سابق رژیم صهیونیستی. کریس کریستی. وظیفه نیروی رهبری محقق جیم Walden روز پنجشنبه گفت که او ارجاع چندین شرکت برای اجرای قانون به طور بالقوه برای ساخت جعلی تهدید به حرکت در خارج از دولت به منظور به دست آوردن معافیت های مالیاتی. او مشخص نیست آنهایی که یا آنچه ممکن است به اتهام شرکت ها ممکن است به صورت. او گفت: این تحقیقات هنوز هم فعال است.

“همه می توانم بگویم این است که آنها — چگونه می توانم قرار دادن این ؟ — بطور بیش از حد منابع به شدت کارکنان و به نظر می رسد در نظر گرفتن گزارش ما بسیار جدی” والدن گفت.

مورفی ایجاد فرمانداری نیروی کار در EDA مشوق های مالیاتی در سال گذشته پس از حسابرسی امور خارجه گزارش در بر داشت مشکلات با اندازه معافیت های مالیاتی نسبت به تعداد مشاغل جدید ایجاد شده و همچنین عدم نظارت در EDA. یک بررسی توسط WNYC و ProPublica سال گذشته نشان داد که بیش از یک میلیارد دلار از معافیت های مالیاتی رفت به شرکت در کامدن (آرکانزاس) متصل به قدرتمند حزب دموکرات رئیس, George E. نورکراس سوم و همچنین به عنوان مشتریان از قانون و لابی شرکت های برادرش فیلیپ.

از 12 شرکت که جوایز تحت بررسی پنج متصل به نورکراس و به نمایندگی از اکثریت قریب به اتفاق از دلار — $540 میلیون دلار 578 میلیون.

وظیفه نیروی تحقیقات نشان داده است که این شرکت ها ساخته شده مشکوک تهدید به حرکت در خارج از دولت و EDA تا به حال تحت عمل فشار سیاسی به تصویب معافیت مالیاتی حتی زمانی که شرکت را با ارائه اسناد و مدارک و یا پاسخ به مسائل پرچم EDA کارکنان. آن را نیز در بر داشت دنج رابطه وجود داشته بین رهبری EDA و مشاوران که توسط شرکت استخدام به معافیت های مالیاتی تایید شده است.

این برنامه ایجاد شده بود در سال 2013 تحت کریستی یک جمهوری خواه و آن را به شدت تحت تاثیر قرار توسط فیلیپ نورکراس’ law firm, این گزارش می گوید. این برنامه اهدا 1.6 میلیارد دلار به شرکت هایی که از نقل مکان به نورکراس’ خانه خود در شهر کامدن (آرکانزاس) از جمله جورج نورکراس’ شرکت بیمه. فیلیپ نورکراس’ شرکت حقوقی Parker McCay نمایندگی بسیاری از شرکت هایی که دریافت معافیت های مالیاتی.

تیم سالیوان مدیر اجرایی EDA در بیانیه ای گفت که این نیروی کار “بوده است مهم در شناسایی فرصت ها برای NJEDA به بهبود آن حیاتی نظارت و شفافیت و مسئولیت و همچنین اصلاحات مورد نیاز به هر آینده مشوق رژیم است.”

“ما هیچ بالاتر تعهد نسبت به عنوان جانشین منابع مالیات دهندگان و پس از من شد مدیر عامل شرکت در سال 2018 به NJEDA گرفته است تعدادی از مراحل را برای تقویت فرآیندهای ما و سیاست ها به منظور بهبود توانایی های ما” سالیوان گفت.

سخنگوی جورج نورکراس گفت: هیچ چیز در گزارش نهایی که توجیه خودداری از فرار مالیاتی از شرکت بیمه کانر قوی و Buckelew.

“این شرکت به طور قابل توجهی بیش از تعداد مشاغل آن وعده داده شده را به Camden, انطباق با هر درخواست و نیاز EDA و به نظر می رسد به جلو به نهایی تصویب آن انگیزه” نورکراس سخنگوی دن هزینه گفت.

