ملی بررسی است و تلاش برای بازنویسی آن را نژادپرستانه تاریخچه

استوارت استیونس که از در حال اجرا میت رامنی در مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 2012 به قرار گرفتن به عنوان یک پیشرو هرگز Trumper است با یک کتاب جدید: خود mea culpa از انواع آن دروغ بود: چگونه حزب جمهوری خواه شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از استیونس همکاران سابق آن را دوست ندارم و یکی از آنها متی Scully, شتاب گیری روند رشد آن در کشور بررسی است. “شاید مخرب ترین کتاب نقد و بررسی شما همیشه خواندن” ملی بررسی ویرایشگر غنی لوری وعده داده شده است.

نقد و بررسی است تا مطمئن شوید خصومتآمیزی مقابله با آن ساده است و در بسیاری از کلمات یک دلقک, هک, یک دروغگو و یک grifter — و اشتباه است. من در اینجا به داور بخش عمده ای از اختلاف خود را, اما یک ادعای خاص توسط اسکالی در بررسی خود شایستگی یک نگاه نزدیک تر است.

در کتاب خود Stevens معذرت خواهی برای نقش خود در propping تا حزب جمهوری خواه او در حال حاضر در نظر گرفته می شود کمی بیشتر از یک “سیاه و سفید و شکایت حزب” طلبانه بهره برداری از نژادپرستی در دستیابی به قدرت است. اسکالی اشیاء به بسیاری از آنچه استیونس برای گفتن در این کتاب او صفر در استیونس ” ادعا می کنند که در حقیقت او باید دیده می شود در تمام طول که خواهان گرفتن آینده با بهره برداری از نژاد پرستی. استیونس به نقل از افزایش جدید حق با Barry Goldwater انتخاباتی در سال 1964 مستقیم از طریق به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اسکالی وحشت زده در چنین افترا بر ایران می آید و به روحیه دفاع از Goldwater و یکی از طرفداران رئیس, William F. Buckley جونیور Buckley بنیانگذار ملی بررسی و در بسیاری از جهات مدرن محافظه کار جنبش که استیونس نوشت: به سادگی “یک مطلب بیان نسخه از همان عمق زشتی و تعصب است که مشخصه از Trumpism.”

William F. Buckley, استیونس نوشت: به سادگی “یک مطلب بیان نسخه از همان عمق زشتی و تعصب است که مشخصه از Trumpism.”

“به عنوان یک قاعده کلی” اسکالی پاسخ در گزارش ویرانگر نقد و بررسی “هر کسی که تا glib و مغرور به عنوان به قلم مو رنگ کردن به عنوان ‘زشتی و تعصب’ پایدار سیاسی و اخلاقی میراث William F. Buckley جونیور است به همین دلیل به تنهایی هیچ کسب و کار مربوط به خود را در حزب جمهوری خواه در امور.”

اسکالی ممکن است بخواهید نگاهی به شیرجه رفتن را از طریق archives خود مجله قبل از ارائه چنین قطعی قضاوت. یک بررسی که ضبط را نشان می دهد بدون شک وجود دارد که طرف از تاریخ Buckley قرار داده شده خود را. در حال حاضر او می ایستد و از طرفی بطرف دیگر آن را با تهمت و مانند آن است یا نه. استیونس اگر هر چیزی بود که خیلی مودب.

در سال 1957 به عنوان کنگره بحث اول حقوق مدنی قانون پس از بازسازی Buckley گذراند op-ed که پاک و دور از حسن تعبیر برای دریافت مستقیما به قلب مهم است.

“اجازه دهید ما صحبت رک و پوست کنده” باکلی نوشت: در این سرمقاله با عنوان “چرا جنوب باید پیروز شویم.”

“جنوب نمی خواهند به محروم نگرو رای به خاطر محروم کردن او از آرا” او می رود. “در برخی از بخش هایی از جنوب به سفید جامعه صرفا در نظر دارد به غالب — که تمام شده است. آن به معنی غالب در هر مسئله ای که وجود دارد این است که شرکت های بزرگ اختلاف نظر بین سیاه پوست و سفید. سفید جامعه را هر چه اقداماتی لازم است به مطمئن است که این راه آن است.”

