“پول به عنوان معدن آن را به عنوان مال شما است”: عجیب و غریب تاریخی پژواک به عنوان نخبگان d. C. مدرسه می شود و نجات

سیدول دوستانیک نخبگان واشنگتن مدرسه خصوصی است که تحصیل فرزندان چهار رئیس جمهور ساخته شده اخبار به تازگی هنگامی که آن را به اطلاع دانشجویان و فارغ التحصیلان است که آن را تا به حال پذیرفته $5.2 میلیون وام از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه. (وام را در مدت کوتاهی تبدیل به یک گرانت به عنوان طولانی به عنوان سیدول به پیروی از قانون دستورالعمل.)

وجود یک قنات 101 ساله ارتباط بین سیدول با خوشحالی تجاری این بررسی و قبلی حادثه زمانی که پرسش اصلی در مورد کسی که سزاوار آنچه در جامعه آمریکا شد و به همین ترتیب در جدول.

در میان فارغ التحصیلان سیدول در حال مالیا و ساشا اوباما, چلسی کلینتون و جولی و Tricia نیکسون. شهریه وجود دارد در حال حاضر تقریبا 40.000 $در هر سال است. در این گزارش وقف $52 میلیون. و اصلی آن ساختمان اداری معروف سی خانه به نام Zartman خانه است که در ثبت ملی اماکن تاریخی. “ساختمان مهم تاریخ آمریکا?” می پرسد سیدول وب سایت. “است که آن را متصل به افراد برجسته در آمریکا گذشته است؟”

پاسخ این است که بله. کری گریسون, نیروی دریایی, دکتر, که در خدمت به عنوان رئیس جمهور وودرو ویلسون پزشک شخصی زندگی در Zartman خانه برای دهه; بیوه اش به فروش می رسد آن را به سیدول در سال 1955. گریسون نگه داشته و خاطرات خود را با ویلسون. او در مارس 10, 1919 ورود قابل توجه سند سیاسی و به خوبی به ارزش خواندن.

ویلسون خدمت در دفتر از سال 1913 تا 1921 و فوق العاده duper نژادپرستانه حتی با استانداردهای آن زمان است. در پنج جلد کار “تاریخ مردم آمریکا” ویلسون توضیح داد که پس از جنگ داخلی “مردان سفید از جنوب بودند تحریک صرف غریزه صیانت نفس به خلاص شدن از شر خود منصفانه بدان معنی است یا ناپاک از بار غیر قابل تحمل دولت پایدار آرای نادان سیاهان.” این منجر به تاسیس Ku Klux Klan, شب سواری که ویلسون گفت: “انداخت سیاهان به وجد وحشت … کمیک خود را از ترس تحریک بیابان که هیجان زده آن را به بسیاری از شوخی عجیب و لال بازی با نقاب.” در ضمن معلمان از شمال که می خواهم تاسیس مدارس جدید در سابق کنفدراسیون دلگرم کننده بود “خود ادعا در برابر سفید پوستان است.”

گریسون خاطرات نشان می دهد که ویلسون بود که دقیقا همان خصوصی به عنوان او بود ، به عنوان گریسون توصیف آن Wilson نگران بود که بعد در مارس 1919 به این دلیل که دولت آلمان وعده داده بود به منظر قابل توجه کارگران به حساب آورد: “رئیس جمهور گفت … که اگر در حال حاضر دولت آلمان است, به رسمیت شناختن سربازان و کارگران شوراهای آن است که ارائه خود را به دست bolshevists.”

حتی بدتر, گریسون می گوید Wilson brooded, “مردم فرانسه قرار داده اند negro سرباز در فرانسه در برابری با مردان سفید پوست و ‘آن را به سر خود را.'” این بدان معنی است که “آمریکا negro بازگشت از خارج از کشور خواهد بود ما بزرگترین رسانه در انتقال بلشویسم به امریکا است.”

چگونه ویلسون می دانم این ؟ چرا که “یکی از دوستان به تازگی مرتبط با تجربه از دوستان که مایل به استخدام یک سیاه پوست لباس شوی زن ارائه به پرداخت معمول دستمزد در آن جامعه است. این negress خواسته است که به او داده می شود بیشتر از پول ارائه شد به این دلیل که پول به اندازه معدن آن را به عنوان مال شما است.'”

این یک معامله بزرگ می گوید در چند کلمه در مورد upper-class nincompoops که اجرا امریکا است. شاید چیزی شبیه به ویلسون داستان در مورد “negro لباس شوی زن” در واقع اتفاق افتاده است. با اینحال, آن را بسیار بعید است که هر کسی که به دنبال یک کار انجام لباس های شسته شده در سال 1919 گفت: به کارفرمای آینده نگر است که “پول است به عنوان معدن آن را به عنوان مال شما است” — یعنی یک نامه کامل تقطیر nincompoops’ بزرگترین ترس است. اما هر چه بود گفت: از 100 سال پیش که چه nincompoops شنیده می شود.

که به دلیل بنیادی بستر ایالات متحده ایدئولوژی است که در مورد اموال. به درجه ممکن است باید آن را متعلق به بخش خصوصی توسط افراد و شرکت ها. کسانی که خیلی بیشتر از دیگران حق اخلاقی است و دولت نباید درگیر برای نجات بازنده است. هر تاری از این خطوط مورد که صاحب چه و چرا خطرناک است — بسیار خطرناک است که فقط درخواست برای کمی پول بیشتر از بازار تعیین کرده است شما سزاوار است بلشویسم.

این قوانین ironclad و مصون از تعرض راست تا لحظه ای که می خواهم صدمه دیده غنی متصل به مردم است. سپس به عنوان آمریکایی ها شاهد دو بار در 12 سال گذشته قوانین ناگهان تبخیر شود. دولت آنلاک وزارت خزانه داری ایالات متحده و دست تریلیون دلار به قدرتمند ترین.

این ما به ارمغان می آورد بازگشت به سیدول دوستان و آن $5.2 میلیون نفر در اتحادیه اروپا ، وجود دارد هیچ چیز غیر قانونی در مورد آن. وجود دارد هرگز نیاز به از فارغ التحصیلان سیدول و مشابه مدارس نوشتن قوانین و دقیقا می دانند که چگونه در خط اول است.

و به همین دلیل این ایده از کاهش سفارشات تفکر در امتداد آن خط زده و این ترس به ویلسون قلب است. مردم در بالای جامعه آمریکا آیا واقعا بر این باورند “پول است به عنوان معدن آن را به عنوان مال شما است” — هر زمان که آنها می خواهند برای کمک به خود را به ما پول است. آنها فقط نمی خواهند ما به این ایده است که آن را همیشه می تواند کار راه دیگری در اطراف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im