شواهد جدید حمایت از اعتبار تارا Reade بدخشان در برابر جو بایدن پدیدار

یک قطعه جدید از شواهد پدید آمده buttressing اعتبار تارا Reade ادعا می کنند که او گفت که مادر خود را در مورد اتهامات آزار و اذیت جنسی و تجاوز مربوط به رئیس سابق پس از سن. جو بایدن. بایدن از طریق یک سخنگوی اتهامات را رد کرده است. Reade ادعا کرده است به رسانه های مختلف از جمله رهگیری که او به او گفت مادر دوست نزدیک و برادر او را مورد آزار و اذیت و به درجات مختلفی از جزئیات این حمله در زمان. برادر Collin Moulton و او را که خواسته است ناشناس باقی می ماند, هر دو تایید کرد که آنها در مورد این اتهامات از Reade در آن زمان است. Reade فوت مادر در سال 2016 اما هر دو برادرش و همچنین تایید Reade گفته بود او مادر است که مادر او دیرین فمینیست و فعال از او خواست برای رفتن به پلیس.

در مصاحبه با رهگیری Reade همچنین ذکر شده که مادر او تا به حال ساخته شده یک تماس تلفنی به “لری کینگ” در سی ان ان که در طی آن او با اشاره به تجربه در کاپیتول هیل. Reade گفت: رهگیری که مادر او به نام در درخواست برای مشاوره بعد از Reade سپس در 20s خود را به سمت چپ بایدن ، “من به یاد داشته باشید آن را به عنوان یک ناشناس تماس گرفته و به او گفت: دختر من از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و انتقام علیه و اخراج که در آن او می تواند برای کمک به? من میگردند شد,” Reade به من گفت.

Reade نمی تواند به یاد داشته باشید تاریخ یا سال از تماس تلفنی و پادشاه را شامل نمی شود و نام تماس گیرنده را نشان می دهد. من قادر به پیدا کردن تماس ، اما ذکر آن در مصاحبه با کتی Halper این پادکست میزبان که برای اولین بار پخش Reade بدخشان. پس از پادکست پخش یک شنونده موفق به پیدا کردن تماس ها و ارسال آن به رهگیری.

در اوت 11, 1993, پادشاه, پخش برنامه ای با عنوان “واشنگتن– ‘ظالمانه ترین شهر روی زمین’?” نسبت به پایان برنامه معرفی تماس گیرنده شماره گیری در از سن لوئیس اوبیسپو ، کنگره سوابق لیست اوت سال 1993 به عنوان Reade را در ماه گذشته از اشتغال با بایدن را بررسی و با توجه به اموال سوابق Reade مادر, جانت Altimus بود زندگی در سان لوئیس Obispo County است. در اینجا متن آغاز تماس:

پادشاه: سان لوئیس اوبیسپو سلام.

تماس گیرنده: بله سلام. من تعجب آنچه یک کارمند را انجام دهد علاوه بر رفتن به مطبوعات در واشنگتن ؟ دختر من فقط سمت چپ وجود دارد, پس از کار کردن برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با مشکلات و تنها چیزی که او می توانست انجام شد رفتن به مطبوعات و او تصمیم به انجام آن از احترام به او.

شاه: به عبارت دیگر او تا به حال یک داستان برای گفتن اما از احترام به فرد او کار می کرد برای او نیست بگویید آن ؟

تماس گیرنده: درست است.

پادشاه پنل از مهمانان ارائه پیشنهادات و به جای گفتگو نوسان به بحث از این که آیا هر یک از مردان در تنظیم خواهد نشت و آسیب رساندن به اطلاعات شخصی در مورد یک رقیب به مطبوعات.

Reade پس از خواندن متن از تماس گفت که آن را ژل زده با حافظه خود را از آن است که او مطمئن شد مادرش با وجود صوتی هنوز در دسترس بودن.

وجود دارد چند چیز قابل توجه در مورد ظهور تماس بگیرید. از یک طرف تماس گیرنده نمی کند به طور خاص ذکر “آزار جنسی” و یا تلافی به عنوان Reade تا به حال به یاد می آورد. از سوی دیگر اشاره به اینکه قادر به دریافت از طریق با مشکلات” هم راستا با Reade ادعا می کنند که او شکایت به مقامات مافوق در بایدن و رو هیچ جا و مرجع برای رفتن به مطبوعات روشن می سازد که تماس گیرنده است که صحبت کردن در مورد بیش از فقط generic مشکلات در دفتر. مشکلات او روشن می سازد که آسیب سناتور اگر در معرض.