باکلی می رود به وزن آیا چنین موقعیت حلال است از پیچیده محافظه کار چشم انداز. “سوال اصلی که ظهور” او می نویسد: “این است که آیا سفید جامعه در جنوب است حق را به چنین اقداماتی که لازم است برای غلبه سیاسی و فرهنگی در مناطق که در آن نه غالب عددی?” پاسخ او روشن است:

این جدی پاسخ این است که بله این جامعه است بنابراین حق دارند چرا که در زمان حاضر آن است که پیشرفته نژاد. از آن آسان است و آن را ناخوشایند برای گفتن آمار دال ميانه فرهنگی برتری سفید بر سیاه پوست: اما این یک واقعیت است که obtrudes یکی که نمی توان پنهان تا کنون چندان شلوغ egalitarians و انسان شناسان. این سوال تا آنجا که سفید جامعه مربوط می شود این است که آیا ادعای تمدن جایگزین کسانی که از حق رای همگانی. انگلیسی ها باور کنند و بر این اساس عمل در کنیا که در آن انتخاب شد به طور چشمگیری در میان تمدن و بربریت و در جای دیگر; جنوبی که در آن جنگ است که به هیچ وجه دراماتیک در کنیا با این وجود درک مهم تفاوت کیفی بین فرهنگ خود و سیاهان ” و در نظر دارد برای دفاع از خود را دارد. ملی بررسی معتقد است که جنوب را به محل صحیح. اگر اکثریت بخواهد چه اجتماعی atavistic سپس برای خنثی کردن اکثریت ممکن است هر چند غیر دموکراتیک روشن. این مهم است که هر جامعه در هر نقطه در جهان به تأیید و زندگی متمدن استانداردهای نسبت به تعظیم به خواسته های اکثریت عددی.

داشتن توجیه انکار رای به سیاه پوستان در جنوب به عنوان “روشن” باکلی سپس هایش با سطح مناسب از خشونت مورد نیاز برای حفظ “متمدن استانداردهای” او قصد گذارم.

گاهی اوقات آن را می شود غیر ممکن است برای دفاع از یک اقلیت که در این صورت باید آن راه را و جامعه عقب خواهد شد; گاهی اوقات عددی اقلیت نمی تواند پیروز جز خشونت: پس از آن باید تعیین کند که آیا شيوع آن را به ارزش قیمت وحشتناک از خشونت است.

توسط 1957 زمانی که باکلی بود نوشتن ستون و کنگره بود که با توجه به آن حقوق مدنی قانون lynchings شد و در ادامه در جنوب, یک ساز و نظم و انضباط به اجرای Jim Crow, یک رژیم است که ارائه شده پس از جنگ های داخلی قانون اساسی تضمین حق رای دادن و حق برابر حفاظت از قوانین صرف کلمات بر روی کاغذ است. باکلی نتیجه سرمقاله نشان می دهد که با به اندازه کافی راهنمایی و خیریه از سفید پوستان در جنوب, مردم سیاه و سفید ممکن است یک روز بود شایسته مساوی ایستاده است.

حق رای همگانی است و نه آغاز حکمت و یا آغاز آزادی است. معقول محدودیت بر این رای هستند که منحصرا به توصیه ظالم یا oligarchists (بود جفرسون یا?). مشکل در جنوب است که چگونه برای به دست آوردن رای برای Negro اما چگونه به تجهیز Negro—و بسیاری از سفید پوستان—به بازیگران یک روشنفکر مسئول و رای دادن. جنوب در برابر یک قبر چالش اخلاقی. آن را نمی باید بهره برداری از این واقعیت از Negro عقب ماندگی برای حفظ نگرو به عنوان بردگان کلاس. آن را وسوسه انگیز و مناسب برای جلوگیری از پیشرفت یک اقلیت که خدمات به عنوان menials هستند از لحاظ اقتصادی مفید است. اجازه دهید جنوب هرگز اجازه خود را به انجام این کار. تا زمانی که آن را صرفا دفاع از حق تحمیل برتر و رسوم برای هر دوره آن طول می کشد تا اثر واقعی فرهنگی برابری بین نژادها و تا زمانی که این کار را توسط انسانی و خیریه به معنی جنوب است که در مرحله با تمدن به عنوان کنگره است که اجازه می دهد آن را به تابع.

محرومیت و مقدار مناسب از خشونت بودند توجیه Buckley نوشت: برای حفظ جامعه است.

