اکثر ایلینوی مدارس ندارد تایید E-learning قصد دارد قبل از همه گیر


این تحقیقات همکاری بین ProPublica ایلینوی و شیکاگو تریبون.

ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

مدتها قبل از coronavirus بحران تعطیل ایلینوی مدارس دولتی آموزش و پرورش مقامات تشویق کرده بود مناطق به آماده شدن برای شرایطی که آنها را مجبور به آموزش از راه دور. اما بسیاری از دولت 852 مدارس ندارد e-learning قصد دارد در جایی که مدارس بسته در اواسط ماه مارس ProPublica, ایلینوی-شیکاگو تریبیون تجزیه و تحلیل پیدا کرده است.

بسیاری از کسانی که در منطقه پیدا کرده اند خود را تلاش برای کشف کردن که چگونه برای تدریس به دانش آموزان زمانی که آنها نمی تواند چهره به چهره است. آنها را مجبور به جستجو برای بهترین سیستم عامل آنلاین — گوگل ملاقات و یا زوم یا Flipgrid و یا بالا و پایین رفتن? — و سعی کنید به تعیین که چگونه بسیاری از دانش آموزان فاقد خدمات اینترنت در حالی که مناطق که در حال حاضر تاسیس تدارکات شده اند قادر به محوری بیشتر به راحتی به واقعی آموزش.

“من فکر می کنم که ما مواجه می شود بسیار نرم و صاف انتقال به آموزش از راه دور اگر مناطق در حال صرف زمان بیشتری را در حال توسعه برنامه ها دیر اما ما نمی تواند پیش بینی کرده اند که وضعیت فعلی ما” گفت: هارون Mercier, سرپرست دفتر منطقه ای آموزش و پرورش است که در خدمت Carroll, Jo Daviess و استفنسون شهرستانهای استان در طول دولت در مرز ویسکانسین و آیووا. “نتایج نمی تواند تصویر کامل e-learning در هر وضعیت اما مدارس ما متعهد به مطمئن شوید که دانش آموزان در ادامه به یاد بگیرند.”

روز جمعه فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر اعلام کرد تصمیم خود برای بستن تمام مدارس برای بقیه سال تحصیلی برای دولت 2 میلیون دانش آموز. در تصمیم گیری پریتزکر گفت که او در نظر گرفته است که ایلینوی “آموزشی چشم انداز که در آن برخی از مناطق باید بیشتر تجربه کنترل از راه دور یادگیری از دیگران” یک چالش است که او گفت: “به شدت وزن” در تصمیم گیری دشوار برای بستن مدارس برای سال.

“از راه دور یادگیری متفاوت به نظر می رسد در هر یک از جوامع ما و تشویق. برخی از تکیه بر روی کاغذ و مداد روش تر نسبت به دیجیتال و بالعکس” پریتزکر گفت.

ایلینوی دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش راه اندازی یک برنامه آزمایشی در سال 2015 با سه مدارس برای تست امکان آموزش آنلاین در طول زمستان آب و یا سایر موارد اضطراری به جای داشتن به روز در فرد است. بر اساس نتایج حاصل از این برنامه در مجمع عمومی سال گذشته به تصویب یک قانون اجازه می دهد مدارس به استفاده از تا پنج e-learning روز در هر سال تحصیلی به عنوان طولانی به عنوان آنها ایجاد طرح هایی بودند که مورد تایید دفاتر منطقه ای آموزش و پرورش.

در حالی که e-learning برنامه های طراحی شده بودند برای کوتاه مدت تعطیلی مناطق که در حال توسعه این برنامه در یک موقعیت بهتر برای حرکت به ISBE-فرمان از راه دور یادگیری در پایان ماه مارس. برای برخی از مناطق آن را به معنای دانش آموزان در حال حاضر تمرین چگونه به استفاده از سیستم عامل آنلاین. و مناطق مورد مطالعه خانواده به تعیین که دانش آموزان نیاز به یک لپ تاپ و یا دستگاه های دیگر که نیاز به یک تلفن همراه نقطه داغ برای دسترسی به اینترنت.

ProPublica ایلینوی و تریبون بررسی دولت 38 دفاتر منطقه ای آموزش و پرورش برای تعیین چگونه بسیاری از ولسوالی حال یادگیری الکترونیکی برنامه های مصوب قبل از همه گیر مجبور به ساختمان نزدیک است. اطلاعات ارائه شده برای حدود 670 ایلینوی’ 852 عمومی مدارس و آموزش و پرورش ویژه تعاونی ها; حدود یک در چهار یا حدود 200 بود برنامه های تصویب شده قبل از مارس 17 روز اول فرماندار تعطیل مدارس. از کسانی که ده ها فرستاده شده قصد دارد در روزهای منتهی به تعطیلی.

