ماه پیش یک افسر در لوئیزیانا شات 14-Year-Old Boy. در آن زمان جورج فلوید تظاهرات برای مردم به توجه.

در شب جمعه, مارس 20 تیفانی McGee ساکن Jefferson Parish Louisiana, فقط در خارج New Orleans دریافت تماس از یک پرستار در دانشگاه Tulane مرکز پزشکی. او 14 سال پسر تره’mall شده بود را به بیمارستان با زخم گلوله. مک گی با عجله از خانه اش در تریتوون در کرانه بیش از رودخانه می سی سی پی به بیمارستان که در آن او استقبال شد توسط یک معاون و یک کارآگاه که به او گفت که تره’mall بود را بازداشت کرده است. “آنها نمی خواهد به من اجازه می دهد برای دیدن او گفت:” مک گی. “آنها حتی نمی سعی کنید به من توضیح دهد که چه اتفاقی افتاده است. آنها می گویند آنچه که او در بازداشت است. آنها به من اعتقاد به فرزند من بود به ضرب گلوله در خیابان با کسی و نه یک افسر.”

به عنوان او می خواهد بعد از پیدا کردن از طریق خود بررسی تره’mall در واقع به حال شده است در یک Jefferson Parish معاون. پس از ترک بیمارستان, او به نام ناتان O’Quinn پدر دو پسر است که تره’mall شده بود حلق آویز کردن با آن شب را بپرسید اگر فرزندان خود می دانست هر چیزی. O’Quinn نشنیده بودم از هر Ineis O’Quinn, 18 یا Nijel سیمونز 16 تا او و McGee ملاقات کرد تا به یک طرح. “ما می دانیم که او 14 ساله اش به ضرب گلوله کشته شد, بنابراین من فکر بدترین” O’Quinn گفت: رهگیری.

هر دو O’Quinn و McGee باید محل انتقالها در پسر خود را’ تلفن. تره’mall تلفن آنها را به وستوگو اداره پلیس در غرب بانک در سراسر رودخانه از اودوبان پارک در نیواورلئان. وجود دارد که آنها آموخته شده از یک افسر وظیفه که تره’mall ضرب گلوله کشته شده بود توسط معاون Jefferson Parish کلانتر, یا JPSO. دو نام و نوجوانان مرکز محله زندان و کلانتر را به عنوان به خوبی به عنوان آن کارآگاه را بدست آورد; آنها همچنین زدم در کلانتر, درب. هیچ کس پاسخ داد.

Tremall-McGee

تره’mall McGee.

عکس: حسن نیت ارائه میدهد از خانواده

در نهایت بعد از آن شب O’Quinn پسر Ineis به نام او از یکی دیگر از اداره پلیس در حدود شش کیلومتری غرب وستوگو. چند ساعت بعد O’Quinn دریافت یک تماس از Rivarde نوجوانان بازداشتگاه Nijel آورده شده است در زیر به اتهام مقاومت در برابر دستگیری توسط پرواز. صبح روز بعد McGee همچنین دریافت یک تماس از اطفال بازداشتگاه. تره’mall شده بود سپرده وجود دارد توسط نمایندگان فقط بعد از اینکه منتشر شد از عمل جراحی و رزرو شده برای مقاومت در برابر دستگیری توسط پرواز و در اختیار داشتن غیر قانونی از یک خودرو به سرقت رفته. زمانی که مک گی وارد به او را انتخاب کنید تا زخم خود را بغل کرده بود بازگشایی شد و کارکنان به او داده بود حوله کاغذی برای کنترل خونریزی. او در زمان او را به بیمارستان برای دریافت بخیه به بالا.

تا زمانی که به تازگی فیلمبرداری رفته بود يکديگر اعلام کردند با رسانه های محلی و یا JPSO. کلانتر دفتر اصلی گزارش بازدید از رهگیری باعث می شود هیچ اشاره ای به سلاح مرخص شدن و یا جزئی بودن شات و اعزام توسط اورژانس به بیمارستان. تره’mall پذیرش فرم به Rivarde نوجوانان بازداشتگاه لیست او را به عنوان 5-پا-6, 130 پوند هشتم کلاس با زخم گلوله به بازوی چپ خود را.

