قتل مادر مقتول التماس دادگاه به انتشار اعدام زندانی به احتمال زیاد بیمار با Covid-19

از لحظه ای که شارون فهی آموخته است که او 4 ساله دختر Barbara Jean شاخ شده بود به قتل او می خواست یک چیز: برای دیدن او تنها فرزند قاتل را به عدالت به ارمغان آورد.

به همین دلیل او پیوست فیلادلفیا دادستان منطقه لری Krasner و یک تیم از وکلای مدافع در درخواست از دادگاه به رایگان Walter Ogrod بود که محکوم به مرگ در سال 1996 برای تجاوز و قتل Barbara Jean. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن من است که آقای Ogrod بی گناه است و او باید از زندان آزاد شد بلافاصله” فهی نوشت: در بیانیه زمینه در 8 آوریل.

بیش از دو دهه پس از Ogrod وارد اعدام برای جرم او سوگند یاد او مرتکب نشده Krasner اعتقاد یکپارچگی واحد مورد توافق برای بررسی این مورد. در ژانویه دادستان گفت: موضع مشترک قاضی شلی سینه جدید که لایه های پلیس و دادستانی سوء حال آلوده مورد که Ogrod اعتقاد باید خالی.

“دختر من است که هرگز به خانه می آیم اما من می خواستم عدالت برای او” فهی گفت: “نه به سادگی یک بسته مورد با یک فرد بی گناه در زندان است.”

اگر چه هیچ اختلاف نظر بین دادستان و وکلای مدافع که Ogrod شد ناحق محکوم Robins جدید شکست خورده است برای ماه ها را به هر گونه اقدام — به جز مانع عدالت برای هر دو Ogrod و فهی.

خود را در درجه حرارت مشخصی و او را توسعه مشکلات تنفسی. این احساس مانند “تنفس از طریق یک اسفنج مرطوب.”

قبل از Covid-19 شیوع توقیف عادی دادگاه عملیات قاضی لغو مارس شنوایی در ماده اساسا تصمیم گیری است که آن را ناخوشایند برای او برنامه. وکلا اعتراض اما Robins جدید باقی مانده unimpressed حداقل با توجه به منشی که در مارس 16 گذراند یک ایمیل به وکیل است. “دادگاه و همه باید یک علاقه عمیق در دیدن این موضوع حرکت رو به جلو” آن را بخوانید. “حتی پس از در نظر گرفتن او تقویم کامل و به همان اندازه قانع کننده منافع سایر متهمان و مدنی طرفین دعوا که موارد مدت طولانی است که برنامه ریزی شده او در می یابد که او قادر به تعیین تاریخ زودتر از تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است.”

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش ریسک نمی تواند بالاتر: همان روز که Robins جدید لغو جلسه Ogrod بیمار — خود را در درجه حرارت مشخصی و او را توسعه مشکلات تنفسی. این احساس مانند “تنفس از طریق یک اسفنج مرطوب,” او گفت: برادر خود را گرگ. Ogrod آزمایش منفی برای آنفولانزا اما گفته Greg که او نیست تست شده برای Covid-19 هر چند تقریبا همه فرض است که آنچه در او است. همانطور که در آوریل 7, پنج زندانیان و چهار کارکنان در زندان که در آن Ogrod قرار دارد باید آزمایش مثبت برای ویروس. Ogrod همچنان منزوی در تلفن همراه خود را.

در مارس 8, دادگاه, پرونده, که به نام Robins جدید به اورژانس اقدام Ogrod دفاع وکلای پیوست دا در محکومیت صداقت رئیس پاتریشیا کامینگز اشاره کرد که دادگاه عالی پنسیلوانیا ساخته شده بود دو حرکت قابل توجهی که Robins جدید باید به آن توجه. برای اولین بار در یک نامربوط طرح دعوی در دادگاه به این نتیجه رسید که عدالت کیفری مقامات باید شناسایی تشکلات مردم برای آزادی — چیزی Krasner اتحاد و پشتیبانی در سراسر این بیماری همه گیر. دوم دولت, دادگاه عالی نیز به روز رسانی سیستم خود را گسترده سفارشات پرسیدن که قضات در ادامه به آدرس “غیر ضروری” مسائل حقوقی و “تشویق” آنها را به استفاده از “advanced communication technology” را به انجام این کار.