Reade ناتوانی در به یاد داشته باشید که تاریخ دقیق از اتهام حمله و یا محل دقیق آن و یا محل دقیق دفتر که در آن او را برداشت تا به شکل مورد نیاز برای شکایت استفاده شده است توسط منتقدان به نشان می دهد آنچه ساخته شده است. چه ظهور تماس را نشان می دهد این است که حتی اگر Reade حافظه خاموش است در زمان و یا جزئیات این ماده از ادعای خود — در این مورد که مادر او به نام لری کینگ و در مورد وضعیت او — هنوز هم می تواند درست باشد.

تماس همچنین خواستار به سوال اعتبار بایدن انکار. Reade گفت که او یک شکایت در مورد بایدن را آزار و اذیت با ماریان بیکر موثر مدیر دفتر در بایدن ، این بایدن کمپین با انتشار بیانیه ای از بیکر که گفت که نه Reade و نه هر کارمند تا به حال گله و شکایت در مورد رفتار نامناسب. “در تمام سال کار برای سناتور بایدن من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی” بیکر گفت: در مبارزات انتخاباتی ، “این به وضوح اتهامات کاذب هستند در تضاد کامل برای هر دو عملکرد داخلی ما سنا و به من می دانید و کار می کرد تا از نزدیک با برای تقریبا دو دهه است.”

برای بیکر بیانیه درست باشد Reade را مجبور به دروغ به دوست و برادر و مادر در مورد داشتن شکایت به بایدن ، وجود دارد بدون هیچ دلیل واضح Reade را تا یک داستان برای کسانی که نزدیک به او در مورد سنا دفتر مصرف نمی بایدن را آزار و اذیت به طور جدی در حالی که در همان زمان مقاومت در برابر فشار برای رفتن به مطبوعات است.

Reade گفته است که شکایت او در زمینه های مربوط به آزار و اذیت او گفت که او با آن مواجه بود و آدرس و نه حمله. شکایت باقی مانده بود با بایدن و اگر آن را هنوز هم وجود دارد که با بایدن مقالات در دانشگاه Delaware. این مدرسه اخیرا گفته خبرنگار غنی McHugh که مدارک مهر و موم شده تا دو سال پس از بایدن برگ زندگی عمومی است.

آزار و اذیت Reade اول عمومی رفت با سال گذشته شامل نوازش گردن و در حال اجرا انگشتان خود را از طریق فر در مو خود را به عنوان به خوبی به عنوان درخواست خود را به طور موثر در خدمت به عنوان یک کوکتل پیشخدمت زن در یک رویداد.

Reade حمله به شمار می رفت که عمومی ماه گذشته شامل تعامل در بهار سال 1993. او گفت که او فرستاده شده توسط مدیر او را به یک کیسه ورزشگاه به بایدن و آنها را ملاقات در یک راهرو از راسل سنا ساختمان اداری در یک جمع دور گوشه. قبل از او آن را می دانستند او فشرده خود را در برابر دیوار, به زور او را بوسید و با قرار دادن یک دست در هر لباس بلوز و دامن نافذ او را با انگشتان دست خود را. او تا به حال آنچه که او به یاد می آورد در حال حاضر به عنوان یک “پوچ” فکر می کردم. “من به یاد داشته باشید که این ورزشگاه ، چرا که او تا به حال گرفته شده آن را در دست خود را, اما ناگهان آن را در دست خود و دست خود را به جایی که آنها قرار نیست به,” او گفت:.

Reade گفت که او تصور بود که بایدن معتقد بودند او رضایت و شگفت زده شد, در, رد, اما که او انجام داده بود چیزی به او بدهد که تصور. “وجود دارد هیچ لاس زنی, او تا به حال هیچ رضایت. او با گوش من زمانی که او گفت:, ” آیا شما می خواهید برای رفتن از جایی دیگری است؟'” او تحت فشار قرار دادند او را و او پا به عقب, به دنبال او به یاد می آورد و یک لبخند بزرگ.

“‘آمده است در مرد,’,” او گفت که او به او گفت. “”من شنیده ام شما دوست من.'”

“او که لبخند او می شود اما چشم های او لبخند نمی,” او گفت:.

“‘شما خوب,'” او به یاد می آورد, او گفت:, گرفتن او توسط شانه های او. به عنوان او راه می رفت دور وی با اشاره به عقب “‘شما خوب است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>