نتانیاهو تبدیل به عرب پزشکان برای مبارزه با ویروس

ضحی گفت: رانندگی به پزشکی
درمانگاه او اجرا می شود در اسرائیل در شهر حیفا که تلفن زنگ زد — نخست وزیر
بنیامین نتانیاهو می خواست او را ببیند.

چهار بار نخست وزیر بود فقط دیده می شود, عرب, دکتر, در, تلویزیون, بحث در مورد چگونه دولت مورد نیاز برای رسیدن به عرب اسرائیلی ها در مورد خطرات ناشی از کروناویروس و او می خواست برخی از مشاوره.

گفت که همچنین توصیه یکی از بزرگترین اسرائیل ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مسائل جهان عرب تبدیل شده است ماشین خود را در اطراف و سوار مستقیما به نتانیاهو اقامت رسمی در اورشلیم. پس از آن گفته شده است در تلویزیون ملی تقریبا روزانه در نظر گرفتن سوال از عربی سخنرانان متلاشیکننده اسطوره ها و التماس مردم برای ماندن در خانه برای کمک به شکستن زنجیره ای از عفونت های جدید.

اما وقتی پرسید که آیا جامعه عرب در اسرائیل می تواند انتظار برای دریافت دسترسی برابر به کروناویروس مراقبت به عنوان یهودی اکثریت گفت می دهد دیپلماتیک ،

“ما می دانیم که این یک راز نیست که این منابع در این کشور هستند به طور مساوی توزیع شده اما من به نگاهی از شیشه به عنوان نیمه پر گفت:” می گوید. “حداقل زمانی که من به دیدار با نتانیاهو … او در حال گوش دادن به ما.”

اسرائیل یک راه از جشن خوب عرب پزشکان در حالی که تبعیض علیه دیگر اعراب.

اسامه Tanous عرب اطفال

پس از نتانیاهو برای اولین بار به قدرت رسید در سال 1996 او denigrated عرب سیاستمداران به عنوان حامیان تروریسم محروم عربی از موقعیت خود به عنوان یک زبان رسمی و در سال گذشته به تصویب یک قانون است که به یهودیان به تنهایی حق تعیین سرنوشت در فلسطین و اسرائیل است. در حال حاضر در نبرد علیه COVID-19 نتانیاهو نیازهای خود را کمک کند.

اعراب را تشکیل می دهند تنها یک پنجم از اسرائیل
جمعیت اما نشان دهنده نیمی از کشور داروسازان یک چهارم از آن
پرستاران و فقط تحت یک پنجم از آن پزشکان با توجه به مرکزی
اداره آمار. برخی از این کشور بزرگترین بیمارستان های عرب
پزشکان عنوان بخش عمده و پیشرو در این کشور virologist است
عرب.

اعراب هستند به طور نامتناسبی به نمایندگی از جامعه پزشکی به دلیل رسیدن مدارک حرفه ای شده است یک راه برای عقب راندن برابر سیاسی به حاشیه رانده عرب پزشکان می گویند. بسیاری از آموزش در اردن پس از این دو کشور به امضا قرارداد صلح در سال 1994 و اسرائیل جامعه عرب در ادامه به برگزاری پزشکی کارگران در خصوص بالا است.

“لهستانی [یهودی] مادر استفاده می شود به می خواهید او را به دکتر شود اما در حال حاضر او می خواهد او را به یک تکنولوژی کار گفت:” جوک. “عرب مادر هنوز می خواهد فرزندان خود را به در پزشکی است.”

در کفر Qara یک عرب شهر در جنوب حیفا با بسیاری از متخصصان پزشکی که ساکنان آن تماس بگیرید شهر پزشکان دکتر Jameel محسن بیشتر مهم است.

“به عنوان یک عرب دیگر مشاغل بسته به ما شد پزشکان” محسن می گوید: لایه برداری لایه های محافظ و تجهیزات پس از راه اندازی یک COVID-19 بخش در هیلل Yaffe مرکز پزشکی که در آن او است سر از بیماری های عفونی.

اسرائیل وابستگی به آن عرب پزشکان آمده است در زمانی که شیوع این بیماری در حال توسعه سریعترین در این کشور یهودی اولترا ارتدوکس جوامع است. در مقابل با وجود ادعای از نتانیاهو و جناح راست متحدان سیاسی که اعراب بودند نادیده گرفتن سلامت, بخشنامه ها, هیچ یک از پورنو عربی-اکثر شهرها و حتی پر جمعیت محله های عرب نشین شرق اورشلیم تا به حال عمده شیوع بیماری.

اما برای اسامه Tanous های آتشین 34 ساله متخصص اطفال که به نقل هند چپ همچون آرونداتی روی به عنوان الهام بخش و به نقل از قرن 19 آلمان آسیب شناس Rudolf Virchow در تجزیه و تحلیل خود را کاهش ناگهانی ارتفاع از پزشکان به ملی ناجی نمی خواهد usher جدید برابری برای جوامع است. او می گوید: از آن خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای توجیه ادامه داد: تعصب.

“اسرائیل یک راه از جشن خوب عرب پزشکان در حالی که تبعیض علیه سایر اعراب به طوری که پزشکان تبدیل به سفرای این اسرائیل سیستم همزیستی” Tanous می گوید: با اشاره به سراسیمگی از مقالات اخیر در روزنامه اسرائیلی ستایش عرب پزشکان. “این باعث می شود آن را به نظر می رسد که در حال حاضر که شما عرب پزشکان صرفه جویی یهودی زندگی و کمک به اسرائیل در زمان بحران ملی, بنابراین وقت آن است که برای جلوگیری نژادپرستانه علیه آنها — این است که بسیار لغزنده و خطرناک مفهوم است.”

کار, عرب, پزشکان تا کنون قطعا نمی آورد جوامع خود هر گونه منافع فوری, می گوید دکتر هانی داود سر از یک داروساز انجمن است که نشان دهنده تقریبا 300 داروخانه ها در اسرائیل عمدتا عربی جنوب.

داود را همکارانش اولین کسانی بودند که مدافعان در برابر ویروس به عنوان مردم با عجله به داروخانه ها به سهام تا در پزشکی ماسک و ضد عفونی کننده دست. “دولت را ندارد هر گونه اقدامات احتیاطی برای ما — ما تا به حال به صورت وحشت بر خود ما” داود می گوید: با اشاره به ناکافی ماسک صورت است که کارکنان خود را به تن در چند هفته اول.

در قرن Ziv مرکز پزشکی دکتر جلال Tarabeia رئیس کنترل عفونت و مشاور وزارت بهداشت می گوید: سرعت کار شده است تا از کوره در رفته است که او و همکاران عرب خود را نه به حال زمان برای اندیشیدن به سیاست از این وضعیت است.

“ما بسیار افتخار می کنیم به خط مقدم — ترک سیاست دور ما فقط می خواهم به صرفه جویی در زندگی” Tarabeia می گوید. اما برای Tanous این پزشک متخصص اطفال تعاملات میان اعراب و اسرائیلی ها همیشه سیاسی است. “این فقط یک سطح از ما نیاز به اثبات خودمان را,” او می گوید. “ثابت کنیم که ما می توانیم به دانشکده پزشکی ثابت کنیم که ما می توانیم بخشی از این تلاش ملی برای مبارزه با این بیماری همه گیر به طوری که ما می تواند اعطا برابری با ما آوردند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>