جهش ارائه یک نقشه راه برای رام کردن Coronavirus

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که واکسن اینجا شروع می شود.

دانشمندان در حال مطالعه جهش در coronavirus را رمزگشایی بیش از 10000 مختلف ژنوم مرگبار پاتوژن ایجاد یک نقشه جامع است که بسیار مهم خواهد بود برای کنترل این بیماری همه گیر و توسعه داروها برای درمان آن است.

پس از اولین ویروسی نمونه بدست آمده در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر بین المللی تیم های تحقیقاتی استفاده کرده اند فیلوژنتیک برای ایجاد گسترده شجره نامه درخت از Sars-CoV-2 ویروس مسئول COVID-19 که نشان می دهد چگونه آن را گسترش شیوع مرکز به تمام گوشه و کنار جهان است.

“ژنومی اپیدمیولوژی خواهد بود یک ابزار حیاتی در بشریت تلاش برای ضرب و شتم COVID-19 و بازگشت جهان به حالت عادی گفت:” اما Hodcroft های تکاملی ژنتیک در دانشگاه بازل در سوئیس است که بخشی از Nextstrain پروژه های نقشه برداری. “برای شروع آن خواهد بود ابزاری برای کمک به تشخیص بین محلی و وارداتی انتقال ما به عنوان حرکت از مستند.”

ژنوم تجزیه و تحلیل تایید می کند که اروپا و آمریکای شمالی به حال هیچ مورد قبل از اواسط ژانویه.

نقشه از جهش استفاده می شود برای درک هر بعدی امواج ویروس اگر و هنگامی که شیوع فعلی را می توان تحت کنترل در آورد و همچنین به عنوان توسعه داروها و واکسن است که اجازه خواهد داد که به اتفاق می افتد. هنگامی که این در نهایت به معرفی این تکنولوژی ژنوم خواهد بود و باید برای تشخیص هر گونه نشانه ای از توسعه مقاومت است. حدود 80 واکسن و 150 داروهای COVID-19 هستند که مشغول به کار در سراسر جهان است.

تمام ویروس های جهش یافته و هیچ یک از این تغییرات در Sars-CoV-2 باید تغییر رفتار آن یا ساخته شده آن را خطرناک تر است — و یا نه چندان دور. این جهش می تواند به عنوان کوچک به عنوان یکی از حدود 30,000 بیوشیمیایی نامه را تشکیل می دهند که این ویروس. بزرگترین تفاوت بین ژنوم در حال حاضر 40 نامه.

“مردم در مورد گونه های مختلف در حال تحول به عنوان ویروس و امنیتی, اما ما فکر می کنم آن است که خطرناک به استفاده از آن مدت به دلیل آن را نشان می دهد که جهش های در حال ساخت این ویروس بیشتر یا کمتر انتقال یا تلخ” گفت: Hodcroft که همکاری در تولید یک سری از گرافیک های دیدنی و جذاب نشان میدهد که چگونه این ویروس گسترش می یابد. دانشمندان همچنین به اشتراک گذاری نتایج حاصل از کار خود را از طریق باز databanks مانند Gisaid.

مانند بسیاری از ویروس Sars-CoV-2 فروشگاه های آن ژن های RNA ، خواهر مولکول DNA است. به دلیل ویروسی در ژنوم تکامل می یابد به یک نرخ ثابت آن را به عنوان
تکرار به طور متوسط حدود 2.5 جهش یک ماه دانشمندان می توانند با استفاده از این به عنوان یک
مولکولی ساعت. این تفاوت ژنتیکی بین Sars-CoV-2 نمونه می دهد
برآورد دقیق از زمانی که دودمان جدا از یکدیگر است.

این روش به محققان اجازه پین کردن زمانی که این ویروس شروع به گردش در چین است. “اواخر ماه نوامبر است که در آن ما توالی اشاره هستند — احتمالا اواسط نوامبر اما هیچ زودتر از آن گفت:” Hodcroft.

این quashes این ایده که این ویروس رسیده برخی از کشورهای غربی در سال گذشته و گردش در سری قبل از این بیماری همه گیر به توجه عمومی.

“وجود دارد بسیاری از توییتر پچ پچ اطراف یک شایعه است که گردش COVID-19 در کالیفرنیا در پاییز سال 2019 منجر به گله ایمنی” گفت: Trevor Bedford, یک عضو وابسته از فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان در سیاتل که منجر Nextstrain پروژه. “این است که تجربی نیست.” ژنوم تجزیه و تحلیل تایید می کند که اروپا و آمریکای شمالی به حال هیچ مورد قبل از اواسط ژانویه.

نمونه هایی از تنوع جغرافیایی از COVID-19 معرفی بهترین می تواند دیده می شود در ایسلند است که انجام تست های بیشتر و تجزیه و تحلیل ژنوم از Sars-CoV-2 بیش از هر کشور دیگری در سر جمعیت.

Kari Stefansson مدیر اجرایی رمزگشایی ژنتیک یک ایسلندی ژنومیک شرکت گفت: این نشان داده بود که چگونه این ویروس وارد شده به کشور از طریق مسافران از تعدادی از کشورها از جمله کسانی که در بازگشت از تعطیلات اسکی در کوه های آلپ در اواخر فوریه.

“ما در بر داشت الگوهای جهش مشخصه از شیوع بیماری در سراسر جهان,” او گفت:. “ما به نمایندگی از ایران شیوع از ساحل غربی ایالات متحده و در سراسر اروپا از جمله بسیاری از انگلستان”

یکی از جنبه های Sars-CoV-2 است که چگونه آن را تکامل یافته تر به آرامی
از برخی از ویروس های دیگر مانند ایدز و یا آنفولانزا. فقط 40 تفاوت دارند
تکامل یافته تا کنون بین اکثر دوری مرتبط با نمونه.

اگر چه نظارت نشان داده است هر جهش که
خواهد آن را تحت تاثیر قرار توانايی انتقال و یا حدت دانشمندان در حال تماشای از نزدیک
در مورد آنها ظاهر می شود.

“به عنوان اپیدمی پیشرفت برخی از دودمان را تکثیر
و دیگران خواهد رفت منقرض شده” گفت: نیک Loman یک میکروبی ژنتیک استاد در
دانشگاه بیرمنگام.

“ما قطعا می تواند جهش که تغییر شخصیت از ویروس” وی افزود: “هر چند ما هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود این اتفاق می افتد.”

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>