ناتالیا برایانت شمار در کنار دیواری از پدر و کوبه خواهر Gianna در زمستان رسمی

کوبه برایانت فرزند ارشد پدر ناتالیا برایانت مطرح شده در مقابل یک نقاشی دیواری از پدر مرحوم و برادر Gianna به عنوان او با حضور او در زمستان رسمی.

کون بزرگ, مادر, Vanessa برایانتارسال شده عکس در Instagram روز یکشنبه 8 مارس زدن 17 ساله با پوشیدن لباس نیروی دریایی و لباس سفید به او لبخند زد و با دست بر ران او.

“بچه من” او زیر نویس عکس همراه با یک قلب قرمز.

این تلخ و شیرین پست — که هفت هفته پس از کوبه 41 و 13 ساله Gianna درگذشت در کنار هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر — تا به حال بیش از 1.5 میلیون لایک در کمتر از یک ساعت با نظر از جمله NBA ستاره Dwyane Wade اشتراک گذاشتن عشق خود را برای خانواده است.

“همچنان به درخشش روشن جوان ملکه” آدرین Bosh, همسر سابق Miami Heat بازیکن Chris Bosh, نظر بر روی پست. “شما انجام یک کار شگفت انگیز @vanessabryant. شما را دوست دارم.”

یک منبع گفت:” ما هفته گذشته ماه است که ونسا “شکسته است” را به عنوان او همچنان در غم از دست دادن شوهرش از 19 سال و دوم از زن و شوهر و چهار دختر.

“من تمایلی به قرار دادن احساسات من به کلمات. مغز من حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی از بین رفته اند” 37 ساله نوشت طریق Instagram در فوریه 10. “من نمی تواند روند هر دو در همان زمان. آن را مانند من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من. آن را احساس می کند اشتباه است. چرا من باید قادر به از خواب بیدار یک روز دیگر هنگامی که کودک من دختر نیست که قادر به آن فرصت؟! من خیلی از جا در رفته. او تا به حال بسیار در زندگی به زندگی می کنند.”

ونسا شده است با تکیه بر مادر سوفیا لین, برای پشتیبانی با دخترش ناتالیا Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه, “اما در پایان روز وجود ندارد کلمات برای توصیف احساسات خود را” منبع دیگری گفت ما.

مدل ادای احترام به شوهر و دخترش در یک 20 دقیقه ای مداحی در مکان یادبود برای این دو در مرکز استیپلز در لس آنجلس در فوریه 24.

تماس Gianna او را “بهترین دوست” ونسا توصیف دختر خود را به عنوان داشتن یک لبخند “مانند آفتاب است.”

“ما نمی خواهد بود قادر به قادر به دیدن Gigi رفتن به دبیرستان با ناتالیا و از او بپرسید که چگونه روز خود را رفت,” او اضافه شده است. “ما نمی توانید این شانس را به او میآموزد که چگونه به رانندگی یک ماشین. من نمی قادر خواهد بود به او بگویید که چگونه زرق و برق دار به نظر می رسد او در روز عروسی خود را. من هرگز برای دیدن من دختر بچه راه رفتن پایین راهرو, یک پدر و دختر رقص با پدر در طبقه رقص رقص با من یا بچه ها خود را. … من نمی توانم تصور زندگی بدون او.”

از کوبه که او ملاقات کرد زمانی که او 17, ونسا گفت: “او من همه چیز است.”

“او شگفت انگیز ترین, شوهر,” او ادامه داد. “کوبه مرا دوست داشت بیشتر از من همیشه می تواند صریح یا به کلمات قرار داده. او اوایل پرنده و من جغد شب. او آتش و یخ و یا بالعکس در زمان. ما متعادل هر یک از دیگر. او را به انجام هر چیزی برای من. من هیچ ایده چگونه من سزاوار یک مرد که دوست داشت و از من خواست بیش از کوبه.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>