باکلی را استدلال “غیر دموکراتیک” آن را به عنوان ممکن است بیان دفاع از سفید برتری — با سرمایه W به عنوان خانه سبک در این مجله پس از آن — به عنوان ابزارهای مناسب به سمت هدف خوب جامعه است. حفظ که خوب جامعه از طریق محرومیت و مقدار مناسب از خشونت توجیه بود. ستون به نظر می رسد نه فقط در مجله archives بلکه 2008 کتاب “از قرارداد جدید به راست: مسابقه و جنوبی ریشه های مدرن محافظه کاری” منتشر شده توسط انتشارات دانشگاه ییل و نویسنده توسط Joseph E. Lowndes. این پایان نامه از Lowndes کتاب که تلفیقی از جنوب سفید supremacists و کسب و کار کلاس جعلی بود با فکری هدایت ملی بررسی شد buttressed توسط تحقیقات یک دهه بعد — یک مقاله از انتشارات دانشگاه کمبریج به نام “‘را جنگل را بیش از؟’ ملی بررسی و دفاع از تمدن غرب در عصر حقوق مدنی و مبارزه با استعمار.”

باکلی ساخته شده استدلال خود را در چارچوب یک بحث داخلی در طول مسیر از حزب جمهوری خواه به عنوان معامله جدید تجدید شد و شکل دهی مجدد سیاست است. یک جناح از حزب تحت سلطه راکفلرها و دیگر شمال شرقی سیاستمداران استدلال برای چند نژادی, متوسط, نرم افزار کسب و کار, پارتی که در ادامه به رقابت در سراسر کشور. دیگر بال — با Goldwater, باکلی و ملی نقد به عنوان آن منجر قهرمانان — استدلال برای یک اتحاد بین جنوب segregationists به تدریج خروج از حزب دموکرات و طرفدار کسب و کار نیروهای در سراسر کشور است.

اسکالی ترجیح میدهد بسیار متفاوت تاریخ این تجدید. Goldwater, که در خدمت به عنوان یک سناتور آریزونا فرار رئیس جمهور در سال 1964 یک کمپین شکست خورده اما یکی که با اعتبار تولد, مدرن, حزب جمهوری خواه. در ماه ژوئن آن سال او معروف رای خود را در برابر حقوق مدنی قانون از سال 1964 با استناد به قانون اساسی اعتراض. Goldwater, Scully استدلال بود و نه درگیر در یک “دقت گردد پلت فرم از کد نژادپرستی” بود اما به سادگی یک اصولی کوچک-دولت محافظه کار:

برای دیدن آنچه که Goldwater را “با دقت طراحی پلت فرم از کد نژادپرستی” در واقع شبیه شما باید برای رفتن واکشی آن را به خودتان. جمهوری خواهان در سال 1964 متعهد “اجرای کامل و وفادار اجرای حقوق مدنی قانون از سال 1964 و سایر قوانین حقوق مدنی; . . . چنین اداری اضافی و یا اقدامات قانونی به عنوان ممکن است لازم باشد برای پایان دادن به انکار به هر دلیل غیر قانونی از حق رای; . . . ادامه داد: مخالفت با تبعیض بر اساس نژاد و عقیده و منشاء ملی یا رابطه جنسی. ما می دانیم که از بین بردن هر گونه تبعیض است که یک ماده از قلب و وجدان و آموزش و پرورش و همچنین از حقوق برابر تحت قانون است.”

در سراسر جنوب ما به این باور, گوش رفت تا در سوت سگ در این زبان آنقدر ظریف است که حتی در حال حاضر هیچ کس دیگری می تواند آن را انتخاب کنید. حتی اگر ساده و به نقطه است که در سال 1964 مشخص شده کاهش شدید آفریقایی-آمریکایی رای به جمهوری خواهان که تنها ثابت می کند که مجموع Goldwater پلت فرم و محکومیت برگزار کمتر درخواست تجدید نظر به شهروندان نسبت به لیندون جانسون فعال دولت و جامعه در دستور کار است. به عنوان NR کوین ویلیامسون به طرز ماهرانه توضیح داد آفریقایی-آمریکایی برای حمایت از دموکرات ها شروع به افزایش مدتها قبل از دهه 1960 با برنامه های جدید مقابله. همه چیز نیست در مورد نژاد; احتمالا رای دهندگان سیاه عمل کرده و در این باور است که این سیاست های اقتصادی بهترین خدمت را به خود و کشور خود و منافع. و این با وجود این واقعیت است که بسیاری از برجسته دموکرات خود را در آن دوران از جمله LBJ حال ننگین سوابق در حقوق مدنی.

