در حال حرکت! کندال طولانی جشن Galentine روز پس از جو Amabile تقسیم


Kendall Long Celebrates Galentine’s Day After Joe Amabile Split
کندال و کایلی ، حسن نیت ارائه میدهد کندال طولانی/Instagram

تمام single ladies! لیسانس آلوم کندال طولانی معامله روز ولنتاین برای Galentine روز در پی او فروپاشی از دوست پسر سابق جو Amabile.

کالیفرنیا بومی 28 نشان داد از طریق Instagram که او در حال گذراندن روز ولنتاین آخر هفته با دوقلو, خواهر, کایلی طولانی. “ژان ژاکت Galentine 💕,” واقعیت ستاره زیر نویس selfies از دو خواهر و برادر در روز جمعه 14 فوریه در حالی که خواهر او اظهار نظر زیر عکس “💘کثیف کثیف کثیف 💘.”

در کندال Instagram داستان روز جمعه او به اشتراک گذاشته ویدیو با کایلی از فرودگاه در راه خود را به لاس وگاس. “این ولنتاین من. مبارک روز ولنتاین” کندال گفت. “جایی که ما به برای روز ولنتاین آخر هفته؟”

“مهمانی” کایلی کنایه آمیز به عنوان کندال افزود: “وگاس عزیزم!”

این کارشناسی در بهشت زاج را دنبال کنید تا به او نشان داد و توضیح داد که او حداقل به دنبال به جلو به در مورد روز ولنتاین این سال است. “ترین دلخراش چیزی که در مورد این روز ولنتاین است که من هزینه آن را با پسته” او به اشتراک گذاشته شده اشاره به dachshund او با Amabile, 33. “او با Mamacita, حلق آویز کردن با سگ خود را Oden. او پس از گرفتن مقدار زیادی از عشق اما متاسفانه او بیش از حد جوان برای وگاس.”

Kendall Long Celebrates Galentine’s Day After Joe Amabile Split
کندال و جو Amabile حضور 31st, Barnstable قهوه ای Kentucky Derby آستانه جشن و سرور در آوریل 3 2019. شاتر

کندال و Amabile اول عبور از مسیر در سال 2018 در حالی که در فصل پنجم از لیسانس در بهشت. اگر آنها جدا از راه قبل از خروج از مکزیک, اواز یا موسیقی دو نفری شعلهور عاشقانه خود را پس از نشان دادن پیچیده.

در ژانویه 29, اواز یا موسیقی دو نفری اعلام کرد که آنها تا به حال نام آن را واریز و پس از نزدیک به دو سال با هم. “ما تصمیم گرفته اند متقابلا به ما راه جداگانه. جو ساخته شده است که تصمیم به حرکت به عقب به شیکاگو در حالی که کندال خواهد بود باقی مانده در شهر لس آنجلس” یک بیانیه مشترک از exes به کارشناسی ملت بخوانید.

“خانواده و دوستان ما همواره یک عنصر بسیار مهم که ما به عنوان مردم” در این بیانیه ادامه داد. “ما نمی توانیم تصور ادامه زندگی ما بدون آنها نزدیک تر است به خصوص زمانی که به فکر شروع یک خانواده از خود ما یک روز. ما هم احترام هر یک از دیگران’ تصمیم و هنوز هم مقدار زیادی از عشق برای هر یک از دیگر. ما قدردانی از همه عشق و حمایت هر کس به ما داده است در طول رابطه ما.”

کندال گفت: ما هفته به طور انحصاری در اکتبر 2019 که درگیر چیزی بود که سابق زن و شوهر بود: “رفتن به سمت” افزود: “این که همیشه موجود در روابط ما اما من فکر می کنم ما در حال لذت بردن از مصرف آن در خود ما سرعت و این چیزی است که ما نمی ترسم.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>