رمز و راز گروه حمله کلرادو عمومی گزینه بودجه توسط لابی بیمارستان و پزشکی جمع آوری بدهی شرکت

کلرادو مراقبت های بهداشتی آینده آب گرفتگی دولت در ماه های اخیر با mailers و تبلیغات است که از ویژگی های مردم در پزشکی smocks با بلندگو صحبت sternly به دوربین در مورد خطرات ناشی از “تحت کنترل دولت مراقبت های بهداشتی است.”

“بیماران و پزشکان باید تصمیم گیری مراقبت های بهداشتی نه سیاستمداران” اعلام کرد یک زن با پوشیدن یک کت آزمایشگاه در یکی از گروه های آگهی های تلویزیونی.

کلرادو گروه راه اندازی شده در سال گذشته به شکست عمومی گزینه پیشنهادی توسط کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس است پخش هزاران نفر از تبلیغات در سراسر پخش تلویزیونی و رسانه های اجتماعی آشکار نشان می دهد. پدر و مادر خود را در گروه مشارکت برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده اکشن — 501(c)(4) که فاش نمی کند کمک کننده اطلاعات — صرف $1,631,297 در ماه ژانویه به تنهایی در تبلیغات و حمایت به تضعیف کلرادو عمومی گزینه لایحه.

عمومی گزینه پیشنهاد رسما شناخته شده به عنوان “کلرادو بهداشت و درمان مقرون به صرفه گزینه” آخرین در یک رشته از سیاست های حمایت پلیس به هزینه های سلامت بیشتر مقرون به صرفه است. در سال گذشته فرماندار پرده تلاش برای واردات کم هزینه دارو از کانادا. پلیس همچنین تاسیس جدید حمایت برای پایان دادن به عمل “تعجب صدور صورت حساب” دربندی مقدار خارج از شبکه بیمارستان ها و ارائه دهندگان می تواند به بیماران بیمه شده.

اما کلرادو بهداشت است که یک جامعه برای متخصصان پزشکی به عنوان تصاویر در تبلیغات نشان می دهد.

کلرادو مراقبت های بهداشتی آینده نظارت تراشه کان دیرین استراتژیست جمهوری خواه و رئیس لابی برای فدراسیون آمریکا و بیمارستان و تجارت در واشنگتن دی سی است که لابی به نمایندگی از 17 از بزرگترین سرمایه گذار متعلق به بیمارستان در کلرادو. این تلاش نیز حمایت مالی توسط شرکت های بیمه خصوصی, شرکت های دارویی و بهداشتی محصول شرکت های.

دور از نمایندگی یک آرایه وسیعی از Coloradans بسیاری از افراد برجسته در کلرادو مراقبت های بهداشتی در آینده تبلیغات آنلاین تصاویر سهام هستند. خیلی از لفاظی در تبلیغات نشان دهنده صحبت کردن در نقاط توسعه یافته توسط مراقبت های بهداشتی لابی بیش از دو سال گذشته به شکست طرح های مشابه در سراسر کشور است.

HCA بهداشت و درمان یکی از حامیان مالی کلرادو مراقبت های بهداشتی آینده یک سرمایه گذار متعلق به سلامتی کنگلومرا است که در عمل یک زنجیره ای از بیمارستان ها و بدهی مجموعه شرکت Medicredit که غرق کلرادو بيماران مبتلا به مجموعه پرونده های حقوقی.

با توجه به اسناد دادگاه گردآوری شده توسط گروه حمایت مدیکر برای همه در حال حاضر Medicredit ثبت شده است بدهی های پزشکی مجموعه پرونده های حقوقی علیه 7,800 بیماران در کلرادو در دهه گذشته.

HCA, بهداشت و درمان, فدراسیون بیمارستانهای آمریکایی و لابی های درگیر در مدیریت کلرادو مراقبت های بهداشتی آینده نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دولت گزینه عمومی طرح خواهد بود که دوم در کشور در صورت تصویب نشان دهنده یک مهاجم تلاش های فرماندار برای مهار هزینه ها و گسترش پوشش.

این طرح در ابتدا به دنبال یک بیمه جدید گزینه برای بیماران نیست در حال حاضر ثبت نام در یک کارفرما مبتنی بر برنامه ریزی برای ثبت نام در یک طرح محکم تنظیم شده توسط دولت و مدیریت بیمه خصوصی. قانونگذاران باید گفت که این طرح می تواند بعد ارائه می شود برای کسب و کارهای کوچک.

حق بیمه تعیین خواهد شد توسط دولت در حد 20 درصد کمتر از زمان حق بیمه در مبادلات صرفه جویی به اندازه 120 $در هر ماه برای بسیاری از ساکنان. بیمارستان ها موظف به پذیرش بیماران ثبت نام در گزینه دولت یا در صورت افزایش جریمه و از دست دادن دولت مجوز را به کار گیرند.