در آن نمره آن شده اند که مربوط به استیونس به ذکر است که Barry Goldwater — ترین نشسته مردان که شهرت خوب بود به اندازه کافی برای افتخار یک بار “Goldwater دختر” نامزد برای ریاست جمهوری در سال 2016 — یک قهرمان و جمع آوری کمک برای تلاش برای پایان دادن به تبعیض نژادی در شهر فینیکس مدارس در سال 1946 منجر به لغو تبعیض نژادی مشخص از آریزونا گارد ملی و عضو موسس آریزونا NAACP. آسان به گسل سناتور در حال حاضر برای overthinking قانون اساسی اعتراض به عناصر 1964 مدنی, حقوق قانون با وجود او سازگار آرا برای حقوق مدنی صورتحساب قبل از آن و توجه به عوارض جانبی پیامدهای انتخابات برای حزب خود را. اما برای متهم کردن جمهوری خواهان از تکان دهنده نفرت نژادی با که و که پلت فرم خام اظهار غلط از واقعیت است.

UNSPECIFIED - CIRCA 1754: Ku Klux Klan members supporting Barry Goldwater's campaign for the presidential nomination at the Republican National Convention, San Francisco, California, as an African American man pushes signs back: 12 July 1964. Photographer: Warren K Leffler. (Photo by Universal History Archive/Getty Images)

Ku Klux Klan اعضای حمایت Barry Goldwater انتخاباتی برای نامزدی ریاست جمهوری در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه, سان فرانسیسکو, کالیفرنیا به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان هل نشانه های برگشت در تاریخ 12 ژوئیه 1964.

عکس: وارن K Leffler/تاریخ جهانی بایگانی/گتی ایماژ

اکثر دانش آموزان از آمریکا تاریخ سیاسی احتمالا خاراندن سر خود را در چگونه اسکالی می تواند تلاش برای انکار کند که خواهان بهره برداری نژادی شکایت برای ساخت پایگاه خود را از سفید رای دهندگان در جنوب. در اینجا دوباره, تاریخچه واقعی ملی نقد و آموزنده است. ارتباط کسب و کار بال ایران با نژادپرستانه جناح از حزب دموکرات بود و نه کار آسان به نظر می رسد در حقیقت اما لازم دهه از تلاش برای کمک به این نامتجانس اردوگاه خود را پیدا منافع مشترک و فیوز با هم.

اسکالی درست است که آمریکایی های سیاه و سفید’ رانش دور از مذاکرات طولانی قبل از شروع به حقوق مدنی عمل می کنند. اکثریت رای دهندگان سیاه رفت و برای تلخ نژادپرستانه وودرو ویلسون در سال 1912 جذب خود مترقی اقتصادی پلت فرم اولین بار پس از برنده شدن حق رای که رای دهندگان بود و بازیگران آن برای حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. این روند ادامه داشت بیش از چند دهه است. در سال 1948 هری ترومن اصرار از جمله قوی حقوق مدنی تخته در این پلت فرم. جنوبی ها راه می رفت از کنوانسیون ملی دموکرات ها در اعتراض و زد Strom Thurmond خود را به عنوان “Dixiecrat” نامزد.

رای دهندگان حتی آنهایی که سفید در جنوب, در واکنش به Thurmond با حال خمیازه سخن گفتن. او برنده 2.4 درصد از آرا فقط بیش از یک میلیون دلار بود که تقریبا چه پوپولیستی نامزد حزب برنده شده بود در 1890s. ترومن برنده Florida Georgia, North Carolina, تگزاس و بقیه از جنوب و مرز کشورهای دیگر از چهار هارد: کارولینای جنوبی, لوئیزیانا, آلاباما و می سی سی پی. این Dixiecrat شورش سرکوب شد.

روشن بود که جنوب نمی تواند برنده شدن در این مبارزه به تنهایی و برای آن نیاز به متحدان در شمال. مشکل این بود که بقیه کشور, نرثرن جمهوری خواه محافظه کاران شامل می خواستم چیزی برای انجام با صریح خام نژادپرستی بر روی صفحه نمایش در سمت جنوب را ترجیح می دهند بیشتر از نوع ظریف که بیشتر آشنا امروز.

اما کسانی که خواهان آیا می خواهید چیز دیگری است: پایان دادن به معامله جدید است. به منظور ایجاد اتحاد بین نژادپرستانه دموکرات ها در جنوب و کسب و کار جناح از جمهوری خواهان در شمال, آنها تا به حال به فیوز دو و عواملی جنبش های سیاسی — درایو برای تفکیک و عقبگرد از معامله جدید است. که مورد نیاز جنوب به همراه حمله به برنامه های است که بسیار محبوب با مردم جنوب و شمال اوباما به تبعیض نژادی و حفظ سفید جنوب راه زندگی است.

گرفتن هر یک به پذیرش دیگر نمی شد اجتناب ناپذیر و نه آن را آسان. که در آن ملی بررسی می آید.

