موزامبیک شورش اسلامی ام آی فایو جهانی صنعت گاز

چرا شما باید مراقبت از

با بزرگترین سازه های دریایی میدان گازی موزامبیک یک شات در موفقیت اقتصادی. افراطی جنبش تهدید است که.

افزایش شورشیان اسلامگرا در موزامبیک یوگسلاوی است تشدید خطرات پیش روی کشور را گسترده جدید دریایی گاز تحولات در زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس است decimating تقاضا است.

داعش تا زمانی که به تازگی مبهم
گروه نصب سطح پایین حملات در سراسر روستاهای دور افتاده در Cabo Delgado
استان باید در این ماه از طریق شهرهای بزرگ و خود را اعلام کرد
جاه طلبی به جای مقامات سکولار نشان داده شده توسط دولت
رئیس جمهور فیلیپ Nyusi با یک دولت اسلامی.

آنها [طالبان] را به دست آورد اعتماد به نفس و به نظر می رسد آنها به دست آورده اند ظرفیت به عنوان به خوبی.

آدریانو Nuvunga, مرکز دموکراسی و توسعه

این حملات شده اند سبع: موزامبیک نیروهای مسلح روز سه شنبه تایید کرد که 52 نفر قتل عام شدند در یک حادثه است. شورشیان’ جدید جسارت نشانه در یک پیام سمت چپ ناخوانا در یک بانک غارت در یک حمله جداگانه: “پول از الشباب (اسلامی) دولت اسلامی در کل جهان است.”

“آنها [طالبان] را به دست آورد اعتماد به نفس و به نظر می رسد آنها به دست آورده اند ظرفیت نیز می گوید:” آدریانو Nuvunga مدیر موزامبیک را مرکز دموکراسی و توسعه است.

انرژی جهانی گروه مرتکب شده اند
خود را به میلیاردها دلار سرمایه گذاری در کشور از
بزرگترین سازه های دریایی gasfield کشف شد خاموش Cabo Delgado در سال 2011.

شورش است که ریشه در نارضایتی از یک منطقه جدا شده در یکی از آفریقا فقیرترین کشورها که در آن بسیاری از ابراز نگرانی چگونه آینده گاز ثروت باد اورده به اشتراک گذاشته خواهد شد.

صدها نفر کشته شده اند از زمان آغاز جنگ در سال 2017, و بیش از 100 ، 000 آواره شده اند در چه فرانسیس به نام “قبر بحران انسانی” در پیام عید پاک خود در این سال است.

مدنی مدیران در
با اکثریت مسلمان استان به مدت طولانی هشدار داد که جوانان نا امیدی بیش از
فساد و عدم آموزش و عدم توانایی برای فرار از کشاورزی امرار معاش بودند
جوش به افراط گرایی است.

“Cabo Delgado است در یک وضعیت
انزوا و آن را حتی به نظر می رسد که ما بخشی از موزامبیک” لوئیز فرناندو
لیسبون اسقف کاتولیک Pemba, استان پایتخت
به تازگی گفت. “اگر آنها نمی, شامل جمعیت اگر آنها نمی آورد
مشاغل به جوانان [گاز] منابع پایان رسید تا تبدیل شدن به یک نفرین.”

شورشیان را نمی هدفمند صنعت گاز به طور مستقیم از سال گذشته که Anadarko نفت مشاور کشته شد و چندین نفر زخمی شدند, در حملات جداگانه در کاروان.

اما قیام در خشونت است اضافه کردن به headwinds رو به این صنعت به عنوان coronavirus مستندات در سراسر جهان بریده بریده تقاضا است. در اوایل این ماه اکسون موبیل با تاخیر یک تصمیم نهایی در مورد سرمایه گذاری تا 30 میلیارد دلار در یک Mozambican LNG پروژه که آن را با همکاری صاحب با انی به عنوان آن کاهش هزینه در پاسخ به نفت سقوط بازار. قیمت های نفت خام معیار قیمت گذاری LNG.

شروع اکسون موبیل گاز طبیعی
تولید تعیین شده بود برای سال 2025 اما ممکن است در حال حاضر بسیاری از سال و
نیاز به کاهش هزینه های تحلیلگران می گویند.

“که گفت: موزامبیک بسیار استراتژیک است. این طول عمر پروژه های پشتیبانی شده توسط معتبر با شرکای قوی ترازنامه قادر به آب و هوا قیمت فعلی سقوط می گوید:” جمعه ملوا یک وود مکنزی تحلیلگر.

Coronavirus همه گیر نیز تحت تاثیر عملیات موجود با بسیاری از موزامبیک چند ده تایید عفونت های مرتبط با شیوع در Cabo Delgado LNG تاسیسات در حال ساخت کل. این شرکت با کاهش پرسنل و کوچک فعالیت برای به حداقل رساندن خطر انتقال بیشتر آن گفت.

Nyusi گفت: در این ماه که او مشغول به کار بود “شب و روز” به دفاع از این کشور از شورشیان. اما ظرفیت در دولت احاطه با فساد و فقر مالی از جمله میراث بدهی به طور پیش فرض ضعیف است.

اگر چه موزامبیک فرمانده پلیس هفته گذشته گفت که “هیچ زمینه است که می توان گفت در دست شورشیان” حملات اخیر نشان می دهد شبه نظامیان رایگان به پرسه زدن unmolested با تضعیف روحیه نیروهای امنیتی ناظران می گویند.

“ظاهرا دولت ندارد یا ظرفیت یا انگیزه می گوید:” Nuvunga.

“برخی از این سربازان جوان در ارتش زیرا آنها به خوبی مجهز شده پرداخت وجود ندارد و لجستیکی آنها به خوبی مراقبت از گرفته شده در شب آنها را خاموش و لباس خود و معاشرت با مردم و یا به مخفی” او می افزاید.

Nyusi تا به جای به طور فزاینده ای با استفاده از مزدوران برای مبارزه با شورشیان. روسیه واگنر گروه شبه نظامی, شرکت, وارد, Cabo Delgado سال گذشته اما بنا به گزارش ها دچار تلفات سنگین. آفریقای جنوبی تعویض به تازگی وارد شده اند.

یک رسانه خاموشی توسط نیروهای امنیتی —
از جمله بازداشت های خودسرانه روزنامه نگاران — ساخته شده است آن را دشوار است به
ایجاد که آیا دولت یک استراتژی روشن.

این ماه Ibrahimo ابو Mbaruco یک
جامعه, خبرنگار, شد, آخرین محلی روزنامه نگار برای رفتن از دست رفته پس از
گزارش شد که او مورد آزار و اذیت سربازان.

“سرکوب رسمی خبری در Cabo Delgado در همان زمان که وجود دارد گسترده رسانه های اجتماعی گزارش — با اشتباهات و جعلی اخبار — باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای تایید آنچه که اتفاق می افتد در جنگ داخلی می گوید:” یوسف Hanlon یک موزامبیک متخصص در انگلستان باز دانشگاه.

در همین حال هزاران نفر فرار کرده اند
شورشیان با بسیاری از عنوان برای استان پمبا است که
بنا به گزارش ها تحت یک نظامی حکومت نظامی.

تحلیلگران می گویند شورشیان بعید به کوه پیشانی حملات در شهرهای اما می توانید سعی کنید برای نفوذ به استان های همسایه در حال گسترش در یک درگیری که Nyusi است در حال حاضر عدم مقابله با. “آن را مانند یک خلبان شروع یک هواپیما بدون به درستی نقشه برداری دوره از پرواز می گوید:” Nuvunga. “من می بینم بیشتر muddling از طریق . . . بیشتر نظامی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>