گورنی مدرسه منطقه 56 در شیکاگو شمال حومه شرکت در این برنامه آزمایشی و تمرین یادگیری الکترونیکی به عنوان اگر آن را یک تمرین آتش: معلمان به طور ناگهانی اعلام کرد به کلاس خود است که از آن زمان برای یادگیری الکترونیکی و دانش آموزان مجبور به متوقف کردن آنچه آنها انجام می دهند, ورود به سیستم لپ تاپ خود را و یا iPads ها و نشان می دهد آنها می دانستند که چگونه برای دسترسی به کار خود را.

“وجود دارد یک منحنی یادگیری” برای هر دو دانش آموزان و معلمان خود گفت: Colleen Pacatte, سرپرست 2000-دانش آموز منطقه. جلسات تمرین مجاز در این منطقه به ایجاد تنظیمات در سیستم خود را به خوبی قبل از همه گیر, ضربه, تعویض از یک مجموعه ای از ابزار آنلاین است که کار نمی کند به دیگران است که آیا و ساخت ویدئو آموزش به پدر و مادر, به طوری که آنها می تواند درک چگونه به استفاده از فن آوری و کمک به کودکان خود را در خانه.

“من همدردی زیادی با مناطق هستند که فقط در تلاش برای آن را کشف کردن و یا مناطق در حال اجرا مسائل و ارائه آن” Pacatte گفت.

این e-learning برنامه ای متفاوت از “آموزش از راه دور” برنامه ای که دولت مورد نیاز مناطق آموزش و پرورش به منظور توسعه در اواخر ماه مارس است. از راه دور برنامه های یادگیری می تواند شامل هر دو آنلاین و سنتی کار می کنند. برنامه ها و جزئیات این ساعت معلمان در دسترس هستند هر روز چگونه پدر و مادر باید ثبت حضور و غیاب برای فرزندان خود چه خواهد آموخت چگونه دانش آموزان می توانند دسترسی به مواد آموزشی و چگونه کارکنان مدرسه را در ارتباط با خانواده است.

ISBE کارگردانی مدارس برای شروع آموزش از راه دور در مارس 31, اجازه می دهد آنها را به برنامه ریزی پنج روز قبل از آموزش آغاز شد. مدارس عمومی شیکاگو شروع آموزش از راه دور در هفته گذشته پس از پنج برنامه ریزی روز و سپس یک یک هفته ای ، این منطقه نیست باید یک e-learning طرح در محل قبل از دولت shutdown.

بسیاری از مناطق که ندارد e-learning طرح در حال حاضر تصویب شده باید به سرعت آنها را ایجاد کرده.

که شامل برخی از بزرگ مناطق در Naperville, کامی, Schaumburg و ژولیت — همه از آن نهایی e-learning قصد دارد در ماه مارس است. در میان مناطق خدمت از طریق آموزش های منطقه ای در شمال Cook County تنها اوانستون منطقه 202 تا به حال یک e-learning طرح در محل قبل از COVID-19 بیماری همه گیر.

در جنوب حومه شهرستان خواهد شد منطقه پنج از 33 مدارس به تصویب رسانده e-learning طرح قبل از دولت shutdown. در حالی که تنظیم شده است دشوار است برای معلمان و دانش آموزان در همه جا منطقه است که در حال حاضر انجام می شود برخی از برنامه ریزی تا به حال “زیرزمین خانه ساخته شده است” و نمی نیاز به شروع به حفر این بنیاد گفت: شهرستان های منطقه ای سرپرست شاون والش.

مناطق از دولت با بیشتر دسترسی به اینترنت — اندازه گیری میزان دسترسی پهن باند به ازای هر 1000 خانوار — با احتمال بیشتری به یادگیری الکترونیکی برنامه در محل تریبون ProPublica, ایلینوی, تجزیه و تحلیل یافت. تمام 49 ولسوالی ها و برنامه های عمومی در خدمت شمال حومه شهرستان دریاچه دفتر منطقه ای آموزش و پرورش تا به حال برنامه های قبل از مارس 17, هر چند تنها 13 ارسال شده برنامه قبلی در سال تحصیلی. بسیاری از مدارس در Grundy و کندال شهرستانهای استان و همچنین آموزش و پرورش منطقه که در خدمت Jersey Macoupin Calhoun و گرین شهرستان در امتداد مرز میسوری کرده بود قصد دارد بیش از حد.

