ناسا مبارزه برای محافظت از بیگانگان از بانوان برهنه

در تاریخ 2 مارس سال 1972 ناسا راه اندازی پایونیر 10 اولین کاوشگر به مقصد ترک منظومه شمسی ما است. کارل ساگان مشهور, عمومی, دانشمند مکرر ناسا همکار و طرفدار جستجو برای حیات فرازمینی (SETI) متقاعد شده آژانس به اضافه نمودن یک 6-با-9-اینچ پلاک به آنتن آن حک شده و با, به عنوان او آن را “کمی از جایی که ما که هستیم و که هستیم” در شانس کردن که هوش بیگانه ممکن است پیدا کردن کاوشگر. اما هنگامی که و اگر آنها را به بیگانگان نخواهد بود گرفتن کل تصویر.

معروف ترین تصویر که پلاک است از برهنه مستقل مشترک المنافع و مرد. اما در حالی که آلت تناسلی مرد است که در نظر کامل از نقشه حذف هر گونه نشانه ای از فرج. به عبارت دیگر به عنوان دانشمند-هنرمند Joe Davis آن قرار می دهد ما فرستاده بیگانگان یک تصویر از “یک مرد و یک باربی.”

روشن نیست که چرا پیشگام پلاک حذف شده خارجی دستگاه تناسلی زنان اما نه دستگاه تناسلی مردان. ساگان یک بار ادعا کرد که آن را یک انتخاب سبک تقلید یونان باستان مجسمه سازی. لیندا Salzman ساگان و هنرمند در پشت این طرح ادعا کرد او حذف یک خط به نمایندگی از زن فرج از پیش نویس اولیه به سر بالقوه واهمه از ناسا. پیشگام سرپرست Robert S. Kraemer ادعا کرد که آنها ارائه یک طراحی برجسته vulval خط خود را بالاتر یو پی اس تنها برای آنها به تقاضا ویرایش. یک نماینده از ناسا گفت: OZY که آنها را ببینید اگر هر کسی می تواند اظهار نظر در مورد این اما ظاهرا هرگز کسی در یک موقعیت برای انجام این کار است.

اما این نه تنها زمان ناسا جنسی سانسور آن SETI پروژه ها. این خروجی missives هستند وابسته به دان کیشوت stabs در معرفی تمامیت انسان یا واقعیت زمینی به انسان است که ممکن است کار می کنند و فکر می کنم در راه های کاملا متفاوت از ما. بنابراین زمانی که این پیام ها می گردد — اشاره به فضای, هنرمند SETI ارتباط برقرار و دیرین ساگان همکار جان Lomberg — مطالب خود را اغلب طراحی شده به همان اندازه اگر نه بیشتر بنابراین به انسان مخاطب تضمین شده به آنها را ببینید. پیشگام پلاک پروژه — عجله کار بنیاد با هم در کمتر از یک سال بود که یکی از حداقل بیگانه گرا پیام تا کنون فرستاده شده به بیگانگان.

این زمین جهت توضیح می دهد که چرا کسی سانسور پلاک. ناسا در گرو حمایت مردمی برای سوق دادن و توجیه بودجه و بنابراین نمی تواند خطر بیگانه قدرتمند بلوک های سیاسی ناراحت کننده با سکس و برهنگی. و flack آنها در زمان در مطبوعات حتی برای سانسور پلاک — روزنامه lambasted آژانس برای هدر رفتن پول مالیات دهندگان در ارسال به فضا smut — به احتمال زیاد مجددا بر ضرورت جنسی, سانسور, حداقل در اکثر عمومی مواجه پروژه های ناسا و بسیاری از SETI انواع.

به احتمال زیاد است که چرا هنگامی که ناسا در سال 1977 راه اندازی دو کاوشگر ویجر حمل سوابق صوتی و بصری داده ها در مورد بشریت آژانس سانسور یک عکس از یک مرد برهنه, دست در دست, با برهنه زن باردار به جای استفاده از یک شبح با هیچ تشریحی جزئیات نجات یک نمودار از یک نوزاد در دوران جنینی. “من با اشاره به ناسا است که ما انتخاب یک تصویر که به حداقل برسد تمایلات جنسی,” Lomberg یادداشت ها. “ناسا وکیل پاسخ داد به من که برخی از مردم فکر می کنم که برهنه زنان باردار بسیار وابسته به عشق شهوانی. که مطمئنا باید رتبه در میان یکی از غیر معمول ترین اظهارات به نظر می رسد در ناسا سربرگ.”