McGee گفت: او در حال صحبت کردن پس از چند ماه تلاش برای دریافت پاسخ از مقامات. در ماه مارس دولت رفته زیر یک سرپناه در محل سفارش به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و هیچ کس پاسخ دادن به تلفن در JPSO. “من آینده رو به جلو” او گفت:. “ماه تمام من تماس با دفتر تماس دفتر.” در اولین روز از لوئیزیانا بازگشایی, او گفت:, “من در دفتر اما آنها به من طفره.” او اقدام به شکایت کردم ولی اطراف گذشت از بخشی به بخش. این بود تا JPSO آمد و تحت بررسی برای دیگر تیراندازی پلیس که او در ارتباط با محلی حقوق مدنی وکیل ران هیلی.

“او به طور متوسط پسر بچه کوچک است. او عاشق فوتبال است. او نمی تواند بازی های ورزشی در حال حاضر. در حال حاضر او بیشتر از یک زاهد گوشه نشین.”

McGee گفت: تره’mall رنج می برد از تنگ درد و احساس سوزش در پشت و بازو که پزشکان می گویند او به تجربه برای بقیه عمر خود را. “او به طور متوسط پسر بچه کوچک است. او عاشق فوتبال” او گفت:. “او نمی تواند بازی های ورزشی در حال حاضر. در حال حاضر او بیشتر از یک زاهد گوشه نشین. او فکر می کند که پلیس به دنبال او است. او فکر می کند آنها را به آزار و اذیت او. او احساس امنیت نمی راه رفتن در اطراف.”

این حادثه می آید به نور به عنوان JPSO مانند ادارات پلیس در سراسر کشور, چهره یک جامعه وادار کردن یک حساب با سابقه طولانی در افغانستان و نژاد پرستی. دو روز پس از جورج فلوید قتل در مینیاپولیس, Modesto ریس 35 ساله جوشکار و خواننده رپ کشته شد مرده توسط یک JPSO معاون پس از یک توقف ترافیک تبدیل به یک تعقیب پا. افسران می گویند ریس شد و در اختیار داشتن دو اسلحه; هیلی است که به نمایندگی از خانواده ریس می گوید شاهدان عینی او را دیدم با یک تلفن در دست خود را.

در تاریخ 16 ژوئن JPSO نورد از یک BearCat تانک زرهی و بیش از 50 افسران ضد شورش برای متوقف کردن جمعیت کوچکی از مسدود کردن یک بزرگراه در سطح شیب دار در نزدیکی کلانتر ساختمان اداری — کدام نام برای دیر هری لی بدنام نژادپرستانه که حکومت این محله به عنوان کلانتر برای 27 سال است. در سال 2006 لی قول به صرف $400,000 در وسایل نقلیه زره پوش به پلیس در خیابان ها گفت: “من قصد دارم بعد از بچه ها بد است. در پایان روز بسیاری از آنها سیاه و سفید خواهد بود.”

بیش از 100 نفر جمع شده بودند در اعتراض به ریس تیراندازی و مرگ و میر از دیگران در دست JPSO از جمله لئو بروکس, کشته در متیری در ماه جولای سال 2019; Daviri رابرتسون و کریس یوسف, کشته در مارس 2018; و Keeven رابینسون که در اثر آسیب های سازگار با compressional خفگی پس از مبارزه با پلیس در ماه مه سال 2018 است.

در این موارد قربانی وجود ندارد به اختلاف افسر نسخه از برنامه. با این حال تره’mall McGee جان سالم به در برخورد خود را با JPSO و می تواند شهادت به آنچه اتفاق افتاده در شب مارس 20. تیفانی McGee کاهش یافته و به پسرش صحبت با رهگیری بدون خانواده وکیل در حال حاضر, اما, او, ای’Quinn و هیلی به طور جداگانه توضیح داده شده چه پسران به آنها گفته بود.

تره’mall, Ineis و Nijel می گویند که آنها در سمت چپ یک حزب با هم با یکی دیگر که ارائه شده به درایو. در برخی از نقطه, چراغ پلیس به نظر می رسد در پشت خودرو و پسران شنیده sirens. غافل که ماشین به سرقت رفته بود که سه پسر فریاد زد برای راننده به جلو و بیش از, اما به جای او sped تا قبل از توقف بیرون پریدن و فرار با پای پیاده. Ineis, Nijel و تره’mall نیز شروع به پریدن کرد از ماشین و زد. زمانی که ماموران به تره’mall آنها گفت: او را به روی زمین و قرار دادن دست خود را پشت سر خود را. زمانی که او با توجه به بزرگسالان’ حساب یک افسر خواستار آن شدند که او به او بگویید که در آن دوستان خود را و یا او بود به او شلیک کنید. تره’mall شنیده گلوله و احساس بدن او بی حس رفتن. او شده است می خواهم در. گلوله رفت و از طریق زیر بغل خود را خارج شد و از طریق بازوی خود را.

