اسناد جدید از شم محاکمه ژنرال مایکل فلین نیز آشکار گسترده فساد در Russiagate تحقیقات

ژنرال مایکل فلین رئیس سابق مدیر آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع و رئیس جمهور تهمت سابق مشاور امنیت ملی pled گناه در دسامبر 1 سال 2017 به یک تعداد از دروغ گفتن به اف بی آی در مورد دو تا از مکالمات او با سفیر روسیه سرگئی Kislyak در حالی که فلین به عنوان یک مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم رسمی (فلین هرگز شارژ برای هر گونه مسائل مربوط به رابطه اش با دولت ترکیه). به عنوان بخشی از تقاضای معامله مشاور ویژه رابرت مولر توصیه می شود هیچ زمان زندان برای فلین و مورد درخواست نیز به ظاهر پایان دادن به تهدیدات از مولر تیم به تعقیب فلین پسر.

پنج شنبه گذشته وزارت دادگستری در زمینه حرکت به دنبال اخراج دادستان فلین بر اساس, در بخش, در تازه کشف اسناد و مدارک آشکار است که رفتار FBI تحت رهبری مدیر James Comey و خود را در حال حاضر-خوار معاون اندرو McCabe (که خود را مجبور به ترک این اداره پس از گرفتار شدن دروغ گفتن به عوامل) بود نادرست و انگیزه های فاسد اهداف است. این حرکت باعث histrionic زوزه خشم از همان مقامات سیاسی و رسانه های خود را به متحدان خود را که در سه سال گذشته صرف هل دادن حداکثری Russiagate تئوری های توطئه است.

اما دادستان فلین — به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی که وی در ژانویه 24 بازجویی که او تا به حال مورد بحث با Kislyak در دسامبر 29 تحریم های جدید و اخراج های اعمال شده بر روسیه توسط اوباما — همیشه عجیب و غریب برای تعدادی از دلایل. برای شروع با ماموران اف بی آی که مورد سوال فلین گفت: پس از آن که آنها را باور نمی کند او دروغ می گوید (به عنوان سی ان ان گزارش داد در ماه فوریه 2017: “اف بی آی مصاحبه اعتقاد فلین تعاونی و ارائه راستگو پاسخ. اگر چه فلین نمی به یاد داشته باشید همه از آنچه که او صحبت کردن در مورد آنها باور نمی کنم او عمدا گمراه کننده آنها مقامات می گویند”). به همین دلیل سی ان ان گفت: “اف بی آی است و انتظار نمی رود به دنبال هر گونه اتهام علیه” او.

از همه مهمتر هیچ دلیل معتبر برای اف بی آی به بازجویی فلین در مورد صحبت های او با Kislyak در وهله اول. وجود دارد هیچ چیز از راه دور نامطلوب و یا غیر معمول — اجازه دهید به تنهایی جنایی — در مورد ورودی ارشد امنیت ملی, رسمی, سه هفته دور از مصرف بیش از رسیدن به همتای خارجی در دولت به تلاش برای tamp پایین تنش است. همانطور که واشنگتن پست آن را “آن خواهد بود و نه غیر معمول برای ورودی ادارات به رابط با دولت های خارجی با آنها به زودی به کار می کنند.”

آنچه که به تازگی منتشر شده اسناد و مدارک بیش از گذشته ماه فاش کردن چیزی است که به طور کلی مشهود در سه سال گذشته: قدرت امنیتی سازمان های دولتی — به ویژه FBI CIA NSA و DOJ — به طور سیستماتیک مورد آزار قرار گرفته به عنوان بخشی از 2016 انتخابات و پس از آن به صورت سیاسی و نه حقوقی به پایان می رسد. در حالی که وجود دارد بدیهی است که دروغ و فریب و فساد در بخشی از برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات در دروغ گفتن به Russiagate محققان و در غیر این صورت درگیر شدن در depressingly مشترک DC لابی و فساد و همچنین وجود فساد گسترده در بخشی از محققان خود بهره برداری و سوء استفاده گسترده و تهاجمی تحقیقی و دادستانی قدرت برای اهداف ایدئولوژیک و سیاسی عذر انتخابات دستکاری و شخصی توپ لیس. رده سابق (فساد با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات) با دریافت یک موج جزر و مدی بی پایان از توجه رسانه ها در حالی که دومی (فساد و سوء استفاده از قدرت توسط کسانی که در حال بررسی آنها) دریافت کرده است و تقریبا هیچ کدام.

به دلایل متعدد حیاتی است تا به طور کامل بررسی و با وضوح به همان اندازه که ممکن است سوء استفاده از قدرت که سوار محاکمه ژنرال فلین. برای شروع با کابل و دیگر رسانه های خبری که کار سابق اوباما-عصر اطلاعات عملیات ژنرال و دادستان به انتشار هر Russiagate تئوری توطئه آنها می تواند پیدا کردن تقریبا همیشه بدون هر گونه مخالفت و یا حتی سوال — به سختی اذعان کرد این مواد منفجره اسناد جدید.

بیشتر نگران کننده لیبرال ها و دموکرات ها — به عنوان بخشی از حرکت خود را به سمت venerating این امنیت سازمان های دولتی — به طور کامل jettisoned طولانی ایستاده, اصول اساسی در مورد سیستم عدالت کیفری از جمله سوال که آیا دروغ گفتن به اف بی آی باید یک جرم و جنایت در همه و به رسمیت شناختن است که مردم بی گناه هستند ازده مجبور به اعتراف به گناه — به منظور توجیه هر دو فلین دادستان و گسترده تر مولر شد.

