NBA تعویق لیکرز-کلیپرز بازی پس از کوبه برایانت مرگ

NBA است که به لس آنجلس لیکرز زمان به سرند کوبه برایانت که همراه با دختر خود سکس در سقوط یک هلیکوپتر در کالاباساس کالیفرنیا در یکشنبه, ژانویه 26. این سازمان اعلام کرد در روز دوشنبه 27 ژانویه بود که به تعویق انداختن بازی این تیم در برابر لس آنجلس کلیپرز.

دو L. A. تیم قرار بود برای رفتن سر به سر در مرکز استیپلز در لس آنجلس در روز سه شنبه ژانویه 28, اما NBA تصمیم گرفتند برای برنامه ریزی مجدد بازی به تاریخ بعد. “این تصمیم از احترام به لیکرز سازمان است که عمیقا عزادار از دست دادن غم انگیز لیکرز افسانه Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه” سازمان گفت: در آزادی مطبوعات.

NBA Postpones Lakers-Clippers Game After Former Lakers Star Kobe Bryant’s Death
کوبه برایانت لس آنجلس لیکرز/Golden State Warriors بازی NBA در مرکز استیپلز در لس آنجلس در 19 مارس 2009. ©2009 GAMEPIKS از طریق مگا

لیکرز طرفداران جمع در مرکز استیپلز در روز یکشنبه به سوگواری برایانت که بازی برای این تیم از سال 1996 تا سال 2016. در آن زمان این ورزشکار شد پنج بار قهرمان NBA 18-زمان NBA All-Star دو زمان NBA Finals MVP و NBA با ارزش ترین بازیکن سال 2008 است.

پس از 41 سال از مرگ کمیسر NBA آدم نقره eulogized دو بار المپیک, مدال طلا, در بیانیه ای. “برای 20 فصل کوبه به ما نشان داد چه زمانی ممکن است که استعداد قابل توجه می آمیزد با مطلق ارادت به برنده,” او نوشت. “او یکی از فوق العاده ترین بازیکنان در تاریخ بازی ما با موفقیت های که افسانه ای هستند … اما او یاد می شود بیشتر برای الهام بخش مردم در سراسر جهان را انتخاب کنید تا یک بسکتبال و رقابت به بهترین توانایی خود را. او سخاوتمندانه با حکمت او به دست آورد و آن را دیدم به عنوان ماموریت خود را برای به اشتراک گذاری آن با نسل های آینده از بازیکنان در نظر گرفتن لذت در عبور کردن عشق خود را از این بازی به Gianna.”

جک نیکلسونیک مادام العمر لیکرز فن توصیف غم و اندوه خود را بیش از این اخبار در یک مصاحبه نادر روز یکشنبه. “که در آن همه چیز بود و جامد وجود دارد یک سوراخ بزرگ در دیوار” سه بار برنده اسکار گفت: CBS Los Angeles. “من استفاده می شود برای دیدن و صحبت کردن با کوبه که … شما می دانید که در آن شما را می کشد. این فقط یک رویداد وحشتناک. … ما فکر می کنم او را در همه زمان. ما او را از دست ندهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>