های ویروسی ترین لحظات در کارشناسی ملت تاریخچه

هیچ چیز به ارمغان می آورد لیسانس طرفداران هم مانند زندگی می کنند-به tweeting ABC سری واقعیت.

در حالی که لیسانس برای اولین بار در مارس 2002 سری محبوب تر از همیشه به لطف رسانه های اجتماعی. یکی از بدنام ترین ویروسی لحظه رفت که Colton آندروود فرار از میزبان کریس هریسون و تولید کنندگان پس از او جلو-دونده Cassie رندولف ترک نشان می دهد — حتی رقص بیش از یک دروازه برای فرار از دوربین های.

“در پایان ما می دانستم که او بود بنابراین ما می تواند با مهندسی معکوس آن را به صورت درام [در تلویزیون پس از فصل پیچیده عکسبرداری],” ABC اجرایی راب میلز گفت: تنوع در مورد حصار پرش در مارس 2019. “این چیزی نیست که هر کسی آماده شده است. به عنوان شما را دیدم آن مرد فقط رفت به شب. شما ببینید در آخر کسی که می گوید: “ما در حال رفتن به دنبال او یک بار دیگر و پس از آن ما باید با پلیس تماس بگیرید.’ آن را مورد گم کارشناسی است.”

میلز در مقایسه حادثه به یکی دیگر از لحظه ای که جلب توجه کاربران رسانه های اجتماعی: Arie Luyendyk Jr. شکستن با Becca Kufrin با runner-up لورن برنهام پس از او پیشنهادی در طول فصل 22 از لیسانس.

“آن را مانند یک عاطفی حصار-پریدن با Arie و Becca” میلز گفت. “شما واقعا نیاز است که برای پایان دادن به با یک دسته گل برای Becca و او که لیسانس نوع انجام دادیم. شما نگاه کنید آن را در حال حاضر و آن را بهترین سناریوی ممکن: Arie است با لورن و داشتن یک نوزاد و Becca و گرت نمی تواند شادتر.”

پیتر وبر‘s فصل لیسانس در بر داشت یک بطری شامپاین جلو و مرکز پس از هانا ان Sluss به طور تصادفی دامنگیر Kelsey Weier‘s مشروب الکلی که او برای خلبان در طول فصل 24. این حادثه به عنوان دوبله #ChampagneGate, trended پس از بطری به پایان رسید تا انفجار در Kelsey ،

“من فکر می کنم راستش این فقط یک سوء تفاهم است. من می دانم که هانا ان و او نه مخرب در هر راه” پیتر گفت: ما هفته به طور انحصاری در زمان. “من می دانم که هانا ان انجام هر چیزی بدتر است. من به شما قول می دهم که.”

حرکت هر چند برای اکثر ویروسی لحظات لیسانس سابقه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>