جزئیات جدید نشان می دهد که چگونه عمیقا آیووا انجمن توسعه نرم افزار تعبیه شده در دموکراتیک استقرار

دموکراتیک عمل تارا McGowan است که انکار او با مشخصات بالا لیبرال شرکت مخفف نقش را در دوشنبه شب جلسه افتضاح این ادعا که شرکت او را صرفا یک سرمایه گذار در شرکت سایه Inc., که توسعه برنامه در مرکز بحث. اما در اسناد و مدارک شرکت, یک منبع نزدیک به این شرکت و سوابق نشان می دهد نزدیک و در هم تنیده بين مخفف و سایه.

علاوه بر این پیش از قفقاز, سوالات swirled داخل سایه بیش از توانایی این شرکت در ارائه یک محصول با کیفیت و وجود نگرانی از حداقل یک عضو هیات که رهبران ارشد از سایه و مخفف — که هر دو آغاز شد و به عنوان یک دموکرات جدید سدی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — شده اند دور از خنثی در مقدماتی حزب دموکرات.

در طول جلسه دیروز دموکراتیک مقامات گزارش مشکلات گسترده دانلود برنامه و تناقضات آپلود حزبی نتایج منجر به آیووا حزب دموکرات تصمیم را به مرحله غیر معمول از تاخیر در انتشار نتایج. این اولین سال برنامه مورد استفاده قرار گرفت و پیش از قفقاز به آیووا حزب دموکرات خواسته است که برنامه نام بود مخفی نگه داشته است. نیویورک تایمز گزارش داد که “سازندگان آن تا به حال بارها و بارها مورد سوال نیاز به آن را مخفی نگه دارید.”

کایل تارپ یک سخنگوی مخفف با انتشار بیانیه ای در روز دوشنبه شب کمرنگ جلوه دادن شرکت خود را در وابستگی با سایه.

“مخفف است که یک سرمایه گذار در چند شرکت های انتفاعی در سراسر مترقی رسانه ها و فن آوری بخش” تارپ گفت. “یکی از آن مستقل برای سود شرکت ها است که سایه, Inc, که همچنین دارای دیگر سرمایه گذاران خصوصی.”

دیوید Plouffe سابق مدیر کمپین به باراک اوباما در سال 2008 به ریاست جمهوری پیشنهاد که پیوست مخفف مدیره نیز فاصله خود را از شرکت در طول یک MSNBC پانل شب گذشته. “من هیچ آگاهی از سایه” گفت: Plouffe. “این خبر به من.”

اما اظهارات قبلی و داخلی مخفف اسناد و مدارک نشان می دهد که این دو شرکت که به اشتراک گذاری فضای اداری در دنور, کلرادو, هستند, عمیقا در هم تنیده.

در سال گذشته McGowan یک از بنیانگذاران سر نام در توییتر نوشت که او “بسیار هیجان زده به اعلام @anotheracronym به دست آورد Groundbase” یک شرکت که شامل “خود را باور نکردنی تیم به رهبری [جرارد Niemira] + در حال راه اندازی سایه یک تکنولوژی جدید شرکت برای ساخت دقیق زیرساخت برای مبارزات انتخاباتی.” McGowan همچنین اشاره کرد که “با سایه, ما در حال ساخت یک مدل جدید انگیزه با تصویب بیش از رشد است.” کسب اعلام شد در اواسط ماه ژانویه سال گذشته است.

در یک مصاحبه در یک مربوط به پادکست ماه گذشته McGowan توصیف Niemira به عنوان “مدیر عامل شرکت سایه است که این فن آوری شرکت است که مخفف تنها سرمایه گذار در حال حاضر است.”

بیشتر چه, اسناد داخلی از مخفف نشان می دهد یک رابطه نزدیک با سایه. داخلی در چارت سازمانی نشان می دهد که استراتژی های دیجیتال شرکت Lockwood, استراتژی FWIW رسانه ها و سایه به عنوان بخشی از یک ساختار واحد و یکپارچه با مخفف کارکنان درگیر در سه عملیات.

در همه کارکنان ایمیل فرستاده جمعه گذشته یک مقام رسمی با Lockwood استراتژی خاطر نشان کرد اعضای تیم در مورد “سرد همه چیز اتفاق می افتد در اطراف مخفف.” این لیست شامل گلوله نقاط مانند “آیووا حزبی است روز دوشنبه و در سایه تیم سخت در محل کار” و “سایه در حال کار بر روی پوسته پوسته شدن ون یکپارچه سازی با سایه پیام برای برخی از آیووا انجمن مشتریان است.” (ون اشاره به به طور گسترده ای استفاده می شود دموکراتیک رای دهندگان فایل فن آوری شرکت است.) مخفف کارکنان نیز حضور سایه کارکنان عقب نشینی است.

