موسیقی است که باعث می شود هر آنچه که شما انجام می دهند احساس می کنم سنگین تر از آن است که

چرا شما باید مراقبت از

چون ما تمام ستاره های خود ما ،

شما شده است وجود دارد و اگر شما گفت: شما نه هیچ کس در اینجا شما را باور. به طور خاص به آن محل که در آن در حالی که در پشت چرخ از یک ماشین و یا پله به یک خیابان شلوغ (راه بازگشت هنگامی که ما تا به حال خیابان های شلوغ) شما متوجه شما را به طور کامل در جای خود و در آغوش فیلم در مورد شما.

علل? هر mad مخلوطی از فروپاشی درام, خانوادگی,, زحمتی, خیانت یا شاید فقط یک تمایل به از دست دادن 10 پوند است. هر آنچه. شما را در درک آن است و شما اهمیتی نمی دهند. شما بازی را فشار دهید و برای طول هر آنچه در آن است شما در حال گوش دادن به شما احساس سنگین ترین فرد در این سیاره است. شما در حال موسیقی و موسیقی است که شما از earbuds خود در حال شعله ور با صدا است که شما را به طور موقت فراموش کردن وجود دارد که یک میلیون نفر از مردم خارج وجود دارد فقط از شما می خواهم با خود soundtracks و مشکلات خود.

آره برای این لحظه در آن همه چیز در مورد سنگینی از شما.

“من به خودم صدمه به موضوع از صخره ایمی گوید:” سابق ورزش عامل Sal روسیه در یک کاندید پذیرش از زندگی واقعی است, نشست فیلم زندگی و برخورد با دنیای واقعی عواقب. “با یک دست فشار یو پی اس با claps از یک ایوان در مشهد فرود در یک صورت گیاهی ؟ نه چه کسی خواهد امیدواریم.”

بنابراین فورا کاملا غیرعلمی را در موسیقی می کند که بهترین کار ساخت شما احساس می کنید مانند یک ستاره سینما از سنگینی.

Tindersticks, پرده: Maundering در اتحاد جماهیر شوروی قبل از سقوط دیوار آلمان شرقی shithole? یا تجسم کلمه “louche” بیش اواخر شب بار می خزد? این موسیقی متن فیلم خود را برای آن. شاید بهترین تجسم با آهنگ “بیایید وانمود کنیم.” یک دوست کردم, پشت صحنه به اتاق پانسمان خود و شوکه شده بود به کشف یک موسیقی پر واضح: خفیف ترین باند در مرحله وحشی ترین ، و وحشی ترین ، این mellowest ،

Irène Schweizer, Piano Solo, Vol. 1: رایگان موسیقی جاز است که معمولا چنین پر سر و صدا, امور, اما سوئیس سبک از پیانیست Irène Schweizer آن را شناخته شده است که “غلغلک” به عاج هرگز صدا لعنتی … غمگین. و خوشحالم که پس از. گوش دادن به در حالی که این بازخوانی برای بار صدم است که نامه ای که به شما اجازه پایین “آسان است.”

ورودی مغزی Overdrive Controverso: ایتالیایی شبه screamo که برای تلفن های موبایل برای همه جهان مانند آن ساخته شده بود برای پایان جهان است. اگر شما باور نمی کنم که وجود دارد بسیار عاطفی رنگ در موسیقی هوی متال? شما می تواند بسیار اشتباه است. چگونه اشتباه است ؟ خواننده گریه شد زمانی که او به من فروخته شده خود را ضبط. که اشتباه است.

اینترپل غارتگر: آره آره وجود دارد همه کسانی که در مراحل اولیه Joy Division مقایسه اما اینترپل هستند ارزش بیش از مترجم برچسب می تواند منجر شما به این باور و در نهایت تا سال 2018 شد ساخت این شناخته شده است. به شدت مقاوم به اجازه دادن به نور در و اگر شما احساس نمی کنید بهتر است برای این که ما فکر نمی کنم شما می خواهم به خواندن این دور.

شیرها ابدی در بهشت: من شنیده ام هر کس دیگری تا به حال بحث در مورد این گروه که من فکر می کنم تحسین از بلژیک, اما اگر شما بودند برای رفتن به امروز مشغول انجام برخی از کار بر روی آنچه که شما و خود را بگیرید و یاد دهید خواستار شد منهتن پروژه ؟ آره فقط در مورد آن سنگین است.

بازمانده چشم ببر: یک داستان مشهوری وجود دارد در مورد برخی از ترانه سرایان که به فکر آنها می خواهم یک آهنگ پس schmaltzy که حتی یک استعداد مانند Al Jolson خواهد تلو تلو خوردن بیش از آن. آن را در مورد یک پدر و یک پسر. کامل dreck توسط چراغ های خود را. اما زمانی که Jolson ثبت آن ؟ هر کس خود را از دست داده و ذهن و چشم خشک در خانه. بازمانده مانند آن است. اگر شما در حال لبخند زدن در مورد قرار دادن آنها در این لیست شما در حال دروغ گفتن در مورد راه رفتن همراه با این در سر خود را از آنجا که شما در مورد به “نمایش” کسی! چیزی! احتمالا چیزی سنگین.

موفق باشید به شما! سیاه امپراتور Luciferian برج: “یکی از مهیج ترین صدایی باند همیشه. این آلبوم باعث می شود من احساس می کنم مثل من در مورد سرب oligarch به گیوتین حتی زمانی که من فقط در محل کار و یا تمیز کردن خانه و یا هر آنچه گفت:” گراهام اسکالا از یک آشپز, کارولینای شمالی, درباره کانادا, کارشناسی ارشد, ارکستر, دل تنگی. واقع سرگرم کننده از یک منبع قابل اعتماد? یکی از هنرمندان مورد علاقه خود را? Weird Al Yankovic.

Diamanda گالاس طاعون توده: “او یک صوتی deepener ناامیدی می گوید:” ساکرامنتو بر اساس خواننده پرسی Howard. “او توصیف عناصر داخلی و خارجی تاریکی با دقت بیشتر از من قادر به تولید شدیدا افسردگی ‘قلب’ لحظات.” و تصویری ما را انتخاب کرد? این بارها تحت پوشش “Gloomy Sunday” یک آهنگ خیلی خاطره انگیز آن را تعطیل کشورهایی مانند مجارستان زیرا مردم کشته شدند خود را به آن.

محترم ترین ذکر

راکی: هر چیزی از راکی. واقعا…. فوق “چشم ببر” یا مینارد فرگوسن ترومپت سوخت “Gonna Fly Now” اما Decibel Magazine editor-in-chief آلبرت Mudrian انتخاب ؟ وینس DiCola آموزش مونتاژ آهنگ از Rocky IV soundtrack است که هنوز هم می شود او را “لعنتی پمپ” هنگامی که او آنها را می شنود. این با وجود بیش از 30 سال برخورد شدید فلز.

“شما می خواهم فکر می کنم من می خواهم کمی حساسیت داشتن مصرف آن روزانه به مدت 30 سال گذشته. اما می گوید:” Mudrian. “تازد از مرگ فلز له عذاب فلزی و یا بیش از حد سرعت grindcore هنوز هم این قدرت را به من از استاتیک موقعیت و به معنای واقعی کلمه کمک به سوق دادن من به جلو است.” و هنوز رتبهدهی نشده است ؟ “وینس DiCola.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de