حرکت ساخته شده بود لینک جدید برای مقابله با یک overreaching دولت که بله تا به حال برق کشور ساخته شده امنیت اجتماعی حفر این کشور از رکود اقتصادی و غیره, اما همچنین می خواستم به زور ادغام جامعه و اطمینان از حق رای برای رای دهندگان. باکلی شد در درجه اول در برابر همه سابق توهین بر قانون اساسی و جنوب segregationists شد در درجه اول در برابر دومی است. باکلی استدلال به جنوبی ها که خود را دفاع از Jim Crow طریق شعارهای دولت حقوق بیش از حد اغلب “فرصت طلب” به جای اصولی — inarguably درست است و اگر آنها نمی آغوش گسترده تر ایدئولوژی از دولت محدود آنها نمی خواهد پیدا کردن متحدان آنها نیاز به موفقیت.

با جنوبی ها حاضر به شکستن از قرارداد جدید شمالی جمهوری خواه نخبگان بودند باز به برخی از سطح از سازش بر تبعیض نژادی است که اجازه می دهد سفید برتری به ادامه بدون رهبران حزب نیاز به تایید سفید برتری. آنها راضی خود را وجدان با تظاهر که متحدان جدید نیست نژادپرستانه; آنها به سادگی و عمیقا معتقد به اصل دموکراسی محلی و دولت حقوق. که بازی از تظاهر است و هنوز هم در رفتن ملی نقد و بررسی امروز.

مجله تاسیس شد و در سال 1955 به عنوان یک پروژه برای تضعیف جدید مقابله با شعار معروف “آن می ایستد و از طرفی بطرف دیگر تاریخچه فریاد متوقف شود.” این سرمایه گذاری فوق العاده ای مقدار زیادی از زمان و منابع به ساختمان یک عمارت فکری برای تفکیک است که می تواند bandied در مورد مودب در جامعه است.

یک سال 1956 سرمقاله با عنوان “جنوب Girds آن نسل” نشان می دهد که چگونه آن را به طور معمول انجام می شود.

کسانی که مخالف جنوبی مقاومت در برابر تمایل به استراحت خود را در مورد به سادگی این واقعیت است که آنها رد از تبعیض نژادی و از هر نوع. از آن شده است جای تعجب دشوار است برای رفع توجه خود را بر این واقعیت است که تا آنجا که جنوب و همدردی نگران چیز دیگری در خطر است. در واقع برای حمایت از جنوب موقعیت استوار است نه در همه در این سوال که آیا سیاه و سفید کودکان باید در واقع مطالعه جغرافیا در کنار هم; اما در مورد اینکه آیا یک مرکزی یا مقامات محلی باید تصمیم می گرفتم.

ملی بررسی سرمایه گذاری مقدار فوق العاده ای در زمان و منابع را به ساختمان یک عمارت فکری برای تفکیک است که می تواند bandied در مورد مودب در جامعه است.

چه چیزی باعث می شود زودتر عبور از باکلی به صراحت توجیه خشونت به تداوم سفید تسلط بنابراین شگفت انگیز نیست که این ایده ها در آن غیر معمول هستند و یا تعجب آور, اما آنها خیلی nakedly بر روی صفحه نمایش. آن را واضح و آشکار به باکلی را همکار و co-founder, L. Brent Bozell, جونیور, چگونه از مخرب است که پیام می تواند به نوپای تلاش در یک اتحاد بین متوسط و نرم افزار-کسب و کار در شمال جمهوری خواهان و segregationist دموکرات. در شماره بعدی او تحت فشار قرار دادند.

“این مجله” Bozell نوشت: “به بیان نظریات نژادی سوال که به نظر من مرده اشتباه است و قادر به انجام قبر صدمه به محافظه کار جنبش است.” Bozell استدلال کرد که باکلی بود و مسخره از حاکمیت قانون را تضعیف ارزش های محافظه کار. باکلی در پاسخ با یک “روشن” که اصلاحات قانون اساسی که به مردم حق رای و حق برابر حفاظت از قوانین “هستند در نظر گرفته شده توسط بسیاری از جنوب به عنوان معدنی accretions به سند اصلی پیوند تا int توسط victor-در-جنگ توسط نیروی.” اما او اذعان به Bozell که اصولگرایان باید بیشتر مراقب باشید در چگونه آنها قاب حملات خود را بر حق رای توسط “تصویب [رای دهندگان سرکوب قوانینی که اعمال می شود به همان اندازه به سیاه پوستان و سفید پوستان است.” باکلی پیش بینی شد رنگ-کور منطق رئیس دیوان عالی عدالت جان رابرتز را به روده قانون حق رای در سال 2013.