یک سخنگوی پارکر McCay نیست پاسخ دادن به یک ایمیل به دنبال نظر.

نیروی کار گزارش همچنین با انتقاد گروه دیگری از معاملات است که نه شامل نورکراس برادران. برخی از شرکت های ارائه همان خارج از کشور محل که در آن آنها ادعا کردند که آنها را حرکت می کند اگر آنها را دریافت نمی کند و فرار مالیاتی — Blue Hill پلازا در راکلند فقط در طول مرز در نیویورک است. وجود دارد بنابراین بسیاری از این برنامه ها با توجه به این گزارش که EDA کارکنان خواهد به آن اشاره به عنوان “معروف” Blue Hill پلازا “یا ” وفادار”.

اما برنامه های کاربردی تصویب شد طرح پرسش توسط نیروی کار مورد اینکه آیا شرکت های ناسالم خود را ادعا می کنند که آنها را به حرکت از حالت اگر آنها را دریافت نمی کند و فرار مالیاتی.

نیروی کار گفت: لابی و سیاسی متصل وکلا به حال بیش از حد تحت تاثیر قرار بیش از EDA. اقتصادی فرصت عمل از سال 2013 تمام سال گذشته است. دولت قوه مقننه گذشت یک فرمت که شد وتو توسط مورفی یک دموکرات است که به نام قانون گذاران برای ایجاد تغییرات به برنامه است.

“این EDA است در برخی موارد تا به حال یک رابطه نزدیک با انگیزه مشاوران که غالبا به نمایندگی از شرکت ها که به نظر می رسد قبل از EDA” این گزارش گفت:.

به عنوان یک مثال از دنج رابطه بین EDA و خصوصی لابی, این گزارش می گوید که در مدت کوتاهی پس از این قانون به تصویب رسید در سال 2013 EDA را پس از آن رئیس جمهور و رئیس اجرایی تیم Lizura داد ارائه به توسعه کسب و کار گروه با کوین شیهان یک وکیل در پارکر McCay. نهایی اسلاید از ارائه پیشنهاد شیهان اطلاعات تماس.

Lizura مانند پارکر McCay نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نیروی کار توصیه می شود که تمام مشاوران ثبت نام به عنوان لابی و آن را به نام اخلاق دستورالعمل برای تنظیم میزان نفوذ آنها در EDA.

این گزارش توصیه می کند دولت قرار داده و محدود به اندازه تمام معافیت های مالیاتی که EDA قرار دادن یک استاندارد سیستم تشخیص تقلب در جای خود و هر که در آینده فرار مالیاتی قانون نوشته شود برای محافظت از کارکنان از فساد سیاسی و نفوذ است.

“بسیاری از نقص است که ما در روند بنیادی از این واقعیت است که وجود دارد قریب به اتفاق این انگیزه قطعا پس از فرصت های اقتصادی در عمل از سال 2013 به این جریان گفت:” رونالد چن صندلی از نیروی کار و قبلا ریاست راتگرز مدرسه قانون است. “ما باید به EDA منابع و سیستم های قوی به کارکنان توانایی برای گفتن ندارد.”

گزارش نهایی منتشر شده در پنج شنبه, آمد روز پس از یک دادگاه تجدید نظر تایید اخراج واصل طرح دعوی در دادگاه توسط جورج نورکراس که استدلال فرماندار ندارد قدرت برای ایجاد نیروی کار و بررسی معافیت های مالیاتی.

“من تا به حال هیچ ایده از واقعیت زشت, در حال انتظار برای کشف” مورفی گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “این دولت نمی خواهد تحمل تقلب و یا خود برخورد و ما اطمینان حاصل شود که هر دلار از پول مالیات دهندگان را صرف عاقلانه و به طور موثر. حرکت رو به جلو هر گونه مشوق های ارائه شده باید تولید تعداد شغل های وعده داده شده برای دولت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im