“اگر شما تا به حال یک طرح در محل در حال حاضر آن را ساخته اند همه چیز آسان تر است. من فقط صحبت کردن به یکی از superintendents چند دقیقه پیش و او احساس می کند برای اولین بار در هفته یا بیشتر یک چالش بود و زمانی که آنها باید چیزهایی اتو کردن در این وضعیت که همه چیز باید اجرا نرم و صاف” ران Daniels منطقه ای سرپرست که مسئول نظارت بر 45 مدرسه منطقه در نزدیکی سنت لوئیس در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است.

قبل از مدارس بسته شده و تنها دو نفر از Daniels’ مدارس e-learning برنامه ریزی — یک مدرسه وابسته به کلیسای کوچک و مدرسه ابتدایی است. بسیاری از مدارس تصمیم به شرکت به این دلیل که خود جوامع روستایی تا به حال هیچ دسترسی به اینترنت و یا غیر قابل اعتماد بود. آنها ترجیح داده اند به روزهای از دست رفته در فرد اگر وجود دارد اضطراری تعطیلی هر چند آنها نمی توانست پیش بینی یک ماه طولانی خاموش, او گفت:.

سنت رز مدرسه منطقه در خود منطقه ارسال یک e-learning طرح در تاریخ 25 مارس برای “مارس 31 – ?????” این طرح نیاز به منطقه 200 دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس هشتم خود را برای پیوستن به کلاس از طریق گوگل ملاقات هر روز صبح هنگام حضور و غیاب گرفته شده است. معلمان ها به گوگل درایو “بر روی بروید آموزش بسته” برای هر کلاس. دانش آموزان کلاس چهارم خواندن معابر و مشکلات ریاضی. هفتم-کلاس جغرافیا ویژگی های خواندن روزانه معابر در نقاط مختلف جهان است. در روز 10 آموزش از راه دور دانش آموزان اختصاص داده شد به عنوان خوانده شده در مورد دیوار برلین.

تغییر به e-learning شد تنظیم برای مناطق آموزش و پرورش در نزدیکی Carlinville در ایلینوی مرکزی که هیچ کدام تا به حال e-learning برنامه در محل قبل از COVID-19 shutdown.

“این چیزی نیست که در رادار ما گفت:” میشل مولر یک منطقه ای که سرپرست نظارت 14 مدارس در سراسر چهار شهرستانهای استان است. بسیاری از آنها لازم نیست که یک لپ تاپ و یا دستگاه های دیگر برای هر دانش آموز ساخت کنترل از راه دور یادگیری یک چالش است. “هیچ کس در منطقه من تا به حال دوراندیشی که در آن آنها تا به حال (طرح) در محل برای استفاده از آب و هوای نامساعد روز. … این واقعا یک شوک فرهنگی برای معلمان است.”

Maercker منطقه 60 که از 1300 دانش آموزان در سراسر سه مدرسه در DuPage County, توسعه یادگیری الکترونیکی طرح آخرین سال تحصیلی پس از مقننه دولت اجازه آن را و سپس آن را در روز جمعه از یک سال پیش. معلمان آزمایش روش های مختلف و پدر و مادر و ارائه بازخورد.

دومینیک یک دانش آموز در Maercker منطقه 60, کامل ریاضی واگذاری بود که بخشی از آموزش از راه دور کار می کنند. (Jose M. Osorio/شیکاگو تریبون)

“ما تا به حال یک پاسخ بزرگ و چون از آن ما تصمیم داریم آن را رول در هر زمان مدرسه نیاز به لغو این سال” گفت: Maercker سرپرست شان Nugent.

حتی قبل از شروع COVID-19 شیوع معلمان جلسه در شروع هر ماه برای طراحی تعاملی فاصله-تجارب یادگیری در مورد یک مدرسه غیر منتظره بسته شدن.

“مردم ما صرف می شد از این همه سال فکر کردن را از طریق چگونه ممکن است این کار به صورت دیجیتالی در مقابل نیاز به انجام آن را در (چند روز در پرواز” Nugent گفت.

منطقه را آموزش آنلاین برنامه شامل لینک به فرم گوگل برای مدرسه ابتدایی پدر و مادر به “چک فرزند خود را به مدرسه هر روز. وجود دارد یوتیوب ویدئوها از درس های ریاضی و روزانه تکالیف و فعالیت های غنی سازی از جمله کتاب های الکترونیکی شناسه هستند در گوگل درایو. معلمان در دسترس هستند از 8:30 صبح تا 1:30 بعد از ظهر هر روز به صورت زنده چت های متنی و بی مطالعه زوم و تلفن تماس.