Bozells فریم چیزی است که اجازه می دهد تا اسکالی به در حال حاضر ادعا می کنند که Goldwater بود “ترین نشسته مردان” بدون یک نژادپرست استخوان در بدن خود و در نتیجه این پروژه به خودی خود می تواند هرگز به بهره برداری نژادی شکایت. ما اصلا نیاز به مراجعه مستقیم به قلب Goldwater, اگر چه برای درک اینکه چگونه حزب جمهوری خواه واقعا تکامل یافته است.

James J. Kilpatrick, left, an editor of the Richmond, Va., News-Leader, appears with integration leader Martin Luther King Jr., before their debate on "Are Sit-In Strikes Justifiable" which was televised November 26, 1960 from NBC's New York studios. (AP Photo)

James J. Kilpatrick, سمت چپ, سردبیر, Richmond, Va., اخبار-رهبر به نظر می رسد با مارتین لوتر کینگ جونیور, قبل از بحث در “در حال نشستن در حملات قابل توجیه” بود که تلویزیونی در 26 نوامبر سال 1960 از NBC New York studios.

عکس: جان لنت/AP

در سال 1962 به طور منظم ملی نقد و بررسی نویسنده جیمز Kilpatrick انتشار یک کتاب به نام “جنوبی مورد تبعیض نژادی است.” در مورد او: “سیاهان نژاد به عنوان یک مسابقه به سادگی برابر است با نژاد سفید به عنوان یک مسابقه; و نه, که برای ماده در جهان گسترده تر و فراتر از آن با پذیرش داوری از ده هزار سال است که Negro نژاد به عنوان یک نژاد تا کنون فرهنگی یا فکری برابر نژاد سفید به عنوان یک مسابقه است.”

مشکل او معتقد بود که رهبران حاضر به اعتراف خود حقارت. “واقعا عظیم و تغییر قابل توجهی در روابط نمی خواهد آمد تا Negro مردم توسعه رهبران که خود را بپرسید آشنا سوال” چرا ما به عنوان شهروندان درجه دوم? و بازگشت رک و پاسخ به آن: از آنجا که اغلب این چیزی است که ما…سیاهان می گوید او مرد سفید مساوی; نمایش من,” او نوشت.

Kilpatrick و باکلی نزدیک شد. باکلی اختصاص داده Kilpatrick به پوشش عمده تفکیک موارد برای, مجله, و هنگامی که او را به نام “اولیه editorialist در کنار ما از حصار. … در واقع من گاهی اوقات jocularly اشاره به او را به عنوان شماره یک'” با توجه به “آتش است بر ما: James Baldwin, William F. Buckley جونیور و بحث بر سر نژاد در امریکا است.”

در سال 1958 Kilpatrick متصل Buckley با بیل سیمونز یک رهبر شهید یک abjectly سفید supremacist سازمان, پیشنهاد همکاری با ملی بررسی کرده بالقوه است. سیمونز ارسال Buckley این سازمان را در لیست پستی همراه با دیگر ارائه می دهد پشتیبانی می کند. باکلی نوشت: بازگشت به تشکر از او را در یک حکایت رله در “آتش است بر ما”: “من احساس می کنم که موقعیت ما در آمریکا حقوق همان است که خود شما و ما هستند بنابراین تا آنجا که به عدم تمرکز سیاسی نگران است به دنبال همان به پایان می رسد.” این بود باکلی کاملا فعالانه به دنبال اتحاد با فعال صریح و سفید supremacists به منظور فیوز با هم حرکت خود را با آنان است. هر آنچه که او در مورد احساس آنها را شخصا هدف او این بود که به توانمند سازی آنها است.

Kilpatrick را عینی سفید supremacist کتاب بررسی شد از روی علاقه در صفحات ملی بررسی Bozell.

Bozell که ازدواج Buckley خواهر (تولید در میان کودکان 10 محافظه کار provocateur L. Brent Bozell III) را به بنام شخص دیگری نوشتن Barry Goldwater تعریف 1960 کتاب “وجدان محافظه کار” و به عنوان یک مشاور به او 1964 ریاست جمهوری کمپین — کمپین ملی بررسی کمک را ممکن — پالایش محافظه کار زبان در مسابقه به طوری که معنای آن بود آسان به درک اما آن عبارت بودند لغزنده است. “Bozell کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که او می خواهد سیاسی دوره مدرن آمریکایی محافظه کاری خواهد هدایت” به این نتیجه رسیدند Lowndes.