وکلا گفت: Robins جدید که مورد نیاز آنها فقط 10 دقیقه از زمان خود را در تلفن به وضع خود را در مورد این که چرا او باید سفارش Ogrod فوری از آزادی از زندان است. در 9 آوریل با وجود فهی را درخواست مهیجی اخیر دادگاه, بخشنامه ها, سینه جدید رد تقاضای مشترک به منظور تسریع Ogrod انتشار. او توضیح نمی دهد که چرا.

وکیل باید آشکارا بر این باورند که ممکن است انگیزه Robins جدید را ناسازگاری اما تام لویناشتاین یک روزنامه نگار نوشت که یک کتاب در مورد Ogrod مورد او معتقد است انفعال است مربوط به روابط به گارد قدیمی در دا دفتر که سوء رفتار به طور مستقیم منجر به Ogrod را در محکومیت غیر قانونی. Robins جدید در دفتر کار می کرد برای نزدیک به 20 سال در کنار وکیل که تحت پیگرد قانونی قرار Ogrod.

پس از Ogrod دستگیر شد برای دخترش ژوئیه 1988 قتل فهی معتقد بودند که افسران پلیس که به او اطمینان داد که آنها تا به حال حق و به عنوان مورد حرکت رو به جلو او “سعی کردم به دنبال هر توسعه است.” او ادامه داد: برای انجام این کار پس از Ogrod محکوم شد و محکوم به مرگ است. در نهایت “من شروع به نگرانی در مورد اینکه آیا آقای Ogrod بود که من کشته Barbara Jean” او گفت: “من همچنان مطمئن نیستید به چه فکر کنم.”

سپس در 2018, فهی شروع جلسه با حضور وکیل از دا اعتقاد یکپارچگی واحد. زمانی که این کار در نهایت به این نتیجه رسیدند که Ogrod باید منتشر فهی قادر به بررسی آنچه که آنها تا به حال کشف, از جمله مشکل در مورد جزئیات فریب توسط پلیس و دادستان. بررسی شد “مشقت بار” او گفت:. “من غمگین و عصبانی به پیدا کردن 32 سال بعد که کلید شواهد کسر کرده بود از من و خانواده و دادگاه. که شواهد بیش از احتمال داشته آقای Ogrod کردن اعدام.”

“من عصبانی است که کسی که در زمان دختر من در زندگی این است که به احتمال زیاد پیاده روی رایگان.”

او را گرفتار این ایده که دختر او قاتل است که هنوز هم وجود دارد. در واقع آخرین آزمایش DNA از شواهد جمع آوری شده از Barbara Jean بدن نشان داد که مشخصات کامل از این مرد ناشناس. “من عصبانی است که کسی که در زمان دختر من در زندگی این است که به احتمال زیاد پیاده روی رایگان. من غمگین هستم به فکر می کنم او ممکن است نابود شده و از دیگر افراد خانواده” فهی گفت. “نگه داشتن آقای Ogrod در زندان هیچ کاری نمی کند برای به انجام رساندن هدف من از آوردن این فرد که به کشته شدن من Barbara Jean به عدالت است.”

و او را نگران Ogrod سلامت در زندان در میان شیوع. “من معتقدم آقای Ogrod باید هر چه درمان پزشکی او نیاز دارد و باید منتشر شود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:. “احتمال این که یک مرد بی گناه ممکن است مرگ در زندان را تنها در خدمت به ضرب درد Barbara Jean خانواده رنج می برد.”

خبری که فهی اتحاد پیوست مبارزه به برادر بزرگتر خود بوده و عاطفی برای گرگ Ogrod. و او را درک نمی کند چرا Robins جدید حاضر به اقدام است. “شارون فهی است چنین شگفت آور قوی زنان, من نمی توانم تصور کنید که چقدر درد او باید همچنان به زندگی با همه زمان ها آن را می شکند قلب من,” او نوشت: در یک ایمیل. “و برای نشان دادن کسی که در خانواده ما (والتر) عشق در یک زمان از تمام جهان ما در حال وارونه … ما همه می خواهم والتر خانه امن و ما می خواهیم عدالت را Barbara Jean.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>