در آموزش از راه دور راهنمایی که ISBE صادر شده در پایان ماه مارس آژانس تشویق ولسوالی به تمرکز در دانش آموزان فوری نیاز به توان جسمی و عاطفی امن و سپس تحویل آموزش و پرورش است. “سادگی بهترین است” 62-صفحه هدایت سند گفت: تصدیق کرد که آموزش از راه دور به این معنا همیشه یادگیری با تکنولوژی.

“با توجه به واقعیت های دیجیتال تقسیم اکثر مدارس ممکن است نیاز به ارائه دیجیتال و nondigital دسترسی به محتوا” در این سند گفت: درخواست ولسوالی را به دانش آموزان ارائه انعطاف پذیری “است که اجتناب از اینرو دانش آموزان برای انتخاب خود است.”

آیا آموزش از راه دور رخ می دهد به صورت آنلاین و یا با مداد و کاغذ در مدارس باید کار به اندازه کافی برای دانش آموزان به نگه داشتن به طور منظم در برنامه روزانه دستورالعمل دولت است. برای kindergartners که باید به میزان بین 30 تا 90 دقیقه در هر روز برای دانش آموزان دبیرستان بین دو تا 4.5 ساعت است. چند زبانه و اوایل دوران کودکی-دانشجویان و دانش آموزان معلول نیز باید مناسب از راه دور فرصت های یادگیری.

نمرات را می توان صادر کرد اما تنها اگر آنها نمی, تاثیر منفی یک دانش آموز دانشگاهی ایستاده است. از دست رفته یا ضعیف کار می تواند دوباره و یا ساخته شده بعد ISBE گفت.

ISBE بررسی مدارس در ماه گذشته به ارزیابی آنها چگونه برنامه ریزی برای پیاده سازی کنترل از راه دور یادگیری است. از 655 که پاسخ داد: حدود 9% گفت: آنها تنها با استفاده از آموزش دیجیتال. برابر درصد گفت: آنها چسبیده به nondigital گزینه های. اکثر مناطق — حدود 82% — گفت: آنها ترکیب آنلاین و کاغذ و مداد آموزش.

لسلی رایت آثار با دخترش کامرون در طول یک استراحت از e-learning. (Jose M. Osorio/شیکاگو تریبون)

بیش از 425 تا به حال دانش آموزان ورود به آموزش آنلاین وب سایت های مثل خان آکادمی و بیش از 430 گفت: آنها ملاقات چهره به چهره با دانش آموزان از طریق FaceTime, Google Hangouts و یا دیگر خدمات چت تصویری.

برخی از 230 مناطق گزارش شده به ISBE که آنها می شده است ارائه مواد کلاس به دانش آموزان در مدرسه در حال اجرا-مسیرهای اتوبوس و یا دیگر تحویل خانه.

در گورنی e-learning بسته — اطلاعات اولیه در مورد چگونه برای رفتن به کلاس حاضر شدند دست در کیسه های پلاستیکی در مدرسه جهت سال گذشته گفت: Angenetta Frison که 4 ساله دختر تیلور هیل است که در قبل از مهد کودک است. Frison گفت: او بسته تنظیم آن را کنار گذاشته و فکر نمی کنم از آن دوباره تا coronavirus رسید.

“آن را به خوبی با هم قرار داده,” Frison گفت: از دستورالعمل ها را به برنامه ریزی آنلاین meetups طوری که دانش آموزان می توانید یکی دیگر. “همه چیز شده است بدون درز. … پدر و مادر من صحبت کردم به اکو که ما بسیار خوشحالیم که ما در یک منطقه که آماده شد.”

Pacatte این گورنی سرپرست گفت: او را بهینه سازی منطقه e-learning برنامه ریزی برای دراز مدت خاموش کردن. در حال حاضر او نیاز به تمام کلاس های درس به دیدار عملا حداقل یک بار در هفته برای کمک به حفظ روابط است که آیا لازم است در طول یک روز برفی. چرا که این منطقه نیاز ندارد, پنج, برنامه ریزی روز و معلمان با استفاده از متوالی چهارشنبه برای تیم جلسات به منظور بررسی برنامه ها و ایجاد تغییرات.

Pacatte گفت: او سابقه تماس از دیگر superintendents درخواست برای مشاوره و ماه گذشته او یک روزنامه نگار در چندین آموزشی برای کمک به دیگر ایلینوی مسئولان مدرسه گرفتن.

برای یکی از آنها 900 نفر وارد شده به گوش دادن.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>