Ne-Yo تایید او و کریستال Renay تقسیم هستند طلاق

Ne-Yo تایید کرد در مصاحبه ای در روز شنبه فوریه 15, که او و همسر کریستال Renay تقسیم پس از چهار سال از ازدواج و طلاق گرفتن.

“آن را به آرامی اما مطمئنا در حال تبدیل شدن دانش عمومی که خودم و همسرم تصمیم گرفته اند به جلو بروید و طلاق” خواننده 40 گفت: “خصوصی صحبت با الکسیس تگزاس” پادکست. “این یک چیز غم انگیز تر است از ما متوجه می شوند که داستان های کوتاه, i’m never gonna بحث بد در مورد او. من نه آن شخص. وجود دارد هیچ چیز بد در مورد او می گویند. او فوق العاده است. او از فرزندان من و او همیشه خواهی بود که من همیشه به او احترام می گذاریم.”

“داستان کوتاه او شیاطین درست مثل هر کس دیگری درست مثل من” به دنیای رقص قاضی ادامه داد. “ما متوجه است که ما شیاطین نمی مش و تا زمانی که هر دو از ما دریافت نگه دارید از شخصی ما شیاطین را میخوام فقط مشکل برای ما به ماندن ازدواج.”

“با این حال گفت که پایان این فصل پایان کتاب,” او اضافه شده است. “من می خواهم گفت که مادر بچه های من و من عشق او را به مرگ. ما قصد خانواده برای همیشه.”

این “اجازه دهید من شما را دوست دارم” خواننده صحبت کرد و پس از اخباری که زن و شوهر تا به حال نام آن واریز شده با یاس با نام تجاری گزارش در اوایل این ماه که آنها تا به حال شده است با داشتن مسائل در حالی که برای.

این جفت ارز به نظر می رسد چرخش هر یک از دیگر در میان خود تقسیم می شود. Ne-Yo به اشتراک گذاشته یک کلیپ که نشان داد او را به آواز خواندن یک آهنگ جدید با, شعر در مورد تبدیل یک حلقه ازدواج به انگشت حلقه. در یک Instagram ویدئو زندگی می کنند به اشتراک گذاشته شده توسط سایه در اتاق در فوریه 9, Renay, 34, نشان داد یک مرد, دوست, فلاش یک حلقه در انگشت کوچک انگشت و سپس پرسید: او را در روز ولنتاین.

روز شنبه, مارس 15 Renay به اشتراک گذاشته Instagram داستان نمایش خود را حلق آویز کردن با جوهر سیاه و سفید خدمه ستاره Ryan هنری در شیکاگو است.

Ne-Yo و Renay بحباله نکاح در اوردن, در سال 2016 و به اشتراک گذاری دو پسر, شیفر, 3 و رومی 20 ماه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>