نیوهمپشایر طول می کشد یک نفس عمیق میان, آیووا, نتایج هرج و مرج

به عنوان اوایل حزبی آیووا نتایج آغاز شده نورد در تماس-و-پاسخ شعارهای “هاری هاری” و “شاکتی Devi” پر dimly روشن ورزشگاه در کوچک نیوهمپشایر شهر Keene بیش از یک هزار مایل دور. به ضرب و شتم, طبل, سنج و گیتار آکوستیک, 15 نفر جمع شده بودند به شعار و “ارسال ما نیت مثبت به جهان” به عنوان سازمان توصیف این رویداد است. خود را اعلام کرد هدف ؟ برای انجام kirtan سرودهای (و برخی از مد افتاده توسعه) به امید بیشتر رای دهندگان برای انتخابات ریاست جمهوری. اما با وجود آن nondenominational nod تقریبا همه در اینجا تا به حال یک مطلب خاص امید — که برنی ساندرز به زودی می تواند خود را نامزد دموکرات برای ریاست جمهوری. “آنچه که من امیدوار بودم این رویداد می تواند انجام دهد این است که کمک به مردم عمل می کنند و از قلب خود می گوید:” تری Landis یک 65 ساله و مستقل که بازی هارمونیوم.

اما به عنوان شب نقل مکان کرد و در آنجا بود هیچ پاسخ روشن به نماز خود را به عنوان مشکلات شدید با حزب دموکرات آیوا گزارش روند منجر به تاخیر در انتشار حزبی نتایج. بحث تهدید به تحت الشعاع قرار دادن هر کس در نهایت به برنده اعلام شده — به خصوص به عنوان اخبار در چرخه حرکت می کند به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه و انتظار استیضاح تبرئه معنی که نیوهمپشایر سهام فقط بالاتر است.

ساندرز وارد شب به عنوان مورد علاقه را به نفع هر دو آیووا و نیوهمشایر با توجه به “پیش بینی” OZY منحصر به فرد پیش بینی مدل است که می شکند, نظر سنجی, جمعیت, جذب سرمایه, آمار و ارقام روند تاریخی و بیشتر به شما بهترین آمار در کسب و کار. پیش بینی ها به ارمغان آورد به شما در همکاری با واشنگتن بر اساس جمهوریخواه فناوری و اطلاعات شرکت 0ptimus و خواهر خود شرکت تصمیم میز HQ (بررسی متدولوژی اینجا). ملی جو بایدن همچنان مورد علاقه به نامزدی.

هنگامی که [دعوت به] یک جای پای قوی بسیاری از مردم را رها در خط.

سارا Seaver برنی ساندرز حامی

اما می iconoclastic دموکراتیک سوسیالیستی سوار اوایل دولت موفقیت به کاخ سفید ؟ حتی به عنوان آنها منتظر آیووا, نتایج ساندرز’ حامیان اینجا معتقد بودند پس گفت: خود را حرکت می تواند باعث یک واکنش زنجیره ای. “من به صحبت بسیاری از افرادی که احساس آنها مردد بودند انتظار به ببینید که چه کسی قوی ترین نامزد است. در صورتی که در اینجا آن را در جای دیگر می گوید:” سارا Seaver یک زن 38 ساله صاحب مغازه عتیقه از دوبلین, New Hampshire است که در اظهارنظر برای مبارزات انتخاباتی به عنوان یک داوطلب است. “هنگامی که او یک جای پای قوی بسیاری از مردم را رها در خط.”

او به دور از تنها کسی است که گرفتار برن در, New Hampshire. مکنزی مورفی 22 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد رفت از حضور در رویدادهای سابق هزاره نامزد اریک Swalwell به کار 78 ساله Sanders. “من به اندازه کافی خوش شانس به فارغ التحصیل کالج بدهی رایگان; با این حال بسیاری از همکلاسی های همکار در حال فارغ التحصیلی در کالج با صدها هزار دلار از بدهی,” او می گوید: ستایش برنامه های خود را به خلاص شدن از وام های دانشجویی و شهریه کالج-رایگان.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از انرژی در دولت برای دیگران. Madelyne رشته که در اصل وارد در نیوهمپشایر به عنوان یک AmeriCorps داوطلب قبل از تصمیم به ماندن در دولت به کمپین الیزابت وارن می گوید: “من نه به عنوان بزرگ فن از بایدن یا Buttigieg گفت ساندرز است که او انتخاب دوم. بدون در نظر گرفتن طرح او این است که برای حمایت از هر کس که برنده نامزدی در انتخابات عمومی ،

در Keene, یک جفت ساندرز هواداران منتظر ساعت معاملات ورزشگاه برای نزدیکی نوار. “امشب رویداد قرار است به یک مرهم می گوید:” Daniel Moore, Sanders داوطلب که سازمان kirtan جمع آوری است.

در ضمن در آیووا نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در سخنرانی های خود در مورد یک جلسه بدون نتیجه و حزب عدالت و تلاش برای اطمینان رای دهندگان که تاخیر نیست از “یک هک یا نفوذ است.” اما در نیوهمپشایر — که در آن رای گیری اولیه سیستم حداقل خواهد بود آسان تر برای مرتب سازی از طریق on Feb. 11 از انجمن — اوضاع تقریبا آرام: نادر آرامش قبل از طوفان ، انتظار نداریم که آن را به آخرین. نامزد شد و با توجه به رسیدن به عنوان اوایل به عنوان ساعت 4 صبح سه شنبه از Des Moines به دنبال ریاست جمهوری dreams — حتی بدون دانستن چگونه آنها شانس شب قبل از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>