این لایحه را فراهم می کند زمینه های مختلفی برای صرفه جویی در هزینه برای ارائه این طرح است. شرکت های بیمه باید صرف بالاتر سهم درآمد آنها از جمع آوری حق بیمه در مراقبت و نه از هزینه های اداری و یا سود. تولید کنندگان مواد مخدر مورد نیاز خواهد بود به تصویب تخفیف به طور مستقیم به افراد تحت پوشش عمومی گزینه است. و بسیاری از بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات را دریافت خواهید کرد یک نرخ ثابت از 155 درصد از مدیکر بازپرداخت فرمول هر چند برخی کوچکتر و بیمارستان های روستایی ممکن است دریافت نرخ بالاتر است.

“ما ساخته شده است منحصر به فرد کلرادو راه حل فراهم می کند که پشتیبانی واقعی به مبارزه مردم افزایش رقابت و تضمین ما کلرادو بيمارستان ادامه خواهد داد به منابع آنها نیاز به خدمت به جوامع ما گفت:” دولت دموکراتیک بهداشت ، کری داناون در کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته اعلام کرد که مقدمه ای از این لایحه.

کلرادو بیمارستان اتهامات در میان گران قیمت ترین در کشور است. یک مطالعه از اندیشکده رند در بر داشت که بیمارستان ها در منطقه متهم 350 درصد در دمای بالاتر از مدیکر نرخ مراقبت های سرپایی. هزینه های این مطالعه یافت شد در بخشی به دلیل نرخ پایین رقابت از سال تثبیت در بیمارستان, بخش.

کلرادو رسانه های برجسته داستان های ترسناک از شوک دشنه از سنگین صورتحساب های پزشکی از جمله یک صاحب کسب و کار کوچک شارژ $1,227 برای آنفولانزا تشخیصی بازدید یک مرد جوان به اتهام $12,460 برای 45 دقیقه سفر به اتاق اورژانس بیش از مسمومیت مربوط به کم آبی و یک زن به اتهام $2,783 پس از بازدید از یک بیمارستان برای مچ پا درد.

بسیاری از هزینه های گزاف ساخته شده توسط سرمایه گذار متعلق به بیمارستان که عمل بسیاری از کلرادو پیشرو امکانات مراقبت های بهداشتی. قوم و خویشی, بهداشت و درمان, جهانی, خدمات بهداشتی و HCA بهداشت و درمان کنترل بخش عمده ای از تخت بیمارستان در کلرادو.

پر سود کسب و کار مدل سوخت خیره کننده سود بالا و اجرایی پرداخت. R. میلتون جانسون سابق HCA بهداشت و درمان اجرایی شد پرداخت $109 میلیون دلار در سال 2018 قبل از بازنشستگی او پرداخت بالاترین مراقبت های بهداشتی مدیر عامل در کشور است که در سال.

قوم و خویشی و HCA بهداشت و درمان باید صرف بیش از 3 میلیارد دلار در سهام خرید مجدد توافق نامه پس از 2019 تغییر درآمد به سرمایه گذاران دست به دست.

در ماه نوامبر ویلیام رادرفورد اجرایی معاون رئیس جمهور از HCA بهداشت و درمان گفت: این شرکت از نزدیک نظارت بر امکان عمومی گزینه در کلرادو به خصوص این پیشنهاد که تنظیم نرخ بازپرداخت برای بیمارستان روش.

“در هر زمان شما را به نوع تنظیم نرخ وجود دارد پس ما باید برخی از نگرانی های که در مورد” رادرفورد گفت: یک مونتاژ گروه از سرمایه گذاران در ولف تحقیقات افتتاحیه کنفرانس بهداشت و درمان در نیویورک است.

تراشه کان صندلی مشارکت برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده اقدام شده است درگیر در مراقبت های بهداشتی و حمایت به نمایندگی از صنعت است. پس از خدمت به عنوان یک دستیار به نیوت گینگریچ کان مشغول به کار به عنوان یک بیمه درمانی لابی بود و کلام در “هری & Louise” آگهی کمپین کمک کرد که نزول بیل کلینتون در طرح بهداشت در سال 1994.

کان که لابی به نمایندگی از HCA بهداشت و درمان و قوم و خویشی نیز یکی از بهترین جبران مراقبت های بهداشتی لابی در کشور است. او پرداخت می شود $2.8 میلیون نفر در سال بر اساس آخرین افشای موجود است.

صحبت های سال گذشته در صنعت کنفرانس کان ادعا کرد که این همکاری برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده گروه اقدام شده است ایده خود را به ارائه “مقابله با پیام” به اصلاح مراقبت های بهداشتی طرفداران شعار گسترش نقش دولت-اجرای بیمه درمانی.

“ما باید به مردم ما خدمت می کنند و به آنها پیام های در مورد چگونه ما احساس می کنیم در این مورد گفت:” کان “دانستن است که ما می خواهیم به آنها خدمت می کنند و ما می دانیم که مراقبت های بهداشتی نیاز به تامین شده اما این است که راه را اشتباه رفتن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im