اکثر آمریکایی ها با معلول مبارزه برای پیدا کردن در دسترس خانه

چرا شما باید مراقبت از

داشتن یک خانه امن است نجات است.

  • ایالات متحده نیمی از تعداد خانه های در دسترس به عنوان خانواده هایی که به آنها نیاز دارید.
  • تنها 9 درصد از خانواده با فردی که دارای ناتوانی جسمی زندگی می کنند در دسترس در صفحه اصلی.

شکار آپارتمان استرس زا است. اما برای الکس Ghenis پیدا کردن یک محل برای زندگی پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی بود که در جستجوی یک سوزن در انبار کاه است.

32 سال از حقوق معلولین مشاور که دچار آسیب نخاعی در سال 2004 با استفاده از یک صندلی قدرت. او نیاز به یک آسانسور ساختمان یا زمین-آپارتمان طبقه با طبقه چوب جنگلی افتتاحیه درب اتوماتیک و یک رول در. اما غیر دانشجویی مسکن کمیاب است در برکلی و خیلی از این شهر مسکن است ، Ghenis’ وضعیت نیست منحصر به فرد: تحقیقات نشان می دهد وجود یک شکاف بزرگ بین در دسترس بودن از خانه های در دسترس و تعداد افرادی که به آنها نیاز دارید.

بیش از دو بار به عنوان بسیاری از خانواده های ایالات متحده باید کسی که با ناتوانی جسمی به عنوان وجود دارد در دسترس خانه.

که با توجه به های اخیر تجزیه و تحلیل آنلاین اجاره بازار آپارتمان لیست بر اساس آخرین اطلاعات در دسترس از جامعه آمریکا بررسی و مسکن در آمریکا بررسی شده است. ناتوانی محدود بود به تحرک محدودیت در حالی که معیار برای دسترسی شامل ویژگی های مانند stepless ورود ورود به سطح حمام و اتاق خواب و یا در واحد, آسانسور, هیچ مرحله بین اتاق و یا مراحل با گرفتن ریل و یک حمام با گرفتن میله.

در این گزارش که فقط 9 درصد از خانواده با فردی که دارای ناتوانی جسمی زندگی می کنند در دسترس در صفحه اصلی. اگر چه بیش از 15 درصد از خانواده های ایالات متحده شامل یک نفر با ناتوانی جسمی تنها 6 درصد از خانه ها در سراسر کشور در دسترس هستند. “وجود دارد یک عرضه و تقاضا موضوع وجود دارد می گوید:” راب وارناک یک آپارتمان لیست محقق که نویسنده مطالعه است.

در برخی موارد افرادی که لازم نیست این خانه ها اشغال منابع کمیاب است. وقتی کسی یک محل است که مطابق با معیارهای خود را برای قیمت و یا محل “در دسترس ویژگی لزوما یک رد صلاحیت عامل برای افرادی که نیازی به آنها می گوید:” وارناک. اما آنها باید-دارا برای کسانی که مثل Ghenis — ترک آنها را به رقابت در برابر افرادی که “دسترسی منکر” به عنوان وارناک آن قرار می دهد.

پس کجا هستند کسانی که ارزش چند واحد است ؟ در چند مسکن یا ساختمان های آپارتمانی. بیش از 20 درصد از چند خانه های ساخته شده در طول 2000s در دسترس هستند با توجه به آپارتمان لیست شده است سریعترین رشد در بخش ساخت و ساز پس از رکود بزرگ. که هیچ اتفاقی: توسعه دهندگان دریافت کرده اند که دولت یا بودجه فدرال برای ساخت یارانه مسکن مقرون به صرفه است که مردم می توانید برای واجد شرایط بر مبنای درآمد چهره های قانونی دسترسی مورد نیاز به عنوان ساختمان منوط به عادلانه قانون مسکن از سال 1991 که حکم دسترسی مورد نیاز برای مجتمع های حداقل چهار واحد است.

اما این قانون صدق نمی کند به ساختمان با سه واحد یا کمتر از خانه و یا کسانی که ساخته شده قبل از سال 1991. “در حال حاضر ما در حال صحبت کردن در یک درصد از یک در صد می گوید:” والری Novack یک همکار در مرکز آمریکا’ ناتوانی عدالت ابتکار است که دارای تخصص در مسکن.

ساختمان جدیدتر با به روز رسانی امکانات رفاهی که مشمول مقررات معمولا هزینه بیشتر Novack اشاره می کند. برای قرار دادن آن را به سادگی: افراد معلول باید درآمد پایین اما نمی توانید پیدا کنید پایین تر اجاره.

خارج از فدرال یا محلی مورد نیاز یک سازنده می توانید انتخاب کنید برای ایجاد امکانات رفاهی است. بهترین سناریو اغلب ترک بسیاری از مستاجرها مانند Ghenis که واجد شرایط نیست برای یارانه و یا مسکن دولتی اما نمی توانیم به خرید یک خانه در جستجوی یک محل است که با این نسخهها کار و یا پرداخت از جیب برای تغییرات.

Ghenis و خود صاحبخانه در نهایت توافق برای تقسیم هزینه های. Ghenis پوسته بیش از $13,000 به عوض کردن حمام خود را و نصب درب اتوماتیک, درب بازکن, برای ساخت این شرط که او نمی خواهد که به پرداخت برای خنثیسازی تغییرات زمانی که او حرکت می کند; مدیریت پرداخت برای دیگر تغییرات است. Ghenis محکم بودجه خود را در جای دیگر و پرداخت تقریبا یک ماه از با هم تداخل دارند اجاره به این دلیل که او نمی تواند حرکت کند در طول روز شده. ترتیب او می گوید: کار کرده است.

در ضمن کسانی که نمی توانید از در دسترس مسکن یا پرداخت هزینه تغییرات باید برای حل و فصل خانه بدون امکانات آنها نیاز دارند — حتی اگر آن خانه ناامن هستند — و یا زنده با دوستان و خانواده. “برای بسیاری از افراد معلول و قربانی نیست فقط در محله شما زندگی می کنند و یا خود را اجاره می گوید:” Novack. “این آزادی خود.”

به مسائل پیچیده بیشتر در برخی از شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس, ساخت و ساز ساختمان آپارتمان های مسکن و پروژه های مسکن مقرون به صرفه است که به طور موثر غیر قانونی است. اما برای شهرستانها مانند مینیاپولیس و ایالات اورگان که upzoned ازدواج جدید توسعه با دسترسی می تواند نشانی از کمبود. “مادر بزرگ تخت” ساخت و ساز است که کنگره نیز می تواند کمک کند. این آپارتمان های کوچک اغلب شامل در دسترس جهانی ویژگی های طراحی هدفمند نسبت به افراد مسن و کسانی که با تحرک محدودیت.

تقاضا برای مسکن دسترس را حفظ خواهد کرد افزایش به عنوان یک سرعت پیری جمعیت هایش با تحرک محدود می گوید وارناک. آن را به خصوص با فشار دادن به این نرخ مالکیت خانه برای بزرگسالان از سن بازنشستگی کمتر از قبل از سال 2008 سطح. نزدیک به یک چهارم از خانوارهای سنین 50 و بیش در حال مستاجرها با توجه به دانشگاه هاروارد مشترک مرکز مطالعات مسکن.

برای بسیاری از آمریکایی ها coronavirus همه گیر شده است با تاکید بر اهمیت داشتن یک مکان امن برای زندگی است. مستاجرها با معلولیت های جسمی لازم نیست که یادآوری. برای آنها جستجو برای امن و قابل دسترس در صفحه اصلی چیزی جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net