گارد ملی عمده تماس حمله در سی معترضان را “عمیقا نگران کننده”

یک گارد ملی خلاف کاران کنگره گفت که روز سه شنبه مسالمت آمیز معترضان قرار گرفتند و به یک “بی تنش و استفاده بیش از حد از زور” در میدان لافایت در واشنگتن دی سی در ماه گذشته. روز اول ژوئن 1, افسران با ایالات متحده در پارک پلیس و سرویس مخفی با استفاده از گاز اشک آور شورش باتوم و دود دستگاه به پاک کردن میدان از معترضان پیش از یک صحنه عکس که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده در نزدیکی کلیسای سنت جان.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، آدم DeMarco منصوب شد آن شب به عنوان افسر رابط بین سی گارد ملی و ایالات متحده در پارک پلیس, شهادت, قبل از خانه منابع طبیعی کمیته که از حوادث ژوئن 1 شد “عمیقا نگران کننده” به او و که او مشاهده معترضان اقدام مسالمت آمیز است.

“پس از خدمت در منطقه جنگی و درک چگونه به ارزیابی تهدید محیط در هیچ زمان من احساس تهدید توسط معترضین و یا ارزیابی آنها به خشونت” DeMarco گفت: در را باز کرد. “علاوه بر این با توجه به اصول تناسب نیرو و استراتژی اساسی فارغ التحصیل پاسخ خاص به عمران اختلال عملیات آن مشاهدات من که استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان در عملیات پاکسازی شد غیر ضروری تشدید استفاده از زور است.”

“پس از خدمت در منطقه جنگی … در هیچ زمان من احساس تهدید توسط معترضین و یا ارزیابی آنها به خشونت.”

روز سه شنبه جلسه همچنین برجسته بازیگری پارک رئیس پلیس گرگوری موناهان که صبورانه اصرار داشت که این عملیات برای پاک کردن پارک بود و صرفا در نظر گرفته شده برای قرار دادن یک حصار امنیتی در اطراف مربع است که آن را به حال چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن را از طریق راه رفتن و ژست گرفتن برای عکس op با یک کتاب مقدس فقط چند دقیقه بعد. “تمرکز ما در آن روز بود که نصب نرده” موناهان گفت. “وجود دارد 100 درصد همبستگی صفر به عملیات ما و رئيس جمهور در سفر به کلیسا.”

به عنوان مربع بود که پاک تهمت داد تا مختصری از سخنرانی در باغ گل رز گفت: “به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال.”

در شهادت DeMarco گفت: “نمی دانم چرا سفارش داده شد روشن مربع قبل از اعلام حکومت نظامی. اما شهادت او می افزاید: به یک گروه کر در حال رشد از صدای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را برای سرکوب اعتراضات در سی ناگهانی تنش و خشونت علیه روزنامه نگاران, گرفتار در پورنو بلافاصله موجب محکومیت گسترده از جمله از دولت های خارجی و مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وزیر دفاع ژنرال جیمز Mattis.

خانه دموکرات شده اند کاوش که آیا خشونت آمیز عملیات پاکسازی شده بود به دستور مقامات ارشد در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. دادستان کل ویلیام Barr و وزیر دفاع علامت Esper بودند و هر دو در این نزدیکی هست و هر دو را رد دادن یک سفارش برای روشن شدن صحنه است. بار نیز مواجه بازجویی شنبه از کمیته قضایی مجلس در مورد استقرار ماموران فدرال به پورتلند اورگان که در آن آنها را مورد ضرب و شتم معترضان و ضبط آنها خیابان برای بازجویی.

موناهان گیر باریک, اسکریپت حفظ بود که هیچ ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op و عملیات و معترضان بوده است و خشونت.

روز سه شنبه جلسه همچنین گریگوری موناهان اولین حضور عمومی پس از ژوئن 1. او برنامه ریزی شده بود به شهادت قبل از کمیته منابع طبیعی در ماه گذشته اما لغو تنها چند روز قبل از نوشتن در نامه ای به این کمیته است که او نمی تواند در آن شرکت به دلیل توجه خود را به “جریان تظاهرات و … خشونت و تخریب بناهای تاریخی و بناهای تاریخی.”

اما این حرکت بود به راحتی به پایان رسیده است. تحت این کمیته قوانین دموکراتیک صندلی Rep. رائول Grijalva آریزونا می تواند موضوع یک حکم بدون یک کمیته, رای, اما تنها اگر جمهوری خواهان در کمیته داده می شود هفت روز اطلاع. زمانی که موناهان لغو شد فقط قبل از جلسه کمیته ستاد آیا زمان کافی برای سازماندهی یک رای به حکم موناهان. “برگزاری رای گیری نیست و همیشه امکان پذیر است که در کوتاه مدت متوجه” گفت: آدم Sarvana و ارتباطات و مدیر کمیته دموکراتیک کارکنان در یک ایمیل.

در طول جلسه موناهان گیر باریک اسکریپت — حفظ بود که هیچ ارتباط بین مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op و عملیات و معترضان بوده است و خشونت. او حتی به ارمغان آورد یک کلاه پلیس گفته بود که این طور با یک آجر پرتاب شده توسط یک معترض اما ارائه هر گونه اطلاعات در مورد این حادثه.

موناهان و دیگر مقامات دولت بارها و بارها ادعا کرد که 50 افسران مجروح شدند به دلیل خشونت از تظاهرات هر چند هیچ اسناد و مدارک ارائه شده است. تحت بازجویی در روز سه شنبه جلسه موناهان شهادت داد که تنها یک افسر زخمی شده بود در ژوئن 1 و آسیب گرفت بعد از پلیس منتقل شده بود به پاک کردن مربع است.

موناهان همچنین در جواب سوال در مورد اسناد داخلی از شب ، ایالات متحده در پارک پلیس آمده اند به این واقعیت است که آنها نمی رکورد خود را انتقال رادیویی طی این عملیات که عمل استاندارد برای این بخش است. ایالات متحده پارک پلیس نیز انجام می پوشند نه دوربین های بدن, بر خلاف بسیاری از ادارات پلیس در سراسر کشور است.

در پاسخ به سوال موناهان گفت: او اذعان دوربین های بدن’ “تراز با گرایش های معاصر در اجرای قانون” اما گفت: “در این زمان ما در یک موقعیت برای موفقیت در پیاده سازی مدیریت و حفظ یک بدن فرسوده دوربین برنامه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de