“من نمی خواهم به جداسازی” Goldwater گفت: در سال 1962. “اما من نمی خواهم قانون اساسی لگد در اطراف هر دو.”

زبان Bozell کمک کرد معروف شد در اطراف محلی کنترل. او با استفاده از مفهوم “میان چیزهای دیگر گذارند,” شبیه به “ابطال” که اساسا گفت که یک دولت یا گروهی از دولتها بود رایگان برای رد یک قانون فدرال آن را بر خلاف قانون اساسی. حقوق مدنی قوانین در نظر گرفته شده بر خلاف قانون اساسی در جنوب میان سفید و رهبران بنابراین می تواند نادیده گرفته می شود و به کشورهای خود می تواند مجموعه ای از سیاست است. در اینجا Goldwater می گویند که او شخصا احساس کردند که ایالات جنوبی باید به آغوش حقوق مدنی, اما که آن را به آنها بود. نتیجه همان بود که اگر او stridently مخالف حقوق مدنی و سفید جنوب رای دهندگان آن را می دانستند و رفتند به Goldwater. “من نمی خواهم به جداسازی” Goldwater گفت: در سال 1962. “اما من نمی خواهم قانون اساسی لگد در اطراف هر دو.”

سال آینده, ملی, نقد و بررسی, نویسنده ویلیام متهور در مقاله ای به نام “تقاطع برای ایران” استدلال که “Goldwater و Goldwater به تنهاییمی تواند حمل به اندازه کافی جنوب و مرز متحده برای جبران اجتناب ناپذیر کندی فتوحات بزرگ صنعتی متحده از شمال.” این می تواند انجام شود حمله کننده پیشنهاد بدون توسل به بهره برداری نژادی شکایت. اما همان شماره مجله, Lowndes, یافت, شامل دو انیمیشن یکی از ریشو مؤتلفه کلی برگزاری هوا یک ایران پرچم و یکی دیگر از مؤتلفه سربازان شلیک توپ با گلولههای توپ با برچسب “جمهوری خواه است.” این کارتون ها تجدید چاپ در کتاب خود هر چند شاید Scully یا لوری می تواند حفاری آنها را از بایگانی. (بررسی فوریه 12, 1963 موضوع است.)

پس از ’64 کنوانسیون — که در آن حقوق مدنی تخته Scully نادیده ذکر شد سیراب از بین بردن کلمه “اجرای” — هیچ یک دیگر از Strom Thurmond بسیج به Goldwater بنر. او ساخته شده یک تلویزیون اعلام اوایل پاییز است که او به ترک حزب دموکرات (دوباره). “حزب دموکرات” او گفت:, “رها کرده است مردم برای تبدیل شدن به حزب از گروههای اقلیت و تشنه قدرت رهبران اتحادیه های سیاسی, کارفرمایان و تجار بزرگ به دنبال قراردادهای دولتی و نعمت است.” کیفرخواست خود را ادامه داد: حزب “اتحاد منفجر طریق کنگره خلاف قانون اساسی بیاستفاده و سرکوبگر قانون که حمله مسلم فردی و حقوق مالکیت فردی است.”

او گفت که او می تواند در پیوستن به “Goldwater حزب جمهوریخواه” پیوستن به او در مبارزه “را به حزب جمهوری خواه حزب است که پشتیبانی از آزادی و عدالت و قانون اساسی دولت است.”

او در حال حاضر یک خواننده ملی بررسی شده داشتن استعداد اشتراک توسط Buckley پدر که به او اطمینان داد که او پسر “است که برای تفکیک و پشت آن را در هر موضوع است.”

باکلی در یک ستون در ماه ژوئیه سال 1963 هشدار داد که اگر دموکرات ها سعی کردم به رنگ Goldwater جنبش به عنوان نژادپرست آن ممکن است “resignedly” فقط تبدیل شدن به آن است.

اگر دموکرات ها در اضطراب خود را برای بی اعتبار ساختن Goldwater و جناح محافظه کار حزب جمهوری خواه چکش دور در تم ها که این احساسات به عنوان Goldwater را اضافه کنید تا به یک ضد Negro سیاست و سپس کسانی که طرف با Goldwater ممکن است شروع به بازسازی عادات خود را از فکر و استدلال; و به تبع آن سیاست های خود را. پس از آن آنها ممکن است ادامه resignedly در این فرض بود که توسط ضد نگرو و آنچه که به طور سنتی آمریکا در حال ظاهرا همین است. و که در نتیجه باید در حال حاضر انتخاب بین ماندن و حمل و نقل به Negro رای دادن.

