نانسی پلوسی به دریافت اولین اصل در جناح چپ چالش در 30 سال

مجلس نانسی پلوسی را روحیه چالش از فعال و وکیل شهيد Buttar در ماه نوامبر انتخابات عمومی.

Buttar نشان دهنده منحصر به فرد اگر بعید چالش به Pelosi, قدرتمند ترین منتخب دموکرات در کشور و 33 سال وقت برای سان فرانسیسکو کنگره صندلی.

Buttar یک قانون اساسی وکیل است که اختصاص داده شده کار خود را بخشی در نظامی گری آمریکا و پیشبرد علل مربوط به عدالت اجتماعی است. به عنوان یک DJ Buttar ممکن است به نظر می رسد در صورت ارزش فقط به عنوان یکی دیگر از reflexive جناح چپ فعال است اما او به خوبی credentialed با سابقه در حمایت و سازماندهی جامعه. فارغ التحصیل از دانشگاه استنفورد مدرسه حقوق Buttar مشغول به کار در دادگاه litigating ازدواج و برابری و دفاع از آزادی های مدنی مسلمانان در مواجهه با FBI نظارت و به چالش کشیده شده است با قانون اساسی ایالات متحده آمریکا پاتریوت عمل می کنند.

در حال حاضر در مرخصی از بنیاد مرز الکترونیک Buttar برپا کرده شورشیان تلاش و مبارزه در یک وعده به اطمینان حاصل شود که پلوسی, چهره های لب گنده انتخاباتی مخالفان از سمت چپ برای اولین بار در تاریخ مدرن است. به ظاهر وابسته به دان کیشوت پیشنهاد داده است Buttar از این فرصت برای بالا بردن واقعی نگرانی با Pelosi سبک رهبری از جمله او سازش لایحه در قیمت گذاری دارو که تنها تاثیر چند انتخاب محصولات دارویی خود را برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش هزینه های پنتاگون و چه Buttar توصیف به عنوان یک شکست به مبارزه برای فدرال تامین مالی برای کاهش بحران مسکن در سان فرانسیسکو و دیگر شهرستانها.

پلوسی یک بار بی باک متحد از خانه مترقی حزبی است تعدیل مواضع او در طول سال به عنوان او تا به صعود به صفوف رهبری. ماه گذشته او به نظر می رسد با تشکر. هنری Cuellar D-تگزاس یکی از مهمترین و مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت از جناح راست دموکرات ها در کنگره برای افزایش حمایت و او را در برابر یک چالش از مترقی جسیکا کیسنرس.

بعید به چالش پلوسی ساخته شده است ممکن است با پیشنهاد 14 دولت تغییر قانون اساسی در اصل مخالف با پلوسی که تغییر دولت به یک حزبی پتو اولیه. همه پرسی به تصویب رسید در سال 2010 طول می کشد وابستگی حزب به دور از فرایند اولیه اجازه می دهد دو نفر از نامزدها که بیشترین حمایت اولیه روز برای پیشبرد به انتخابات عمومی.

در 2018, Buttar اولین پیشنهاد برای کنگره در آینده تنها 1,174 رای کوتاه از ساخت دو بالا. که در سال پلوسی مواجه اسمی جمهوری خواه نامزد به عنوان او انجام داده است تقریبا در هر انتخابات است.

در این سال متفاوت خواهد بود.

“پلوسی می داند که رای دهندگان ناراضی هستند و قبل از ابتدایی شروع مبارزات در سان فرانسیسکو برای اولین بار در 30 سال گفت:” جاسپر وایلد مدیر کمپین برای Buttar کمپین در بیانیه ای به رهگیری.

“شهيد رفتن 1-1 مقابل نانسی درخشش یک نور افکن در دقیقا چگونه کمی او انجام داده است برای این منطقه در میان یک بحران مسکن های مخدر در بحران و خارج از کنترل هزینه زندگی. انتخابات نیز خود را نشان می دهد و نقش مهمی در تشدید این مسائل است که باقی می ماند در خط مقدم از ذهن رای دهندگان هر دو امروز و در نوامبر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>