اما مهم ترین دلیل به حفر کردن عمیق به این صورت است که این نشان می دهد یکی از خطرناک ترین سوء استفاده از قدرت دموکراسی می تواند رنج می برند: قدرت CIA و FBI و NSA شد پرهیاهو و بارها مورد برای دستکاری در نتایج انتخابات و رسیدن به استفاده سیاسی. به عبارت دیگر ما می دانیم که در حال حاضر این سازمان دقیقا چه دموکراتیک رهبر اکثریت سنا چاک شومر هشدار داد آنها را به تهمت زمانی که او به نظر می رسد در Rachel Maddow را MSNBC برنامه در مدت کوتاهی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم تحلیف:

زیرا سیاست ما این است که در حال حاضر مورد بحث به مراتب بیشتر به عنوان تست قبایل وفاداری (“که در کنار شما هستند؟”) از واقعی ایدئولوژیک و یا حتی عقاید سیاسی (“که سیاست های, آیا شما به نفع و یا مخالف”?), آن را بسیار دشوار است برای متقاعد کردن مردم برای جدا شخصی خود و یا دیدگاه های سیاسی از ژنرال فلین (“آیا شما او را می خواهم یا نه”؟) از این سوال که آیا دولت آمریکا مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را در به شدت خطرناک راه به تعقیب او.

فلین یک راست بال افزایش تدابیر کلی نمایش که در جنگ با ترور هستند آنهایی که کاملا نفرت به خود من اعتقادات. می کند که خود را محاکمه توجیه می شود. یک دیدگاه فلین شخصا و یا سیاست خود را (و یا کسانی که از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور کلی) باید کاملا بدون تحمل در یک ارزیابی از justifiability از آنچه دولت ایالات متحده را به او را در اینجا بیش از هر یکی به مانند دیدگاه های سیاسی از بازداشت شدگان در گوانتانامو خود را برای پیدا کردن درمان های توهین آمیز و غیر قانونی و یا دیگر نسبت به توافق با نظرات افرادی هستند که محکوم به منظور دفاع از حق خود برای آزادی بیان.

توانایی تمایز بین ایدئولوژیک سوال از مدارک پرسش حیاتی برای منطقی گفتمان ممکن نشده است اما حذف در محراب قبایل fealty. است که چرا مدارک سوالات به طور کامل عاری از ایدئولوژیک اعتقاد — مانند اینکه یکی پیدا Russiagate تئوری های توطئه های پشتیبانی شده توسط شواهد قانع کننده — درمان شده اند نه به عنوان مدارک مهم اما به قبیله ای که: می شود وابسته به چپ (ایدئولوژیک خصوصیات) باید تصدیق اعتقاد کسانی که تئوری های توطئه حتی اگر یکی نیست پیدا کردن شواهد در حمایت از آنها در واقع فوتی و فوری است. تلفیق ایدئولوژیک و مدارک سوالات و جایگزینی اساسی بحث های سیاسی با استفاده از آزمون قبایل وفاداری هستند indescribably خورنده به ما گفتمان عمومی.

به عنوان یک نتیجه, آیا یکی است و در حال حاضر تلقی می شود در سمت راست یا چپ تقریبا هیچ ربطی به واقعی اعتقادات سیاسی در مورد سیاست سوالات و همه چیز را با یک تمایل در خدمت منافع یک تیم و یا یکی دیگر. با منحرف فرمول در محل سیاست آمریکا شده است depoliticizedمحروم از هر معنی دار ایدئولوژیک بحث در جای بی فکر تیم سوگند وفاداری در غیر ایدئولوژیک سوالات.

جدیدترین سامانهی به روز رسانی قسمت debuting امروز اختصاص داده شده است برای فعال کردن به صورت واضح و با هدف بررسی امکان از نقض حقوق بشر که سوار فلین دادستان — از جمله این مهم به تازگی محرمانه اسناد — و همچنین گسترده تر Russiagate تحقیقات از آن بود. این موارد نقض حقوق بشر را دریافت کرده اند و تا حد کمی توجه از اکثریت قریب به اتفاق رسانه های ایالات متحده است که به سادگی مانع هر گونه سوال و یا مخالفت خود را در غالب روایات در مورد همه این مسائل است.

قابل توجه ما دعوت چند تن از کابل ستاره و امنیت ماموران دولتی که تحت فشار بوده اند این تئوری های توطئه برای سال ها به نظر می رسد در این برنامه به صورت مدنی بحث اما هیچ کدام حاضر به انجام این کار — از آنجا که آنها بسیار عادت کرده اند که قادر به دهانه این نظریه در MSNBC سی ان ان و روزنامه ها بدون اینکه معنی داری به چالش کشیده است. صرف نظر از دیدگاه ها در این رسوایی آن ناسالم است و در نهایت برای هر رسانه به عایق خود را از تنوع دیدگاه ها.

به عنوان روزنامه نگار هارون Maté نشان داد زمانی که او درخشان به چالش کشیده نگهبان لوک هاردینگ در مورد خود کتاب پرفروش این ادعا به اثبات تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه — یکی از چند بار Russiagate توطئه مدافع مجبور شد برای مقابله با یک منتقد آگاه — کسانی که ادعای اغلب نمی تواند زنده بماند و حتی حداقل نقادانه. به همین دلیل رسانه ها باید عایق این تئوری توطئه طرفداران و همچنین مخاطبان خود را از هر گونه مخالفت و یا حتی بحرانی سوال.

امروز سیستم به روز رسانی قسمت که به اعتقاد ما فراهم می کند جامع ترین معاینه به تاریخ از این اسناد جدید مربوط به فلین تعقیب و چگونه این مورد مربوط به گسترده تر Russiagate تحقیقی نقض آغاز بکار در 2:00 pm ET در رهگیری کانال یوتیوب. ما پیش نمایش نشان می دهد:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de