Jon Lomberg, Space Artist at the centre for astrology Macquarie University, Eppi

Lomberg اشاره می کند که برخی از لوله های ساخته شده از آن را بر روی رکورد — عقب شات از برهنه آفریقایی, وسیله شکارچیان شکار یک شات از یک تازه تحویل داده و خود را به روز رسانی در پیشگام پلاک طرح که ویژه زنان زهار اما هنوز هیچ فرج. این تصاویر او پیشنهاد کردم به ماندن در آنجا نبود آنها سفر جنسی یا sexualizable برهنگی آلارم در میان ناسا برنج.

که اهمیت کمتری برای SETI تلاش حکم بزرگ در حال حاضر از در ’70s. کنگره defunded ناسا پروژه SETI در سال 1993 دوبله آنها را بی فایده. به عنوان گروه های خصوصی گرفته اند و آنها به تصویب رسید کمتر censorial دیدگاه. برخی از آنها حتی حمایت بشاش تمامیت گوگل و همه در سراسر آسمان است. های مختلف سیگنال های رادیویی ما به طور مداوم گزاف گویی بیش از همه زمین نیز به احتمال زیاد در ضمن ارسال به تمام شیوه ای از دوده زده پیام به فضا.

اما دیویس دانشمند-هنرمند استدلال SETI را ارزش واقعی است که در کمک به ما را به یک نگاه انتقادی در آینه به عنوان یک گونه یا نه که تا کنون بازتاب می رسد “مردان سبز کوچک در نعلبکی پرواز.” تمام موارد سانسور خیانت که هدف اساسی. است که چرا او را دیدم مناسب برای بهم زدن در ناسا سانسور در سال 1986 اولین بار در پروژه به نام Poetica واژينال و Microvenus. برای اولین بار او ساخته شده است یک واژينال آشکارساز به ثبت انقباضات در یک گروه از بالرین’ vaginas و سپس با استفاده از MIT رادار ظرف به پرتو که داده ها به دو ستاره از راه دور سیستم به مدت 15 دقیقه قبل از اینکه نیروی هوایی ایالات متحده او را تعطیل. دوم برای او برنامه ریزی 47 پایگاه جفت دنباله به یک باکتری گونه است که زمانی که رمزگشایی در راه حق تشکیل یک نماد رمزی برای مادر زمین است که همچنین شبیه پیشگام پلاک را حذف فرج و به شوخی پیشنهاد انتشار این گونه به فضا است. او همچنین مخالف هدف قرار دادن بشریت بهترین پا جلو اصرار دارد که به همان اندازه censorial و در نتیجه زیانی برای انسان خودشناسی. بنابراین او در حال حاضر در یک قو آهنگ پیام به بیگانگان لیست بشر جنایات بازدید در هر یک از دیگر.

و حتی اگر ناسا censorial نگرش است و دیگر مربوط به SETI, آن را هنوز هم ممکن است نشان دهنده یک تهدید وخیم به علم است. هنگامی که اخلاق عمومی و فعالیت سیاسی نقش مهمی در تصمیم گیری چه می شود مورد مطالعه قرار گرفته و چگونه آن اغلب منجر به نظام غفلت از تابو و در عین حال حیاتی افراد است. ناسا انتخاب به حذف یک فرج از یک اچ فرستاده فراتر از منظومه شمسی ما در سال 1972 بود فقط یک تاریخی چیز عجیب و غریب. آن را نمادی از بشریت سکوت به خودمان را صادقانه و چالش انجام کار علمی dispassionately و در نتیجه مطلوب است. به عبارت دیگر آن را بازتابی از بشریت در بدترین حالت آن. حداقل بیگانگان را تقریبا به طور قطع هرگز آن را پیدا کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>