‘خانواده مدرن” سری آخر: چگونه آن را به پایان ؟

هشدار: این پست ویژگی های بازی از چهار شنبه, آوریل 8 سری آخر از خانواده مدرن.

پس fam! فیل, کلر, Mitchell, دوربین, جی, گلوریا و بقیه خانواده مدرن نوزادان تنظیم به برخی از تغییرات عمده در طول دو-قسمت آخر.

به عنوان یک ساعته وداع با شروع فیل (Ty Burrell) و کلر (جولی بوون) زندگی می کردند در RV خود را در جلوی خانه برای فرار از جنون داخل خانه با همه بچه ها ماندن وجود دارد. این Dunphys شد و در پایان عقل با خانه به سر می برند به طوری که آنها به هیلی (Sarah Hyland), Alex (آریل زمستان) و لوقا (Nolan Gould) وظیفه تصمیم گیری که باید به حرکت می کند.

Modern Family series finale
Julie Bowen and Ty Burrell در خانواده مدرن بانی آزبورن/ABC

در نهایت خواهر و برادر تصمیم به ترک فقط به عنوان پدر و مادر خود را می خواستم آنها را به اطراف چوب. هیلی و دیلن (Reid Ewing) تا به حال پول برای یک آپارتمان لوقا کردم به کالج در اورگان و الکس — که به نوعی آغاز شده تا در رابطه با همکار آروین (Chris Geere) — تا به حال به نقل مکان به سوئیس برای کار جدید.

در ضمن کم (Eric Stonestreet) و میچل (Jesse Tyler Ferguson) بودند استقرار در خانه جدید خود را با خود به تازگی به تصویب رسید پسر Rexford. کم و سپس یک curveball زمانی که او کشف کرد که او رویای مربیگری در میسوری روی میز بود دوباره. پس از خفیف تردید Mitchell توافق به حرکت خانواده وجود دارد. انتخاب خود را ساخته شده ساده تر زمانی که او کشف کرد که آنها دیگر نمی خواهد در چنین نزدیکی به سال (Elizabeth Banks).

Modern Family series finale
Eric Stonestreet در خانواده مدرن اریک McCandless/ABC

در جای دیگر در خانواده, گلوریا (Sofia Vergara) احساس می جی (Ed o’neill) و بچه ها لازم نیست او دیگر پس از او مشغول به کار بود. با این حال او اطمینان داد که او هنوز هم در تقاضا بالا است و باید به او اجازه دهید مسئولیت رسیدگی به همه چیز در خانه به طوری که او می تواند تمرکز بر زندگی حرفه ای او.

قبل از همه راه جداگانه خود را رفت میچل و کلر بازبینی اسکیت خود را روز بازآفرینی یک روال قدیمی و سرقت بازگشت خود جایزه. هیلی و الکس بازی یک شوخی در لوقا و او را مجبور به انجام مجدد یک فیلم آنها ساخته شده است به عنوان کودکان و نوجوانان است که در آن او وانمود به یک سگ. جی اختصاص داده شده زمان خود را برای یادگیری زبان اسپانیایی به تعجب گلوریا قبل از سفر خود به کلمبیا و گلوریا مشترک عشق او را برای مانی (Rico Rodriguez) قبل از او رفت به سفر در جهان است. کلر و فیل نیز تصمیم به گرفتن یک سفر RV.

خانواده مدرن برای اولین بار در ABC در سپتامبر 2009 و فرار برای 11 فصل است. سری co-ایجاد شده توسط Steven Levitan و کریستوفر لویدبه دست آورده گلدن گلوب برای بهترین مجموعه تلویزیونی – کمدی یا موزیکال پنج Emmys برای برجسته سریال کمدی چهار صفحه جوایز انجمن بازیگران برای عملکرد برجسته توسط یک گروه در یک سریال کمدی و متعدد دیگر نامزد.

بگویید ما: شما چه فکر می کنم از سری آخر?

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>