یک افسر خواستار آن شدند که او به او بگویید که در آن دوستان خود را و یا او بود به او شلیک کنید. تره’mall شنیده گلوله و احساس بدن او بی حس رفتن.

در ضمن O’Quinn گفت: ماموران تعقیب Ineis پایین ناودان او را به حصار بسر برده و او را که در طی آن زمان او شنیده ام یک گلوله از حلقه. Nijel به پدرش گفت که او مخفی شده در زیر یک نزدیکی و ریختن زمانی که او شنیده تفنگ بروید. ترس او به نام به افسران و شروع به بالا رفتن درخواست آنها چرا آنها می خواهم به ضرب گلوله ، یک افسر کشیده او را از پا در حالی که دیگری او را لگد در معده و صورت دادن به او دو چشم و پارگی در زیر بازوی خود را. زمانی که او بسر برده و به مرکز بازداشت ، دستگیری افسران گفته شد که او بیش از حد ضرب و شتم رزرو می شود. Nijel به بیمارستان منتقل شد تا درمان شود و سپس تحویل به مرکز.

تره’mall با توجه به مادرش گفت که پس از او به ضرب گلوله کشته شد او دستبند به دست نشسته در محدود کردن. افسران شروع به قرار دادن او را به پشت یک معاون که اورژانس و پزشکان نشان داد و حمل و نقل او را به مرکز پزشکی.

این JPSO و خود کلانتر یوسف Lopinto اند و در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است به نظر به طور موثر با استناد لوئیزیانا کودکان کد قوانین که حفاظت از افراد زیر سن قانونی از شناسایی شدن.

هر چند گزارش پلیس می گوید سه پسر بودند Mirandized هر یک از آنها می گویند آنها نمی خواند و حقوق خود را پس از دستگیری و آن را چند ساعت قبل از هر کدام از پدر و مادر خود قادر به دوباره با آنها. (این JPSO نمی پوشند دوربین بدن که Lopinto گفته است که با توجه به بودجه مسائل — هر چند نیروی قادر به تحمل دو BearCats با توجه به 2019-2020 بودجه عملیاتی.)

تره’mall و Nijel شد به arraigned در ژوئن 25, اما روند لغو شد در آخرین لحظه. هیلی گفت: دفتر دادستان منطقه است منتظر اطلاعات بیشتر از JPSO در علاوه بر این به گزارش اولیه.

“این بود که اگر وجود دارد یک تعقیب و گریز در یک ماشین به سرقت رفته آنها او را گرفتار, بازداشت او, رزرو او” هیلی گفت. “چیزی صحبت کردن در مورد یک افسر تخلیه اسلحه گرم. هیچ چیز در مورد تره’mall ضربه بودن. من فکر می کنم که سکوت یا صحبت می کند که حذف یک میلیون کلمه است.”

در ژوئن 23, Lopinto در یک کنفرانس مطبوعاتی به آدرس دیگر اخیر تیراندازی اما نمی آورد تا McGee مورد خواسته تا در مورد آن توسط یک عضو از مطبوعات است. “آن شده است می تواند گزارش و یا گزارش نشده است. آن چیزی بود که در ذهن من برگشت و سپس گفت:” Lopinto که ادعا کرد که او بازدید از دستگیری. “من یاد گرفتم در مورد آن — نه در مورد آن را یاد چون من در خارج وجود دارد در صحنه آن شب — اما من یاد گرفتم این بود گزارش هفته گذشته هنگامی که خانواده به ارمغان آورد آن را به توجه ما است.” او با اشاره به موج اول از coronavirus موارد اتفاق می افتد در این زمان به دلیل عدم توجه به این موضوع است.

“اگر [Lopinto] بود که در صحنه آن شب من کاملا مشکل که سر از اجرای قانون از بخش کلانتر وجود داشت و این بود که گزارش شده در این اسناد گفت:” هیلی. “من نمی بینم که چگونه است که اتفاق می افتد و شما در نگاه جامعه به صورت مستقیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>