که در همان سال های محافظه کار خبرنگار رابرت Novack حضور سالانه RNC جلسه در دنور نتیجه رسید که “بسیاری از خوب شاید اکثریت حزب رهبران پیش بینی سیاسی قابل توجهی طلا استخراج می شود در نژادی بحران تبدیل شدن به در واقع هر چند در نام مرد سفید،”

**FILE**William F. Buckley Jr. left, talks with former California Gov. Ronald Reagan at the South Carolina Governor's Mansion in Columbia S.C., on Jan. 13,1978, after the two debated the Panama Canal Treaty. Buckley Jr., the erudite Ivy Leaguer and conservative herald who showered huge and scornful words on liberalism as he observed, abetted and cheered on the right's post-World War II rise from the fringes to the White House, died Wednesday,Feb.27, 2008. He was 82.(AP Photo/Lou Krasky)

William F. Buckley جونیور چپ مذاکرات با سابق کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. رونالد ریگان در کارولینای جنوبی, فرماندار عمارت در کلمبیا, S. C., on Jan. 13,1978.

عکس: لو Krasky/AP

شش سال قبل Buckley تا به حال ساخته شده پرقدرت بحث در صفحات ملی بررسی است که “سفید جامعه است تا تحت عنوان [برای جلوگیری از سیاه پوستان از رای گیری] از آنجا که در زمان حاضر آن است که پیشرفته نژاد.” در حال حاضر Goldwater با مشتاق حمایت از Thurmond شد در حال اجرا بر روی یک پلت فرم است که از نظر قانونی اجازه چنین سفید برتری به ادامه در جنوب. او از دست داده به شدت به Lyndon B. Johnson اما ریچارد نیکسون پیاده سازی استراتژی در سال 1968 و احزاب بودند وفراهم.

ایران بود در حال حاضر سفید حزب — حسن نیت ارائه میدهد از Goldwater, باکلی و ملی را نقد کنید.

تراژدی Buckley است که او شخصا تکامل در پرسش از Jim Crow. جنبش حقوق مدنی و خشونت که آن را کمک Buckley واقعا تکامل است. او آمد در سراسر به پشتیبانی فدرال اجرای حقوق مدنی و قوانین حقوق سیاه و سفید از مردم برای رای دادن و حتی اقدام مثبت به مناسب سال از بی عدالتی است. او با حمله به جان و توس و جامعه و warred با ضد سامی. زمانی که Kilpatrick در نهایت به دفاع از جداسازی Buckley تشویق او.

اما مانند بسیاری از بیش از حد هوشمندانه فعالان قبل از او و پس از این نیروهای او تقویت شد بیش از حد قدرتمند برای او و خود مجله. باکلی ممکن است فکر او بهره برداری شهروندان شورا برای خود جنبش را به دست آورید اما این کار راه دیگری در اطراف.

امروز آن را به عنوان اتفاق می افتند مسخره است. در ژانویه 2016, ملی, نقد و بررسی اختصاصی کل موضوع به مصرف پایین مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت کامل بویژه محافظه کار مورد در برابر او.

یکی از ستون است که پیش نویس توسط Bozell را L. Brent Bozell III. “مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بزرگترین شارلاتان همه آنها را” Bozell III پیشنهاد مقايسه او نامطلوبی به رونالد ریگان که Bozell سوم اشاره شد اختصاص داده شده reader ملی بررسی و “پشتیبانی Barry Goldwater زمانی که مذاکرات جریان اصلی تبدیل پشت خود را بر او.”

ملی بررسی شده و آورده در اطراف و چهار مربع پشت مغلوب ساختن پیشی جستن. او حق دارد غرایز و دشمنان مجله استدلال می کند حتی اگر زبان خود را می تواند استفاده از برخی از بیشتر پیچیده است. اما در حال حاضر که باکلی شبح است خم زانو به شهروندان شورا هیچ کس در مغلوب ساختن پیشی جستن جهانی مراقبت چه ملی بررسی فکر می کند. مجله faux-گفتمان روشنفکری است که دیگر مورد نیاز توسط نیروهای که Buckley — resignedly یا نه ساخته شده است. همه که سمت چپ انجام دهید برای مجله آغوش نزدیک به تهمت و جشن هر عمر قضایی تایید. بعد از همه وجود دارد ممکن است برخی از تفاوت اما در کلمات باکلی هر دو طرف “به دنبال همان به پایان می رسد.” آنچه می تواند به اشتباه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de