یک فرد با آگاهی از این شرکت فرهنگ که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس از اقدامات تلافی جویانه مشترک ارتباطات نشان می دهد که مقامات بالا در شرکت به طور منظم ابراز خصومت به ساندرز حامیان. McGowan است به مایکل هلی استراتژیست ارشد با Buttigieg مبارزات انتخاباتی. هیچ شواهدی وجود ندارد هر اولویت نامزدهای تا به حال هر اثر در موضوع برنامه نویسی است که به تاخیر انداختن آیووا نتایج.

آیووا حزب دموکرات و حزب دموکرات نوادا حفظ سایه به توسعه آن جلسه برنامه. سایه نیز حفظ شده است به صورت دیجیتال خدمات توسط Buttigieg و بایدن را در مبارزات.

مخفف راه اندازی با یک وعده به رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تاکید قوی بر روی رسانه های دیجیتال راه اندازی دموکراتیک پیام از طریق تبلیغات پرداخت در Facebook و سیستم عامل های دیگر. اما این منبع گفت: این شرکت در بسیاری از زمینه ها بود محزون می خوانی آمادگی برای بسیاری از چالش های آن را تا به حال گرفته شده از جمله آیووا انجمن برنامه.

یک حوزه کاپیتان برای ساندرز که نخواست نامش فاش شود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت کردن با رسانه ها تایید کرد که اجرای عجولانه بود. “ما نمی دانیم که در مورد این برنامه تا مانند یک ماه پیش. و ما نمی دسترسی به برنامه تا مثل سه روز پیش” این منبع گفت.

“این برنامه هرگز استفاده شده است در هر انتخابات واقعی و یا آزمایش در مقیاس در سطح ایالت و آن را فقط شده فکر برای استفاده به مدت دو سال در حال حاضر,” دیوید, Jefferson, که همچنین خدمت در هیئت مدیره از تایید رای گیری یک انتخابات حزبی یکپارچگی, سازمان, نیویورک تایمز گفت.

فدرال مالی مبارزات انتخاباتی سوابق نشان می دهد که آیووا حزب دموکرات و حزب دموکرات نوادا حفظ سایه به توسعه آن جلسه برنامه. سایه نیز حفظ شده است به صورت دیجیتال خدمات توسط Buttigieg انتخاباتی که پرداخت این شرکت $42,500 برای خدمات مرتبط با نرم افزار ژوئیه گذشته و توسط جو بایدن کمپین که پرداخت می شود سایه $1,225 برای پیام های متنی و خدمات در ماه ژوئیه گذشته به عنوان به خوبی.

سایه راه اندازی شد توسط کارکنان سابق هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری از جمله Niemira, Krista Davis, Ahna رائو و جیمز Hickey با توجه به حرفه ای زندگی نامه ذکر شده در ارتباط با. سایه نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

مخفف که شامل یک مدل هیبرید از یک 501(c)4 نهاد که فاش نمی کند اهدا کنندگان و فوق العاده PAC که کند شده است مورد علاقه به صورت عمیق به جیب دموکراتیک اهدا کنندگان. دونالد Sussman بنیانگذار پالوما همکاران و مایکل موریتز یک شریک در سرمایه سکویا هر اهدا $1 میلیون به مخفف سال گذشته است. استیون اسپیلبرگ فیلمساز به $500,000. سرمایه گذار ست Klarman یک بار عمده کمک کننده به جمهوری علل به 1.5 میلیون دلار به مخفف.

مخفف به نظر می رسد به حذف بخشهایی از آن در سایت نمایشگاه نقش آن در سایه. “مخفف است هیجان زده به اعلام راه اندازی سایه یک تکنولوژی جدید شرکت است که وجود دارد در زیر مخفف چتر و ساخت در دسترس و فن آوری زیرساخت و ابزار برای فعال کردن مبارزات را بهتر مهار یکپارچه سازی و مدیریت داده ها در سراسر سیستم عامل و فن آوری همه آنها با استفاده از” نوشت Niemira در حال حاضر حذف پست وبلاگ.

امروز صبح ویلیام کوردی دوم صندلی نوادا حزب دموکرات با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این حزب نمی خواهد با استفاده از سایه برنامه برای ماه فوریه آن انجمن.

“NV لذا با اطمینان می توان گفت که آنچه اتفاق افتاده است در آیووا جلسه شب گذشته را نمی خواهد اتفاق می افتد در نوادا در فوریه 22nd. ما خواهد بود با استفاده از همان نرم افزار و یا فروشنده مورد استفاده در حزبی آیووا” گفت: کوردی. “ما در حال حاضر توسعه یک سری از پشتیبان گیری و کار برکنار گزارش سیستم و در حال حاضر در حال بررسی بهترین راه رو به جلو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>